• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
Ahoj kocicky, jen sjem chtela rict, ze jsem doma, ztratila jsem hlas, udelaly se mi nejaky hemace na konecniku, tece z nich krev a prave si nejaci cikani odvezli starou lednicku, kterou jsem ziskala ztenkrat zdarma pres inzerat a nevypina....
19. kvě 2009 v 16:49  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:

Jsem vas nejak poslednich par dni zanedbavala a asi vas ani nedoctu nemam na to silu popsaly jste toho mooooc :grinning:

Doufam ze jste v poradku. Postrehla jsem ze Andulka byla v poradne a mimi je v poradku tak gratuluju. :slight_smile:
Iluss taky se chystam konecne ke kadernikovi, ale az 1. cervna.
Denis doufam ze sis uzila cviceni ja jsem dneska taky byla cvicit a zaplavat si v bazene.

Co Kvetulda jeste jsou 2v1? Doufam ze je v poradku.

Me ceka poradna ve ctvrtek. Doufam ze mala bude otocena hlavickou dolu, mam pocit ze ted kope trosku vys.
Zacalo me pred par dny bolet v pravym trisle tak jsu zvedava co me na to rekne doktorka.

Arwi jak je v novem domecku?
19. kvě 2009 v 17:16  • Odpověz
Holky tak jsem se prospala a je mi lepe, ale mam uplne hruzu se jit vycurat aby se to nevratilo.
Jsem teda rozlamana a znicena jak pes. Taky je vam ted takove vedro, ja se budim skoro kazdy den uplne propocena? No hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. kvě 2009 v 17:18  • Odpověz
už jsem zase doma... :slight_smile:

všem dobrým výsledkům z poraden posílám gratulaci!!! ale nějak jsem taky nepochopila Andul, co skřítě, sestupuje??

kdo to byl u kadeřnice, ty Iluš? óóó, závidím...taky bych si dala říct...

rituš - jak je, už je to lepší?

Arwi - no tobě taky nestačí jen něco, ty musíš vyfasovat všechny neduhy najednou :frowning2: Tak, broučku, ať je brzy lépe... A sláva, přišel nám ten balík, takže košili máš u mě...pak se domluvíme co a jak, ju?

Holky, dneska jsem byla s kolegyní na obědě, pak k ní domů, udělala mi pedikůru a francouzskou na nohách..No já trubka jela samozřejmě v pevných botách /ač jsem si připravila doma pantofle/ a přesto, že jsem nohy nechala při klábosení a ptí kafíčka pěkně schnout, tak doma po zutí bot a sundání ponožek teda francie je víte kde.... :angry: :angry: Tak jí zkusím zítra udělat si sama, ale nevím nevím s tím balonem jak se k packám ohnu :grinning: Jo a ještě ve finále, ta kolegyně má takového velkého papouška doma, tomu se zalíbilo na mé hlavě tak, že mě oklobával a načechral tak, že vlastně jako bych byla taky u kadeřnice... :grinning: :grinning:
19. kvě 2009 v 17:22  • Odpověz
rituš - aha, už to čtu...je ti lépe, to je dobře... Mě teď taky bývá tepleji než obvykle...dříve jsem spávala i v teplích ponožkách a teď bych mohla spát klidně na balkoně jen v pyžamu... :grinning:

sis - ahoj :slight_smile:
19. kvě 2009 v 17:26  • Odpověz
Ahoj Ritusko, ty jsi myslim psala ze jsi mela nejakou hodnotu spatnou v moci? Jestli ano tak muzes mit zanet, tomu by odpovidalo i caste a bolestive moceni.

Claudi ty se mas pedikuru taky bych ji potrebovala, ale asi to bude muset zvladnout manzel, ja uz se skoro neohnu, maximalne bych zvladla palce :grinning:

Jinak konecne mi posilaji z obchodu zbozi ktere jsem si objednala pred tydnem. Zitra by melo dorazit. Konecne budu mit perinky a matraci do postylky a par drobnosti :slight_smile:
19. kvě 2009 v 17:28  • Odpověz
demence je už i u mě!!! jak jsem mohla napsat v TEPLÍCH!!!! přece v TEPLÝCH je správně... :grinning: :grinning:
19. kvě 2009 v 17:29  • Odpověz
Ritusko me je taky porad hrozny teplo a v noci se potim nejvic uz se ani skoro neprikryvam a celou noc vetrame :slight_smile:
19. kvě 2009 v 17:30  • Odpověz
sis - tak to už se na balíček těšíš, že? taky jsem vždycky zvědavá, jak objednané zboží bude vypadat v reálu... a musím říct, že jsem ještě nikdy nebyla zklamaná...
19. kvě 2009 v 17:31  • Odpověz
Kuk - jsme zpátky. A musím uznat, že jsem dokonale vzhůru. :grinning: Ještě jsem se stavili koupit taťkovi CD k narozeninám - pán se ptal, jak se to album jmenuje a my jen věděli, že je to poslední Dobešovo album :sweat_smile: ,pak si ale Tom vzpomněl, že tobylo něco se žlutým - album se jmenuje "Banány". :grinning: :grinning: :grinning: A já jsem si pro radost i potřebu koupila v Kreativu ratan a podložky na košíčky na komodu a ubrouskyna dekupáž průhledného boxu na plínky - už se těším, až si budu "hrát". :slight_smile: A teď jdu péct sekanou - až vás dočtu. :slight_smile: :wink:
19. kvě 2009 v 17:33  • Odpověz
Ahoj sis, ne ne ja jsem to sestre rikala ze me boli mocak a ona rikala ze to se ji tam neukazalo, ale nejaka hladina cukru v moci ze nebyla dobra. Ze pry musim vice jist . Hlavne teda vecer. Ze nemam delat treba to ze se najim naposled v sest vecer. Coz ja nedelam. Vcera jsem dokonce jedla az po devate vecer tak nevim.

No to ja spim vetsne jen v kalhotkach a nebo mam tilko a takove damske boxerky. Otevrene okno, odkopana a stejne se budim uplne propocena. Ja ktera jsem i v Californii spala v lete pod perinou :grinning:
19. kvě 2009 v 17:33  • Odpověz
andul - vysvětli nebohému vesničanovi /mě/ slůvko: dekupáž???????????????? :confused: :confused: :confused: :confused: já něznaju :grinning:
19. kvě 2009 v 17:35  • Odpověz
Claudi nic si ztoho nedelej, taky nevim co to je :grinning: :grinning: :grinning:
19. kvě 2009 v 17:36  • Odpověz
no to jsem ráda, že je nás tu víc nechápavých :grinning:
19. kvě 2009 v 17:36  • Odpověz
rit - co přítel v nové práci, spokojenost?
19. kvě 2009 v 17:37  • Odpověz
Claudi uz se tesim az mi balicek dorazi :grinning:

Ritusko taky je mozny ze ti mimi na ten mocak tlaci a musis pockat az si najde jinou polohu. Ale pokud te to pali a boli pri curani tak to vetsinou znaci nejakej zanet.

Ahoj Andulko :slight_smile:
19. kvě 2009 v 17:38  • Odpověz
Holky kdyby jste videli na tom ultrazvuku jan on tam na me malej porad vykukoval. Co se tyka nase mladeho tak to bude snad nejakej manekyn co se rad predvadi. Protoze se mi este nestalo ze by k nam treba nekdy tocil zady ze by se nechtel ukazat :grinning: :grinning: :grinning:
19. kvě 2009 v 17:39  • Odpověz
Claudi jo jo libi se mu tam. Je spokojenej. Chodi teda domu utahanej a za cely den se skoro ani pomalu neozve protoze nema cas, ale libi se mu tam. Coz je zaklad :slight_smile:
19. kvě 2009 v 17:43  • Odpověz
Claudi taky nevim co je to dekupaz :grinning:

Jeee to my zase budem mit stydlivou slecnu, protoze se vecne schovavala za rucicky :grinning:
19. kvě 2009 v 17:43  • Odpověz
Ritus tak to je dulezity kdyz se mu tam libi. :slight_smile:

Normalne holky znama od moji segry me daruje vanicku, po jednom diteti vypada jak nova. Dalsi uz neplanuje a nema ji kam dat. :slight_smile:
19. kvě 2009 v 17:48  • Odpověz
Jéé- asi jsem dneska fakt mimo,když není z mých závěrů patrno, co jsem chtěla říct. :sweat_smile: Tak se tímto omluvuju! :wink:

1. Skřítě je stále hlavičkou dolů, v pořádku, ale zatím NEsestupuje ( :frowning2: ).

2. Dekupáž ("decoupage" - se to píše cizojazyčně :wink: ) je ubrousková technika - kdy se lepí nejhořejší vrstva ubrousků na krabice, textil, kamínky a pod. Dělají se tak různé obrázky, originální oblečení, nebo jen drobné dekorace. Až to budu mít hotové, tak šupnu krabici do albíčka, abyste viděly názornou ukázku. :slight_smile: :wink:
19. kvě 2009 v 17:49  • Odpověz
sis - to je fajn od té známé, že tě takhle podaruje..

rit - jo, jo, hlavně že se mu tam líbí...tak už bude zase lépe... :wink: To stěhování asi padlo, ne?

andul - omluva přijata :grinning: , aha, takže nesestupuje....hmmm, to ale ještě stále může napravit, ne? a děkujeme za vysvětlení dekupáže, teď už tomu rozumím.... :slight_smile:
19. kvě 2009 v 17:52  • Odpověz
Andulko tak jsme zase o neco chytrejsi :grinning:
19. kvě 2009 v 17:53  • Odpověz
jde na mě nějakej útlum....kdybych se dlouho neozývala, tak mi spadla hlava do noťase a já chrupkám... :grinning:
19. kvě 2009 v 17:55  • Odpověz
Ahojda Sis!Jéé, takdo bazénu se nějak nejsem schopná dokopat. :frowning2:
19. kvě 2009 v 17:56  • Odpověz
andul - pěkné výtvory.... ty květináče by se mi líbily....myslím, že jedna má kolegyňka si s tím taky trochu hraje, tak se zeptám co a jak, a možná bych to taky vyzkoušela..
19. kvě 2009 v 18:02  • Odpověz
Andulko uz vim co to je :slight_smile:
Akorat sem nevedela ze se tomu rika dekupaz. Taky jsme to se svagrovou zkousely na kachlicky. Je to docela tezky udelat to tak aby tam nebyly vzduchovy bubliny a ten ubrousek si nepotrhat. Ale vypada to moc hezky :slight_smile:
19. kvě 2009 v 18:05  • Odpověz
TAk třeba můžem udělat na podzim nějaký rukodělný víkend, kdybyste chtěly - pár takových hraníček docela umím - drátkování, pletení košíčků, různé dekupáže, kašírování a podobný blbinky. :slight_smile:
19. kvě 2009 v 18:09  • Odpověz
Holky taky mate konika tak divne? Me se to nejak spatne zobrazuje
19. kvě 2009 v 18:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.