• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
Klári, to víš, že ano, přece krásu :slight_smile:
Jsi v práci?
18. kvě 2009 v 08:57  • Odpověz
jj už se mi to krátí ještě 14 dní, ale zatím jsem tu sama (tak je tu klídek) zbytek kanclu chodí na 9, tak se sem za chvilku navalí a bude po klid :confounded:
arwen a jak se daří, mě docela tvrdne bříško :frowning2: , nevíš jak časté tvrdnutí je normální ??? :confused:
18. kvě 2009 v 08:59  • Odpověz
Klárinko, to nejsi sama, mně taky - a docela často. Zvlášť po námaze. Řekla bych, že je to denně pravidelně. Někdy to i bolí. Není to úplně nejlepší, ale pokud to přejde a není žádné krvácení nebo bolesti, je to v pořádku...
18. kvě 2009 v 09:21  • Odpověz
jé tak to jdi mě uklidnila, taky mi tvrdne docela častoa, ale bolesti nemám :wink:
18. kvě 2009 v 09:25  • Odpověz
Neboj, Klári. To bychom musely pořád ležet. Teď by to bodlo, jéééééé :slight_smile:
Za 30 minut mám jednání a mám dojem, že na něm usnu :slight_smile:
18. kvě 2009 v 09:32  • Odpověz
v pátek po UTZ jsme se stavovali u švagrový a přivezli si ještě spousty věcí pro mimčo - chůvičky, lehátko od chica, hrací deku s nafaukovacíma mantinelama, povlečení do postýlky, zimní fusak do kočárku,nějaké hračky, lehátko do vany.... a nevím co všechno ještě :wink: , chtěla jsem to roztřídit, ale manžílek doma finišuje s pokojem, zrovna brousí finální tmel na sádrokartonu, takže jse v celém bytě nános bílé křídy :rolling_eyes: , pak se bude malovat a v sobotu jsme koupili plovoudí podlahu, tak potom budeme pokládat podlahu, s tím budu pomáhat, vadí mi, že nemůžu s ničím pomoct, byla jsem zvyklá doma dělat všechny úpravy a teď mě manžílek k ničemu nepustí :frowning2: tak se už moc těším až to bude hotové a já budu už moct začít prát a rovnat a třídit :grinning:
18. kvě 2009 v 09:39  • Odpověz
Ahojky při pondělku, tak andulinka ty knížky přeci jenom dodělala :slight_smile:
Já jsem měla dneska nějakou divnou noc, v půl druhé jsem se probudila apotom jsem usnula zase až před pátou...

Arwen - Jenny je moc pěkná číča - a je fajn, že bude bydlet s vámi :slight_smile:

Klari - omrkla jsem fotky - v jednom oknu fotku s tvým manželem a v druhém mimíska :slight_smile: Je to krásný miminko. Já jsem na takovém ultrazvuku nebyla a už se nemůžu dočkat, jak bude ten náš prcek vypadat.
Ty jo, budeš už jen 14 dní v práci? To to letí...
18. kvě 2009 v 10:24  • Odpověz
Jen co jsem vás pozdravila, už se zase loučím. Za chvilku vyrážíme do Ikey. Přijede tam moje švagrová i s prckama. Poobědváme a potom něco pokoupíme. Ještě chci koupit nějakou tu osušku a tak.

Klarko - ty jo. Pěkně tě ta tvoje švagrová zásobuje. Vždyť ty nemusíš skoro nic kupovat :slight_smile:
18. kvě 2009 v 10:28  • Odpověz
janco jj švagrová je zlatíčko :wink: když to tak v hlavě probírám zbývá mi koupit vaničku, přebalovací podložku a nějaké ty drobnosti a mám to v cajku :wink:
užij si ikeu :grinning:
18. kvě 2009 v 10:31  • Odpověz
já mám taky spoustu věcí od švagrový, ale tolik ne, protože její holčičce ještě není ani rok a některé věci pořád potřebuje :slight_smile: Ale je to výhoda, když se nemusí kupovat úplně všechno.

Do Ikey se docela těším. Dneska tam nebude moc lidí, tak se hchci pořádně porozhlédnout a koupit si třeba něco jen pro radost :slight_smile:
18. kvě 2009 v 10:40  • Odpověz
ahojte kocinky, jakpak se mame pri pondelku? :slight_smile:
klari, jeeee, to je kraaaasna fotecka :sweat_smile: tos mela stesti, ze se malej takhle krasne ukazal, my mame takovou divnou fotku, ze to chce hodne vysvetlit a hodne predstavivosti, tak jsem ji sem ani nedavala, asi byste to tam stejne nevidely :unamused:
arwi: juuu, to je brisko :sweat_smile: ale moc ti slusi, vubec nevypadas hnusne :angry: jo, holt dvojcatka zaberou vic mista :grinning: a to je fajn, ze cica pujde bydlet s vami, budes mit veseleji :grinning:
18. kvě 2009 v 10:42  • Odpověz
jani, tak at si neco koupis...taky se tesim, az si budu moct zase neco koupit pro radost....tenhle tyden by snad mely dorazit ty penize plus nemocenska.....
18. kvě 2009 v 10:44  • Odpověz
holky, chci se zeptat....kam na matriku se musi jit kvuli tomu priznani otcovstvi? muzu tady v Praze nebo musim do mista trvalyho bydliste? ja ho mam v Decine a Petr v Rychnove :astonished:
18. kvě 2009 v 10:45  • Odpověz
Ahojky tehulinky, tak jak se vam vsem vede?? :wink: :wink:
18. kvě 2009 v 10:48  • Odpověz
Ahoj leníku - no však já si pro radost taky musím vybrat jen nějakou maličkost :slight_smile: Penízky se nám poslední dobou kutálejí asi k sousedům nebo co :slight_smile:

S tou matrikou tedy nevím, ale pro rodný list se potom jezdí na matriku do města, kde se rodí, ne? Tak asi ta Praha?
18. kvě 2009 v 10:48  • Odpověz
ahoj ritus :slight_smile: jakpak se mas? tak co vase situace, uz se to trosku zlepsilo?
jani, no to ja prave nevim....snad nekdo bude vedet. vy jste jeste nebyli potvrdit otcovstvi?
18. kvě 2009 v 10:50  • Odpověz
leni, ritus ahoj
len s matrikou nevím, asi bych si zkusila zavolatdo Děčína, oni ti poradí :wink:
ritus už se u Vás situace zlepšila??? :slight_smile:
18. kvě 2009 v 10:52  • Odpověz
Jé ahoj rituš, tak co, jak se daří?

Leni - my jsme manželé, takže nemusíme. Určitě to tu někdo bude vědět a poradí :slight_smile:

Tak já jdu se sebou něco udělat, ať se mě švagřice nelekne.

Papa
18. kvě 2009 v 10:53  • Odpověz
Ahojky Len. Co se tyka otcovstvi tak muzes i tady v Praze. Ptala jsem se na to u nas na matrice..
A co se tyka nasi situace, je to lepsi nez to bylo, ale este zadna slava... No ale ode dneska Dada nastoupil do prace a este ma smeny tak ze k tomu muze delat i ty podlahy..
18. kvě 2009 v 10:57  • Odpověz
jani, aha, ja myslela, ze to musej delat vsichni :sweat_smile: hmm, tak o starost vic :wink:
rit, to je dobre, ze se to aspon trosku zlepsilo...u nas uz to vypada po ty katastrofe taky lip :wink: tak snad to zvladnem vsichni v pohode :wink:
18. kvě 2009 v 11:08  • Odpověz
tyyy jo, holky, zrovna koukam, jak nam ty tydny naskakujou :grinning:
18. kvě 2009 v 11:09  • Odpověz
ritus to je super, že už dáda maká, všechno s tím určitě hned zlepší :wink:
len je šílený jakým tempem to letí :confused:
18. kvě 2009 v 11:14  • Odpověz
to ti povim, neni to tak davno, kdy jsme tam mely 12 :grinning: :grinning:
18. kvě 2009 v 11:15  • Odpověz
Len no ani mi nemluv.. Mladej se zacina tak roztahovat, ze si obcas myslim ze mi snad vypadne bokem. :grinning: :grinning:
Vcera jsem byla na Petrine, kamarad mi tam delal fotky. Tak az je upravi a da mi je tak hned nejake vrznu do albicka.
18. kvě 2009 v 11:19  • Odpověz
Nevite nekdo neco o kvetulde, ta uz by to mela mit nejak kazdym dnem ne??
18. kvě 2009 v 11:25  • Odpověz
Ahojky!!

Venku je taaak krásně, že jsem se vypravila do pekárny pro čerstvý koblížky. :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jenže jak už je tam vedro,tak tu teď sedím s tlapkama nahoře a spokojeně snídám nedívaje se doprava, kde na mě čeká úklid. :grinning:

Jdu vás dočíst!

Zdravím Ritušku -dlouho jsme Tě neviděla,kočko!
18. kvě 2009 v 11:25  • Odpověz
No jo anduliku, ja jsem nejaka lina chodit i na ten pocitac.. A mam rozbitej notas a na Normalnim pocitaci se mi spatne pise, protoze Dada ma blbou klavesnici a tak me to neba.. Ale rikala jsem si ze se musim juknout jak se vam vsem vede :slight_smile:
18. kvě 2009 v 11:31  • Odpověz
ahoj anduliiiii..... :slight_smile:
u nas bylo krasne vcera, dneska je zatazeno, ale prijemne....hmmmm, koblizky, to bych si taky dala :grinning: :grinning:
18. kvě 2009 v 11:37  • Odpověz
jeeeee, holky, hlasim, ze uz mi jde telka :grinning: :grinning: :grinning: Petr vcera koupil setobox :grinning: :grinning: :grinning:
18. kvě 2009 v 11:38  • Odpověz
Rit,jak tak čtu,taku vás už je trochu líp - to je moooc dobře! :slight_smile:

Leniku,to přiznání odcovství se dává jen u nesezdaných párů. Manželé nesou do porodky oddací list (mmch- včera jsem sice našla dvě úředně potvrzené kopie, ale kde je originál se jen matně domnívám a nemám sílu ho jít hledat :sweat_smile:) , takže pokud se stihnete s Petrem ještě před porodem vzít, bude Ti stačit oddací list. :wink: :grinning: Jinak bych taky zkusila zavolat na jakoukoliv matriku,oni by TI to tam měli říct.

KLári,Arwen, vydržte to vpráci,snad vámto rychle uteče! :slight_smile:

Janča už asi obědvá v Ikee a vybírá si radůstku. :slight_smile:

Já blbá vyraziladoté pekárny v sandálkách a zapomněla si zalepit chodidlo - ještě si na ty boty letos nezvyklo a teď mito dává pěkně sežrat-fňuk fnuk :cry:
18. kvě 2009 v 11:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.