• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
Luci, držím pěsti do poradny! :wink:

Leni, jámyslela, že Petr jezdí domů ve čtvrtek odpoledne - tak to jsemto asi špatně pochopila. :sweat_smile:

Deni, zda mimi sestupuje se dá krásně sledovat tak, že si položíš dlaň pod prsa (jako by na bránici) a pokud máš ruku "na placato" (kolmo k zemi), tak je miminko sestouplé k porodu. Jakýkoliv sklon znamená, že není mimi úplně dole. Ale dá se to na tom sledovat, jak se taruka krásně "pokládá do kolma". :wink:

Leni, to zvládneš! Budeme na Tebe myslet, Ty naše indiánská babičko. :grinning:

Já jdu na čumendu na plavání miminek. :slight_smile: Zuzanky mě vezmou s sebou. :slight_smile: A světe div se! Oblíkla jsem se do sukně z loňska! :astonished: Pravda - jsme v ní trošku napucnutá, ale přesto břicho to není tak vidět. :grinning: :grinning:
25. kvě 2009 v 11:28  • Odpověz
andul, jezdi domu v patek vecer :stuck_out_tongue_closed_eyes: jeee, tak si uzij plavani, hubenoure :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. kvě 2009 v 11:29  • Odpověz
jeeezis, malej zase vyvadi jak cerna ruka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. kvě 2009 v 11:30  • Odpověz
kope a do toho skyta :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. kvě 2009 v 11:30  • Odpověz
Leni, já se mu nedivím - taky bývám vzteklá, když mám dlouho škytavku.
25. kvě 2009 v 11:31  • Odpověz
Tak já pádím. Zatím pa :slight_smile:
25. kvě 2009 v 11:49  • Odpověz
len, jen něco rychlého, takže zel. polévka z mražené zeleniny, trochu jsem si ubrala i na pánvičku, osmahnu to s párkem a čínskýma nudlema, přidám sýr a ještě uvidím na co budu mít chuť a je to :wink:

andul, tak já teda malého sestouplého nemám :confused: a to už by měl teda, když za chvíli rodím, no uvidíme
25. kvě 2009 v 11:51  • Odpověz
andul užij si to
25. kvě 2009 v 11:58  • Odpověz
Pekne poledne pri pondelku :slight_smile:

Dobrou chut k obedu vsem preji. :slight_smile:

Lucko at ti dopadne dobre poradna.
Andul uzij si plavani :slight_smile:

Bledulko vitej zpatky z Jilemnice a at at vam vydrzi horska pohoda :slight_smile:

Doufam ze bude Klarka v poradku a brzy ji pusti domu.

Deni ty uz to mas za chvilku :slight_smile:
25. kvě 2009 ve 12:20  • Odpověz
čauky :slight_smile:

zdravím všechny maminky a miminka :wink:

copak to tu čtu? Klarka je v nemocnici? tak moc přeju, ať je všechno OK a je zase brzy doma...

jdu jen pozdravit a dočítat budu asi až zítra, jsem nějaká znavená... Pátek, sobotu a neděliu jsem strávila ve škole, nějaké zkoušky a zápočty jsou už za mnou /sláva/ a ještě u nás probíhala víkendová oslava tchýniných kulatin, takže sice všechno bylo hezké a fajn, ale já jsem jako stoletá stařena a musím trochu ubrat a odpočívat....

kočky opatrujte se a užívejte dnešní sluníčko :wink:
25. kvě 2009 ve 13:14  • Odpověz
Ahojky,

tak koukám, že Květlulda, už je nejspíše doma :sweat_smile: .
A Kllárka v nemocnici, no, snad bude brzy všechno v pořádku.

Terka se nám vrátila ze ŠvP nemocná, takže máme opět veselo. Přes den docela dobrý, v noci horečky.
Nejhorší je, že má v pátek odjíždět Jenda a já se bojím, že to u něho propukne až tam. Tam mám strach ho vůbec někam pouštět. Trpí totiž na horečky ještě víc než Terka a občas mívá i febrillní křeče. Jsem z toho docela zoufalá.
Držte mi prosím palečky, abychom to nějak zvládli.
Břicho mi taky tvrdne, ovšem jái miminko porod úspěšně rozmlouvám. Tak uvidíme, jak to zvládnem.

Zatím se loučím, jdu dodělat brkaši a jdeme něco hrát. Pa.
25. kvě 2009 ve 13:25  • Odpověz
Ahoj Ludvi,
at se vam Terka brzo uzdravi a Jenda to nechytne. Hlavne se drz ty at nejsi nemocna, abys pak nejela do porodnice driv.

Claudi gratuluju k uspesnym zkouskam ve skole :slight_smile: Mela jsi narocny vikend, na odpocinek mas narok :wink:

Jdu se chvili slunit, je tam nadherne :slight_smile:
25. kvě 2009 v 15:46  • Odpověz
autor
ahoj holky,před chvílí jsem přišla z venku,byli jsme s Tomíkem a dalšíma maminkama s dětmi venku celý den-ve stromovce atd,takže jsem z toho tepla docela hotová...

holky,Klarce jsem hned ráno psala a ještě jí napíšu znovu,že na ní celá naše parta myslí :wink:

lucco,to jsem ráda,že tě vidím,už tu byla sháňka po tobě-zda je vše Ok....tak hlavně,že ty problémy nebyly zdravotní s miminkem....

ludvi-nějak to s dětmi zvládni,snad se ti Terezka brzo uzdraví a Jenda to snad nechytne....(febrilní křeče jsou ošklivé,tak snad se mu úplně nemoc vyhne..)

claudi-gratulace ke zkouškám :slight_smile: ,pěkně si odpočiň :slight_smile:

deni,koukám,že teda tlak moc ukázkkový nemáš...snad to bude už lepší a naštěstí už za chvíli rodíš...ale je divný,že ti to nechtějí víc hlídat....

leni, at ti tlakoměr naměří jen samé pěknéé hodnoty :wink:

andulko,-jéé to je super,že ti prcek už sestupuje,to vypadá nadějně na přirozený porod :slight_smile: koukám,že to vždy vypadá,že přirozený nebude,ale pak se to upraví k dobrému (poloha,sestupování..)

sis-ahojky :slight_smile: hezky se nabij sluníčkem,je tam fakt krááásně :slight_smile:
25. kvě 2009 v 18:15  • Odpověz
Hezký večer těhulky :slight_smile:

Tak už jsem z víkendu konečně domaaaaa :wink:

O víkendu jsem se měla báječně. Počásko bylo náramné :wink: Celý víkend jsem odpočívala u rodičů na zahradě na zahradní houpačce.

A co se dělo tady nového? Jdu vás dočíst :wink:
25. kvě 2009 ve 21:01  • Odpověz
kvet: to je super, že se máte s radimkem dobře :wink: už se těším, až budeš vyprávět.

Jeee, co to čtu, tak doufám, že bude Klarka v pořádku a nebude to nic vážného.
25. kvě 2009 ve 21:15  • Odpověz
Dneska mě normálně naštval zubař. Jsem tam ráno šla, že zajdu ještě na preventivní kontrolu než porodím, protože pak už se tam asi jen tak nedostanu. Měl mít dneska od sedmi do jedné, tak jsem tam na desátou šla a on tam nebyl. Měl zamčeno a ani nedal na dveře cedulku. On je prostě prý takový, když nemá pacienty, tak to prostě zabalí a jde domů a ani se neobtěžuje dát nějaký vzkaz na dveře, BLBEC jeden!!!

Jinak zítra ráno se chystám do poradny. Měly by být už ty výsledky na streptokoka.

A odpoledne jedu za kámoškou do Prahy. Viděly jsme se naposledy v lednu,tak jsme to chtěly stihnout ještě do porodu. Chcem zajít k Myšákovi na zmrzku. Tak doufám, že počásko nebude bláznit a že se stihnu vrátit večer domů ještě včas, abych nezmokla nebo mě nesmetl nějaký fujavec.
25. kvě 2009 ve 21:27  • Odpověz
dobré ráno,

iluš - držím palce, ať jsou výsledky v pořádku. Pochutnej si na zmrzce, jo a tvůj zubař, tak to je opravdu blb!! Ale bohužel. i tací jsou mezi námi... :unamused:

Bledulínku - vítej doma... To se vám určitě ani nechtělo zpět do Prahy, že? Alespoň si vás tcháňata pěkně užila a vy je také :wink:

Jak se vám spí, holky? Já teda poslední dobou nic moc.... Nemůžu nějak najít tu správnou polohu na usnutí a když už zaberu, tak při každém otočení se jsem vzhůru. Dnes k tomu bylo ještě asi 3x WC, jedno pálení žáhy a jedna křeč v lýtku. Takže "kouzelná noc".... Budu muset odpo hodit šlofíka, páč jsem jako mátoha... :grinning:
26. kvě 2009 v 07:47  • Odpověz
Dobré ránko Těhulky,

jdu Vás pozdravit konečně jsme se vrátily z nemocnice a jsme pořád dva v jednom.

No ani Vás nebudu dočítat, koukám za tu dobu, co jsem tu nebyla jste toho určo dost probraly a spoustu se toho událo. Snad jsem neprošvihla narození nějakého miminka, ale ještě není červen, tak snad ne
26. kvě 2009 v 08:47  • Odpověz
Ahojky kočičky.....
Un, ano, Květulce se narodil Radimek a oba jsou v pořádku :slight_smile:

JInak teda strašný, vůbec jsem se včera nezastavila, v práci frmol, jak má být, pak hned do druhé práce, domů jsem přijela v 8 a papíry dodělala v 9. Poprvé jsme spala sama v bytě a v noci něco lupalo na chodbě a já se bála.
Ráno jsem zaspala asi o půl hodiny, kdyby mě Jarda nevzbudil smskou, spím ještě teď.
Mezitím jsem včera byla v Pace na policii u výslechu, protože když jsem dělala někdy v roce 2005 u Amcica asi 2 měsíce pojištění, použil moje jméno někdo k uzavření pojistky na ukradenou občanku. Fakt prima :slight_smile:

Taky jsme byli v neděli na rybách a teda dost šílenej zážitek byl, když jsmy chytli okouna a Jarda ho šel zabít, uřízl mu hlavu a Daneček tu hlavu vzal, začal ji hladit a že je malá, pláče a smutně kouká. Dan řval, já jsem řvala a Jarda prohlásil, že bychom v přírodě umřeli hlady....
26. kvě 2009 v 08:56  • Odpověz
Teda tak to dodatečně mamince Květulce přeji hodně mlíčka a malému Radimkovi hodně štěstíčka, zdravíčka a lásky do budoucího života.

Arwen ty se nezastavíš, tak hlavně, že to máš za sebou. To si nemohla tušit, že byla kradená. U nás chytá ryby táta a já je naštěstí vidím, až na talíři, jinak bych to obulela taky
26. kvě 2009 v 09:06  • Odpověz
Unko - tak to mi zcela uniklo, že jsi byla v nemocnici.... :confused: Tak hlavně, že jsi ty i mimi v pořádku :slight_smile:

Arwi - koukám, že se nenudíš... A neboj, já bych taky v přírodě "chcípla hlady", protože by mi bylo všech zvířátek líto je sníst :grinning:
26. kvě 2009 v 09:10  • Odpověz
Claudi, to bylo tak rychlí, že jsem Vám nestihla ani sem písnout a nemám na nikoho z Vás číslo :sweat_smile:
26. kvě 2009 v 09:14  • Odpověz
aha, tak to jo.... copak bylo za problémek? a číslo ti písnu do IP, ať máš s náma spojení :slight_smile:
26. kvě 2009 v 09:22  • Odpověz
Jéé jsi moc hodná, děkuji. :slight_smile:

V propouštěcím protokolu to nazvali falešný porod. Malej se rozhodl ve 34 tt, že se mu chce nasvět, vážil pouze dvě kila a já měla kontrakce po 3 minutách, naštěstí díky kapačkám, zvýšnému příjmu magnesia a ležení to dostali pod kontrolu
26. kvě 2009 v 09:27  • Odpověz
Tyyyyyyjo, to jde, takhle zastavit předčasný porod? To koukám..... to je dobře :slight_smile:

Ahoj Claudísku :slight_smile:
26. kvě 2009 v 09:31  • Odpověz
no to se chlapec nějak nemůže dočkat, co? už by tě asi chtěl vidět zvenčí :wink: . No ještě, že dnešní medicína umí to co umí a pěkně mu doktoři domluvili, ať ještě chvíli v bříšku vyčká :slight_smile:
Tak se hezky šetři a opatruj... :wink:

dneska hlásí, že mají zase přijít nějaké bouřky a vichřice, tak snad to nebude tak hrozné jako v pátek :confused: :sweat_smile: , zatím je venku pěkný pařák...
26. kvě 2009 v 09:34  • Odpověz
Arwoušku, jak je? co stydká spona, je to po tom olejíčku lepší nebo mrcha jedna pořád bolí?
26. kvě 2009 v 09:37  • Odpověz
Hezké dopoledne,

včera večerjsem pro vás měla napsaný tááákový dlouhý vzkaz a při poslední větě se mi po.ral koník a já už neměla sílu, to psát znova. :frowning2:

Ale co si matně pamatuju - tak gratulaceClaudince ke zkouškám a zápichům! :slight_smile:

Jdu kouknout, co jste probraly za dnešek. :slight_smile:
26. kvě 2009 v 09:39  • Odpověz
ahoj Andulíne - díky za gratulaci... Jak jsi na tom ty se zkouškami? To mě taky vždycky pěkně nase*e, když se píšu a ono se mi to ztratí... :angry: :angry:
26. kvě 2009 v 09:43  • Odpověz
Claudi, bolí to pořád, ale normálně se to paaradoxně přestěhovalo z té spony do zad a do žeber - spona bolí, jen když dlouho sedím a pak vstanu a chci jít - to je nejhorší. Ta záda, to je jiný kafe, jedno z dvojčátek asi tlačí na žebra či co, takže se mi ještě k tomu špatně dýchá. Ve čtvrtek mám jít na masáž, stojí 260 Kč, normálně je do sebe vrazím a teda strašně moc doufám, že to uleví a ne, že to dopadne, jako když jsem se namasírovbaala poprvé sama a pak se nemohla hnout vůbec :grinning:
Danečkovi se zdálo, že se mu narodila sestřička a bráška nechtěl ven :grinning:
A s tou rybou to bylo vážně hnusný, bléééééé !!!

Ahoj Andulko :slight_smile:
26. kvě 2009 v 09:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.