• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
he he, zase mame skytavku :grinning: :grinning: to je fakt vtipny :grinning:
18. kvě 2009 ve 14:20  • Odpověz
len - nadskakuje ti bříško, jo? :grinning:
18. kvě 2009 ve 14:22  • Odpověz
grrrrrrrrrrrr :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: vubec mi nejdou pridavat odpovedi :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

ahoj claudinko :slight_smile:
18. kvě 2009 ve 14:22  • Odpověz
spis jak kdybych mela srdce v kalhotkach :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. kvě 2009 ve 14:23  • Odpověz
rit, u nasich se asi malovat nebude....malovali pred rokem, tak je to asi zbytecny :wink:
18. kvě 2009 ve 14:24  • Odpověz
mě poslední dobou ten koník jde taky jako zpomalenej film... :angry:
leni - mrkni na minulou stranu,psala jsem ti tam ohledně toho otcovství... /alespoň myslím, že to zajiímalo tebe/
18. kvě 2009 ve 14:25  • Odpověz
tak mi budeme malovat poslední pokoj a pak pokládat podlahu nemůžu se dočkat až to bude hotový :slight_smile:
18. kvě 2009 ve 14:26  • Odpověz
jj koci, cetla jsem to....dik :slight_smile: :slight_smile:
18. kvě 2009 ve 14:33  • Odpověz
klarko - to zařizování pokojíku je fajn činnost, co? :slight_smile:
18. kvě 2009 ve 14:36  • Odpověz
Ahojda maminy :slight_smile:

bledul: Je mi hrozně líto čím si procházíte, snad se to nějak umoudří... hodně sil přeju vám oběma.
18. kvě 2009 ve 14:37  • Odpověz
Holky, vy jste normálně maniačky s tím praním :grinning: Já teda hračky neperu :slight_smile:
18. kvě 2009 ve 14:38  • Odpověz
andul: jak jsi dopadla v nemocnici?
18. kvě 2009 ve 14:40  • Odpověz
Mě zase zítra čeká poradna. To je příšerný, když jsem byla na začátku těhu, tak bych na gyndu chodila třeba každý den a štvalo mě, že se chodí tak málo a teď bych zase pro změnu nechodila vůbec :grinning:
18. kvě 2009 ve 14:41  • Odpověz
tady se perou i hračky? :confused: no my zatím žádné nemáme, tak je alespoň nemusím prát... :grinning:
18. kvě 2009 ve 14:42  • Odpověz
Už jsem tadýýý! :slight_smile: Nevím, zda jsmena to jen zapomněli nebo se to nedomluvilo, ael každopádně přišel opůldruhéTomův 12ti letý bratránek Vojta na doučování z francouzštiny, nakterý kTomovi chodí (teda začal min. týden) a Tom v práci končil až v půl čtvrtý. Teď se už učí, ale přišel tchán, tak asi nebudu moc akční. :sweat_smile:
18. kvě 2009 v 15:57  • Odpověz
Holky to ja pokojicek nechavakm na me mamine. Ona je totiz neuveritelne sikovna a rekla ze mi poojicek udela, akorat bohuzel mi ho muze udelat az na zacatku cervence, az deti odjedou na prazdniny. Tak se modlim aby se treba neco nezkomplikovalo a ja treba neporodila driv..
No a hojky Kvetulindo, tak jak se citis.. Myslim na tebe kazdym den. Uz se ti to pekne krati. Uz jen par dni a mas prdolku na svete :slight_smile: :slight_smile: Tak hlavne drzim palecky at vse dobre dopadne a at te to moc neboli :wink:
18. kvě 2009 v 16:10  • Odpověz
tak jsme doma z vychazky :slight_smile: holky, koupila jsem si skvelou zmrzlinu :grinning: je to od pegasu a jmenuje se to rollkeks, je to velka horicka trubicka se zmrzlinkou uvnitr :grinning: mnam mnam :grinning:
rit, tak to se mas, ze ti mamca udela pokojicek, my pokojicek mit nebudem, tak se nic pripravovat nemusi....docela me to mrzi, ale jednou bude :wink:
18. kvě 2009 v 16:46  • Odpověz
ahoj kvet, jak je? vsechno v poradku?
18. kvě 2009 v 16:49  • Odpověz
Ahoj Kvetul a Claudi!

Kvetul, v podstatě jsme nedopadli nijak - Skřítě zatím nebylo sestopené dopánve a tobude zásadní -zdasleze nebo ne. Takže mám 28.5.přijít znovu a tobycho případně už plánovali císaře nebo bychomuž čekali na začátek přirozeného porodu. Záleží to na tom, zda se malý dostane dolů do pánve nebo ne. Díky za optání. :slight_smile:
Taky na Tebe myslím. Jak se cítíš?

Klári, prala bys nejspíš i ty nový, protože je většinpu prodávají zavěšený jen na kartonovým štítku a tak na ty hračky v obchodě každej sahá a tak... :confused: :frowning2:
18. kvě 2009 v 16:50  • Odpověz
Leni, hořická trubička?? Ta by mi stačila i bez zmrzliny!!! Mňáááám!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. kvě 2009 v 16:51  • Odpověz
jj, horiska se zmrzkou :grinning: :grinning: :grinning:
andul, me by asi nenapadlo hracky prat.... :confused: jedna z nas je divna :grinning: :grinning: :grinning:
18. kvě 2009 v 17:03  • Odpověz
tyyy jo, ted tady tak sedim vyvalena v posteli a.....ja mam ale panderooooo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. kvě 2009 v 17:05  • Odpověz
Leni - já to klíďo vezmu na sebe. :grinning: :wink:
Já nemusím být ani vyvalená a panděro mám už hrozný! Večer řeknu Tomovi,aby mi ho zase vyfotil, páč to fakt jde den ze dne. :astonished:
18. kvě 2009 v 17:10  • Odpověz
no ja uz bych vam tam taky mela hodit aktualni pupik :grinning: ale aby se na tu fotku vesel :grinning: :grinning: :grinning:
18. kvě 2009 v 17:15  • Odpověz
Leni, to měla! :slight_smile: :wink:

Jéé, kluci šli zkrátit "elka" na polici do garáže, tak jsem si honem rychle namazala dvarohlíky s paštikou- ještě jsem se od těch dopoledních koblich nějak nestihla nestihla najíst. :frowning2:
18. kvě 2009 v 17:25  • Odpověz
no ja bych si taky mela neco dat k snedku....ale vubec nevim co a nic se mi nechce delat :confused: a taky bych mela trosku poklidit...a to se mi chce jeste min :grinning: :grinning:
18. kvě 2009 v 17:29  • Odpověz
Jak jsi to říkala dopoledne - nepořádek a práce nemá nožičky a tak neuteče :wink: A sníst bys asi něco měla. :wink:
18. kvě 2009 v 17:36  • Odpověz
no jo, sice neutece, ale.......hlavne chci vyluxovat, utrit prach a povliknout.....chjo, tolik prace :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a k jidlu si pujdu asi udelat hranolky :grinning:
18. kvě 2009 v 17:45  • Odpověz
Ježkovi - takový náročnosti! :confused: Hranolky, hmm - ty jsme měli předevčírem, ale taky bych je mohla pořád. :wink: Nedávno jsem je Tomovi udělala k večeři, jak nám je dělávala babička, když jsme byly se segrou malý - na hranolky postrouháš na hrubo třeba vysočinu nebo šunku (vysočinanám chutnala víc),cihlu a zaliješ si to kečupem nebo tatarkou - jak kdo má rád. Panečku,ten se oblizoval až za ušima. :grinning:
18. kvě 2009 v 17:51  • Odpověz
hmmm, tak to jsem jeste neslysela :confused: :confused: nekdy zkusim, vysocinu zrovna nemam v lednici :wink: a to ji tam mam skoro porad, protoze ji miluju :slight_smile:
18. kvě 2009 v 17:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.