• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
Přeju vám všem dobrou chuť.
20. kvě 2009 ve 13:41  • Odpověz
Ludvi, to je teda sila. Ale mohla bys na tom vydelat aspon kameru v Natocto nebo jak se to jmenuje :slight_smile:
Tyjo, Hluboka.....fakt? Nemas tuseni, na kolik tam vyjde obrad? Tohle misto je muj tajnej - ted uz verejnej - sen....
20. kvě 2009 ve 13:52  • Odpověz
ahoj holky, všechny vás zdravím.
tak já dneska měla poradnu a naprd, nic jsem se nedozvěděla :angry: . pásy asi dopadly dobře, to by dr. řekl, že se mu něco nezdá, tlak mi změřit digitálem nešel, 2x jim vyhodil error, tak to sestra měřila starým klasickým, prý trošku vyšší, ale prý je to ještě v pořádku, no a pan dr. se na mě ani nepodíval, nedělal žádné vyšetření nic, jen se mě ptal, jak se cítím a koukl mi na kotníky, zkonstatoval, že to už musím vydržet a objednal mě na příští středu. takže vůbec nevím, jestli se už dole něco děje nebo ne :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: . včera jsem naštěstí už zbalila tašku a jsem nachystaná, kdyby náhodou.

Andulce jsem zkoukla svatební fotečky, krásné.
jo jak jste psaly o holení, tak já se dneska ráno ve sprše trápím a on mě dr. ani vidět nechce, to by naštavlo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. kvě 2009 ve 14:03  • Odpověz
tak já se holky loučím, za chvíli mám miláčka doma z práce, tak je třeba mu chystat oběd, páčko, mějte se všechny krásně
20. kvě 2009 ve 14:16  • Odpověz
No teda Denisko, to je ale lempl nezodpovednej, ten pan doktor :slight_smile: Neboj, na pasech by to poznali, kdyby se neco delo - v neposledni rade Ty bys to poznala taky :slight_smile:
20. kvě 2009 ve 14:25  • Odpověz
Tak jsem zase tady :slight_smile:

Obidek uvaren, delala jsem rizoto, bracha ted dorazil od praktickych tak mu jdu udelat jeste salat.

Denisko to je teda lempl doktor. Ale hlavne ze jste v poradku. Kdyby se neco delo tak by to urco rekl.

Me dorazilo PPL tak jdu rozbalovat :grinning:
20. kvě 2009 ve 14:40  • Odpověz
Tak balicek vybalen dorazilo vse co melo, akorat sem necekala ze ta podlozka na prebalovak je tak velka ale to neva, prebalovaci komoda se bude teprv delat a na miru :slight_smile:
Konecne mam perinky a matracku. Ted uz jen dodelat ty okna at to muzem vsechno nastehovat :slight_smile:

Bracha si vytahl u praktickejch tu nejtezsi otazku :unamused: jeste jde zitra. Ale rikal ze mu to nejelo ( dela prumyslovku neco kolem pocitacu ) Tak snad to zitra nejak zvladne.
20. kvě 2009 ve 14:51  • Odpověz
Ahojky sis. To je dobre, ze mas vsechno, co jsi chtela :slight_smile:
Z brachy si nic nedelej, Jarda mi ted psal, ze ty jizdy neudelal, protoze na stopce sice zastavil, ale okamzite se zase rozjel a instruktorovi nebo policajtovi nebo komu to bylo malo.....
20. kvě 2009 v 15:03  • Odpověz
To byl ale debilni policajt a instruktor. Ale jednodussi je opakovat jizdy nez psat testy porad dokola. Priste to zvladne.
20. kvě 2009 v 15:07  • Odpověz
No, doufejme, protoze ta oprava stoji 700 navic a kazda dalsi je drazsi. Nakonec se povezu do porodky sama :slight_smile:
20. kvě 2009 v 15:11  • Odpověz
sis - tak bráchovi držím na zítra palce...

arwi - na podruhé to určitě udělá...., je to tak, lepší opakovat jízdy než testy... :wink:
20. kvě 2009 v 15:16  • Odpověz
Neboj Jarda to zvladne.

Jdu na chvili ven na slunicko. Je tam nadherne.
Zatim pa
20. kvě 2009 v 15:16  • Odpověz
já se jdu chvíli natáhnout k telce....jde na mě nějaký útlum...
20. kvě 2009 v 15:19  • Odpověz
Vy se mate, ach joooooo. Ja musela ted jit vedle do kanclu, kolegove potrebovali sefuv pc a klid a tady jde od serveru sileny vedro, nemuzu tu vydrzet. Je tady snad 40 stupnu....
20. kvě 2009 v 15:21  • Odpověz
autor
ahoj maminky,lehce jsem vás dočetla-teda jen jsem to rychle přelítla...děkuju vám za podporu :slight_smile:

postupně s manželem zjištujeme co a jak bude, trochu povzbuzení pro nás bylo,že v krevních náběrech se neukázalo nic nádorového (zaplatpánbůh) a tak snad ani histologie nedopadne úplně špatně...ale i tak nás bude čekat dost změn a úplně budeme muset hodně věcí překopat...

v jilemnici nám to asi docela svědčí,jsme odpočatější a hlavně se s tím tak nějak postupně vyrovnáváme a smiřujeme...

doufám,že vy jste všechny v pořádku :slight_smile: dnes je venku tak krásně,že bych hned měnila bydlení v praze za malý domeček se zahrádkou někde na samotě :slight_smile:

zatím ahoj a zase někdy nakouknu :slight_smile:
20. kvě 2009 v 18:40  • Odpověz
autor
HOLKY !!!! POZOR POZOR POZOR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

slíbila jsem,že až by mi někdy květulda psala,tak že vám dám vědět,takže tak činím :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

KVĚTULINCE NAŠÍ PRASKLA PLODOVKA A JEDE DO PORODNICE :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

takže tu brzy bude PRVNÍ LETNÍ MIMINKO :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

květulko,přejeme hodně sil a rychlý porod a hlavně at jste s Radímkem v pořádku a zdraví a budeme se těšit na krásnou zprávu :slight_smile: drž se mamino :slight_smile:

až holky mi Květulda zase něco napíše,tak Vám to sem dám hned vědět :slight_smile:
20. kvě 2009 v 19:02  • Odpověz
Jéééé, tak to držím palečky, co jich u sebe mám!!!!!!!!
Květuldo, hodně štěstí :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. kvě 2009 ve 21:13  • Odpověz
Tý jo, to jsou mi ale novinky!!!!!!!!!!!!!!!!
Moc Květuldě přeji, ať je vše rychlé a pohodové a těším se na zprávu, že nás tu bude o jednoho více :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. kvě 2009 ve 21:18  • Odpověz
Pekny vecer :slight_smile:

Jeeee tak uz tu bude prvni miminka. Tak hlavne at jsou s Radimkem v poradku :slight_smile: Budu na ne moc a moc myslet :slight_smile:

Bledulko tobe drzim s manzelem vsechny palce a pesticky a to zvladnete. :slight_smile:
20. kvě 2009 ve 21:52  • Odpověz
jééééééééééééééééé tak držím květ všechny palečky ať to jde všechno krásně a hladce, ať jste oba v pořádku :wink:
a tobě bledul díky za zprávičku :slight_smile:
20. kvě 2009 ve 22:05  • Odpověz
Ahojky tehulinky..

Jeeee Kvetuli moc moc drzim palecky a at to mas rychle za sebou!!!! A hlavne at te to moc neboli :wink: :wink:
Paani holky tak uz nam to zacina :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Este chvilku a mame to za sebou vsichni :wink: :wink:
20. kvě 2009 ve 22:56  • Odpověz
Ahoj - tak to je super zprava, moc na ni myslim a zrovna tady mam u sebe rovnou 20 palecku!!!! No fakt - moje, deticek, Jardovy a Danulkovy! Vsechny drzim, at je Kvetulda s Radimkem v poradku!
20. kvě 2009 ve 22:57  • Odpověz
dobré ráno...

tak jdu honem honem nedočkavá kouknout, zda tu není zpráva, že je mimi na světě a zatím nic...
doufám, že je s Květ a Radímkem vše v poho... dopoledne nebudu doma, tak hned jak dorazím, tak se půjdu zase kouknout....

tak maminy, krásný den :slight_smile:
21. kvě 2009 v 07:40  • Odpověz
Dobre ranko tehulky..

TAk uz nakukuji jestli neni zpravicka o Kvetulde a zatim nic. Myslim na ni celou noc. Tak snad uz to maji oba za sebou :slight_smile: A netrapili je zadne komplikace
21. kvě 2009 v 07:54  • Odpověz
No ja musim letet. Az budu doma tak najuknu jestli nebude neco noveho o Kvetulde a mimi. TAk zatim pa pa a preji vam vsem hezky den :wink:
21. kvě 2009 v 09:17  • Odpověz
autor
dobré ráno holky :slight_smile: asi byste chtěli nějakou hezkou informaci,že? :wink:
21. kvě 2009 v 09:27  • Odpověz
autor
tááákže vám hlásím,že PRVNÍ LETNÍ MIMINKO JE NA SVĚTĚ !!!!!!!!!!!!!!

dovolím si přepsat zprávu od Květulinky :slight_smile:

sms ve 4.17 hod. :
Ahoj, 9 měsíců jsem se skrýval v utajení,ale dnes ve 3.59 je čas, abych odkryl svou pravou identitu:
jsem Radímek, 3.37 kg , 51 cm a pořádně to tu roztočím !
21. kvě 2009 v 09:30  • Odpověz
autor
a pak mi Květulka psala ještě jednu sms.

sms v 5.13- tak jsem rodila 10 hodin,docela dobrý,ne? Jsme s Radímkem v pořádku. Radímek má nějaký nejlepší výsledky co můžou po porodu být.Ani brečet snad neumí,je to andílek! No a jinak mě bolí jen to šití, mám 6 stehů. A doktor mě na prvorodičku chválil.Pozdravuj holky a všechny se držte

:slight_smile:
21. kvě 2009 v 09:33  • Odpověz
autor
tak Květulinko,ještě jednou touto cestou moc a moc gratulací k Radímkovi,ať je hooodně zdravý a šťastný chlapeček a ať Vám přináší jen a jen samou radost.. :slight_smile:
Jsem moc ráda,že jste v pořádku a že po těch těhu trablích to dopadlo na jedničku s hvězdičkou... :slight_smile: Jsi šikovná maminka a přeju Ti,ať vás brzy pustí domů za tatínkem,at se hezky jako rodinka sžijete a a ať se Ti bez problémů rozjede laktace :sweat_smile:

holky,přiznám se,že když jsem tu zprávu četla,tak jsem měla slzy v očích normálně :wink: :slight_smile: :slight_smile: tak nějak mě to dojalo :slight_smile:

a mám oooobrovskou radost :slight_smile: a další miminka na sebe určitě nedají dlouho čekat :slight_smile: (že jo Deni, ludvo,andulko,jani... :wink: )

jo a všiměte si,jak byla asi květulda v pohodě,když chvíli po porodu psala tu sms :slight_smile: (nevím,zda tu první,ale tu druhou určitě nepsal manžel :slight_smile: ) fakt super,je šikulka :slight_smile:
21. kvě 2009 v 09:41  • Odpověz
Jéééé - to je krááásnýýý!!!! Květulí, moooc gratuluju a přeju jen a jen pohodu a radost a zdraví TObě,manželovi a hlavně Radimkovi!! :slight_smile: :wink:
21. kvě 2009 v 09:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.