• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
Asi hodinku tu padal pidimini deštíček a tím to pro zatím skončilo. :frowning2: Venku není po dešti ani památky a vrabci radši ani nesedí na drátech, protože by jinak dusnem padli na zobáčky dolů. Mužíček nám právě instaluje větrák,co jsme dostali ke svatbě. Snad to trochu pomůže - jsem spocená jak myš. :confounded: A opravdu nechápu počínání naší Pupí, kterou jsme vykoupali ( :grinning: ),což se jí sice vůůůbec nelíbilo, ale aspoň se ochladila a ta trubka moje si všechnu vodu,co na ní zbyla vyblízává!
26. kvě 2009 ve 20:00  • Odpověz
čau holky,

sis - zkus cvičit tu kočičku jako andulinka - její skřítě si dalo říct a otočilo se, viď andul?

u nás tu dusno už polevilo, teď začalo pršet a hřmí tam - ale jen aby se neřeklo

ještě, že se toho pupku za chvilku zbavím - nosit ho celé léto bych asi nezvládla :slight_smile:
26. kvě 2009 ve 20:05  • Odpověz
popřeju vám dobrou noc a pěkný zítřek

jdu si zapnout telku a žehlit

papa
26. kvě 2009 ve 20:17  • Odpověz
Taky preji dobrou noc :slight_smile:

Jani kocicku cvicim a jeste zabaka s micem tak snad neco zabere :slight_smile:

U nas to na dest zatim vubec nevypada.
26. kvě 2009 ve 20:57  • Odpověz
Kocky, teda vy jste se pres den nejak rozjely :grinning: ja byla za kamaradkou a teprve ted jsem se vratila.....odpoledne jsem tim horkem taky usnula a pak nic nestihala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
arwi, to je dobre, ze jsi si ten parizak dala, ja jsem si taky dneska koupila malinovej rez :grinning: mnaminky mnam :grinning:
iluss, neboj, to bude v pohode....jak pisou holky, dostanes antibiotika a bude dobre :sweat_smile:
andul, tak to je dobre, ze poradna dopadla ok.....a ten pocit cehosi kdesi, kdyz odchazim z gyndy faaaakt nemusim :grinning: :grinning: ale jinak to asi nejde. hmmm, chlapi maj v tomhle vyhodu, jim se nikdo nikde nehrabe :grinning: :grinning: :grinning: teda nikdo cizi :grinning: :grinning:
dneska jsem vyprala perinky a tech par plinek, co mam...vcera jsem prala tu jednu tasku mimivecicek, co tu jeste mam a asi jsem tam dala moc octa, protoze to pekne pachlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak jsem to dneska musela vsechno znovu vymachat :grinning:
jo a dneska mi prisla ta zavinovacka, prosteradla a prebalovaci podlozka....je to zlaty.....zitra nafotim a dam do alba :wink:
26. kvě 2009 ve 20:59  • Odpověz
a jinak dest me chytil, kdyz jsem vylezla z metra, ale jak jsem dosla domu, tak to prestalo :angry: :angry: takze uvidime, jestli z toho neco bude......
26. kvě 2009 ve 21:00  • Odpověz
Hezký večer :wink:

tak už jsem konečně z prahy doma. Byl to náročný den. Jak bylo dusno a horko, tak to courání po praze fakt nic moc :stuck_out_tongue_closed_eyes: Koupila jsem si dneska 3 koj podprdy. Jednu ráno u nás a pak jsem šla v Praze do CA a měli tam dvě v jednom balení za cenu 500, tak jsem neodolala a koupila je taky :sweat_smile: tak uvidím, které mi padnou nejvíc.

Pak jsem měla spicha s tou kámoškou a šly jsme na pohár k Myšákovi. Je to tam pěkný, ale strááášně drahý!

Docela jsem ráda, že jsem se vyhla té bouřce, že jsem stihla dojet domů včas. Tady u nás ještě ani kapka, ale kámoška mi psala, že jakmile jsem sedla do vlaku a ona jela metrem domů, tak že už v praze blýskalo a začlo pršet, tak jsem to měla jen tak tak :wink:

Tak mám dneska pěkně uťapkaný a oteklý nožičky. Si na ně asi dám ledovou sprchu.

Jinak díky za info ohledně toho streptokoka :wink:
Dr. mi taky říkala, že toho streptokoka teď léčit nebudou, že se léčí až při porodu antibiotiky. Ty čípky mám na ty kvasinky.
26. kvě 2009 ve 21:34  • Odpověz
tak mi ti moji chlapi doma (manža a kocour) už usnuli. a já tu teď musím trávit večer sama! už aby se malá narodila a táhla basu se mnou :grinning:
26. kvě 2009 ve 21:37  • Odpověz
iluss neboj, za chvili mas partacku doma :grinning: :grinning: my byly s kamoskou u mysaka minulej tyden...dala jsem si tam luxusni dortik...stal 75 korun, ale byl taaak obrovskej, ze jsem ho ani nezvladla snist :grinning: :grinning:
26. kvě 2009 ve 21:43  • Odpověz
a to je pri my rozezranosti co rict :grinning: :grinning: :grinning:
26. kvě 2009 ve 21:44  • Odpověz
Tak jsem doplnila albíko :slight_smile:
Akoukám, že to tu ožilo, tak jdu dočítat. :slight_smile:
26. kvě 2009 ve 22:00  • Odpověz
Hoooolkyyy - tady jede druhý kolo deště a zdá se, že tohle už bude konečně znát! :dizzy_face: Jen doufám, že ne až nějak moc. :sweat_smile:

Vy jste teda dneska drandily! Tak hezkynohy nahoru a odpočívat! :slight_smile: :wink:
26. kvě 2009 ve 22:06  • Odpověz
jeeee, andulko, ty kosicky jsou naaaadhernyyyy :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: tak to bych vazne chtela taky umet.....jeee, miluju takovyhle kosicky do koupelku a na ruzny malickosti.....to si taky musim......koupit..... :grinning:
26. kvě 2009 ve 22:06  • Odpověz
Leni, na tom vůůůbec nic není. :slight_smile: :wink: A nic nekupuj - v krámě je to děsně drahý. :angry: Když budeš chtít, tak se domluvíme a já něco upletu - třeba. :wink:
26. kvě 2009 ve 22:10  • Odpověz
teď jsem vylezla ze sprchy, bylo to bájo a příjemný relax po tom dnešním dni, nohy jsem si pak masírovala ledovou sprchou. uuuuaaaaauuuuu :grinning:

len: já si tam dala pohár, stál sice 120,-, ale byl taky ooobrovskej, že jsem měla co dělat, abych ho zdolala :wink:

andul: tady ještě ani kapka, ale už se to konečně začíná venku rozfoukávat, tak to sem asi během noci taky dojde :wink: aspoň doufám, protože se v tom horku fakt nedá spát.
26. kvě 2009 ve 22:10  • Odpověz
Iluš, já už dokonce vypla i větrák! :dizzy_face:
Pupešátko se té bouřky ale bojí a hledá, kam by se schovala. :confused:

Holky,coje to ten Myšák? :confused:
26. kvě 2009 ve 22:13  • Odpověz
andulko: ty košíčky jsi pletla ty??? jsou fakt úúúžasný!!!

Pupí je docela drobeček, já myslela, že je větší a ještě k tomu, že je šedivá mourovatá :wink:

zítra taky nafotím přebalovací komodu a ten koš na mímo :wink: a doplním albíčko.
26. kvě 2009 ve 22:15  • Odpověz
to je cukrárna u Myšáka. Je to u Václaváku ( ve Vodičkové ul.), jak to bylo nedávno ve zprávách, že se část budovy zbořila, tak to museli opravovat. Je to dost známá a stará cukrárna.
26. kvě 2009 ve 22:16  • Odpověz
andul, jeee, to bys byla hodna :sweat_smile: :sweat_smile: ja vim, ze jsou drahy, ale az bude prcek, tak se budou hodit :slight_smile: trva to dlouho se to naucit? a ty proutky si na to nekde kupujes?
26. kvě 2009 ve 22:17  • Odpověz
jeeee, jsem se ani nepochlubila, že jsem si koupila odpadkový koš na plíny :wink:
26. kvě 2009 ve 22:18  • Odpověz
26. kvě 2009 ve 22:19  • Odpověz
Leni- jůůůů! A proč to tamnebylo,když jsem bydlela v Salmovský??? :frowning2:

Iluš, jj - pletla. :slight_smile: I dekupáž po dnechje moje práce. :grinning: A díky za pochvalu. :slight_smile:
Pupí je zrzka po mě. :grinning: A proti Vašemu Kubovi je to fakt drobeček. :grinning:
26. kvě 2009 ve 22:20  • Odpověz
iluss, tak ten jeste nemam.....koukala jsem na ne na aukru nebo na mimiaukci....kolik jsi za nej dala? a kolik stojej ty zasobniky?
26. kvě 2009 ve 22:20  • Odpověz
andul, treba bude i malej zrzek a budete tri :grinning: :grinning: :grinning:
hele, povim ti, proc to tam tenkrat nebylo....protoze jsem nebyla tehotna a nejedla jsem sladky....ted mam kam chodit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. kvě 2009 ve 22:22  • Odpověz
tak to jsi fakt šikovná, je to nádhrný!

no ten náš drobeček váží 4,5 kg (teda naposledy tak vážil, tak doufám, že nepřibírá takovým tempem jako já) :grinning: ale je to chlap, tak je mohutnej a svalnatej. U rodičů mám ještě tři kočky a ty jsou takový lehounký, jedna má snad jen kilo a půl a je to fakt rozdíl, když chovám je a pak vezmu Kubu.
26. kvě 2009 ve 22:23  • Odpověz
jeee, davaj mi sberatele kosti.....ten chlapek se mi taaaak libiiiii :grinning: :grinning:
26. kvě 2009 ve 22:23  • Odpověz
to je krasavec, mnam mnam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. kvě 2009 ve 22:24  • Odpověz
len: já nekupovala ten drahej se zásobníkama. Já koupila ve Scontu obyčejnej koš, kterej má po stranách zaklapovací víko. Stál mě 269,-. Nechtěly se mi vrážet peníze do toho drahýho koše. Stejně to budeme pořád pravidelně vynášet, tak to je zbytečný a tenhle nám stačí. kdyžtak ho zítra taky vyfotím :wink:
26. kvě 2009 ve 22:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.