• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
Jak místo abys pracovala - sestavení skříně bývá pořádná práce! Vzpomeň si na Ilušku, jak skládali komodu. :wink: :grinning:
20. kvě 2009 v 09:34  • Odpověz
no jo, ale já skládám po intrnetu, kolik bude šatních tyčí, polic, drátěných košů, velikost, barva :grinning: celkem mě to baví
jen ta výsledná cena je :confounded:
20. kvě 2009 v 09:37  • Odpověz
ahojda kočiny :slight_smile:
jsem teprve vstávala, to jsem si teda pospala...a tojen díky tomu, že mi zvonil telefon, jinak bych snad spala až nevím do kdy.... :grinning: a vy už pracujete a uklízíte a máte plno elánu... No snad se taky proberu a rozhýbu a něco doma udělám...Okna by potřebovaly umýt, ale uvidím jak se mi bude chtít... :unamused:

klarko - to je velmi záslužná práce, skládání skříně po net a ještě k tomu v zaměstnání... :grinning: :grinning:

andul - co spálená pacička? posílám ti na ní pofoukání... :slight_smile:
20. kvě 2009 v 10:01  • Odpověz
claudie
víš co se říká o těhotných a oknech, ať tě ani nenapdne :slight_smile:
20. kvě 2009 v 10:03  • Odpověz
nevím co se říká???
20. kvě 2009 v 10:04  • Odpověz
no, když těhotná myje okna, tak se pak jede hned do porodnice, takže nic takovéhé jasný :wink:
20. kvě 2009 v 10:07  • Odpověz
Ahoj koníkovky,

claudi, na okna se vyprdni, proč si kazit pěkný den. A fakt to asi nestojí za to.

Já mám dneska den blbec. Ráno mi několikrát chcíplo auto (nejsem zvyklá na naftu) a nějak mi to vzalo náladu. Připadám si jako přejetá. A mám depku, že nemám nic připravenýho pro mimčo. Odpolka přijede mamina tak chci vyžehlit (aby se do toho nechtěla pustit). Dala jsem se do úklidu ložnice, ale vůbec mě to nebaví. Pomoooc!!!
20. kvě 2009 v 10:10  • Odpověz
Ahojky po ranu :slight_smile:

Ja sem taky velky spac dneska sem vstavala v devet. Zvonil me telefon z PPL ze odpoledne prijedou s balickem :grinning:

Me se moc dobre nespalo :frowning2: spim ted u segry na posteli protoze ta nase je rozlozena, delame jeste porad okna a tatinek si vcera odjel na sluzebku do Makedonie, takze prace bude pokracovat az o vikendu.

Jak jste se byvily o tech rucnich pracech, tak hackovani a tak to jsem naposledy delala na zakladce a uspesne jsem to zapomela :grinning: Ale se svagrovou jsme zkousely tu ubrouskovou techniku, taky si obcas neco namaluju na sklo, a zkousely jsme i to oplitani dratkem a docela mi to slo. :grinning:

klari ty mas tolik elanu? ja su vecne unavena a to mam jeste peknych par tydnu pred sebou.

Claudi ne abys umyvala okna. To doporucuji nase maminky a babicky az tesne pred porodem na vyvolani porodu :grinning:
20. kvě 2009 v 10:14  • Odpověz
Kukla sem po dlouhe dobe do albicek :slight_smile:

Klari krasna fotecka ze 4D :slight_smile:

Arwi doufam ze uz ti je lip jak vcera a brisko mas krasny :slight_smile:

Andulko mate moc peknou postylku a vyzdoba bude taky super :slight_smile:
20. kvě 2009 v 10:17  • Odpověz
ludva, sister ahoj
sis dneska jsem plná elánu, ale není to pravidlem, večer toho všeho mám vždyck plný zuby :angry: a včera jsem měla pěkně oteklý nožky, prstíky jsem vůbec nepoznávala :rolling_eyes:
20. kvě 2009 v 10:21  • Odpověz
tak jo no, dám na vás dámy a okna se konat nebudou....Zítra má přijet má drahá sestra na návštěvu, tak ji nenápadně naznačím, že přes ta okna v obýváku už opravdu ani není vidět....a ona se určitě chytí a já budu mít zase výhled... :grinning:

Ludvo - klid, vše stihneš tak se nedepkuj...

sis - už aby ty okna byly hotový, co?
20. kvě 2009 v 10:22  • Odpověz
Claudi, ŽÁDNÁ OKNA!!! Ješkovi - ikdyby to nemělo vyvolat porod, tak se strháš! :angry:
Klárko, po tom netu jeto kolikrát náročnější než pak ve skutečnosti - chlapi si stím pohrajou a složí to,ale vymyslet tu sestavu, to je jiná. :wink:

Ludvi, na naftu si za chvilku zvykneš - hlavně nezapomínat na žhavení. :wink: Depku neměj a hraj si třeba na Popelku. :wink: Tak to dělávám já,když se mi něco nechce. :grinning: :wink:

Sis, tak cizí postel Ti nezávidím - snad to bude dneska v noci lepší. :wink:

Claudi, díky za pofoukání - hned je to lepší! :slight_smile: Včera jsem si myslela,že to bude jen takový malinký prdečeka ono se to přesnoc nějak nafouklo a udělal se mi tam puchýř. :frowning2: Achjo - budu tam mít jizvu 2x1cm :frowning2: - no ocejchovaná ženská od plotny, no. Už jen to dítko a jsem právoplatná manželka a žena v domácnosti. :grinning:
20. kvě 2009 v 10:24  • Odpověz
Sis, už finišujem s pokojem, tak dám snad ovíkendu fotečky do albíčka s nazdobenou postýlkou a tak. :slight_smile: :wink:
20. kvě 2009 v 10:26  • Odpověz
Klari ja kdybych nenosila podpurny puncochy tak se ani nemuzu hybat vcera jsem je nemela protoze sem byla plavat a mela sem nohy jak balon a to nemluvim o rukach, snubak uz par tydnu nenosimprotoze bych ho pak nesundala :unamused:

Ludvi vsak to stihnes, nestresuj se :wink:

Claudi ani nevis jak se tesim az to bude. Uz mam koupenou barvu na malovani a nemuzu se dockat az to bude :slight_smile:
20. kvě 2009 v 10:26  • Odpověz
andul - alespoň je vidět, že se o manžílka pěkně staráš a nencháš ho umřít hlady... a jizvička nebude tak vidět za nějaký čásek :slight_smile:
20. kvě 2009 v 10:29  • Odpověz
Tak do teď jsem pekla a uklízela (což nebyl problém :slight_smile: ), tak si teď jdu hrát na zmíněnou Popelku, která se bude připravovat na ples a jde do sprchy umýt si vlasy a vytrhat obočí... :confused: ( :grinning: )

Claudi, do brý nápad s těma oknama. :wink: Já segře taky říkala, ať přijede, že potřebuju pomoct vydrbat koberce, ale má prý moc učení. :grinning:
20. kvě 2009 v 10:30  • Odpověz
Andulko postylka vlastni je proste vlastni, segra ma jeste obycejny stary matrace a ja sem si uz zvykla na zdravotni. Ale dneska se jedu vyspat ke tchyni a tam mame zdravotni matraci tak se vyspim.
Jeee vy uz budete mit pokoj hotovej. Ani nevis jak ti zavidim, my budem asi radi kdyz to stihnem do porodu.
At se ti puchyrek brzo zahoji :slight_smile:

Ludvi naftovy auta taky nemam rada, benzin je benzin :grinning:
20. kvě 2009 v 10:31  • Odpověz
Claudinko, to právě že bude- koukni: http://www.beremese.cz/album/view.php?vImageID=1592552&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F Ta "ozdoba", co mám napravý ruce byla v té době rok a půl stará. :frowning2: A teď mám ozdobenou i druhou ruku - jen o 5cm blíž k zápěstí. :frowning2:
20. kvě 2009 v 10:33  • Odpověz
tak se na chvíli odmlčím, jelikož přišla pošta mám tu práce haba kuk :angry: tak se epřihlásím později
sis, já jsem zatím s natýkáním problémy neměla, vyjma pár dní, ruce zatím nenatýkají vůbec, ale bůh ví jak to bude dál :confounded:
20. kvě 2009 v 10:34  • Odpověz
S tech sourozencu bysme si mely vzit priklad a nenechavat ty nase mimisky jedinacky. Sourozenci jsou to nejlepsi co clovek muze mit. Ja nevim co bych si pocala bez tech svych. :slight_smile:

Anduli uzij si popelkovani :grinning: Ja bych na umyvani vlasu potrebovala jeste jedny ruce, kdyz je mam dlouho nahore tak me tahne brisko a male se to taky moc nelibi :frowning2: Me to ceka vecer, dneska uz sem si natahla puncochy.
20. kvě 2009 v 10:36  • Odpověz
Ahojky. Jdu nahlasit, ze nemluvim uz vubec a mam rymu jak prase. Mam zalehly usi a ztratila jsem cich a chut. Sranda je, kdyz mi nekdo vola, nema sanci mi rozumet
:grinning: :grinning:
´
Vykaslete se na okna, kocicky, ja jich tady umyla si pred mesicem 16 a fakt mi z toho nebylo dobre. Byla to kravina.

Taky hlasim, ze Jarda ma za sebou testy v autoskole, ty zvladl na jednicku a za hodinu ho cekaji jizdy.....kdyby je neudelal, povezu se do porodky sama :slight_smile:
20. kvě 2009 v 10:36  • Odpověz
andul - tak to ber alespoň tak, že to té druhé ruce nebude líto, že nemá takovou ozdůbku... a bude to skoro symetrické... :grinning: :grinning: Ba ne, z toho si nic nedělej...není to tak hrozné....

klarko - zmákni poštu a honem zpátky na koníka :grinning:
20. kvě 2009 v 10:39  • Odpověz
Claudinko, ahoj :slight_smile:
Koukala jsem se Ti na fotecky do alba a ta s pejskem je bozacka - moc Ti to slusi. S briskem jsme na tom asi stejne, s rozdilem tydnu :slight_smile:

A je moc prima, ze dorazila kosilka - myslela jsem, ze se dostanu do Boleslavi pro tu skrin, ale nesehnala jsem odvoz, takze mame houby a pani ji dala nekomu jinymu :cry: :cry: . No co, budeme mit dal hadry po krabicich....
Vis, co me jeste napadlo? O vikendu tady bude Lucka, tak by se dala kosile uskutecnit pres ni, ale to bych Te zase nevidela a to bych nerada....mas nejaky napad?
20. kvě 2009 v 10:44  • Odpověz
ahoj Arwi - držím Jarouškovi palce, ať autoškolu zvládne a ty se nemusíš sama vozit do porodnice :grinning:
jejej, nemáš čich ani chuť? co si to zase vymýšlíš ty zlobilko naše? :wink:

děkuji za pochvalu fotečky s hafíkem :slight_smile:

no nápad ani nemám, Klouz já možná uvidím příští týden, tenhle už určitě ne... Uvidíme, až ti bude lépe, tak se třeba rozhodneš přijet a vyzvedneš si ji osobně... Nic se neděje, může u mě ve skříni ještě poležet... :wink:
20. kvě 2009 v 10:54  • Odpověz
Ahoj Arwi tak to je super jak Jarda zvladl testy tak jizdy zvladne taky, tak drzim pesticky at ten ridicak udela :slight_smile:
A ty bys mela jit do postele a vylezet se.

Jdu uvarit neco k obedu. Bracha dneska dela praktickou maturitu tak prijde asi vyhladlej :grinning:
20. kvě 2009 v 10:57  • Odpověz
Claudi, :grinning: :grinning:

Arwi,neboj Jardaty jízdy určo zvládne a do září se vyjezdí - když ho necháš občas řídit :wink:- aby vásmohl bezpečně odvést do porodky. :wink: I do srpna se vyjezdí. :wink:
Hooodněčajíku a co nejdřív do postýlky, nemocňoušku! Jestli půjdou výběry přeložittřebana zítra, tak dneska vyjmečně udělej a jdi si fakt brzo lehnout.

Klárko, tak ať Ti to jde stejně od ruky, jako by TI šla ta koupelna! :slight_smile:

Já jdu na to obočí - brrr. Nevím,že těm chlupům ještě za celý ta leta nedošlo, že je tam prostě nechci a že tam musí pořád dorůstat! :angry:
20. kvě 2009 v 10:57  • Odpověz
naprostý souhlas s Andulínem, ty chlupy jsou úplně nechápavý!!!!!!!!!!! :angry: :angry: :grinning: :grinning:
20. kvě 2009 v 10:59  • Odpověz
Hehe, chlupy jsou nechapavy :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
To mi pripomnelo moje chlupy, ktere se nachazeji nekde jinde, nez nad ocima. A nevidim si tam :grinning: :grinning:

Claudi, ona sem Lucka pojede tenhle i pristi vikend, tak kdybych nahodou nakonec do Bolky nejela, ttreba by se to podarilo pres ni...

Andulinko, to ja prave bojim, bojim, nemam uz havarijni pojisteni a kdyby se neco stalo, bude pruser jak barak a nikdo tu opravu nezaplati. Na druhou stranu se MUSI vyjezdit - ale to by chteloi stary auto.
20. kvě 2009 v 11:04  • Odpověz
arwi - dobře...my asi budeme mít příští týden ve čtvrtek srazík, tak bych ji tam tu košilku vzala a vy dvě už se spolu domluvíte co a jak...ale jak říkám, klíďo přijeďte, zrovna by Jarda mohl potrénovat řízení... :wink:

a máš recht, ty chlupy na které si nevidíme jsou horší, holím se buď vew velmi zvláštní poloze ve vaně se zrcátkem nebo jen tak po paměti, ale to netuším jak dopadne výsledek... :grinning: :grinning:
20. kvě 2009 v 11:11  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Claudi, ja se jednou holila po pameti - vysledek se nazyval Napul oskubana kachna se stopami krve :grinning: :grinning:

Ja bych to s tou kosilkou vyresila pres Lucku, aby to bylo jiste a navstevu u Tebe dohodla s Tebou na jindy. I kdyby to melo byt v tydnu a mela jsem jet sama....
20. kvě 2009 v 11:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.