• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
Jinak vás treperendy všechny zdravím a jdu do vás dočíst. :slight_smile:
21. kvě 2009 v 09:44  • Odpověz
autor
ahoj Andulko :slight_smile:
krásná zpráva po ránu,že? :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :sweat_smile: ale za chvíli už budeme čekat podobnou i od tebe :slight_smile:

holky,my jdeme s chlapama na chvíli ven,je tam krásně ...tak si dnes užijte sluníčka :slight_smile:
21. kvě 2009 v 09:59  • Odpověz
Bledul,no to teda - a taky mi slzička ukápla. :dizzy_face:
Užijte si prochajdu a zvládejte minimálně tak dobře jako do teď. :wink:
21. kvě 2009 v 10:06  • Odpověz
ahojky všem, tak jsem se ty super zprávy o kvet dozvěděla nejprve na snažilkách, ale pro jistotu písnu i tady, kvet, určitě bude mít pak doma plno jiných starostí, ale popřát musíme -

KVETULDO A RADIMKU, MOC VÁM S VAŠÍKEM, JEŠTĚ V BŘÍŠKU, GRATULUJEME, PŘEJEME HODNĚ ŠTĚSTÍČKA DO TOHO KRÁSNÉHO ŽIVOTA, LÁSKY, AŤ SI NA SEBE BRZY ZVYKNETE A JSTE TI NEJŠTĚSTNĚJŠÍ ČLOVÍČCI NA SVĚTE. A HLAVNĚ VÁM PŘEJEME TO NEJCENĚJŠÍ, HODNĚ HODNĚ ZDRAVÍ.

jinak mě u té zprávy taky nějak ukápla slzička :wink:
21. kvě 2009 v 10:10  • Odpověz
Teda jsem překvapena, jak málo jste toho napovídaly! :confused:

My tu měli včera na návštěvě mého taťku, tak si vzal Tom dovolenou a celý den jsme si užívali. :slight_smile: Po obědě jsme byli na výletě na Žumberku (na tvrzi a okolí), pak si dali doma bábovku a vyrazili na kolách na Domeček. Byli jsme s Tomem hrozně pyšní, když jsem taťku"provázeli" a ukazovali mu,co kde a jak bude. :slight_smile: (MMCh - už je celá střecha vč. střešních oken a okapů, staví se oblouk mezi kuchynía jídelnou a vpatře se už zdí nosný zdi. :slight_smile: ). Pak jsme zajeli do naší oblíbené hospůdky se zahrádkou kousek od Domečku na pohár a večer jsme seděli ještě s tchánem skoro do 23h v kuchyni a povídali. Dneska jsem vstávala po 7h, abych připravila snídani,stavili jsem se ještě v lékárně a taťka potřeboval odjet vlakem těsně po 9h zpět do práce, takže jsem ho vezla na nádraží (sice prskal, že mohl jet busem, ale to jsem nechtěla). A teď tu tak sedím a jde na mě unáva a spaní či co. :sweat_smile:
21. kvě 2009 v 10:21  • Odpověz
ahoj andul, tak to jste měli teda krásný den, to já ho skoro celý proležela, kromě dopolední poradny a kávy u mé sestry, fakt už začínám být hodně unavená. ty jezdíš na kole? nemáš strach? tak si běž hezky odpočinout ať nabereš sílu.
já asi vemu noťas ven do altánku, vemu si s sebou papíry, které potřebuju dodělat a budu si aspoň venku užívat krásného dne.
21. kvě 2009 v 10:26  • Odpověz
Deni, strach nemám - vždyď teďuž max.porodím. :grinning: A je to pro mě pohodlnější než jít tu dálku pěšky. Na kole jsme tam za necelých 10min a nižší převody jsou úplně v klidu. Ale včeraměna tomkole viděla teta a "žalovala" na mě babičce,které se to teda ani trochu nelíbilo... Ale do tohodle si od nich prostě mluvit nenechám. Kdyby se cokoliv stalo, jezdí se mnouTom a jezdíme opravdu pomalinku a v klídku. :slight_smile:

Jo a Tom s taťkou říkali, že mi začíná klesat bříško! :slight_smile:
21. kvě 2009 v 10:38  • Odpověz
Jdu si pusti Vinnetoua - Poklad na Stříbrným jezeře a asi u toho nebo po tom usnu. :slight_smile:
21. kvě 2009 v 10:56  • Odpověz
Právě, že já pěšky nikam nedojdu, strašně mě bolí páteř po pár metrech chůze, taky jsem navrhovala kolo, ale Jirka mi to nechtěl dovolit, že jak na tom kole s takovým bříchem pojedu, že můžu spadnout, že se mi může něco stát, tak jsem to ani nezkoušela :frowning2: .
já už jsem si taky myslela, že mi bříško trošku kleslo, ale malý jak začne vyvádět, včera to bylo šílené, tak si zase říkám, že ne, že je pěkně pořád vysoko, tak se pak v tom vyznej :grinning: .
užij si andul pokoukáníčko, odpočiň si, já jdu vařit
21. kvě 2009 v 11:08  • Odpověz
pěkné poledne a dobrou chuť všem co právě papají

bledul musím říct, že sedím u compu v práci a brečím jako želva, tolik mě ta zprávička od kvet dojala :sweat_smile:
kvet moc moc gratuluju Radímkovi a přeji zdravíčko, to je jednoznačně to nejdůležitější a ty ostatní věci samozřejmě přijdou časem, nepochybuji, že se Radímek stane pro svoje rodiče středem vesmíru :grinning:

dneska mám jednoznačně úspěšnej den, u zubáka jsem byla hned hotová, snad poprvé v životě mi nevrtali tak jsem ráda, že jsem si nemusela nechávat dávat injekci, za cca měsíc jdu na ústní hygienu, zubnímu plaku jsem se prostě nevyhla :angry:
a cestou zpátky jsem narazila na obchůdek ze spodním prádlem a zovna jsem se ztrefila do akce na kojící podprsenky a košilky a tak jsem odcházela s podprdou velikost 80D :confused: a noční kojící košilkou velikosti 40, je s medvídkama, je mi sice větší, ale co bříško ještě vyroste :grinning:
21. kvě 2009 v 11:51  • Odpověz
Deni, já se nebojím - kdybych se začala bát, tak určo spadnu. :grinning: A když máš sedlo tak, že dosáhneš oběma nohama plnýma chodidlama na zem ze sedla, tak já osobně v tom nevidím problém. :wink: Ale hrozně to záleží, jak se kdo cítí. :wink:

Klári, tak super, že máš zoubky v pořádku a ještě lepší, že jsi ulovila prsenku a košilku. :slight_smile: Tak snad ten den bude i nadále takle úspěšný! :wink:

Před chvilkou mi přišla zprávička, že se kamarádce narodila holčička Karolínka! :slight_smile:
21. kvě 2009 ve 12:26  • Odpověz
andul ahoj
koukám, že se rodí jak na běžícím páse :confused:
21. kvě 2009 ve 12:36  • Odpověz
KLárko, to máš pravdu a tady u nás asi taky - že jsme tu jen my dvě a Denča. :confused:
21. kvě 2009 ve 12:48  • Odpověz
Ahojky těhulky a první letní maminko :slight_smile:

No co to čtu za báječnou zprávičku? Květulko moc GRATULUJU!!! To je báječnýýýýýý!!!! Tak tu je první letní maminka mezi námi :slight_smile:
A musím pochválit přímo vzorové míry Radimka :wink:

Tak to kvetuldě dopadlo nakonec všechno na jedničku :slight_smile: na to, kolik starostí si během těhu užila, tak jsem ráda, že ten závěr proběhl bez jakýchkoliv větších komplikací. Teď už si bude užívat jen radostí s Radimkem :slight_smile:

Tak a teď už se to spustí a začnem tu rodit jak na běžícím páse :grinning:
21. kvě 2009 ve 12:50  • Odpověz
Ahoj holky,

tak tu sedím u počítače a brečím :slight_smile: Máme tu první miminko!!! Bledulko - díky za zprávu.
KVĚT - moc moc gratluju a peji vám všem hodně zdraví a aby vám Radímek dělal jen a jen radost!!! Aby byl spokojené miminko a vy spokojení rodiče!!!! Už se moc těším, až nás tu zase navštívíš.

Ill - díky za receptík na čaj!!

Jinak včera jsem byla na procházce s kamárádkou, která má termín 23. června - o tři dny později než já. No - je poloviční a skoro jsem jí to bříško přehlídla. Pěkně mě prohnala. Pěkně jsem natekla a ruce i nohy bolí ještě teď. Za chvilku vyrážím do poradny tak jsemzvědavá, co na to řekne pan doktor...
21. kvě 2009 ve 12:55  • Odpověz
Jinak včera jsem byla v té praze. Bylo to moc fajn :wink: v práci jsme si dali chlebíčky, obložené toastíky s lososem, jahody, maliny, džusíky, tak jsem se tam pěkně přejedla a přepila :grinning:

Ale už to fyzicky nějak přestávám zvládat. Domů jsem dorazila až v jedenáct večer a myslela jsem, že z toho nádraží to do kopečka domů už ani nedojdu. Bříško mi strašně tvrdne a nemůžu pořádně ani chodit. A hlavně se mi zdá, že je malá strašně dole, tak se mi i špatně chodí a musím se všude belhat strašně pomalu.
Asi bych už opravdu měla víc odpočívat. Nejhorší to je po manželských radovánkách.
21. kvě 2009 ve 12:57  • Odpověz
Jani: držím palečky na kontrole :wink:

jinak nic si z toho nedělej, kolegyně mi včera řekla, že má kamarádku ve stejném termínu jako já a že čeká dvojčata a má prý poloviční bříško jak já, tak to fakt potěšilo!
21. kvě 2009 ve 12:59  • Odpověz
Ill - tak dneska koukej odpočívat!!!
21. kvě 2009 ve 13:02  • Odpověz
Jinak jsem se včera stavila v dm drogerii, chtěla jsem si tam koupit ještě jedny jednorázový kalhotky (mám už jedny z lékárny, ale chtěla jsem zkusit i ty z drogerie, jestli náhodou nebudou lepší), no tak jsem tam sáhla omylem po špatných a místo jednorázovek, jsem si koupila vysoké těhotenské kalhotky (jsou tam pouze jedny a vyšly na stovku), tak jsem pak doma byla pěkne naštvaná, protože jsou obrovský, tak je ani neunosím a hlavně je vůbec nepotřebuju :confounded: Oni měli totiž stejný obal jako ty jednorázovky.

Ale koupila jsem si tam to lněný semínko, jak jste tu doporučovaly :wink: tak ho začnu baštit.
21. kvě 2009 ve 13:03  • Odpověz
jani: neboj, to mám v plánu. Dnes ráno jsem jen byla s manžou na krátké procházce. Uvařeno mám naštěstí ze včerejska, tak si dám za chvilku obídek a pak už jen budu vegetit a odpočívat. Jsem strašně unavená, tak si asi dám i odpoledního šlofíčka :wink:
21. kvě 2009 ve 13:04  • Odpověz
Sice jsem dneska chtěla uklidit, protože zítra zas razíme na víkend k mým rodičům, ale prdnu na to. Fakt se na to necítím, všechno mě bolí, břicho mám tvrdý jak kámen a strašně se mi klepou ruce (jak starý bábě), tak si dám dnes asi fakt pohov.
21. kvě 2009 ve 13:06  • Odpověz
iluss, jani aoj

iluss na co je lněné semínko???
21. kvě 2009 ve 13:08  • Odpověz
Ahojda Iluš!

A snad nám to půjde tak hezky a rychle jak Kvetulce. :wink:
21. kvě 2009 ve 13:14  • Odpověz
lněné semínko se má prý jíst před porodem, aby byl lehčí a rychlejší porod. prý z tebe to mimočo vyjde snáz. A taky jsem někde slyšela, že nebude tak pomačkaný.
Někdo si to lněné semínko uvaří a pak vypije tu vodu (takový šlem - sliz). To dělat nebudu, protože bych to asi nevypila. Ale můžeš ho jíst i normálně (ale hodně rozkousat) a dát si ho třeba do jogurtu, nebo jíst jen tak, prý chutná jako oříšky. Obsahuje hodně vlákniny a dalších důležitých látek.
Já jsem si ty kalhotky taky málem spletla. Příště koupíš ty správný :slight_smile:
Pěkně si dej nožky nahoru a zavři očička :slight_smile:

Holky, pořizovaly jste už pro miminka teploměr? Stačí obyčejný digitální?
o tom lněném semínku by ti víc řekla bledulka a ludva, myslím, že to mám od nich. Ale možná i andulka bude víc vzdělaná :wink:
21. kvě 2009 ve 13:16  • Odpověz
já jsem teploměr ještě nepořizovala. Doma mám taky takový digitální a změří asi za jednu minutu. Ale prý se prodávají takové ty miminkovské, které změří za pár vteřin. Tak možná koupím potom tenhle.
21. kvě 2009 ve 13:18  • Odpověz
Jéé, tady se to nějak rozjelo. :grinning:

Ahoj JAni! :sweat_smile: omlouvám se, já jsem na ten recept úúplně zapomněla. :confused: Ať Ti poradna dobře dopadne! :wink:

Vinnetou dokoukán, jdu chrupkat!

Il, Ty si taky hajni!
21. kvě 2009 ve 13:19  • Odpověz
teploměr jsem nepořizovala, máme doma digitální a dovezu si od mojí mamči rychloběžku ještě po mně, když jsem byla malá :grinning:
21. kvě 2009 ve 13:20  • Odpověz
se lněným semínkem neporadím :unamused:

Ahoj andul a klari :slight_smile:

Ludvi - docela mě pobavila tvoje historka se svatbou. Naše oddávající byla taky opilá :slight_smile: Nikoho neokřikovala, ale docela koktala a zadrhávala se, občas se i tak nějak uchechtla. Celá obřadní síň jí držela palce, aby to zvládla a oddala nás :slight_smile: A při přípitku pronesla: "A do dna" :slight_smile:
21. kvě 2009 ve 13:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.