• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
Ty bláho - tak navíkend hlásí místy až 30°C ! :frowning2: A zítra se má rapidně měnit tlak. :frowning2: No to jsem zvědavá, jak to ustojíme. :confused:

Leni,hranolky zkus - je to rychlý, levný a hlavně moc dobrý! :slight_smile: :wink:
18. kvě 2009 v 18:02  • Odpověz
tak to je super, ze zitra nemusim nikam chodit :wink: jdu az ve ctvrtek na kardio, zase se mi zveda tlak :confounded:
18. kvě 2009 v 18:04  • Odpověz
jdu na ty hranole, nebo uz umru hlady :astonished:
18. kvě 2009 v 18:05  • Odpověz
Utíkej!
Já jdu zítra do poradny a pokusím se zbytek "pochůzek" obstarat cestou z ní domů. Kéž by mi doktor řekl, že malej začíná sestupovat dolů...
18. kvě 2009 v 18:13  • Odpověz
Ahojky maminky. Teda mám úplně hotovo, sotva se valím. A ty záda....našla jsem pár inzerátů na podpůrný pás, tak jsem odepsala a čekám....
18. kvě 2009 v 19:09  • Odpověz
tak jsem zpet...a zase nazrana jak prase :confounded: nevim, proc to delam....prcek se asi divi :confused:
arwi, tak snad se ti nekdo ozve....kolikpak ta sranda stoji?
18. kvě 2009 v 19:36  • Odpověz
Len, novej kolem 800, dají se splašit i za 300 :slight_smile: Taky jsem se nažrala, ale nějak ještě nemám dost, přemýšlím, čím bych se docpala :slight_smile:
18. kvě 2009 v 19:44  • Odpověz
no hlavne aby ti to pomohlo :wink: tyyyy jo, do me uz se nevejde absolutne nic...mela jsem horu hranolku a k tomu jsem si udelala kureci platky.....
18. kvě 2009 v 19:53  • Odpověz
prckovi se ta naloz asi nelibi, prevaluje se jak o zavod a kope do me jako do meruny :confused:
18. kvě 2009 v 19:54  • Odpověz
18. kvě 2009 v 19:57  • Odpověz
Leníku, je to ono? Já Ti viděla něco jinýho, je to nějaký podpůrný pás, je to na suché zipy a vypadá to jinak. Ale on to možná nebude až takový rozdíl - a taky do mně kopou jak blázni - asi se jim nelíbí to mý kroucení. Chvíli si lehnu, ale ještě přijdu
18. kvě 2009 ve 20:10  • Odpověz
no ja nevim, jestli je to ono :grinning: :grinning: :grinning: ja to nikdy nevidela...ale je to tehotensky podpurny pas... :confused: :grinning:
18. kvě 2009 ve 20:21  • Odpověz
Berušky, to že mrňouskové kopou po jídle nenítím, že by se jim bašta nelíbila ale naopak - maj potřebu hned zužitkovat energii, kterou tím jídlem dostanou. :slight_smile: Četla jsem to v odborné literatuře. :grinning: :wink:
18. kvě 2009 ve 20:49  • Odpověz
he he, mne to spis prijde, ze se rozciluje, jakou hromadu jsem mu zase hodila na hlavu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no z tech hranolek teda nevim, co chce zuzitkovavat :confused: chudatko moje....
18. kvě 2009 ve 20:54  • Odpověz
Ahoj kecalky, tak jsem to dnes v té Ikee docela zvládla. K obídku jsem si dala lososa a radost jsem si udělala poličkama do koupelny a černou plyšovou krysou :slight_smile: Jsem z toho ale celá uťapkaná.

Rit - to jsem moc ráda, že už je líp... :slight_smile:

Andul - k těm plyšovým hračkám - já je otřu vlhkým hadříkem a ty bez strojku hodím do pračky
k postýlce - taky řeším, kdy jí pořádně připravit. Původně jsem ji chtěla mít připravenou dopředu, ale teď přemýšlím nad tím, že to všechno povleču, až se vrátíme z porodnice.

Bledulko - pěkně si na horách odpočiňte a nemyslete na nic špatného a Honzovi přeju, aby bylo co nejdřív líp!!!
18. kvě 2009 ve 21:26  • Odpověz
Andul - zítra se má měnit tlak? No to jsem na to zvědavá, většinou mi tyhle změny nedělají moc dobře. A to musím na poslední lekci kurzu do porodnice a potom na nákup zásob do ledničky :slight_smile:
18. kvě 2009 ve 21:29  • Odpověz
jdu popřát dobrou noc, za chvíli se chystám do hajan....
teda, dneska mám nohy jako baňky...

dobrou...
18. kvě 2009 ve 21:37  • Odpověz
já taky přeju dobrou noc a pěkné sny!!!
18. kvě 2009 ve 22:30  • Odpověz
Tak postýlka je téměř připravená. :slight_smile: Teď už chybí jen povléct peřinky a to zvládne manželínek až bude tatínkem. :slight_smile: Teď si na ni jen budem muset všichni zvyknout. :grinning: A hlavně Pupí, aby do ní nelezla. Musím přiznat, že s tou postýlkou na mě padla nějaká depka z toho maminkovství - jak to všechno zvládnu a že už to bude napořád a tak.

A jsem hrozně unavená, tak jdem do hajan.

Dobrou noc všem!

P.S.: Jani, hračky bez strojku už jsou vyprané a ty dvě hrací omyju zítra jako Ty a Klárka. :wink:
18. kvě 2009 ve 22:47  • Odpověz
Dobré ránko!

Doufám, že je u vás ostatních hezčí počasí než u nás,protože tady od včerejšího večera lije a lije a lije a je nehezky. :frowning2: Ani spát jsem z toho nemohla a musela jsem vstát z postýlky a tak tu teď koukám jak vyoraná myš. :confused: Asi půjdu žehlit, když už jsem vzhůru...
19. kvě 2009 v 08:06  • Odpověz
ahojky :slight_smile:

andul, zklamu tě...u nás leje taky jako z konve a vypadá to, že vydrží dooost dlouho... :unamused: Takže sluníčko se u nás dnes nekoná...
Depku hoď za hlavu...jasně, že vše zvládneš!!! My všechny to totiž zvládneme, protože jsme šikovné,hodné, starostlivé a milující budoucí maminky a máme skvělé chlapy, kteří nám přece pomůžou /doufám :grinning: /....

Tak když je tedy takovej hnus venku, tak se asi přemůžu a budu páchat něco do školy... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. kvě 2009 v 08:18  • Odpověz
Ahojda Claudinko! Tak jsem Ti o tom večer ještě přemýšlela - a došla jsem k závěru, že nevím, zda si na tu postýlku budu muset víc zvyknout já nebo Pupí. :sweat_smile: Pupí si totiž akorát hraje s volánkem a jinak ji postýlka ani moc netankuje, zatímco já jsem včera probulila kus večera. :sweat_smile: :confused: Ale máš pravdu - VŠECHNO VŠECHNY ZVLÁDNEM! :slight_smile: :slight_smile: :wink:
Takže u vás je taky hnusně? :frowning2: Nám tu hraje aspoň CD s relaxační muzikou a ptáčkama v pozadí, tak sis Pupí děláme aspoň trochu hezky. :slight_smile:
Já jdu na 11h do poradny, tak doufám, že přestane pršet, ať nezmoknu. :sweat_smile:
19. kvě 2009 v 08:26  • Odpověz
Pupešák si zvykne, to víš že jo... Pohraje si s volánkem a bude spokojená :wink:
Mě tu relaxačně vrčí pračka z koupelny :grinning: , hodila jsem tam jen na machání ještě pár věciček a rychlozavinovačku co jsem prckovi koupila...
Máš dnes poradnu? Tak doufám, že skříteček bude spolupracovat a vše bude OK... :wink:
19. kvě 2009 v 08:44  • Odpověz
Claudi, u nás taky vrčí pračka ale v kuchyni. :grinning:
19. kvě 2009 v 08:56  • Odpověz
pěkné ráno
u nás taky celou noc a ráno pršel, vůbec jsem nemohla spát a ještě mě k tomu boleli, po dlouhodbé době, záda :angry: tudíž jsem nevyspalá a unavená, už se tak těším, že budu doma atřeba si budu moct přispat :grinning:

andul ať poradna dopadne dobře :wink:
19. kvě 2009 v 08:56  • Odpověz
Klári, ahojda. Nechci Tě strašit, ale při takovým počasí, se moc spát nedá ani na MD či PN. :frowning2: Alezasesi můžeš jít lehnout kdykoliv přes den! :slight_smile: :wink: Tak snadTi to dneska v práci rychle a ještě rychleji uteče a budeš si moct doma hodit nožky nahoru. :wink:

Holky, díky za podporu do poradny. :slight_smile:
19. kvě 2009 v 08:59  • Odpověz
no právě já se t¨ěším, že si odpočinu třeba během dne, v neděli jsem usla na zahrádce v síťovce a jak jsem se dobře vyhajala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. kvě 2009 v 09:01  • Odpověz
Ahoj maminky :slight_smile:
Já jsem fakt asi strašně divná, ale já právě v tomhle spát můžu, dělá mi to strašně dobře a ani jsem se nemohla vyhrabat z postele.
Andulko, jsem takový debil, že jsem někde - asi v bytě, nechala Myorel a neměla tím pádem už tři dávky, kroutím se tady jak paragraf.
V kolik jdeš do poradny?

Ahoj Claudísku a Klárko :slight_smile:
19. kvě 2009 v 09:26  • Odpověz
arwen ahoj
tak to jsi jako můj manžel, ten když leje spí jak zabitej :slight_smile:
19. kvě 2009 v 09:39  • Odpověz
Arwen, ahojda - doufám, že se TI brzo podaří Myorel najít a bude zase líp. :wink: Do poradny jdu v 11h.

Holky, pustila jsem si k práci CD z muzikálu Pokrevní bratři, že si zazpívám, ale jakmile začnu zpívat, rozeřvu se jak želva. :frowning2: :grinning:
19. kvě 2009 v 09:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.