• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
tak v Praze konecne vylezlo slunicko :sweat_smile: za chvili vyrazime s pesanama na vychazku...
18. kvě 2009 ve 12:29  • Odpověz
Jenze jelikoz ja mam normalne mesicky nepravidelne, tak je mozny ze to vyjde trosku na jiny den
18. kvě 2009 ve 12:30  • Odpověz
Len tak to jsem taky moc zvedava, kterou z nas to chytne driv :grinning: :grinning:
A abych rekla pravdu kdyby me to chytlo o tyden nebo ctrnact dni drive, tak bych se vubec nezlobila
18. kvě 2009 ve 12:32  • Odpověz
no jestli budou horka jako minulej rok, tak bych asi byla taky radsi, kdyby prcek vykoukl na svet treba o tyden driv....to by si ho trosicku uzil i Petr, jestli odjede v terminu :wink:
18. kvě 2009 ve 12:47  • Odpověz
Tak a je to - ani to nebolelo. :grinning: Skoro...

Arwen, abys nebyla s tím bolením sama - tak já mám záda sice díky masážím dobrý, ale jak mě bolela ta levákyčel, tak tobylo nic protitomu,co mi teď vyvádí ta pravá. :frowning2: Asi jsem ji nějak moc přetěžovala, nebo mi ta moje páteř nedovoluje se roztahovat i na levo (protože potrhaná jsme taky zatím "jen" vpravo), ale kolikrát málem upadnu, protože měta pravá kyčel začne tak hrozně a z ničeho nic bolet, že se normálně nejsem schopná postavit na pravou nohu. Za chvilku to zase přejde, ale je to teda děs a kolikrát mi to vrazí slzy do očí. A nejhorší je to na záchodě. :frowning2:
18. kvě 2009 ve 12:49  • Odpověz
Joo holky tak co se tyka bolesti, tak ja musim este pred porodem na vysetreni panve, protoze mam kolikrat takove bolesti okolo kostrce ze kolikrat nemuzu sedet, stat chodit, no proste nic. Jen doufam ze mi to nebude nejak vadit k porodu a nechaji me rodit prirozene
18. kvě 2009 ve 12:52  • Odpověz
jeee, holciny, jak tady ctu, jak trpite, tak mi vas je normalne lito :frowning2: doufam, ze jediny bolesti z tehotenstvi budu mit ty porodni.....taky me obcas neco zaboli, ale je to vetsinou chvilkovy.....max par dni
18. kvě 2009 ve 12:53  • Odpověz
Holčinky, je tu nějaká stejně pošahaná pradlenka jako já? Asi ne, že - Iluš i Janča jsou fuč... Ale třeba to řešíte i některá další. :slight_smile: Jak mám vyprat plyšový hračky nakočárek, který maj v sobě ty hrací strojky nebo vybrují, když je natáhnete a navinují se zpět na krátkou šňůrku?? :confused:

A budete brát miminku do porodnice nějakou tu hračku?? My Skřítěti totiž koupili nádhernýho plyšovýho oslíka do postýlky a nevím,jestli mu ho můžu vzít už do porodky nebo ne. :sweat_smile:
18. kvě 2009 ve 12:53  • Odpověz
Leniku, mooooc Ti přeju, aby porodní bolestibyly Tvými jedinými a pokud možno se do nich nenastřádalo bolení za celých 9 měsíců těhu. :slight_smile: :wink:
18. kvě 2009 ve 12:55  • Odpověz
andulko, tak zviratka se strojkem bych asi neprala.....nebo ho muzes zkusit rozpitvt a pak zase sesi, jestli to teda pujde.... :confused:
a o hracce doporodky jsem jeste vubec nepremyslela......jestli budu neco brat, tak asi neco malyho....ale chtelo by se to zeptat, jestli to dovolej....
18. kvě 2009 ve 12:56  • Odpověz
jeeeeje, tak to taky doufam, ze to nebude nastradano :astonished: :astonished:
18. kvě 2009 ve 12:57  • Odpověz
jé andul teď to zrovna řeším, dostala jsem od švagrový spousty hraček a jsou to ty na rozvíjení motoryky a nerada bych je nějak ničila, zatím si nevím rady, asi to vidím na nějakej krtáček, hadr a ruku :slight_smile:
18. kvě 2009 ve 12:57  • Odpověz
holky, vy jste blaznivky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: vzdyt s tema hrackama na kocarek mimi neprijde vubec do styku...ja bych to asi neprala..
18. kvě 2009 ve 12:59  • Odpověz
autor
ahoj holky,
jen se jdu nahlásit,že tu tento týden moc nebudu.Zůstali jsme v Jilemnici,manžel si narychlo vzal dovolenou místo neschopenky a budeme tu všichni na vzduchu...

manžílek byl dnes na vyšetření a moc dobře nedopadlo, (ale mohlo dopadnout hůř-bála jsem se např. i metastáz po jeho prodělaném nádorovém onemocnění před 4 lety- to naštěstí potvrzeno není)
mám chut plakat,ale na druhou stranu nechci tím manžela ještě více stresovat,tak se držím...určitě to spolu zvládneme,ale stejně to je člověku líto.... manžílek mi ted dospává po té lehké anestezii co dostal a tomík u něj usnul taky,tak se k nim jdu přidat,protože z brouzdání po internetu a hledání dalších informací by mi hráblo...

vy se kočičky zatím mějte moc pěkně,opatrujte se a kdyby mi náhodou psala sms květulda,tak slibuju,že vám to sem přijudu dát vědět :slight_smile: zatím žádné zprávy od ní nemám...

jo a arwen-moc a moc ti to včera naživo slušelo a holky nevěřte tomu,že vypadá hrozně-naopak -krásná budoucí maminka dvojčátek :slight_smile:
18. kvě 2009 ve 12:59  • Odpověz
Klári, díky,že nejsem sama! :grinning: Asi to tak dopadne - jak píšeš. Hezky vlhkým kartáčkem. :slight_smile:

Leni, asi máš pravdu- jsme bláznivky :grinning: Ale je to jistý způsob "přípravy" - asp. u mě. :sweat_smile: :grinning:
18. kvě 2009 ve 13:03  • Odpověz
ahoj bleduli, tak to je mi lito, ze to nedopadlo, jak jste chteli :frowning2: ale jak pises, spolu to zvladnete....hlavne ze to nedopadlo nejhur, jak mohlo.
Koci, uzivejte si vzdousek, urcite vam vsem jenom prospeje a manzilek bude ok, neboj.....mejte se tam krasne :sweat_smile:
18. kvě 2009 ve 13:03  • Odpověz
Bleduli, tak držím pěsti, aby se Honzův stav brzo zlepšil! A jestli spí, tak si klidněpoplač, aspoň to ze sebe dostaneš a uleví se Ti. Kdybys potřebovala povídat, jsme tady! :wink: Užite si hory a dej na sebe pozor!
18. kvě 2009 ve 13:06  • Odpověz
autor
kočičky,jste moc hodné...akorát,že ten honzův problém už bude doživotní a spíš půjde o to ovlivnit (lékama,dietou atd . ), aby fáze,kdy nemoc bude v klidu byla dlouhá a fáze,kdy nemoc ozve v plné síle byla co nejmíň častá a aby neměl z toho komplikace...

ted půjde o to,co nejdřív vyřešit "to akutní" a dostat ho fáze relativního klidu...

fakt,člověk si ničím nikdy nemůže být jistej...akorát mě štve,že tak hodnej a úžasnej člověk jako je manžel musí pořád s něčím stonat (a nemám tím na mysli chřipku a rýmu)
18. kvě 2009 ve 13:13  • Odpověz
:frowning2: :frowning2: bledul neboj, bude lip..... :wink: to zvladnete a Tom to urcite zvladne kvuli klukum :wink:
18. kvě 2009 ve 13:16  • Odpověz
Honza :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. kvě 2009 ve 13:16  • Odpověz
A taky si nevím rady s postýlkou - budeme ji dneska skládat (potřebujeme se zbavit té krabice a matrace,které zabírají hromadu místa, zvyknout si na ni a hlavně na ni zvyknout Pupí a naučit ji, že do postýlky nesmí). Částečně si postýlku už povlíknu (volánek, nebesa, kapsář a možná i mantinel), ale váhám nad prostěradlem a zda dát do postýlky třeba tu španělku, aby se na prostěradlo neprášidlo, nebo prostěradlo nedávat vůbec a nechat tam jen matraci... Asi mi z toho těhu už fakt hrabe!!! :astonished: :grinning:
18. kvě 2009 ve 13:17  • Odpověz
autor
leni,jo jo,honza se drží ...to já to tak nějak hůř nesu...ale jsem ráda,že konečně víme,na čem jsme a hlavně že se to už začalo řešit léčbou a nezhoršuje se to dál tím,že by se čekalo,zda problémy nezmizí.......ještě mu brali vzorky na histologii,tak snad tam nebude ještě něco horšího a snad se už žádná další jobovka konat nebude...dokud nebudou ale výsledky,tak snad nebudu ani spát.... :frowning2:

no nic,jdu opravdu zkusit sklopit oko,je mi z toho všeho divně a smutno a tak.......fakt,když se posere sprominutím cokoliv,tak je to nic proti tomu,když se posere zdraví....a já blbec řešila auto a prachy o které nás chtěla okrást asistenčka atd...

no nic,zatím ahoj....
18. kvě 2009 ve 13:21  • Odpověz
bledulko, to je normalni....kazdej resi kazdodenni problemy, ale jak rikas, kdyz se posere zdravi, tak jsou vsechny ostatni problemy nicotny.....tak drzime palecky a uzijte si hory :wink:
18. kvě 2009 ve 13:29  • Odpověz
Bledu tak s Honcou je mi to moc lito!!! Drzim moc moc palecky at je brzy lepe!!!
18. kvě 2009 ve 13:30  • Odpověz
andul, neblazni nebo se nam zblaznis :grinning:
18. kvě 2009 ve 13:30  • Odpověz
Přišla mi nečekaně návštěva, tak se omlouvám.
18. kvě 2009 ve 13:59  • Odpověz
Holky to jsem se vam nepochlubila ze jsem se dala do malovani.. Uz mam komplet hotovou koupelnu a zachod potrebuju jen vydrhnout, ale vymalovanej ho take mam. Ted me ceka obyvak s kuchyni, ale do toho se mi vbec nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale musi se to dat dohromady nez se malej narodi
18. kvě 2009 ve 14:06  • Odpověz
čauky po víkendu :slight_smile:

Arwi - bříško máš hezké, sluší ti to mamino :wink:

Klarko - fotka z 3D se opravdu povedla, náš prcek na ní má ručičku před obličejem...ještě jsem nebyla ji schopná sem ani vložit...

Len - ty jsi se zajímala co je potřeba k tomu otcovství? Můžeš na kteroukoliv matriku... My to už vyřizovali, taky nejsme manželata... Takže sebou občanky, rodné listy, těhu průkaz a pokud by někdo z vás dvou byl rozvedený tak i rozsudek o rozvodu... Udělají to na počkání za pár minut a nic se za to neplatí....

Jinak zdravím i všechny ostatní a doufám, že se máte fajn... :wink:

na dnešek jsem se taky moc nevychrupla, dělá mi problémy se otáčet, jsem neohrabaná a nemotorná jako bagr... :grinning: taky mě opět chytla křeč, pro změnu ne do lýtka, ale do stehna...ale ta v lýtku bývá horší..
18. kvě 2009 ve 14:08  • Odpověz
bledul ahoj, je mi moc líto manžílka, vy to spolu určitě zvládnete, držím pěsti :wink:
len to si nemyslím, že se mi z těmi hračkami nedostane do kontaktu, vždyť právě proto vydávají různé zvuky, šustí, chrastí, mají na sobě zrcátka, aby se snažili je třeba mačkat a hrát si snima, já se je tedy pokusím nějak vydrbat, ale halvně proto, že už jsou použité asi kdyby byly nové tak bych se na to vyprdla :wink:
18. kvě 2009 ve 14:08  • Odpověz
bledul - moc držím palce, ať je to s manželem co nejlepší....musíte to zvládnout!!! :wink:

rituš - pustila jsi se do malování? šikulka..... nás to čeká tak za rok, za dva....
18. kvě 2009 ve 14:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.