• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
To bude. :wink: A ten váš taky - počkej až vyrazíme s kočárama společně - to se budou holky prát! :grinning: To vůbec bude sranda, až budem dělatkočárkový srazy. :grinning: Viděla jsem pár koníkovejch alb ze společných dovolených holek z diskuse - místo na sraz se sebraly a jely s mláďatama na týden někam na chatu. Třeba se k tomu taky časem dopracujem. :slight_smile:
1. dub 2009 ve 23:35  • Odpověz
autor
ahoj holky .....

tak jsem vyzpovídala manžílka....

auto má prý vzadu místo kufru harmoniku a ani není jistý,zda to vůbec půjde opravit...přivolaní pracovníci se zatím neoficielně vyjádřili tak,že to nemá smysl opravovat,že by to spíš rovnou viděli na odpis auta do likvidace a že to vidí na maximálně cca 2O tis. náhrady vzhledem k současným cenám podobných typů aut... :frowning2: ale likvidátor se k tomu teprve bude vyjadřovat....takže dostaneme maximálně asi toto a pokud auto půjde vůbec opravit,tak na tom bude asi hodně práce a přešvihne to tuto cenu a nebo to ani nepůjde...ale ty peníze by nám už na jiné autí v takovém stavu ,aby nebylo rezavé a nemuselo se do něj narvat dalších x desítek tisíc, stačit nebudou.... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :cry: :cry: :cry:

opravdu jediný pozitivum,že manžílek je živ a zdráv...
pán prý vypadal solidně,odvezl ho domů se vším,co měl manžel v kufru,čekalna manžu až vyřídí vše okolo svého auta-i když už by nemusel,omlouval se prý atd...prosil manžela aby mu dal vědět,jak to nakonec dopadlo....ale iluze o tom,že by někdo jakoby dobrovolně někomu dával peníze si nedělám :unamused:
1. dub 2009 ve 23:37  • Odpověz
autor
už jsem to i obrečela i když racionálně si říkám,že je hlavní zdravíčko....

ale představa takových dalších velkých výdajů a nebo představa toho,že s dvěma dětma nebudeme mít k dispozici auto mě fakt dostala...asi holt dětičky mají po návštěvách babičky a dědy a krkonoše jim budu ukazovat jen na mapě.....a čerstvý vzduch dostanou jednou v roce na vánoce :cry: :cry:
1. dub 2009 ve 23:40  • Odpověz
teda bledul........no to je hrozny :confounded: bych se zblaznila :unamused: tak tohle asi vazne nastve, to je mi vas lito :frowning2:
1. dub 2009 ve 23:40  • Odpověz
ach jo.....co k tomu rict..... :frowning2:
1. dub 2009 ve 23:41  • Odpověz
Ach jo - Bleduli - tak uvidíte. :confused: TO je fakt k pos..ní! :angry:
1. dub 2009 ve 23:42  • Odpověz
Holky,já mám "pro změnu" skříplej nerv v kyčli a nemůžu si kvůlu tomu ani pořádně pčiknout,jak to bolí. :frowning2:
1. dub 2009 ve 23:44  • Odpověz
autor
andulko...at se brzy nervík zase odblokuje :wink:

holky,jdu spát...jsem bez nálady a úplně vše mě s..e,takže snad bude zítra líp :pensive: dobrou noc .. :wink:
1. dub 2009 ve 23:49  • Odpověz
bledul dobrou a zitra bude urcite aspon o trosicku lip, uvidis.... :wink:
1. dub 2009 ve 23:50  • Odpověz
Bledulko, zkus se vysaotdo růžova a moooc doufám, že vámbude doma zítra veselej!!! :wink: Dobrou noc, kočko!
1. dub 2009 ve 23:50  • Odpověz
MNě teď tak napadlo, že jdu vlastně zítra dopo do práce. :confused:
1. dub 2009 ve 23:51  • Odpověz
andul:ja mam zase neco se zadama...jakoby kostrc, ale vic nalevo...uz to trva dva mesice a nekdy nemuzu ani vstat z postele, jak to boli.... :confounded: aaach jo...no, uz jsem stara paka :wink:
1. dub 2009 ve 23:52  • Odpověz
andul: he he, tak to bys asi mela jit chrnet, ne? :grinning: :grinning:
1. dub 2009 ve 23:52  • Odpověz
Zrovna jsem si "rozestlala". využila jsem mužovi nepřítomnosti s vyprala povlečení. Ale není ještě doschlý, tak se dneska vyspím bez něj a zítra už povlíknu čistý a voňavý. :dizzy_face: Nemáme totiž kam dávat peřiny a tak je máme zastlaný za "hlavou" v posteli a tyhle jediný nám barevně ladí s interiérem. :sweat_smile: :grinning: Návštěvysice musí mít pocit, že neperu, ale to se nedá nic dělat. :grinning:

Leni, já to mám od kostrče doleva. Je klidně možný, že máš to samé jako já. :frowning2: Na těhu cvíču jsme byly tři se skříplým nervem na tom samém místě. :sweat_smile: Jak ta pánev pracuje, tak to bere hlava - nehlava, nerv - nenerv. :grinning:
2. dub 2009 v 00:08  • Odpověz
Nedá se nic dělat, musím jít spát. :sweat_smile:

Tak dobrou noc, má milá přítelkyně, a ať se Ti něco hezkého zdá a Dante moc nechrápe. :wink:
2. dub 2009 v 00:12  • Odpověz
andul,tak se modli, at se te to nedrzi takovou dobu, jako me :frowning2: nic moc....jinak periny taky neuklizim, jenom je zastelu jak ty...takze povlikam kazdej tyden :grinning:
2. dub 2009 v 00:15  • Odpověz
dobrou, dobrou :wink: dneska nechrape, ale prdiiiiii :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. dub 2009 v 00:16  • Odpověz
cauky kocky.....vstaaavaaame, venku je naaaadherne :grinning: :grinning:
andul: tak zarizeno,pani to posle na tvoji adresu :wink: :wink:
2. dub 2009 v 08:59  • Odpověz
kdepak jste vsechny??? :confused: :confused:
2. dub 2009 v 09:13  • Odpověz
Přeji krásný nový den :slight_smile: :grinning:

bledul: to mi je líto co vás potkalo s tím autem, neumím si představit, že bychom byli bez auta... Snad to dopadne s náhradou škody co nejlíp. Hlavně, že se manželínovi nic nestalo

andul: Tak to zatím s tím porodem "spodem" vypadá dobře, viď? To je super! :slight_smile: Jen tak dál :slight_smile:

Holky, od včerejška mě bolí na levý straně žebro jako ďas, ta děloha se mi za chvíli vytlačí snad krkem ven ... už aby byl mimísek v pořádku venku :slight_smile:
2. dub 2009 v 09:32  • Odpověz
Jinak se hrozně těším na víkend... sice s vámi nebudu v zoo, ale budeme s manžou na zahrádce grilovat :grinning:
2. dub 2009 v 09:33  • Odpověz
ahoj kvet :slight_smile: to mame dneska venku naaadherne,co? :wink: Jakpak se mate s Radimkem?
2. dub 2009 v 09:37  • Odpověz
jeee, grilovani...... :slight_smile: taky bysme mohli s Petrem neco o vikendu spachat u nas na zahrade nebo na terasce :wink:
2. dub 2009 v 09:39  • Odpověz
Ahoj len :slight_smile: No je tam supééér :grinning: Kolem jedenáctý si otevřu okno a zavřu ho až k večeru :grinning: Máme se fajnově, kdyby mě doktoři furt nestrašili tím jak to se mnou je vážný, tak funguju úplně normálně :slight_smile: Radimek o sobě dá taky každou chvíli vědět, takže pohodička :slight_smile: A co ty s tím vaším broučkem? :slight_smile:
2. dub 2009 v 09:41  • Odpověz
no my jsme loni grilovali snad každý víkend... vždycky jsme si k tomu otevřeli pivíčko a bylo nám hej :grinning:
2. dub 2009 v 09:42  • Odpověz
tak to je dobre, ze jste relativne v poradku, z doktoru si nic nedelej, prijde mi, ze strasej preventivne :wink: my jsme snad taky v pohode.Za tyden jdu na gyndu, tak uvidime.....malej kope jak o zivot :wink: neumim si predstavit, jak se tam bude koulet, az bubu v devatym :wink:
a minulej rok jsme taky grilovali dooost casto :slight_smile: vzdycky jsme pozvali nejaky kamarady, jedlo se pilo se a taky bylo fajn...a dokonce jsem vymyslela novej recept na grilovany cukety...mnaaam.... :slight_smile:
2. dub 2009 v 09:48  • Odpověz
tak to teda nevím jestli bych u manži uspěla s cuketama :grinning: ale věřím, že to může být mňamka :wink:

Taky si říkám, že asi radši víc strašej, abych na sebe dávala pozor než aby nic neříkali a já si myslela, že se nemusím hlídat a pak se něco stalo... sluníčko mi krásně zvedá náladu :slight_smile:

V devátým měsíci se už budeš koulet ty :grinning: :wink: :grinning:
2. dub 2009 v 09:51  • Odpověz
ahojky těhulky :slight_smile: tak dneska se hlásím naposledy z práce! :wink:

teda vy jste toho zase včera večer naklevetily!!! :grinning:
2. dub 2009 v 09:51  • Odpověz
jeee, ted jsemkoukala na tvoje fotky a zasmala jsem se...koukam, ze tvuj doktor se jmenuje Kulich :slight_smile: tak rikam svymu psovi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. dub 2009 v 09:52  • Odpověz
prohlížím na netu nějaký stránky s dětským oblečením a mít holčičku, tak už vím co by nosila až by trochu odrostla :dizzy_face: to je nádherný :dizzy_face: http://www.bonprix.cz/bc/offer.htm;jsessionid=A684A3E0D6CE50F6D4D0F48C995401DB?cat=3.525.526.1.2.1.&pr=101031
2. dub 2009 v 09:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.