• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
Leni, to je radosti, viď! :grinning: :wink:

MMCh - četly jsteten článek, co jsem na něj dávala včera odkaz - o té 66ti letá těhuli? To je normálně na přesdržku!!! :angry: :angry:
18. kvě 2009 v 11:43  • Odpověz
Já se zase vrscím, ahoj Leni, Ritu, Jani, Andulí, měla jsem jednání a chytly mě tam záda, kroutila jsem se jak paragraf a do toho měla vykládat pohádky o optimalizaci pro prohlížeče :slight_smile: :slight_smile:
18. kvě 2009 v 11:44  • Odpověz
Arwen, tak hlavně jestli pohádky zabraly. :grinning: Co Myorel,už to víc zabírá?? Tím olejíkem si můžeš mazat i záda. :wink: A četla jsem o tom v odbor.literatuře a tam říkaj, že jediná pomoc je ten zpevňující pás na bříško. Že ulehčí té sponě. JAk jste senakonec domluvili s tím doktorem? Dal Ti ho nebo ne?
18. kvě 2009 v 11:48  • Odpověz
Andulinko, olejem mazu zada od zacatku, je pravda, ze se nekroutim cely den,ale jen pul,je to urcite lepsi!!!Myorel jsme si prave dnes zapomnela vzit, ja blba. Pas mi pan doktor vymlouval, pak mu nejaka maminka rekla,ze ji pomaha,tak mi tedy rekl, ze ho vyzkouset muzu, ale ne pojistovnu to rozhodne nejde, takze nevyzkousim nic :grinning: Jeste zkusim najit nekde na bazarku, jestli ho nekdo neprodava.
A taky jsem nasla maserku, co me za 260 kc na 30 minut namasiruje a pry ma zkusenosti s tehotnymi - jednou to do sebe vrazim....
18. kvě 2009 v 11:56  • Odpověz
andul ahojky
arwen já tedy nevím, ale ta moje kamarádka s dvojčátkama pás měla a moc jí pomáhal, a myslím, že říkala, že jí to pojišťovna zaplatila
18. kvě 2009 ve 12:02  • Odpověz
Arwi, a obvoďák by Ti to nenapsal?? To je neskutečný - tak chlap si akorát udělá dobře, ženská to pak všechno "oddře" a ten doktor-chlap není ani ochotnej Ti napsat něco, co by Ti mohlo byď jen malounko pomoct?!? :angry:
A s masáží je to super! Jestlimůžu poradit, tak si s sebou vem ten olej od Lenky a nech se namasírovat jím. :wink: A aťna Tebe v žádným případě netlačí!!
18. kvě 2009 ve 12:04  • Odpověz
andul, jj, je to super, uz mi z tech dvdcek hrabalo :grinning:
klari, ono mozna zalezi na tom, jakou mas pojistovnu....
18. kvě 2009 ve 12:06  • Odpověz
A nebo jaký ho máš doktora...

Klári, Ondrášek je slaďoch už teď! Je fakt krásnej. :dizzy_face:
18. kvě 2009 ve 12:07  • Odpověz
tak jsem si udelala pozdni snidani...michany vajicka s kukurici a debrecinkou a k tomu chlebik se syrem...mnam :slight_smile: sice to nejsou cerstvy koblizky, ale taky to jde :grinning:
18. kvě 2009 ve 12:07  • Odpověz
Leni, hmm - Ty jsi jak Angličanka. :grinning:
18. kvě 2009 ve 12:08  • Odpověz
no len ty teprve snídáš a je se už nemůžu dočkat obídku :sweat_smile: :grinning:
andul je krásnej, nemohla jsem se na něj vynadívat a DVD jsem už zkoukala 2x :grinning:
18. kvě 2009 ve 12:09  • Odpověz
no jo, ja jsem s jidlem hrozna....vatsinou to mam o par hodin posunuty :grinning: :grinning:
vcera jsme s Petrem vecereli skoro v devet, udelali jsme si klobasky na grilu :wink:
18. kvě 2009 ve 12:10  • Odpověz
Holky mi mame jit zacatkem cervence na svadbu, to jsem zvedava do ceho ja se navleknu a hlavne co tam budu delat.. Akorat jsem kamaradce rikala, ze by byla sranda kdyby me to tam chytlo a ja ve stejny den porodila :grinning: :grinning:
18. kvě 2009 ve 12:11  • Odpověz
Ach jo - smutně tu po mě pokukuje vyžehlený a roztřízený oblečeníčko a prosí, abych ho uklidila do komody, ale já jsem po tom včerejšku tak urvaná, že se mi do toho ani trochu nechce. :frowning2: Ale ve St ráno budeme mít návštěvu a to už chcem mít pokojík připravený, tak mi stejně nic jinýho nezbyde, než to jít uklidit. :confused:
18. kvě 2009 ve 12:11  • Odpověz
Rituš,mi na konci června, tak doufám, že bude chladnější počasí,abychom mohlise Skřítětem vyrazit - a že nebude úplně čerstvě vylíhnutý, protože to bych tam pochopitelně s ním nejela. A to by mě moooc mrzelo. :frowning2:
18. kvě 2009 ve 12:14  • Odpověz
andul, tak ho nech jeste chvili smutne koukat, vsak nema nozicky, aby ti uteklo :grinning:
teda vy jste dobrodruzky s tema svatbama :grinning: no ja mela jit svatbu fotit na konci cervna, ale asi se na to vybodnu....uz ted, kdyz je venku jasno a sviti slunicko, tak funim jak sentinel :grinning:
18. kvě 2009 ve 12:18  • Odpověz
Len ted jsem si vsimla, ze mi mame termin uplne ve stejny den :grinning: :grinning:
18. kvě 2009 ve 12:20  • Odpověz
Ja to tam mam nejak spatne nastaveny, ale termin mam 25.7.
:confused: ja mam 25 cervence :wink:
ahaaaa :grinning: :grinning: :grinning: tak to jsem na to zvedava :grinning:
18. kvě 2009 ve 12:21  • Odpověz
Rituš, já teda nevím - mně se tady u vás dvou ukazuje momentálně sice shodně 31tt,ale u Tebe termín 6.8. a u Lenourky 25.7. :sweat_smile:

Leni,když já mám na sušáku další, které musím vyžehlit a uklidit. :confused:
18. kvě 2009 ve 12:23  • Odpověz
Leni, a jak to u vás vypadá s tou vaší svatbou - budeš bříškatá nevěsta nebo zimní nevěsta s malinkým mládenečkem?
18. kvě 2009 ve 12:24  • Odpověz
Andulko, on je strasne hodnej a napsal by mi vsechno, nejde to asi opravdu.....
18. kvě 2009 ve 12:25  • Odpověz
JA vim anduli, ale ja to tam mam nejak spatne nastavene
18. kvě 2009 ve 12:25  • Odpověz
Uz to mam dobre :grinning: :grinning:
18. kvě 2009 ve 12:26  • Odpověz
kdyz mela PM?
18. kvě 2009 ve 12:27  • Odpověz
arwen možná by stálo za to zavolat na ZP a zeptat se, třeba tě příjemně překvapí :grinning:
co si pamatuji tak nejak okolo 18.10.
jeee :grinning:
hm, ja taky :grinning: no tak to jsem zvedava, ktera z nas porodi driv :slight_smile:
18. kvě 2009 ve 12:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.