• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
ahojte princezny :slight_smile:
unka: tyyy jo, tak to jsou dobry, ze to zastavili :confused: hlavne ze jste v poradku a malej jeste chvili pocka :wink:
claudi: gratulace ke zkouskam :wink:
arwi: chuuude maly, takovy bolesti :confounded: no snad masaz pomuze...uz ti dorazily ty vecicky?
andul: he he, tak to taky nesnasim, kdyz se mi to stane..... :grinning: :grinning:

byla jsem odevzdat ten tlakomer, huraaaaaaa! :grinning: :grinning: a vypada to, ze je to v poradku, diky bohu.... :slight_smile:
26. kvě 2009 v 09:54  • Odpověz
Claudisku, hele, jake zkousky???? JA nestiham docitat :angry:

Ahoj Lenicko, ne, jeste nic nedorazilo :frowning2: A ja se taaaaak tesila :slight_smile: Jak je, koci? Tlak je teda OK?
26. kvě 2009 v 09:55  • Odpověz
arwi - masáž si dopřej, 260Kč není tak moc, i když vím, že toho máš teď hodně, ale když ti to pomůže a uleví, tak to jsou správně investované penízky... :slight_smile:
Danulínek má docela divoké sny, co? :grinning:

u nás byl o té víkendové oslavě 5ti letý Tomášek od Pepovi ségry a ona mu říká, dej pozor na tetino bříško, má tam schované miminko. A Tomášek šel ke mě, odhrnul mi triko, dal na bříško pusinku a zavolal do pupíku: tudy!! :grinning: :grinning: Tak nevím, jestli bratranci ukazoval cestu kudy ven... :grinning: :grinning: :grinning:
26. kvě 2009 v 09:58  • Odpověz
Tak jsem to dočetla - teda teda, to jsou věci! :confused:

Arwi, z toho si nic nedělej - když máš klienta na doporučení a osobně ho neznáš, stát se to může. Svým způsobem, ještě štěstí, že se ty OP vypisují, že. Předpokládám, že jsme poslali okradenemému pojistníkovi výzvu na úhradu dlužného pojistného vč. penále pro vymahačskou firmu, že? I kydž to asi ještě ne - teď se myslím, vymáhá 01, 02´... No hlavně, že se na to přišlo a Ty z toho snad nebudeš mít žádné problémy! :slight_smile: :wink:

Iluš, držím pěsti na výsledky streptokoka - taky si pro ně dneska jdu. :wink: A kámošku si pořádně užij! :slight_smile:

Unko, ahojda! Ty bláho - ještě že jste dojeli do porodnice natolik v čas,že se to dalo ještě rozkapat! Tak hlavně lež a odpočívej! Má TI kdo pomoct s Vanesskou?

Claudi - já mám se zkouškama klídek - musela jsem totiž od května přerušit studium, abych mohla na 3letý rodičák. Kdybych totiž byla studentem denního v den porodu, musela bych automaticky na 4letý. :angry:
26. kvě 2009 v 10:00  • Odpověz
ahoj Lenísku :slight_smile: Takže tlak máš v pořádku?

arwi - zkoušky ve škole na uzavření letního semestru, ale ještě nemám všechny za sebou...něco mě čeká za tři týdny a pak zas bude klídek.... :slight_smile:
26. kvě 2009 v 10:00  • Odpověz
Holky je to prostě tvrdohlavej chlap, takhle se hrnout ven :slight_smile: Ale fakt jsem koukala, co doktoři dokážou.

Já teda bouřky nemám ráda, se při ní v těhotenství, tak blbě cítím.

Holky kolik Vám toho ještě zbývá???
26. kvě 2009 v 10:01  • Odpověz
andul - jo tak... já to někde četla, že pokud je matka studentka, tak musí automaticky na tenhle čtyřletej...a ani nemají nárok na PPM, myslím..... No a jak dál, budeš studovat dálkově?
26. kvě 2009 v 10:03  • Odpověz
Claudi, já bych tipla, že jo! :grinning:

Ahojda Leni, tak gartulace k úspěšnému tlakování a že už nejsi stará indiánská těhotná babička! :grinning:
Jinak s Claudi se bavíme o zkouškách ve škole. :wink:

Arwen, já to radši ani nepočítám, kolik jsem už u Lenky nechala. Zásadní je, že mi masáže a bylinky pomáhají a s Lenkou si suprově rozumíme. :slight_smile: Zkus si vzít ten olejík od Léni s sebou a nech se namasírovat jím. :wink:
26. kvě 2009 v 10:05  • Odpověz
arwi, melo by to dorazit kazdym dnem, pani uz mi psala, ze balicek poslala :wink:
unka: kolik nam zbyva ceho? :confused:
holky, na kolik let si berete vsechny rodicak?

jj, tlak v poradku....to jsem rada, ze se nemusim cpat praskama :slight_smile:
26. kvě 2009 v 10:08  • Odpověz
Anduli naštěstí to vyšlo, že část pobytu byla malá na dovče s babičkou v Itálii a jinak mi pomáhají rodiče a segra. Malá si teď dost vyhraje sama hlavně na zahradě, horší by to bylo, kdyby bylo ošklivo, to se pak nudí a je s ní větší starost
26. kvě 2009 v 10:08  • Odpověz
Claudinko, ja vubec nemela tuseni, ze delas skolu! Jaka je to? A blahopreju !!!!!!!

S tim malym chlapeckem je to hezkyyyy - oni jsou ty deti takove bezprostredni, kez by jim to vydrzelo....

Nechci strasit, ale v predpovedi rikali, ze se sem zene neco jako v patek a snad jeste silnejsi....tak davejte pozor

Andulko, mas pravdu, jinak by se ten dotycny postizeny neozval - urcite mu chodily nejnake vyzvy. Nemam ale nejmensi tuseni, na co si nejaky cizi clovek uzaviral pojistku, ze ktere nic nema a kterou by musel leda platit. Kdyby to byl uver, tak to logiku ma, ale tohle? Pocitam, ze jim jeste uzraje v makovicich, ze za to muzu ja a uzavrela jsem to s nekym na ukradenou obcanku, abych z te smlouvy mela provizi :cry:
26. kvě 2009 v 10:09  • Odpověz
tak teď jsem si sesmolila seznam co sebou do porodnice a ještě dnes to připravím, nemám akorát koj. podprdu jinak snad všechno jo...Až pojedu ve čtvrtek do poradny, tak se ¨v Bolce někde po nějaké podívám...Včera když jsem byla nakoupit v Lidlu, tak tam nějaké měli, jenže bez vyzkoušení bych si ji koupit netroufla..a převlékat se mezi důchodcema a banánama se mi fakt nechtělo :grinning: :grinning:
26. kvě 2009 v 10:10  • Odpověz
Já myslela kolik zbývá zkoušek?

Studentky to mají takhle blbě nemají nárok na PPM a dostávají čtyřleťák
26. kvě 2009 v 10:11  • Odpověz
Un, podle termínu mám ještě tři týdny a podle bříška prý tak dva. :slight_smile:

Claudi, od září se vracím na denní. :grinning: Do teď jsem chodila přiškole na plný úvazek do práce, tak to se Skřítětem zkusíme a když to nepůjde, tak holt přejdem na dálkový. :slight_smile:

A musím se pochlubit, že jsem se dneska konečně dovolala do Košumberku a jsem objednaná na 3.8. - jsem zvědavá, jak to se Skřítětem zvládnem. :confused: Asi to spojíme s 1. návštěvou PArdubica bude.
Holky, o půl dvanácté mám být vporadně, ale mně se tam tááák nechce! :frowning2:
26. kvě 2009 v 10:11  • Odpověz
Andulko, mne se taky taaaaaaaaaaaaaaaaaaaakhle strasne nic nechce. Mohu zodpovedne rict, ze tady od rana misto prace cucim na net....taky jsi odvaha studovat s miminkem. KOukam, ze jsme tak trosku na palicku vsechny :angry:
26. kvě 2009 v 10:14  • Odpověz
Andul to zvládneš, já jsem takhle dodělávala poslední rok s Vanesskou a šlo mi to líp, než před tím
26. kvě 2009 v 10:14  • Odpověz
unko - tak ještě že se rodina zapojí a pomůže...a jak říkáš, malá je venku a tam si vyhraje líp než kdyby byla zavřená doma...

leni - já si zvolím asi 3letý rodičák...ještě máme čas na rozmyšlenou, žádá se o něj až před skončením PPM, ale už jsem o tom přemýšlela a ten 3letý by mi vyhovoval...

arwi - Vyšší odborná škola v Brandýse nad Labem, obor: sociální práce... Je to dálkově na čtyři roky, teď končím třeťák, takže ještě rok je přede mnou... :slight_smile:
26. kvě 2009 v 10:15  • Odpověz
Leni, já ještě nevím musím to dost promyslet, ale asi půjdu taky do toho tříletého, protože dvouletý je moc krátký
26. kvě 2009 v 10:17  • Odpověz
jasně Andul, že to zvládneš a já taky :grinning: Nejsme přece žádné trubice!!! :wink:
Ba ne, ale ráda bych absolvovala s mým ročníkem a přerušovat bych studium nechtěla, ale kdo ví co a jak bude, že? Plánovat si můžeme co chceme a realita je kolikrát naprosto jiná...

unko - mě zbývají ještě 4 zkoušky
26. kvě 2009 v 10:19  • Odpověz
No, kocicky, ja pujdu asi automaticky do toho trileteho, protoze kdybych si vzala dvoulety, co potom s dvouletymi dvojcaty, ktere mi nevezmou do skolky? Je pravda, ze Danecka mi na dvou letech vzali, ale to bylo fakt jen proto, ze suprove mluvil a ty deti stihal....byla bych bez PPM i bez prace - no vlastne bez ni ne, ale nemohla bych se ji plne venovat a tim padem bych nemela celou vyplatu:frowning2:

Claudi - to jsi holka sikovna - ja chtela jit na medicinu a je to jedina skola v CR, ktera nejde studovat dalkove :angry: :angry:

Andulicku, to vis, ze si ho vezmu, pocitam s tim a ta maserka taky :slight_smile: Tady je dulezite, jestli umi nebo neumi masirovat tehotny....
26. kvě 2009 v 10:24  • Odpověz
Hihi - já topochopila, žeseUnkaptá na týdnydo porodu a nena školu. :sweat_smile: :grinning:
26. kvě 2009 v 10:26  • Odpověz
Arwen, medina dálkově fakt nejde. :frowning2: A myslím, že poTObě za tu pojistku provize chtít zpět nebudou. POkud Ti neprokáží záměr,tak ani nemůžou. A to prokázat nejde. Měli jsme v kanceláři případ, že naštavný klient, který dostal v práci výpověď a zaměstnavatel mu do té doby přispíval na životku, nařklnaši poradkyni, že tu smlouvu uzavřela bez něj a že chce zpětvšechny peníze a bude společnost žalovat a pod. Takže jsem půldne procházela registráky, až jsme našla ten s jeho vlastnoručním podpisem a "milý pán" měl po ptákách. Z Prahy se kolegyňce omluvili a bylo.
26. kvě 2009 v 10:33  • Odpověz
andul, z toho si nic nedelej, ja taky :grinning: :grinning:
no ja jsem taky zvedava, jak mi to dopadne s tou skolou, jestli vubec udelam prijimacky....porad nevim, jaky fotky bych jim tam poslala, kdyz mi ty fetaci nevyjdou :frowning2:
26. kvě 2009 v 10:34  • Odpověz
No vidíte to, to mě ani nenapadlo, příště to napíšu pořádně se někdy vyjadřuju, jak tatar
26. kvě 2009 v 10:37  • Odpověz
MMCh - jak jste se tu kdysi bavily o těch bývalých láskách - tak ta moje má dneska narozeniny a v noci se mi o něm zdály tak živý a po dlouuuhédobě i hezký sny, že jsem musela v 4:30 vzbudit manželínka a tulinkat se k němu, abych zahnala myšlenky na bývalého a bylo mi zase dobře. A teď jsem z toho nějaká rozhozená... :confused:
26. kvě 2009 v 10:39  • Odpověz
Andulko, o to ja sstrach nemam a jee mi to uplne jedno, jenze nema logiku uzavirat pojistku, kdyz se musi platit a ten dotycny z ni nic nema. Nejhorsi je, ze je to skoro 5 let a jaa si absolutne nepamatuju, co je to za cloveka a jestli to jmeno znam nebo neznam a jestli jsem to s nim nakonec neuzavirala fakt ja - tedy s tim druhym, co tu obcanku slohl. Ten polda mi ukazoval jeho fotku, ale copak si ho pamatuju, kdyz jsem schopna nepoznat na ulici cloveka, ktereho nevidim aspon 10x predtim???
Byl tam muj podpis a vyplnena smlouva, to pismo bylo hodne podobne, ale nebylo moje, nektere veci byly jine....no co, oni hledaji cloveka, ktery tu obcanku pouzival a ja byla jen jako svedek, poustim to z makovicky :slight_smile:
A s tou medicinou me to vazne strasne stve, sama bych sla naa denni studium, ale to muj tata tenkrat nedovolil, protoze mu totez udelal bracha a ja mela podruhe smulu :angry:
26. kvě 2009 v 10:40  • Odpověz
Leni,co mimíska? Nějak zajímavě - výrazy,třeba? Nebo části těla - detaily?
26. kvě 2009 v 10:40  • Odpověz
Arwen, aha - tak t klidně z hlavinky vypusť! :slight_smile: Brácha je doktor?
26. kvě 2009 v 10:43  • Odpověz
arwi - no tak to je škoda, jsme tu mohli mít paní doktorku... :wink:

leni - a kdy tě čekají ty příjmačky?
26. kvě 2009 v 10:44  • Odpověz
No jasne, tata ho posilal na konzervator a bracha se sprajcnul. Je zubar.
Ja se chtela sprajcnout taky, ale tata nepovolil :frowning2:
26. kvě 2009 v 10:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.