• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
Já mám teploměr digitální už od podzima, tak další žádný kupovat nebudu.

Lněný semínko, ja super na vyprazdňování a prý usnadňuje porod. Ale jakým mechanizmem to usnadňuje jsme s Bledul nevymyslely. :sweat_smile: Rozhodně nevěřím tomu, že bude mimi míň pomačkaný - to záleží na průměru porodního kanálu a velikosti mimíse. Ale i kdyby nic jiného, tak semínko krásně pročistí střeva a upraví vyprazdňování. :slight_smile: A v jogurtu je taky dobrý. :wink: Jen se musí hodně zapíjet!
21. kvě 2009 ve 13:23  • Odpověz
Teda, když to tak poslouchám s těma svatbama, tak mi ji měli fakt ukázkovou - naštěstí. A to jsme se brali až ve tři odpoledne jako poslední. Uff - teprva teď mi došlo, kolik toho musela chudák oddávající za celý den v těch přípitcích vypít. :confused: Ale byla úžasná a úplně v pohodě - nebo jsem si ničeho nevšimla. :grinning:
21. kvě 2009 ve 13:27  • Odpověz
Tak s tím vyprazdňováním to mám teď docela vyřešený. Po tom železu chodím pravidelně každé ráno :slight_smile: Tak to lněný semínko asi papkat nebudu. Akorát si koupím přísady do toho vašeho čaje.

My taky máme doma digitální. Tak asi zatím bude stačit. Díky za rady.

Jdu se pomalu připravit a vyrazím do poradny. Tady se stejnak bude spinkat :slight_smile:Tedy kromě klarky - ale už to máš tak yza pár a potom si budeš užívat doma!!!
21. kvě 2009 ve 13:29  • Odpověz
naše svatba byla taky úžáasná, zatím nejkrásnější společný zážitek, mrkněte
http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID=12483&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
21. kvě 2009 ve 13:30  • Odpověz
jani tak ať poradna dopadne o.k. :wink:
21. kvě 2009 ve 13:33  • Odpověz
Klari: krásný fotky!!! moc ti to tam slušelo, měla jsi nádherný šaty :slight_smile:

Jinak moje svatba byla taky nádherná a vydařená. Moc jsme si to užili a všechno klaplo podle našich představ. Obřad jsme měli v jednu na zámku v Brandýse nad Labem, pak jsme jeli do restaurace na oběd a pak se jelo k mým rodičům a tam proběhla odpolední zahradní grillparty, která se protáhla až do noci (skoro do rána) :wink:
21. kvě 2009 ve 13:37  • Odpověz
Ale byla jsem i na svatbě svého kolegy z práce, ženil se minulý rok na podzim. A taky měli opilou oddávající, byla to docela legrace, ale zároveň i trapas, motal se jí jazyk, pletla slova i jména!
21. kvě 2009 ve 13:39  • Odpověz
iluss měli jsme stejný program obřad na Zámku Dobříš, oběd pro nejbližší v restauraci a chlastačka na chalupě :grinning:
21. kvě 2009 ve 13:39  • Odpověz
jééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé, tak já si celé dopoledne říkala jestli teda už něco...a ono jooooooo!!!!!!!!!!! Krásné :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Je to fakt dojemné to číst....směju se a v očích mám slzičky.... :slight_smile: :slight_smile:

Takže KVĚTULDĚ, RADIMKOVI, a samozřejmě i novopečenému tatínkovi přeji jen to nejkrásnější co jim může život s prckem přinést!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. kvě 2009 ve 13:59  • Odpověz
no a jen malá náhoda, co se dnes přihodila....
Byla jsem v lékárně a zdrav. potřebách dokupovat ještě nějaké drobnosti a vzpomněla jsem si že nemáme digi teploměr na mimi, tak jsem ho koupila....pak přijela na návštěvu má drahá sestra a přivezla mi takový pytel - spacáček na malého a říká: pozor je v něm ještě něco.... no hádat můžete jen jednou co to asi bylo???
no jasně.....teploměr :grinning: :grinning: :grinning: takže jsem vybavená a máme rovnou dva...budu moct malého měřit na dvou místech najednou :grinning: :grinning: :grinning:
21. kvě 2009 ve 14:02  • Odpověz
holky, kdo je vlastně další na řadě??? máte to někdo v hlavě? ať nemusím projíždět pasy...
21. kvě 2009 ve 14:05  • Odpověz
Ahoj kočičky....ted Vam povim, co se mi dneska stalo: rano tady nejaky dobrak presekl kdesi vysoke napeti a doted nesel proud. Uvizla jsem v podzemnich garazich se svým pětiletým synem a panem, kteremu delali před mesicem bypass. Měli jsme sice moznost garazova vrata zvednout klikou rucne, ale pan s bypassem nemohl zabrat, ja v šestým mesici taky ne a malej na to nemel silu. Opravdu vtipna situace. Nakonec jsme odchytili okolojdoucího delnika, který nam vrata zvedl a my mohli vyjet. V praci jsem cucela dve hodiny do blba, protoze nesel PC :slight_smile:

Proto az ted - KVETULKO A RADIMKU, PRIJMETE ODE MNE OBROVSKOU GRATULACI A PRANI PEVNEHO ZDRAVICKA OBEMA. RADIMKU, AT JSI STASTNE MIMINKO STEJNE TAK, JAKO JE TED TVOJE MAMINKA !
21. kvě 2009 ve 14:05  • Odpověz
arwi - to je docela dobrá situace, nemohoucí pán, těhule a 5ti leté děcko....no ještě že vás dělník zachránil z garážového vězení.... :grinning:
21. kvě 2009 ve 14:08  • Odpověz
ahoj arwen ty máš teda věci :rolling_eyes:
21. kvě 2009 ve 14:10  • Odpověz
No holky, to je u me normalni, to bych ani nebyla ja :slight_smile: A vcera s nama spadla postel - Danecek si umanul, ze bude spat s nama na rozlozeny sedacce, takze jsme se tam nacpali vsichni a pod tihou peti lidi asi nevydrzela :grinning: :grinning: Nastesti budou potreba jen delsi srouby.....
21. kvě 2009 ve 14:14  • Odpověz
Claudi: na řadě je teď tuším Deni, Ludva a Andulka :wink:

Arwi: no tak tos měla dneska fakt super zážitek :grinning:
21. kvě 2009 ve 14:52  • Odpověz
Klárko - to je nááádhera!!! Tobě to taaak moc slušelo a manžel je krásnej mužskej! :wink: Všimla sis, že máme skoro stejný prstýnky? :grinning: Jen mi tam máme proužek ze zlatýho zlata a já si namalovala, jak chci dát kamínky. :slight_smile:

Zdravím, všechny, které jsem neviděla. :wink:

Sbírám sílu vyrazit do města. :confused:
21. kvě 2009 v 15:15  • Odpověz
andul děkuji, i Vaše svatba byla krásná, jdu ještě zkouknout ty Vaše prstýnky :grinning:
21. kvě 2009 v 15:19  • Odpověz
Tak dle ternínů : 6.6. Denča, 13.6. já, 16.6. Ludva a 19.6. Janča, tak uvidíme. :slight_smile:

Arwen, :grinning: Aspoň sis v práci odpočla. :wink:
21. kvě 2009 v 15:22  • Odpověz
Berušky, chvíli se loučím - jedu na masáž.Snad mi Lenka rozmasíruje lýtka, nebo mi jinak upadnou, mám je jak struny. :frowning2:
21. kvě 2009 v 15:34  • Odpověz
Ahoj Andulí a Klárko. Klárko, ty svatební fotky jsou skutečná krása......strašně vám to oběma sluší a jste krásnej pár....

Andulko, prosím, pošli mi ještě odkaz na Vaši svatbu, nemohu ho tady najít....
21. kvě 2009 v 15:37  • Odpověz
Andul, nejvíce se mi líbí tvoje fotka, jak se sama na kašně, má nápas :grinning:
prstýnky máme skoro stejné asi jen s tím rozdílem, že vy máte vypouklé a my ploché :slight_smile:
21. kvě 2009 v 15:40  • Odpověz
nápad :sweat_smile:
21. kvě 2009 v 15:43  • Odpověz
Tak jsem zpět z poradny.

Holky - byly jste pěkné nevěsty :slight_smile: Hezky se na to vzpomíná, že jo?

Arwen-v garáži to musela být fajn sestava. Ale naštěstí jste zo zvládli. A odpočinek v príci taky neuškodí :slight_smile:

Jinak v poradně mi natočili monitor a odebrali stěr na kultivaci. Jdu tam ještě pšíčtí týden a potom už budu jezdit do porodnice do Roudnice. O tom, jestli to nakonec bue císař nebo normálka se rozhodne až při porodu. Mám napsáno, že nesmím moc tlačit (kvůli těm očím),takže se uvidí, jak všechno bude postupovat. Radši bych tedy porodila normálně, ale uvidíme, jak to dopadne. Monitor je v pořádku, akorát se prcek moc nehýbal, takže je z toho "zúžený záznam". Ach jo, snad je tam tomu malému dobře.

No nic, jsem z toho všeho nějak přešlá, jdu se na chvilku natáhnout...
21. kvě 2009 v 15:45  • Odpověz
Andulko, už jsme to našla. Taky moc krásný.....obě jste fotogenické a sluší vám to :slight_smile:

Ahojky Jani, odpočiň si a neboj se, třeba je malej unavenej z toho tepla. Všecko je OK :wink:

Já budu muset vypadnout, nemůžu se dneska ani hnout, záda pitomý :frowning2:
21. kvě 2009 v 15:47  • Odpověz
jani žádnou paniku Ondrášek je určitě v pořádku, je to určitě chlapák, tak jako ten můj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. kvě 2009 v 15:49  • Odpověz
arwen děkuji :sweat_smile: nedá se na tak kr¨ásný den zapomenout :grinning:
21. kvě 2009 v 15:50  • Odpověz
Klari, ne, to verim. Jenze vy dva jste proste vylozene krasnej par.....fakt
21. kvě 2009 v 15:54  • Odpověz
:sweat_smile: :confused:
jestli se chceš mrknout na andulku, otevři si beremese, dej si svatební alba, hledat dle autora a najdi si andulinka :wink:
21. kvě 2009 v 15:56  • Odpověz
já vím :slight_smile:

Pochválila jsem nevěsty a na ženichy jsem zapomněla :slight_smile:

A teď nás čeká další den, na který nikdy nezapomeneme :slight_smile:

Zatím pa, jdu si lehnout k televizi a asi si schrupnu.
21. kvě 2009 v 15:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.