• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
Ahojda všem!

Bledul vítejte doma a co nejdýl si podržte tu Jilemnickou pohodu!!! A za zprávu od Květ díky! :slight_smile:

Květulí, ať se vám doma všem moooc líbí a daří a Radimek ať dál dělá jenom radost! Těšíme se na vyprávění! :wink:

Rit, "mlíko" nám teče skoro všem, tak si z toho nedělej hlavu. :wink: A ty vložky už klíďo nos, jestli TI to teče takle moc. :wink:

Jani, všechno nej nej k svátku! :slight_smile: :wink:

My celý dnešek byli na zahradě - manželínek nám tam udělal krááásný sezení vč. suprový konstrukce na zavěšení hamaky a ukotvení slunečníku. :dizzy_face: A já jsem dopletla ještě dva košíčky na komodu a dodělala kydlík (uzaviratelný box) na špinavé prádélko vedle komody. :slight_smile: Před chvilkou jsme přišli domů a jdem do vany a spinkat. JO a cca 2-3 týdny před porodem jsem vážně chytla ty sviňský kvasinky. :angry: Ale od včera se mažu a na noc si beru čípek, tak už je to výýrazně lepší. :slight_smile:
24. kvě 2009 ve 21:20  • Odpověz
autor
ahoj holky,za chvíli jdu s tomíkem ven,ale honem jsem vám chtěla napsat...

tentokrát ale ne moc milou zprávičku-psala mi Klárka,že je od pátka v nemocnici-hodně ji tvrdlo bříško a má nález na čípku...ted čeká na výsledky stěrů a uvidí se kdy i pustí domů :confounded: :unamused:

tak snad to Klárka ustojí i s mimískem,ale věřím že jo....ale nic moc příjemnýho teda...snad budou brzy oba v pořádku...

klarko drž se :wink:
25. kvě 2009 v 08:40  • Odpověz
ahoj holky, no teda, bledul to je zpráva :frowning2: , já psala na snažilky a hodně jsem se divila, že se tam nikdo neobjevil a ani klarka a teď se dočtu tady tohle to :confused:
bledul, pokud bys klarce psala třeba za všechyn, tak že jí moc pozdravujeme, držíme palce, aby brzy byla doma a Ondrášek byl silný . Ach jo, a to jsme nedávno měli v nemocnici i Ivasu, konečně je doma a teď klarka, no určitě to nebude nic vážného.
mě sice taky už hodně tvrdne bříško, ale u mě je to něco jiného než u klarky, ta má ještě na všechno času dost.
25. kvě 2009 v 08:59  • Odpověz
Ahojte kocinky :slight_smile: teda nic moc zprava takhle po ranu :confounded: ale snad to bude dobry a klarka bude brzo doma.....drzim palecky

ja se ted vratila z mesta. byla jsem na krvi na druhy triply a taky jsem si byla vyzvednout ten tlakomer na 24 hodin :confounded: pripadam si jak chobotnice :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: je to hrozny, bleeeee, uz abych to mela dole.....
25. kvě 2009 v 09:55  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2350901&vReferer=%2Fphotos%2Fmartinamil
hele holky, to je super postylka na uplne maly mimi :sweat_smile: ta by se mi libila :sweat_smile:
25. kvě 2009 v 10:06  • Odpověz
Dobré dopoledne! :slight_smile:
25. kvě 2009 v 10:10  • Odpověz
Jéje! Klári,moooc držím pěsti, ať je vše a co nejrychleji v pořádku!!! :slight_smile: :wink: Snad to nebude nic vážného a brzo Tě pustí domů do klidu! Moc na Tebe i na malého myslím!

Ahoj Deni, jak se cítíš?

Leniku, postýlka je hezounká. :slight_smile: Máme to připravené podobně, ale s normoš postýlkou. :slight_smile: Jen matrace pro Skřítě je trochu výš než ta naše. :grinning:
25. kvě 2009 v 10:16  • Odpověz
A Bledul, kdybys mohla Klárce napsat, jak říká Denča za nás za všechny - prosím! Díky. :wink:
25. kvě 2009 v 10:18  • Odpověz
leni, nějak to s tím tlakoměrem přežij, já posledně v poradně měla tlak 190/90 a to mi řekla sestřička, že je trošku vyšší
teď si popíjím čaj z maliníku a zapíjím tím lněné semínko, jedno mám naložené od rána ve vodě, aby seslizovatělo a dneska jsem si vzala jen tak na lžiču a pořádně rozkousala

andul, jak se cítím? no unaveně hodně. v noci jsem toho jako vždyc moc nenaspala, vstávám během hodinky 2x na záchod, to tak trvá asi do 3 h. rána a pak vstávám co 2 hodninky na záchod, ale dneska jsem vylezla z postele v půl 6 :frowning2: , nemohla jsem zabrat a stejně mě všechno bolelo. i tak mě bolí celý člověk a dost i bříško, často i tvrdne, tak je to nepříjemné.
25. kvě 2009 v 10:22  • Odpověz
25. kvě 2009 v 10:25  • Odpověz
TAk jsem se vydala vyprat (v ruce) potah na houpací křesílko a musím to nechat na chudákoj manželínkoj - minimálně domoc - protože to sama nemám už šanci vyždímat a nejspíš ani vyprat (ale o to se odpoledne alespoň pokusím). :sweat_smile: Tak si alespoń nafouknu a umyju kruh na sezení do porodky - to zvládnu sama. :grinning:
25. kvě 2009 v 10:26  • Odpověz
ahojte :slight_smile: andulko, maximalne se vam skrite skutali do postele :grinning:
denis....nooooo, tos mela teda peknej tlak :astonished: a ona ti rekla, ze trochu vyssi, jo? no to cucim.....on je prej zavaznejsi ten spodni, ale nevim..... a denis, vydrz!!! asi jsi za kvet dalsi na rade :grinning:
25. kvě 2009 v 10:28  • Odpověz
andul, o kruhu jsem premyslela, ale asi ho brat nebudu.... :fearful: hele, on se mazilek nebude zlobit, kdyz to bude muset vyprat :grinning: vyuzij slunicka, at ti to uschne, zitra maj byt zase bourky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. kvě 2009 v 10:30  • Odpověz
Ahoj holky moc vás všechny zdravím po dlouhé době :cry: .
Moc moc velká gratulace Květuldě a Radímkovi, jak to krásně všechno zvládli, Květ jsi šikulka. :wink:
A taky vzkaz pro Klárku, at je silná, že Ondrášek bude taky a moc pozdravuju. :wink:

Doufám, že mě vezmete zpátky, už jsem tu opravdu dlouho nebyla, :frowning2: ale měli jsme nějaké finanční problémy, což jak jsem četla všechny znáte, tak jsem se na net nedostala a tak se moc omlouvám :frowning2: .
Ale jinak já i prcek se už máme dobře a vše už je v pořádku.
25. kvě 2009 v 10:33  • Odpověz
Luuco, ahoj! Už jsme se bály, zda jsi v pořádku! To víš, že Tě vezmeme zpět! :slight_smile: Tak to je fajn, že se vám to domazlepšuje a hlavně že jste smiminkem v pořádku! :slight_smile: POřádještě sis nenechala přečíst, zda je to holčička nebo kluk?
25. kvě 2009 v 10:35  • Odpověz
Ahoj Andul, moc díky. Pořád nevíme a tak se moc těšíme na to naše velký překvapení... :grinning:
25. kvě 2009 v 10:37  • Odpověz
Deni, ještě pár dní to zvládni! Snad Tě Vašík nenechá dlouho trápit a třebas ho už tuten týden budeš chovat v náručí! :slight_smile: :wink:

Já to teda musím zaťukat (ťuk ŤUk),ale krom nočního pohodinového čůrání si jako 3týdny před termínem nepřpadám. :slight_smile: Zdá se, že Skříťulka krásně sestupuje, takže kopanců pod žebra a do bránice ubylo, mnohem líp se mi dýchá a je mi zkrátka moc dobře - snad to vydrží už na pořád! Zítra jdu do poradny a ve čtvrtek do porodnice za primářem, tak jsem zvědavá. :slight_smile:

Leniku, máme u postýlky stahovací bok, takže se neskutálí. :slight_smile: :wink: Přidali jsmek postýlce kolečka, čímž jsme ji zvedli ccao 6cm a matrace tomu přidává dalších cca 10-15cm, tak na nás miminko bude koukat z výšin. :grinning:

Zítra mají být bouřky?? NÉÉ!! Já ci hezké poloteplé počasí! :sweat_smile:
25. kvě 2009 v 10:43  • Odpověz
Ahoj luci, vitej zpatky :slight_smile: to je dobre, ze uz je to s penizkama lepsi....par z nas se s tim taky potykalo :unamused: a jak se jinak mas? koukej nafotit a soupnout nam neco do albicka :slight_smile:
25. kvě 2009 v 10:44  • Odpověz
andul, zitra ma byt to samy, co bylo v patek :astonished:
luci, byli jste na 3D?
25. kvě 2009 v 10:45  • Odpověz
Leni, tak u nás má být "jen" zataženo a teploty 14 - 27°C. :slight_smile: Snad to trefí! Ale ve středu 10-16°C a zataženo. :frowning2:
25. kvě 2009 v 10:46  • Odpověz
Zítra má být u nás polojasno ne zataženo. :sweat_smile: :grinning:
25. kvě 2009 v 10:47  • Odpověz
Ahoj len, moc díky a fotečky nějaké přidám slibuju.... :slight_smile:
Dneska jdu za chvíli do poradny, ale zítra sem nějaké přidám.
Andulinko taky jsem už o těch bouřkách slyšela, stačila mi ta páteční, tady to bylo šílený, tak snad už taková nebude...
25. kvě 2009 v 10:48  • Odpověz
Len na 3D jsme nebyli, nějak na to nebyly penízky :frowning2: , ale na posledním velkém ultrazvuku jsme byli i s manžílkem tak to byl supr zážitek...
25. kvě 2009 v 10:50  • Odpověz
luci, ja jdu na velkej v patek, tak snad bude vsechno v poradku :sweat_smile: ale asi pujdu sama, Petr bude pravdepodobne v praci :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale taky bych chtela, aby sel..... :frowning2:
andul, ja na ty predpovedi moc nedam......zda se mi, ze jim to v posledni dobe moc nevychazi :grinning:
25. kvě 2009 v 10:58  • Odpověz
Len tak to si ultrazvuk krásně užij, fakt to bylo krásný, prcek už je krásně velikej a tak když Petr nebude moct, určitě mu to krásně popíšeš :wink: .
Jinak se zatím loučím, jdu do té poradny, musím vyjít dřív, mám to docela daleko, tak dělám přestávky....Zatím ahoj a krásný slunný den... :slight_smile:
25. kvě 2009 v 11:02  • Odpověz
len, ona mi fakt řekla, že je jen trošku vyšší, ale že to je v pořádku a to mám nohy šíleně napuchlé a necítím pravou ruku, ale asi fakt nezbývá než vydržet.

no jsem zvědavá, kdy to příjde, já jdu do poradny ve středu, to už se na mě dr. podívá, tak jsem zvědavá, co mi řekne, zda se čípek zkracuje nebo co. já vůbec nemám pocit, že by byl malý níž, pořád se mi špatně dýchá, tlačí mě do žeber, pořád ho cítím jako pod prsama, tak jsem z toho jelen, taky už jsem čekala, že půjde níž a mě se uleví, tlačí mi i na žaludek, vůbec neexistuje,abych si lehla na záda.

ahoj luci, faj, že jste v pořádku

u nás je pěkně a dusno
25. kvě 2009 v 11:05  • Odpověz
luci, zatim pa a at to dobre dopadne :wink:
denis, tak to vubec neznam....myslim to tlaceni do zeber a tak...mam pocit, ze malej se usidlil hlavne v podbrisku, tam vyvadi jak divej....zato si uzivam kopance do mocaku :grinning: ono si asi nevyberes :wink: v Praze je krasne a dusno nejni....budu muset s pesakem, ale vubec se mi s tim tlakacem nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: vypadam jak postizena tehotna indianska babicka :grinning: :grinning:
25. kvě 2009 v 11:13  • Odpověz
jo a zatim neopucham....tuk tuk tuk.....
25. kvě 2009 v 11:13  • Odpověz
len,
- tak to užívej "jen tady tohoto stavu" dokud to jde, ono se to určitě zhorší. a kopanců do mačáku jsem taky zažila, to bylo na počůrání, bez intimek si to neumím představit.
- já si velký uz užila více v tom 30tt než ve 20, takže to bude určitě krásný zážitek

já pejsana vyvenčila už v půl 7, pustila jsem ji z kotce, teď si užívá na zahradě, teda spíše se schovává do stínu

luci, přeju dobrou poradnu

já jdu vařit
25. kvě 2009 v 11:22  • Odpověz
co varis dobryho?
25. kvě 2009 v 11:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.