• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
jo a jak jsem si dávala dohromady ty věci do porodky, tak nemám ani půlku a už se mi to určitě do jedné tašky nevejde. To abych si fakt vzala loďák nebo ty tašky dvě. Vždyť celou tašku zabrou jen plíny, ubrousky na mímo, porodnické vložky , vložky do podprsenky a kuchyňské utěrky s toale´tákem. No a kam dám zbytek - ručníky, noční košile a podobně, tak to fakt nevím.
21. kvě 2009 ve 20:31  • Odpověz
iluss, to je jenom spravny :slight_smile:
s tou masazi nevim, jestli budem provadet...ani poradne nevim, jak se to dela :confused:
iluss a pozor, abys ji nemela jak klokani kapsu :grinning: :grinning: :grinning:
iluss, chce to vetsi tasku :grinning: a ty v porodce pliny nedostanes?
21. kvě 2009 ve 20:32  • Odpověz
plínky prý dostanu jenom první den, pak už musím mít vlastní.
21. kvě 2009 ve 21:00  • Odpověz
Len: tady máš něco o té masáži hráze. Je to dobrá prevence proti nastřižení či roztržení.

http://www.babyonline.cz/porod/predporodni-priprava/predporodni-masaz-hraze.html
21. kvě 2009 ve 21:04  • Odpověz
Leni, já opravdu nevím - jen mě to napadlo. Když je tlak hodně vysokej a trvale, tak se to miminkům nelíbí a doktoři pak maj strach. Nic víc v té úvaze nebylo. Omlouvám se, pokud jsem Tě polekala. Ale napadlo mě,že by to mohlo "pomoct"při žádosti o dřívější porod.

Iluš,já začala od ručníků a županu a taky mám téměř plno. :grinning: Ale naštěstí s sebou nemusím mít ani plenky, ani vložky (jen do prsenky) a prý ani toaleťák, ale ten si vezmu z domu, aby byl jemňoučkej. :slight_smile:

Tak si představte, že manželínek už spí. :slight_smile:
21. kvě 2009 ve 21:04  • Odpověz
andul: jeeee, tak to se máš, docela mě štve, že si to tam všechno musím brát :confounded: tak nějak jsem doufala, že mi to tam dají. Ale dočetla jsem se, že ne-eee :stuck_out_tongue_closed_eyes:

no do cestovní tašky si asi zabalím oblečení, svoji hygienu a tak podobně a ty balíky plenek, vložek a tak různě vezmu do igelitky.

ten můj je v práci a přijde až v jedenáct.
21. kvě 2009 ve 21:22  • Odpověz
no ja ted koukala na stranky porodnice a pro mimi tam neni napsany vubec nic :confused: hele....http://www.porodnicemotol.cz/postupy.html
budud se muset zeptat kamosky, co tam rodila pred rokem.....
andul, tak je asi unavenej :slight_smile:
21. kvě 2009 ve 21:25  • Odpověz
tak to vypadá, že ti tam na mímo všechno dají :wink:

Já vím, že oblečeníčko pro mímo tam brát nemusím, to mi tam dají. Ale plenky a ubrousky ne. Ještě se musím zeptat na mycí gel, olejíček nebo mlíko pro mímo a líh na pupík.
21. kvě 2009 ve 21:29  • Odpověz
Leni, aby nebyl - honila jsem ho poslední týdny jak nadmutou kozu. :grinning: :frowning2: ale může si za to svým způsobem sám - kdyby mi nezákazal dělat téměř všechno, nemusel to všechno dělat za mě. :confused: Ale teď už stačí jen o víkendu dolikvidovat a posekat zahradu a je to. :slight_smile: Možná - když se mu bude chtít- vybetonovat kousíček pod schodištěm, ale u nás je už všechno připravené a téměř hotové - a to téměř si už opravdu dodělám sama. :slight_smile: :wink:

HOlky, mám prosbu - budete tu zítra dopoledne? Potřebovala bych ohlídat, abch se objednala do Košumberku, dala vysterilizovat odsávačku a nachystala do tašky prsenkový vložky a nejsem se k tomu schopná dokopat. :sweat_smile: Tak jsme chtěla poprosit, zda byste mě k tomu zítra "nedokopaly", kdybych se k tomu sama neměla. :sweat_smile:
21. kvě 2009 ve 21:33  • Odpověz
andulko, kdyz tu budu, tak te k tomu dokopu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
iluss, jj, taky se mi zda, ze nam tam vsechno daj :wink:
21. kvě 2009 ve 21:38  • Odpověz
juuu, já tě bohužel zklamu, ráno vyrážím k rodičům a vrátím se až v neděli odpo :unamused:
tak tě asi moc nepohlídám.
21. kvě 2009 ve 21:38  • Odpověz
Iluš, Lenka se toho zjevně ráda ujme. :grinning: Užij si to u VAšich! :wink:
Leni,díky - fakt se už musím objednat a dobalit,nebo pošupajdím do porodky bez vložek. :sweat_smile:
21. kvě 2009 ve 21:44  • Odpověz
Tak já si jdu taky zalíst a snad i brzo usnu. Dobrou noc! :slight_smile: :wink:
21. kvě 2009 ve 21:52  • Odpověz
neboj :grinning: kdyz tu budu, tak se toho rada ujmu :grinning: :grinning: prece te nenechame odjet bez vlozek :grinning:
21. kvě 2009 ve 21:53  • Odpověz
tak dobrou :slight_smile: ja se pujdu taky zahrabat do perinek :slight_smile:
21. kvě 2009 ve 21:54  • Odpověz
taky se s vámi loučím, dobrou noc :wink:
21. kvě 2009 ve 22:24  • Odpověz
Jééé, tady nikdo není?

I tak Vás všechny zdravím....

Dneska mi přijede holčička ze ŠvP, poslala SMS, že si přeje čóču k obídku, tak už mi prská na plotně.
v troubě buchtu....

Včera jsem jen nakoukla. Květuldně sámo blahopřeju ke krásnýmu mimískovi. Přeju Ti aby malý hodně papal, spinkal a vůbec aby jste byli v pohodě. Musíte uznat, že míry má přímo ukázkové.
22. kvě 2009 v 10:16  • Odpověz
Andulko, připomínám Ti vložky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. kvě 2009 v 10:17  • Odpověz
Ahojda, zdravím v pátek!
22. kvě 2009 v 10:17  • Odpověz
Tak hlásím, že do Košumberku se nemůžu dovolat. :frowning2: A vložky do podprdy jdu nachystat. :grinning:
22. kvě 2009 v 10:19  • Odpověz
Včera jsem byla v poradně, doktůrek je zlatíčko, můžu k němu přijít ještě za týden.
Docela mě uklidnil, že jsou na Bulovce šikovný PA. Jinak mi udělal monitor, malý Vrťapka samozřejmě řádil a snažil se skopnout tu sondu. Sestřička byla rozpačitá, že mu tluče rychle srdíčko, ale pak se uklidnil a bylo všechno OK. Asi ho tím opravdu rozčílili. K porodu to zatím vůbec nevypadá. Ovšem to nic neznamená, to mi říkali při Jendovi taky (v 7 večer) a v noci se narodil. Nakonec je to stejně na miminku, kdy se rozhodne. Jsem připravená na nejhorší. Myslím, že budu jako vždy přenášet a vy mě dámy všechny předhoníte :cry: :grinning: .
22. kvě 2009 v 10:22  • Odpověz
Nazdárek , zdravíme JČ, už u Vás prší?
22. kvě 2009 v 10:24  • Odpověz
Andulko, musím končit, jdu dopatlat tu buchtu, jedu pro Jendu, potom k autobusu pro Terku .....
Možná v mezičase nakouknu. Zatím se měj krásně. Pa.
22. kvě 2009 v 10:26  • Odpověz
A je to! :wink: :slight_smile: Teď ještě se dovolat do Košumberku a počkat na manželínka, aby mi dělal odborný dozor nad prvním sterilizováním odsávačky (návod je ve všech možných jazycích krom češtiny :frowning2: :angry: ) - ale už jsem to taky připravila. :slight_smile:

Ludvi, čočku mám taky už nějakou dobu koupenou, ale nějak se mido ní nechce. :sweat_smile: Takhlavně, ať Terce chutná! :wink: Už se na ni těšíš, viď?
22. kvě 2009 v 10:27  • Odpověz
Čóča je hotová, buchta se chladí...
To víš, že se těším. Ale večer z ní budu mít hlavu jako pátrací balón. Než se z toho všeho vypovídá....
22. kvě 2009 v 11:08  • Odpověz
Jaký sterilizátor sis koupila ? Ten do mrkvy, nebo elektrický?
22. kvě 2009 v 11:09  • Odpověz
caute kocky :slight_smile:
tak koukam, ze anduli za pomoci ludvy nezapomnela :grinning: sikulky :wink:
ludvi, copak delas za buchtu? Ja si vcera koupila supr rebarboru, tak budu dneska delat kynutou s rebarborou a drobenkou :wink: mnaaaaam, minulej tyden jsem na ni mela obrovskou chut, ale nemela jsem rebarboru
22. kvě 2009 v 11:10  • Odpověz
Řeknu ti, že ty Květuldě docela závidím, že už to má za sebou...
Jdu nacpat myčku, mojí nejlepší kamarádku.... :grinning:
22. kvě 2009 v 11:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.