• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
holky loučím se pádím dom :slight_smile:
21. kvě 2009 v 15:59  • Odpověz
pa klarko

a kdybyte chtěli, můžete mrknout na fotky i mého svatebního dne (nemám jich tam tolik jako vy - je jich tam jen pár jen tak na ukázku) http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID=208669
21. kvě 2009 v 16:13  • Odpověz
Jani, to jsou taky krasny fotky!!!!!! Obema vam to slusi!!!
Holky, jak to jen delate, ze jste vsechny tak fotogenicky?
21. kvě 2009 v 17:47  • Odpověz
Jani, Krásná nevěstinka! A ta fotka č.11 je nááádherná - jak tam jste s manželem na břehu vody. :dizzy_face: Šatky jsi měla z Pronuptie?
A z poradny si nic nedělej - třeba malinký opravdu jen spal - to počasí je pro nás hodně náročné a ti mrňousci to prostě snáší blbě s námi. :confused:

Arwen, já se normálně tak dobře nefotím, ale na té svatbě to šlo prostě samo - vůbec jsem foťáky nevnímala a hlavně jsem si to ohromně užívala, tak je to asi tím. :slight_smile: :wink:
Tys ten Myorel ještě nenašla? Chůdě moje bolavý! Tak hledej, šmudlo, hledej!

A Lenka na mě koukla zkušeným okem a říkala, že bříško jde dolů a že hádá tak 14dní do porodu. :slight_smile:
Jdu vytáhnout manželínka na procházku a na klobásku. :grinning:
21. kvě 2009 v 18:08  • Odpověz
Andulko, ahoj, ale ano, nasla a vzala si, ale zatim nic, jenomze buhvikde bych byla, kdybych ho nemela. Treba bych se nehnula vubec :angry:

No holky - mne doslo, ze tady snad kro me Lenky nejsem vdana jen ja - tyyyyyjo, to je ostuda....
21. kvě 2009 v 18:18  • Odpověz
Tak jsem se moc neprospala :frowning2: pokaždý mě někdo vyrušil. Když jsem poprvé usnula, tak mě probudil telefon, volal kamarád a měl povídavou, tak jsem s ním kecala asi půl hodiny. Pak jsem zkusila znovu usnout a v tom zas zvonil zvonek u dveří - švára přišel na internet (oni ho doma nemají) :confounded: Tak jsem to potřetí už radši nezkoušela.

Jani, krásný svatební fotky!!! Ty u vody jsou fakt úžasný! :wink:
21. kvě 2009 v 18:19  • Odpověz
Arwi: proč ostuda? teď je to úplně normální :wink:
ségra má ročního chlapečka a taky není vdaná. Teď není tak puritánská doba jako před lety. A hlavně svatbu si musíš užít se vším všudy a ne aby ses vláčela k oltáři s pupkem, který se ani nevejde do šatů. Neboj, ta správná doba pro tebe přijde :wink:
21. kvě 2009 v 18:21  • Odpověz
Ilusko, ja vim - a ani bych se vdavat s timhle, co pred sebou vlecu, nechtela. Musela bych si na sebe oblect padak!!! Navic nevim, jestli je uplne normalni vdavat se po znamosti, ktera netrva ani rok :grinning: :grinning: :grinning:
Staci, ze cekam dvojcata :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. kvě 2009 v 18:30  • Odpověz
nekoukej, co je normální a co není. Koukej hlavně na to, jestli se máte rádi a jestli vám to spolu vyhovuje. Nezáleží na tom, jestli se znáte pět týdnů, pět měsíců nebo pět let. Koukej hlavně na to, jestli si dokážeš s Jardou představit celý zbytek života. Na tom nejvíc záleží.
21. kvě 2009 v 18:34  • Odpověz
Ahojte kockyyyyy :slight_smile: copak to ctu??? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: kvetulinko, gratulace nejvetsi :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: tak konecne jsi se dockala....hlavne ze jste oba v poradku a Radimek to zvladl na jednicku....ty na jednicku s hvezdickou :grinning: jak jsi se bala, a koukam, ze to slo docela rychle....tak to je supeeeer, holciny, prvni miminko mezi nami :sweat_smile: ted uz to pujde rychle :sweat_smile:

ja byla dneska na kardiologii, tak si jdu zase v pondeli pro ten 24hod monitoring....to bude fakt supr, vlacet se domu s tlakomerem na ruce :confounded: :confounded: je to jedno z nejhorsich vysetreni, co jsem kdy podstoupila....bleeeeee :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: zase mi namerili 140/95 :unamused:

jinak holky, krasny svatebni fotky :sweat_smile: mooooc hezky :sweat_smile: arwi, ja taky nejsem vdana a kdovi, kdy budu.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: nevim, jak to vykoumame, vzdycky jsem chtela velkou svatbu, ale nevim, nevim....
21. kvě 2009 v 18:47  • Odpověz
ilussko, ono ani to kolikrat nestaci.....dneska jsem se bavila s jednou pani, a jeji dceru opustil manzel asi tyden pred porodem..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: hajzl jeden!!!!
21. kvě 2009 v 18:48  • Odpověz
jo, jinak jsem si dneska koupila lih na pupik, jednorazovy kalhotky a odsavacku na vysavac.... :wink: musim to davat pomalicku do kupy :wink:
21. kvě 2009 v 18:50  • Odpověz
kdepak jste vsechny? :confused:
21. kvě 2009 v 19:01  • Odpověz
Jé, Iluško, představovat si člověk může cokoli, může to vidět v nejrůžovějších barvách a nakonec je kolikrát tak zklamaný, že nemá chuť už nikdy víc nikoho milovat. Mám to za sebou a doufám, že už se to vážně nezopakuje. Já myslím, doufám a věřím, že je Jarda vážně jinej...že nás neopustí nebo nás nezačne trápit, že se nezamiluje do jiné - dřív byl sám a nebyl zrovna věrný jedné - proč by to měl teď měnit? Mně nezbývá, než mu naplno důvěřovat a vůbec se v tom nešťourat....jedna jediná věc na světě mě trošku uklidňuje - a to je ta, že se NIKDY nechtěl ženit, byl zásadně proti tomu a dnes je to on, kdo začal mluvit o stavbě....

Ahoj Leničko :slight_smile: Včera jsem složila té paní na účet penízky....snad to bude v pořádku.
Leni, taky Ti nevím - nějak dopadnem, ale malobvat si to teda nebudu. Jak se máš, kočičko?
21. kvě 2009 v 19:02  • Odpověz
ahojky arwousku :slight_smile: no tak to je dobra zpravicka, ne, ze mluvi o svatbe? :wink: Jj, mas pravdu, neda se nic delat, nez tomu druhymu verit....Ja myslim, ze mne to snad neceka, jak Petra znam....doufam, ze me za par let neprekvapi....Jinak se mame celkem v pohode, jak jsou ty penize, tak uz je to mnohem lepsi :wink:
Ta pNI MI VCERA PSALA, ZE JI PENIZKY DORAZILY A ZE POSILA BALICEK....TAK DOUFAM, ZE JSME VYDRAZILY DOBRE A ZE SE TI TO BUDE LIBIT...NA FOTKACH TO VYPADALO CELKEM DOBRE :wink:
to je super s tou kvetulindou, co? ze uz to ma za sebou :wink: holka sikovna....doufam, ze to takhle hezky zvladneme vsechny....jsem zvedava, co pak napise, az se objevi na konikovi, jak to cely probihalo.... :wink:
21. kvě 2009 v 19:10  • Odpověz
arwi, s jardou to urcite dopadne dobre....to uz by bylo na palici, kdyby jsi zustala sama se trema detma.... :angry:
21. kvě 2009 v 19:10  • Odpověz
Len: to zvládneš, neboj, je to jen na den :wink:

já dneska taky začla pomaloučku dávat dohromady věci do porodky, jsem si na to ve skříni vyčlenila poličku :wink: už mám připravenou polovinu věcí.
21. kvě 2009 v 19:12  • Odpověz
iluss, to jo, ale je to strasne neprijemny :stuck_out_tongue_closed_eyes: kazdejch 20 minut se to nafukuje a ruka od toho sakra boli.....lidi vzdycky cumej jak blby, kdyz zacnu vrcet, pripadam si jak exot :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jj, s vecma do porodky uz mas cas, za chvili te to ceka taky :wink:

dneska mi volal Petr, ze se mam na pristi poradne zeptat, jestli jde porod vyvolat treba 14 dni dopredu....ze tu asi vazne na termin nebude :frowning2: ach jo....radsi mi to rekl do telefonu, abych mu zase nebulela.....vycuranek vycuranej :angry:
21. kvě 2009 v 19:21  • Odpověz
Leniku, je lepsi pocitat s tim, ze porod proste boli - a to hodne. Pak se muze stat, ze to pujde hladce a maminka bude hodne mile prekvapena :slight_smile:
A neboj, to vis, ze jsme vydrazily dobre - diky Tobe, jsi zlata. Jarda ma na Aukru ucet - ale myslis, ze si pamatuje jmeno a heslo? :grinning: :grinning: :grinning:

Zitra musim desne brzo vstavat a jet na ten test na cukrovku. Fuj :frowning2: A to jsem jeste nezacala uvazovat nad zavolanim zubari :grinning:
21. kvě 2009 v 19:21  • Odpověz
arwi, s tim zubarem mi ani nerikej!! :confounded: vazne musim neco pokouknout.....

jo a mmch, dneska mi napsali z banky, ze jelikoz jsem zaplatila pozde pojisteni, tak mi ho zrusili....uzasny, ne? Prisla jsem o 20 000 :confounded: :confounded: ja ma vazne hodne penez na rozhazovani, se fakt pos...!! kvuli jedny krqave, ktera spatne vyplnila papir....ach jo! a obnovit to prej nejde....a to jsem jim tam na zacatku mesice volala, ze to nezaplatim v terminu, ze to bude tak do 14ti dnu....bylo to za 10 a stejne to nestacilo :unamused: hajzlove! :angry:
21. kvě 2009 v 19:25  • Odpověz
arwi, ja si tu bolest vubec neumim predstavit, takze fakt nevim, s cim mam pocitat :grinning:
21. kvě 2009 v 19:26  • Odpověz
:stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ne pojisteni, ale sporeni......
21. kvě 2009 v 19:26  • Odpověz
Lenicko, nechci Te v zadnym pripade strasit, ale tohle se mi stalo taky - zrusila jsem to pojisteni teda sama, protoze jsem na jeho placeni uz nemela, v klidu ho zrusili, zaplatila jsem tam docela hodne penez. Nevratili mi samo nic a navic si asi za dva roky vzpomneli, ze jim vlastne jeste dluzim ja, protoze jsem nedodrzela lhutu placeni pojistneho.....

K porodu - je to jine. Je to bolest, kterou nezname, je jina......ale neboj se. Zenska nalezato a drivi nastojato vydrzi vsecko :slight_smile:
21. kvě 2009 v 19:29  • Odpověz
Len: doktoři to sice dělají velmi neradi, ale když kápneš na dobrýho a lidskýho doktora a vysvětlíš mu svoji situaci, tak by to možná zařídit šlo, aby vyvolali porod dopředu :wink:

Kdybys měla v porodnici známé, bylo by to snazší.
21. kvě 2009 v 19:30  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

hm, to se mi taky s jednim stalo....za pul roku mi napsali, ze jim musim zaplatit jreste 4000 :astonished: :astonished: arwi, takhle se vydelavaj penizky! ne makat jako blbec, ale ty blbce obirat....
21. kvě 2009 v 19:35  • Odpověz
iluss, to nemam....ale jelikoz mam porodnici pres tlacenku, tak by mozna sel i ten porod....ale musim rict, ze by bylo urcite lepsi, aby byl mrnousek v brisku co nejdyl.....fakt nevim....bylo by mi to strasne lito, kdyby u toho Petr nebyl....kdyz si vezmu, ze s miminkem ani se mnou nebude ani prvni pulrok :cry:
21. kvě 2009 v 19:36  • Odpověz
holky, dneska jsem si udelala radost...koupila jsem si dvd holky z porcelanu,6 medvedu s cibulkou, hrosi v africe, leto s kovbojem a adela jeste nevecerela :grinning: :grinning: miluju cesky komedie, tak budu mit na co koukat, kdyby nahodou nic nedavali :grinning:
taky jsem si koupila lovelu, tak snad bude hezky, abych mohla vyprat perinky, plinky a nejaky mimi vecicky, co tu jeste mam :wink:
21. kvě 2009 v 19:39  • Odpověz
Ahojda, tak jsme zpátky z vychajdy. :slight_smile:

Leniku, už jsem si říkala, kde se nám touláš. Já Tě nechci strašit a nejsem odborník, ale myslím, že s Tvým talkem by Tě asi do 40tt stejně nenechali a vůbec bych se nedivila, kdyby Ti provokačku navrhli na 38tt sami. ALe FAKT NEVÍM - jen by mi to nepřišlo divný.

S těmapenězmajeto fakt děsný - ještě když jim člověk volá a omlouvá se. :angry:

Arwen, šlas domů dneska dřív,když TI není dobře? A co ta chřipka- lepší?

Iluš,to je blbý, že ses nevyspala, tak musíš dneska zalíst dřív. :wink:
21. kvě 2009 ve 20:21  • Odpověz
ahojky andulinko :slight_smile: fakt? :confused: to jsem nevedela, ze kdyz je vysokej tlak tak se rodi driv....proc jako? :confused:
hmm, s tema penezma mi ani nerikej...pripada mi, ze jsem jak v pracce...porad dokola.....ale hlavne ze uz nejsoiu dluhy, at se s tema par tisicema treba udusej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
meli jste hezkou vychazku? :wink:
21. kvě 2009 ve 20:28  • Odpověz
tak jsem teď zkoušela poprvé masáž hráze, teda fakt to není příjemný :confounded:
a odpoledne jsem chroupala lněné semínko a teď si půjdu uvařit maliník :wink: začínám tu přípravu od tohoto týdne brát nějak vážně :grinning:
21. kvě 2009 ve 20:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.