• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
andul a to budes sterilizovat v tom z ty sady nebo normalne v hrnci s vodou? :confused:
22. kvě 2009 v 11:11  • Odpověz
jj ludvi, taky si rikam, ze se kvet ma, ze uz to ma za sebou :wink:
22. kvě 2009 v 11:12  • Odpověz
Nazdárek Len,
Rebarboru miluju do štrůdlíku. Mńam. Taky ještě kousek mám od minule....
Dělala jsem takovou rychlovku. Spodní část je kakaová, pak je tvaroh a nahoře je citronové želé.
Rychlá, jednoduchá, skoro bez nádobí. A chutná všem. Ale než ztuhne... chjo. Možná si dáme večer.

Dáváš jen rebarboru a drobenku?
22. kvě 2009 v 11:15  • Odpověz
tak ji hod na balkon :grinning: je tam dneska docela chladno......
jj, ja davam jenom rebinu a drobenku......hmm, tvarohovy buchty mam taky rada
22. kvě 2009 v 11:16  • Odpověz
Jdu na tu mojí kámošku.
22. kvě 2009 v 11:16  • Odpověz
Leniku,ahojda - zkusím ten sterilizátor ze sady - když už jsme ho vydražili, tak ho přece nenechám zahálet! :grinning:

Ludvi, je do mikrovlnky - aspoň myslím. :grinning:
A neboj, my už to budeme mít za chvilku za sebou taky! :wink: Lenďa si ještě chvilku počká. :wink:

Já jsem pekla předevčírem bábovku, tak ještě dojídáme bábovku. A reberboru jsem měla jen sirovou a to mě moc nenadchla. :sweat_smile:
22. kvě 2009 v 11:46  • Odpověz
:cry: :cry: :cry: Kde jste kdo???
22. kvě 2009 ve 12:34  • Odpověz
andul, no sirova by mi asi taky nechutnala.... :grinning: :grinning: :grinning: nemyslelas syrovou?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a to si taky neumim predstavit.... :confused:
ja byla se psema....a nakoupit na buchtu....budu delat tuhle http://recepty.vareni.cz/kynuty-rebarborovy-kolac/
22. kvě 2009 ve 12:49  • Odpověz
andul, jo a co ta odsavacka z ty sady? myslis, ze bude odsavat?? jak jsi minule psala, ze moc netahne :confused:
22. kvě 2009 ve 12:51  • Odpověz
Leni, hi - chybička se vloudila :sweat_smile:
Já jsem ji pak zkoušela i na prso a to už bylo znát, že setam ten podtlak dělá. :slight_smile: TAk sand bude funkční, kdyby bylo třeba. :slight_smile: :wink:

Mám jít s kamarádkou a její dvouměsíční holčinkou na oběd, ale nějak jim to holkám trvá a já začínám usínat. :confused:
22. kvě 2009 ve 12:56  • Odpověz
Tak právě volaly,ževyráží, tak já taky vyrážím.

Leni, ať se koláč povede a zatím pa! :slight_smile:
22. kvě 2009 ve 13:00  • Odpověz
tak ja jdu na kolac....andul, dobrou chut :wink:
22. kvě 2009 ve 13:02  • Odpověz
Ahojky zlatíčka :slight_smile:
22. kvě 2009 ve 13:49  • Odpověz
ahoj arwi :slight_smile:
jak je?
22. kvě 2009 ve 13:53  • Odpověz
Ahoj Leniku, rano jsem sla na testy na cukrovku, nabehnu tam, at me teda pichnou, daj vypit tu priserne hnusnou vodu preslazenou a ze pujdu do prace a za dve hodiny prijdu. Hned me vyvedli z omylu, ze nikam nepujdu a ze budu v klidu sedet tam, takze jsem si musela ty dve hodky odsedet v cekarne :angry:

Pak mi rekli vysledky - hodnoty pred pozrenim tohu humace a po nem - bylo to 4,7 a 5,6 a je to pry dobry, i kdyz se mi to teda zda dost, ale asi tomu nerozumim :slight_smile:

A co Ty?
22. kvě 2009 ve 14:04  • Odpověz
arwi, to je v poho....taky me dost nastvalo, ze jsem tam musela sedet....celej zadek me z toho bolel :astonished: he he, ty mas ty hodnoty dobry...ja mela 5,1 a potom 2,9 :grinning: :grinning: :grinning: doktorka nechapala......misto nahoru mi to slo dolu :grinning: :grinning: jsem fakt divna. Moje kamaradka doktorka rikala, ze by me meli na fakultach ukazovat studentum mediciny, ze nejsem normalni....dejou se mi obcas divny veci :grinning: :grinning: ale hlavne ze se cejtim dobre.... :wink:

no ja delam buchtu, za chvili tam budu muset vybehnout, zatim mi to kyne :wink:
22. kvě 2009 ve 14:09  • Odpověz
Ahojky holky, tak jsem to včera odpoledne zalomila na gauči. Když jsem se probudila. tak jsem si akorát došla do koupelny a pak rovnou do postýlky :slight_smile: A dneska už mám za sebou úklid a půlku žehlení.

Andul - šaty jsem měla půjčené ze svatebního salonu v Mostě :slight_smile:

Jé, tady se peče rebarborová buchta. Dobrý tip. Asi ji v týdnu taky upeču.

Arwi - výsledky jsou v pohodě :slight_smile: Já byla stejný případ jako leník :slight_smile:
22. kvě 2009 v 15:55  • Odpověz
Len - pěkné věcičky sis objednala :slight_smile:
22. kvě 2009 v 16:24  • Odpověz
Nikde nikdo - tak vám popřeji pěkný víkend a rozkoučím se. Asi se pojedem epodívat k rodičům (před porodem asi naposled).
Tak pa pa!!!
22. kvě 2009 v 16:56  • Odpověz
Ahojky, ja se omlouvam za vcerejsek, ale sesypala se na me hromada prace a hned potom se u nas strhla silena vichrice a vypnuli proud. A bylo po práci i po Koníkovi :angry: Jela jsem teda dřív na výběry - a stejně přijela v půl osmý domů :frowning2:

Teda - včera jsem počítala, kolik potřebuju peněz na tenhle měsíc a nemám tušení, kdo mi je natiskne. Je to nájem, inkaso, druhá půlka kauce za byt - dohromady 17500, Daneček má 6. narozeniny (dostane povlečení Spidermana - 350 přes MMB a bazén na balkón, který chytla moje kamarádka na poslední chvíli v Tescu za 499 Kč a strašně si už asi půl roku přeje pavučinomet od Spidermana - dalších 500 - dohromady teda 1350. Dál jsem včera v bazaru v Hořicích našla dvě komody, skříň a regál do děcáku, botník na chodbu. Je to pěkné a vůbec ne drahé, ale rozhodně na mě nebudou čekat s penězi - dohromady 5000. Pak přijdou věci na holčičku přes Aukro, co mám přes Leníka a ani to nechci sčítat....no, 24000. Fuj. To jsem asi přehnala, takový výdaje najednou - jenže levněji to nikde neseženu :angry:

Je tady někdo, maminky?
23. kvě 2009 v 09:24  • Odpověz
Ahojda Arwi a ostatní! :slight_smile:

Arwen,a nemohl by pomoct s částí plateb Jarda? Kdy má Daník narozeniny? Jinak dárečky máš pro něj vybrané krásné - jen nevím, co je to ten pavučinomet. :sweat_smile:

Já byla včera s tou kamarádkou na obídku a domů se vrátila po páté. Tom za mnou ještě přijel do města, tak jsme koupili tetě dárek (má zítra narozeniny) a paknás tchán vytáhl ještěna zmrzku a pak už jsem byla úúúplně hotovouš a těsně po 22h jsem už spinkala. :sweat_smile:

Dneska se asi odvalím na zahradu a bud plést košíčky na komodu. :slight_smile: POkud tam nebude moc horko a dusno. :confused:
23. kvě 2009 v 09:40  • Odpověz
Andulko, ahojky :slight_smile: Ty jsi mela ale pekny den vcera....
Pavucinomet je naprosty nesmysl, ze ktereho proste bude mit ale nejvetsi radost. Je to neco jako pistole, ktera se plni takovym lepivym sprejem, ktery pak vypada jako pavuciny. Uplna hovadina, ake on se na nej klepe....
Jarda by mi sice pomocz mohl, ale nemuzu cekat, jestli ty penize bude NAHODOU mit, musim myslet dopredu a taky pocitat s tim, ze je treba mit nebude. Ovsem kdyby to melo byt takhle porad, tak ten byt musim pustit :frowning2:
23. kvě 2009 v 09:49  • Odpověz
Ahojte :slight_smile:

Copak to ctu :slight_smile: KVETULDO gratuluju k RADIMKOVI :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Hodne zdravicka a hlavne ze jste to oba zvladli na jednicku. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

V rychlosti jsem vas docetla, nemela jsem ted dva dny vubec cas porad nekde litam :grinning:

Koukala jsem na vase svatebni albicka, mooooc pekne nevestinky a samozrejme i zenichove :slight_smile: :slight_smile:
Tady je to moje, byl to nadhernej den hned bych si ho zopakovala
http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID=249831&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

Andulko tak to je supr ze uz mate na domecku strechu komplet :slight_smile: To uz se za muzes tesit na stehovani do vlastniho . Ani nevis jak ti zavidim. My jeste porad behame po uradech a nemame jeste vyrizenej prepis pozemku. Tchnyne ma cas a manzel na to vecne zapomina :frowning2:

vsem co byli na kontrole gratuluju k vysledkum. A Arwence k vysledkum OGTT. Arwi to v te garazi to muselo byt desny :astonished:

Ja jsem byla ve ctvrtek v poradne. mala je porad koncem panevnim. Budu muset zacit cvicit aby se otocila. Jinak asi budu rodit cisarem kdyz se neotoci. Priste uz mi natocit nas prvni monitor :slight_smile: Na moje bolesti v trisle me doktorka rekla at si zyvsim davku magnezia, tak na tech ctrnact dni si je zvysim a ono to kupodivu zabira :grinning: Ale co budu delat az je vysadim to fakt nevim, asi ze me pak bude Zofrey :grinning:

Uzijte si krasny vikend, manza s tatkou dodelavaji okna a zitra pujdeme na pout. Uz se tesim na cukrovou vatu.

Pa :slight_smile:
23. kvě 2009 v 10:02  • Odpověz
No Sister, ahoj :slight_smile: Konecne vim, jak vypadas :slight_smile: Moc vam to slusi - meli jste krasnou svatbu :slight_smile:
Na otoceni dcerusky mas jeste cas, neboj :slight_smile: Jeeeee, pout, to je prima, taky bych sla - u nas jeste neni...pujdu makat do bytu :slight_smile:
23. kvě 2009 v 10:12  • Odpověz
Arwen, to zní hodně zodpovědně, logicky a děsivě - ta finanční rozvaha. :confused: Snad Jarda nějakou tu tisícovku ušetří, aby se mohl podílet. Hádám, že to není úplně tak ten tip, co by se od ženský bechal živit. :wink:

Sis, krásný fotečky! Moooc Ti to jako nevěstě slušelo! A pouť si zítra užij i za nás ostatní! :slight_smile: :wink: A moc Ti přeju, ať chlapi ta okna rychle dodělají. :wink:

Holky, mě tak hrozně svědí spodek, že jsem si při škrabání normálně roztrhla kalhotky. :frowning2: A to jsem se už asi 3x myla. :frowning2: :frowning2: Stává se vám to taky, nebo mám hledat nějakou mrchu - infekci?
23. kvě 2009 v 16:37  • Odpověz
autor
ahoj holky,přeji krásnou neděli...

už jsme zpátky v Praze, myslím,že Jilemnice nám všem třem (čtyřem) moc prospěla...

za chvíli se jdeme naobědvat a pak jedeme ke kamarádce.její holčička měla druhé narozeniny,tak jedeme popřát...

ale hlavní proč jsem tady - mám pro vás zprávičku od Květuldy :slight_smile:

SMS : ahoj Bledulko,tak dneska půjdeme s Radímkem domů,ale nevím,kdy dorazím na net,do středy snad nějak jo.Radímek je zlatíčko,je hrozně hodnej,umí krásně papat a už se i hezky směje.Květulda.
24. kvě 2009 v 10:59  • Odpověz
autor
jo a taky přeji Janče vše nejlepší k dnešnímu svátku :slight_smile: Vše nej nej nej Jani a hlavně hodně zdravíčka Tobě i miminku :slight_smile:
24. kvě 2009 v 11:00  • Odpověz
Ahojky tehulinky..

Tak koukam ze se tak nejak mate vsichni dobre..

Arwen, tobe tvoji situaci take moc nezavidim, ale snad Jarda nejak pomuze aby jsi na to nebyla uplne sama..

Ani nevim jestli jsem vam holky rikala, ze Dada ma konecne praci.. Pracuje na Grilu v jedne restauraci a je celkem spokojeny.. Mel tam byt nejak do konce zari a uz ted mi nabidli jestli tam nechce zustat i na zimu, ze by mu i pridal penize.. Jinak z te nasi situace se pomalu dostavame, ale zatim to neni zadna slava.. Ja ted cekam az zavolaji ze socialky a snad jsem nasla nejakou moznost aby mi taky neco dali.. Protoze tento mesic mi poslali necelych 900,- a to teda nechapu jak z tohohle mam vyzit!!! Hlavne me uplne rozciluje, kdyz vidim ty podelany cikany ktery nemakaj a socialka jim da vsechno a pak kdyz tam prijde normalni clovek tak se mu vysmejou!! Vazne to je stat tohle to bych zvracela...

Pani taky bych uz pomalu mela davat vse dohromady, ale mam slibeno od mamci ze mi prijede pomoct hned zacatkem cervence dat uplne dohromady pokojicek a do te doby se mi nechce vyslovene to nejak pripravovat a prat veci, protoze si myslim ze by se to do te doby este zaprasilo, ale asi budu muset, protoze kdyby nahodou neco, tak nemam ani vyprane obleceni na maleho.. Asi si budu muset jeden den sednout a poradne se podivat co vse mi este chybi..

Jinak holky co se tyka kojicich podprsenek, tak hlasim ze v H a M maji dve za cenu asi okolo 600 korun.. Coz si myslim ze je dobre!!
A este se chci optat na takovou soukromou vec, ale mate nekdo problemi s tim ze uz vam tece ne jakoby mliko, ale takova ta vodicka z prsou.. Ja normalne lezu do vany a kape mi to po brise, vcera jsem chtela jit spat a do rana jsem mela nekolik skvrn na tilku. Ja uz snad budu muset nosit vlozky do podprdy ted, protoze mam kolikrat i fleky na podprde.. To teda nevim jak to bude vypadat az budu kojit, to mi to snad bude strikat proudem :grinning: :grinning: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
24. kvě 2009 v 16:22  • Odpověz
Jinak svatebni fotecky moc moc krasny!!!
Taky jsem si vzdy prala ze se nejdrive vdam a az potom budu mit mimi, ale nejak mi to nevislo... Ale Dada vcera prohlasil, ze teda se do zeneni ted nezene, ze si pry pocka protoze si preje aby nam malej donesl prstynky.. :slight_smile:

Pani holky ja zacinam mit pekne boule na brisku kdyz se malej hejbe :grinning: ... Vcera jsem ho pozorovala kdyz se chrul, a muzu teda rict ze stejne je to zvlastni ale krasny!!!
24. kvě 2009 v 16:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.