• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
Leni - to je ono! http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/S39839804 :dizzy_face: Jenže já nemám houpací ráda. :sweat_smile: Dělá se mi z toho špatně. :confounded: Ale kdyby mi tam manželínek uděla zarážky... :grinning:
1. dub 2009 ve 21:40  • Odpověz
A já tu odsávačku na vysavač. :grinning:

Jakou?? Obrázek :wink:
1. dub 2009 ve 21:41  • Odpověz
hmm, hezky...to uz by k ty sedacce slo :wink: a treba by ty houpadla sly oddelat,ne? :confused:
1. dub 2009 ve 21:42  • Odpověz
odsavacku si taky na sto procent objednam a budu prckovi luxovat nudli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
tuhle prece http://www.calo-s.ic.cz/index.php?p=galleryGalleryShow&iIdLink=368&iType=1&iPhoto=1 :grinning: :grinning: zelenou, aby mi ladila ke kocarku. Jo a dneska jsem si byla pro to vajicko, je uuuzasny :sweat_smile:
1. dub 2009 ve 21:44  • Odpověz
Kdyby se pak natřel ten rám na stejnou hnědou jako bude spodek sedačky, tak by to k tomu šlo skoro přesně, viď? :slight_smile: A pokud se to nebude houpat moc a rychle se to zastaví... Mužíčekby měl radost - tenmá tohle houpání rád. :slight_smile: Zkusím to a uvidíme. :slight_smile:
1. dub 2009 ve 21:47  • Odpověz
Noo, tak to jsi vybrala tu vůbec nejhezčí! :wink: Jestli budem nějakou kupovat,tak taky tuhle. Tak toje super, že se vajíčko líbí!!! :dizzy_face:
1. dub 2009 ve 21:49  • Odpověz
andul, to zalezi na tom, jak se na ni budes vrtet :grinning: a k ty sedacce by to slo pekne, po natreni :wink: a za peknejsi cenu :grinning:
1. dub 2009 ve 21:49  • Odpověz
jj, taky si myslim, ze je nejhezci :slight_smile: jeste premyslim o ty s tim slunatkem... :sweat_smile: vajicko zitra vyfotim a vlozim :wink:
1. dub 2009 ve 21:52  • Odpověz
Leni, očkej, až Ti přijde ta první - podle toho co jsem je viděla v Bejby centru jsou fakt obrovský a huňatý. :wink:

TAk mužíčkovi se to křeslo taky líbí - posílala jsem mu ho mms :slight_smile: Jsem polštářková, takže na křesle stejně bude trůnit nějakej polštářek nebo dva, tak ty by se daly dát pod ruce, aby ty opěrky při kojení netlačily a klínky proti houpání by taky šly udělat bez větších problémů. :slight_smile: Tak že už jen ta drobnost, aby bylo pohodlný a my se do tý Ikei vůbec dostali a bude. :grinning:
1. dub 2009 ve 22:00  • Odpověz
jj, urcite pockam...nazivo jsem totiz spanelku jeste nevidela :slight_smile: ale verim, ze bude naaadherna a prckovi se v ni bude dobre chumlat :sweat_smile:
1. dub 2009 ve 22:03  • Odpověz
To určitě!! :wink:
1. dub 2009 ve 22:04  • Odpověz
Hihi, za chvilku přelezeme 500 :grinning: Tímhle tempem budeme v nové diskusi za 40dní!
1. dub 2009 ve 22:05  • Odpověz
tyyy jo andul, uvedomujes si, ze za dva mesice budes mit mimiska? :sweat_smile: :sweat_smile: uz jste rozhodnuty pro jmeno, kdyz teda na sto procent vite, ze to bude pindik :sweat_smile:
1. dub 2009 ve 22:07  • Odpověz
no jo, drbny udrbany :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. dub 2009 ve 22:08  • Odpověz
1. dub 2009 ve 22:17  • Odpověz
Leni, ale Ty tenhle týden máš zákaz dražit! :confused: Ale já Ti udělím vyjímku, když mi to vydražíš. :sweat_smile: :grinning: :wink:
1. dub 2009 ve 22:24  • Odpověz
a co chces vydrazit? :grinning: :grinning: :grinning: abych nedrazila, to by mi nekdo musel vypnout aukro :grinning: :grinning:
1. dub 2009 ve 22:28  • Odpověz
Lenourku, já Ti ani nevím, zda si to uvědomuju se vším všudy. :sweat_smile: To bych i řekla že ani u 1. dítka nejde. :sweat_smile: Ale hrooozně se těším!!! A jak se nám to teď už doma začíná scházet a je to už i na tom našem pokojíčku vidět,tak je to takový hezký... :dizzy_face: Ale jestli se ptáš, zda z toho mám strach, tak mám - zrovna včera jsem tetě brečela do telefonu, že to nezvládnu - být dobou mámou. :confused:
1. dub 2009 ve 22:35  • Odpověz
Nopřecetu nynynkatou mikinku, cos mi ukazovala. :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
1. dub 2009 ve 22:36  • Odpověz
Jo Tyuž ji máš - aha. Teď koukám, že jeaukce zkončena. :grinning:
1. dub 2009 ve 22:38  • Odpověz
jj, skoncena :wink: a chces ji??
andul: taky se bojim,ze to nezvladnu...ale zvladlo to tolik jinych......a urcite budes dobra mamca, neboj :wink:
1. dub 2009 ve 22:42  • Odpověz
Leni, snad máš pravdu. :sweat_smile: Myslím, že tu budem všechny dobré mamči. :slight_smile: Navíc máme obrovský štěstí, že si tady takle rozumíme a tak si budememoct pomáhat a radit vzájemně. :slight_smile:

Anebylo by Ti to líto? Přijít otak krásnou mikinku?

Já jsem Ti místoní něco našla. :sweat_smile: http://www.aukro.cz/item593061196_nextik_set_trico_teplacky_pejsek_nove.html
1. dub 2009 ve 22:52  • Odpověz
1. dub 2009 ve 22:57  • Odpověz
Jj, tohle uz jsem videla :sweat_smile: ale koukni na tu cenu :stuck_out_tongue_closed_eyes: no ja urcite sezenu dalsi krasny mikinky :grinning: :grinning: :grinning:
1. dub 2009 ve 22:58  • Odpověz
hmm, na to jsem taky koukala :grinning: :grinning: :grinning: taky me nastvala ta ruzova :grinning:
1. dub 2009 ve 22:59  • Odpověz
tak co, chces ji?
1. dub 2009 ve 23:00  • Odpověz
1. dub 2009 ve 23:09  • Odpověz
ok, tak ja ty zensky napisu, at ji posle na tvoji adresu, chces? kdyztak mi ji pisni do IP :slight_smile:
1. dub 2009 ve 23:16  • Odpověz
Děkuju. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Máš to tam. :slight_smile:
1. dub 2009 ve 23:23  • Odpověz
ok...s postovnym je to 149 Kc......jdu ji napsat :wink: to bude ale malej fraja :grinning:
1. dub 2009 ve 23:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.