• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
kam jste všechny zmizely? :confused: jestli už obědváte, tak dobrou chuť...já budu mít tím pozdějším vstáváním oběd asi taky déle, protože jsem plná ještě od snídaně...

dostali jsme od švagřice chůvičky, tak jsme je o víkendu zkoušëli, jak to vlastně funguje... No musím říct, že je to bezvadná věc... No holky, nemáme se lépe než ty maminy dřív, kdy nic takového nebylo? Sice se taky všechno dalo zvládnout, to samozřejmě jo, ale my máme takových dobrých pomocníků... :wink:
20. kvě 2009 v 11:32  • Odpověz
Claudi, pokud si Pepča nestěžuje, tak je asi výsledek minimálně uspokojivý. :grinning: :wink:

Arwen, Když sním budeš z kraje jezdit po opuštěných silničkách za městem,, tak se aspoň něco vyjezdí a pak ho pomalounku můžeš brát do města - tak jako jsme jezdili všichni. :slight_smile: :wink:

Sis, bráška maturuje? Tak mu držím pěsti!
20. kvě 2009 v 11:35  • Odpověz
Arwi - už jsem Lucce nastínila situaci, prohlásila, že klidně poštovního holuba udělá...je to hodná holka :wink:
oškubaná kachna je taky dobrá hláška :grinning: :grinning:

andul - máš pravdu, nestěžoval si tak je to asi v poho...i když ono to u nás v posledních měsících se sexem není tak horké...nějak se asi bojí nebo co... :confused:
20. kvě 2009 v 11:38  • Odpověz
Claudie! Grrrrrrrrrrrrrrrrrrrr! Dostanes na prdelku. Pujc mi manzela, ja Ti pujcim svyho - vymenime si role. On by se teda rozhodne nebal :grinning: :grinning: :grinning: Tim ovsem nechci rict, ze by byl nejakej hrrrrrr, to ne, ale mohl by porad :slight_smile:

Andulicku, obcas mu to nekde pujcim, ale jsou to nervy sedet vedle a nemit volant ani pedaly :slight_smile:
20. kvě 2009 v 11:49  • Odpověz
Ahojky těhulky :slight_smile:

jdu vás aspoň pozdravit. Ráno jsme s manžílkem obíhali nákupy, poštu a tak, pak jsme se stavili u švagrové pro tác, tam jsme se na chvilku zdrželi, klábosili jsme mezi dveřma a pak šup šup vařit domů oběd. Tak jsem uklohnila čočku :wink: ale je fakt výýýborná!

za chvilku se půjdu zkrášlit a pojedu do Prahy mrknout, co dělají v práci, jestli se tam náhodou neflákají a zjistit nějaké nové drby :grinning:

Jeeee, tak to já se teď pořád holím po paměti a kupodivu to pokaždé dopadne docela dobře, jatka z toho nejsou a docela to i designově vypadá jakš takš (na tu bídu) :grinning:
já jsem totiž zjistila, že nemám doma zrcátko a nechce se mi kupovat.
20. kvě 2009 v 11:51  • Odpověz
Jooo, jinak jsem se dozvěděla, že se nám do baráku přistěhuje další rodina našeho tmavšího obyvatelstva :confounded: jsem z toho celá odvařená, protože už takhle jich tu je až moc a dělaj strašnej bordel. Holt nejsou moc přizpůsobiví. U nás v baráku už tu jsou 4 byty, kde jsou tyhle rodiny s kupou dětí a stahujou se za nima snad všichni příbuzní, který tu ve městě mají. Takže je tu i přes den pěkně černo :unamused: Už mě to fakt štve.
20. kvě 2009 v 11:55  • Odpověz
Ahoj Ilusko, no, to Ti teda vazne nezavidim, u nas jich je taky plno, ale stahujou s do mesta a vybydlujou tam domy - na sidlisti nejsou. Mne stacilo, jak vcera prijeli pro tu lednicku. Cekam, az nabehnou znova, ze nevypina a budou nam chtit vypalit byt.....chce to se s nima vubec nebavit, jakakoli komunikace muze znamenat pozdejsi problemy. Brrrrr
20. kvě 2009 v 11:57  • Odpověz
Iluš - ahoj...
tak to v práci okoukni, jestli tam pracující lid nemá moc roupů.... :grinning:
Mňam, čočku....pošli trochu... :grinning:

Arwi - že bychom provedli výměnu manželů, jo? :grinning: :grinning: :grinning:
20. kvě 2009 v 11:57  • Odpověz
Claudisku, tak na 14 dni bych si odpocinula :grinning: :grinning: A navrhneme to do telky, ne?

Vcera jsem se prezrala cocky k obedu a nasledky byly teprve dnes rano :grinning: :grinning:
20. kvě 2009 ve 12:00  • Odpověz
pošta je zfouknutá, šlo to rychle
:grinning: čočka u nás taky bude s párečkem, vajíčkem a okurkou :wink:
20. kvě 2009 ve 12:03  • Odpověz
Holk, pro zatím seloučím- máme návštěvu
20. kvě 2009 ve 12:03  • Odpověz
no tak to chápu, že nejsi nadšená z nových sousedů... :confounded:
20. kvě 2009 ve 12:07  • Odpověz
andul - pa, užij si návštěvu... :slight_smile:

arwi - no jasně, napíšeme do Novy.... :grinning:

klarko - taky bude čočka? u nás to vypadá na gulášovku z pytlíku vylepšenou točeným salámem a bramborem... mám tu i vinné klobásy, tak ty budou asi k véče...
20. kvě 2009 ve 12:09  • Odpověz
Ja si zajdu do cinskeho bistra pro zavitek a nudle, mnaaaaaaam :slight_smile: Jn nevim, co z toho jako budu mit, kdyz nic necitim :grinning: :grinning:
20. kvě 2009 ve 12:11  • Odpověz
vinné klobásky taky můžu, ale manžílek jim nějak nepřišel na chuť, dneska se mi nebude chtít moc vařit, člověk, když přijede po práci a je hezky, tak se raději vyvalí ven na zahrádku než do kuchyně :sweat_smile: , tak pak udělám jen čočku, kupuju du předvařenou, takže to bude zfouknutý za 15 minut :grinning:
20. kvě 2009 ve 12:12  • Odpověz
arwen dobrou chuť, pokud máš chuť k jídlu, je to dobrý znamení :wink: taky se jdu cournout, v kanclu je nedejchatelno :confounded:
20. kvě 2009 ve 12:13  • Odpověz
Arwi - když nemáš chuť ani čich, tak alespoň vizuální potěšení... :grinning: tak doufám, že ti to ti Číňani pěkně nazdobí... :grinning:
20. kvě 2009 ve 12:13  • Odpověz
Klarko, to máš pravdu...lepší je bát venku než se uvázat k plotně k nějakému složitému vaření... proto bude u nás ta rychlogulášovka.... :grinning:
jdu se vyvnečit, tak zatím pa
20. kvě 2009 ve 12:17  • Odpověz
Hihi, Claudi, to urcite - soupnou mi to do plastovy misky s plastovou lzickou a tradaaaa :slight_smile: Ale je to dobroucky.
Klari, ja Te jeste nepozdravila, ahoj! Jo, ta chut k jidlo je to, co me teda, potvora, neopousti :angry:
20. kvě 2009 ve 12:18  • Odpověz
tak já se taky loučím, razím do té prahy,papaaaa
20. kvě 2009 ve 12:25  • Odpověz
Andulko, měli jste krásnou svatbu.

To já měla nejsmutnějšího ženicha na světě. Oddávala nás Kamila Moučková (dost posilněná alkoholem) a málem nás neoddala, že synovci vyrušují. Martinovi byli 2 roky a jen potichu říkal : teta kytí, pití... Dneska už se tomu smějeme, ale naše fotky vypadají jako pohřební s tím rozdílem, že je nevěsta v bílém :grinning: :grinning: .

Jééé, Il, to ti nezávidím. My měli tu čest bydlet několik let s vietnamskými trhovci a taky nic moc.
20. kvě 2009 ve 12:32  • Odpověz
U nás dneska budou špagety, pokud se teda k nim dokopu. Jsem taaak líná.
20. kvě 2009 ve 12:33  • Odpověz
ludvo - Kamila Moučková...co mi to jméno říká???
20. kvě 2009 ve 12:53  • Odpověz
Ahoj Ludvi, myslis tu herecku? Ona pije?
20. kvě 2009 ve 13:23  • Odpověz
jo, tak proto je mi to jméno povědomé...ona je herečka? já myslela hlasatelka nebo tak něco...
20. kvě 2009 ve 13:24  • Odpověz
arwi - co závitek, dobrý papu?
já jdu zhltnout tu gulášovku...tak tady voní, že už se mi sbíhají sliny...
20. kvě 2009 ve 13:27  • Odpověz
Claudisku, ja jsem si nakonec dala zeleninovou smes bez masa a cinskou ryzi, mam z toho houbec, moc necitim, ale urco je to TAAAAAAAAAKHLe dobry a ani neriskuju, ze tam mam kocku nebo psa :slight_smile:
Dobrou chut :slight_smile:
20. kvě 2009 ve 13:33  • Odpověz
jj je to ta hlasatelka z roku 68.
Všichny tetičky se na ní strašně těšily, byla jejich idol.
Brali jsme se na Staromáku a ten den tam rádio Evropa 2 něco slavilo, takže od rána kravál.
Nevím jestli to bylo tím, ale byla prostě nalitá ...
Vtipný je, že náš strejda oddává na Hluboký a vůbec by si nedovolil přerušit řeč, že mu do toho žvatlá malý děcko. Paní Kamila nás málem vyhodila. Stáli jsme tam jako na hanbě - všichni.
Máme opravdu vtipný video. Jen když jí slyším v rádiu jak vypraví, že oddávala s láskou.... kapku mi tuhne krev v žilách!! :grinning: :grinning:
20. kvě 2009 ve 13:35  • Odpověz
arwi - ano, takhle jsi se vyhnula riziku snědení nějakého domácí mazlíčka... :grinning:

ludvo - máš krásné vzpomínky na váš svatební den :grinning:
20. kvě 2009 ve 13:38  • Odpověz
Jé, tak já jdu alespoň spáchat ty čkabety.

Jak mám hlad plácám pátý přes devátý a stejně mám hlad.
V Praze je pěkný dusno. Už mám pěkně nateklé nožulky. Asi to prádlo před babkou někam schovám :grinning: .
A vyžehlím to až večer.
20. kvě 2009 ve 13:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.