• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
Leni, pedig (ratan) se dá normálně koupit v obchodě s uměleckýma a podobnýma potřebama nebo na NETu a stačí si to jednou vyzkoušet. :slight_smile: Fakt na tom nic není! My byli s Tomem na dvouhodinovém kurzu,kdejsmesi upletli každý jednu ošatku a šli domů. Od té doby si v Kreativu jenom kupuju matroš a koupila jsme si jednu slabounkou knížku o košíkaření a hraju si - podnosy, košíčky, ošatky a tak. :slight_smile:
26. kvě 2009 ve 22:26  • Odpověz
andulko: tak si na mateřké zařiď internetový obchůdek s tímhle zbožím, já a Len budem tvé pravidelné zákaznice :wink: :grinning:
26. kvě 2009 ve 22:27  • Odpověz
Iluš,přiznám, že mě to už napadlo. :sweat_smile: Ale právě že jsemneměla ty zákaznice. :grinning:
Tyhle jsem holkám taky dělala: http://www.beremese.cz/album/view.php?vImageID=1592094&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F :slight_smile:
26. kvě 2009 ve 22:32  • Odpověz
se mi malá v břiše pěkně mele, víc jak obvykle, asi cítí tu změnu počasí či co. Dneska to byl na ní pěknej záhul, tak jí zítra musím nechat odpočívat :wink: No doufám že se nepotvrdí ty pověry o dusnu, bouřkách a předčasných porodech :wink:
26. kvě 2009 ve 22:33  • Odpověz
Tak už máš dvě jisté :wink: a neboj, jakmile to ukážeme kamarádkám a příbuzným, tak se ti klientela rozroste v cuku letu, až nebudeš stíhat :wink:
26. kvě 2009 ve 22:34  • Odpověz
jooo, andulko, chtěla jsem tě požádat, až budu rodit, tak asi písnu tobě, abys to sem dala vědět, protože mám číslo jen na tebe a Bledulku. No a jelikož má bledulka stejný termín jako já, tak budem pravděpodobně v porodce ve stejnou dobu, tak by to sem těžko mohla dát vědět :wink:
26. kvě 2009 ve 22:37  • Odpověz
hele, to jsou hezky vecicky....http://jeane.webgarden.cz/pedig...tak to se asi budu muset naucit....andul, s tim internetovym obchudkem je to super naapad...
iluss, zrovna si rikam, jak dneska malej vyvadi.....kope a prevaluje se jak divej..... :confused:
26. kvě 2009 ve 22:39  • Odpověz
jeee, nejak blbe se to vlozilo....tak znova.... http://jeane.webgarden.cz/pedig
26. kvě 2009 ve 22:52  • Odpověz
http://jeane.webgarden.cz/patchwork....... ta prvni deka je faaaakt husta, ta pani je mooooc sikovna
26. kvě 2009 ve 22:55  • Odpověz
26. kvě 2009 ve 22:56  • Odpověz
je to fakt moc pěkný, joooo kdo umí ten umí :wink:
chce to hodně trpělivosti.

tak já se s vámi pro dnešek loučím, jde na mě únava a potřebuju si hodit nožky do vodorovné polohy :wink:
dobrou!
26. kvě 2009 ve 23:01  • Odpověz
Iluš,dobrou a klidně písni - ráda to sem přetlumočím! :slight_smile: :wink:

Teď jsem dodělala tousty k večeři - mě asi klepne! :sweat_smile:

A paní je fakt machr!
26. kvě 2009 ve 23:07  • Odpověz
iluss dobrou a odpocinte si s malou :wink:
26. kvě 2009 ve 23:07  • Odpověz
andul, koukalas, co vsechno dela?? :astonished: to je neskutecny.....takovyho konicka bych taky chtela mit :sweat_smile: hmm, treba na matersky budu :wink: jinak dobrou chut... :slight_smile:
26. kvě 2009 ve 23:09  • Odpověz
zacina se tu pekne blyskat a hrmit.... :astonished:
26. kvě 2009 ve 23:10  • Odpověz
To se vám to bude krásně spinkat, až se rozprší. :wink: Co Dante? Jak snáší buřiny?
26. kvě 2009 ve 23:16  • Odpověz
on je v pohode....nevadi mu ani ohnostroje....co se ramusu tyce, tak je flegmous :grinning:
26. kvě 2009 ve 23:18  • Odpověz
Tak to má dobrý! :slight_smile: :wink:

Nějak na mě jde spaní, tak si nejspíš zalezu do pelíšku a zkusím usnout. Zítra mě čeká náročný úkol - rozhodla jsem se, že si nabarvím vlasy. :grinning:

Leniku,dobrou a hezky se vyspěte! :wink:
26. kvě 2009 ve 23:25  • Odpověz
andul, dobrou noc a at se zitra barveni podari :wink:
26. kvě 2009 ve 23:28  • Odpověz
ahojky, pro teď vám tu nechám jen vzkaz co se se mnou v noci dělo, a jdu do hajan.

- celou noc jsem nespala, od 22:20 do 5:30 jsem měla dost velké bolesti podbříšku, které vystřelovaly i do zad. celou dobu jsem měla u sebe mobil a měřila to, no bolesti se objevovaly skoro vždy po 5 či 6 minutách. nejprve jsem si říkala, že to určo přejde, ale nepřecházelo, takže když jsem v 6:00 hodin jela s babinou na krev do nemocnice, využila jsem známosti na porodním a známá mi natočila monitor a domluvila mi i vyšetření v ambulanci. podle primáře na monituru už jsou nějaké kontrakce, ale vzhledem k tomu, že mám jen o něco zkrácený čípek a jsem pořád zavřená, tak mi říkal, že to jsou určitě poslíčci, že není třeba si mě v porodnici nechávat. samozřejmě se stav může změnit během 24 hodin. řekl mi, že každá ty bolesti má jiné, intenzita, délka a je pravda, že já je měla stejné intenzity, bolest se nezvětšovala, ale nechápala jsem, že to trvá tak dlouho, celou noc. tak jsem naštěstí klidnější, aspoň pro dnešek :wink:. dneska jsem měla mít i poradnu u svého dr., ale volala jsem tam a nemusím chodit, tak se poradna přesouvá na příští středu 3.6.

přeju vám hezké vstávání, já sobě dobrou noc, snad se vyspím aspoň trochu :wink:
27. kvě 2009 v 08:35  • Odpověz
Dobre rano, kocicky. Hlasim se z prace. Vcera se mi konecne povedlo koupit kratasy, sice XXL,ale nikde me netlacej. Samo, ze od Vietnamcu a do hodiny mi ruply mezi nohama :angry:
Muj budicek byl v sest rano nebot o patro niz upravuji byt a dalnici nabehli s kladivy a vrtackami uz takhle brzo :frowning2: V noci jsem hledala na chodbe zlodeje, protoze jsem se silene lekla nejakych divnych zvuku (v tom velkem byte se to hrozne rozleha) - Jarda mi pak do telefonu povidal ze je to tlakem ve stoupackach :grinning: :grinning:

Andulko - ty kosicky jsou prekrasny, ja umim plest jen velke a urcite bych na takovou piplajdu nemela nervy a ani cas...rada bych si u tebe objednala taky :slight_smile:

Denisko, v klidu odpocivej, i kdyby chtel chlapecek na svet uz ted, urcite bude v nejlepsim poradku :slight_smile:

Leniku, balicek je na poste, z nejakeho duvodu ho nedorucili domu, ale volala jsem tam a dneska ho prinesou :slight_smile:
27. kvě 2009 v 09:24  • Odpověz
Dobré dopoledne!

Deni, víš, že jsem na Tebe a na Ludvu v noci mylsela? Jestli náhodou některá nepojedete? Já jsem naštěstí zatím úplně ok. :slight_smile: A momentálně si moooc užívám toho chladného vzduchu. :slight_smile: Hezky se vyspi! :slight_smile: :wink:

Arwen, ahojda. :slight_smile: Já bych řekla, že je to stejná "piplačka" jako u velkých košíků - jens tím rozdílem, že na menší košík máš slabší pruty. :wink: Ale děkuji za pochvalu. :slight_smile:

Že bych si ten obchůdek přeci jen"otevřela"? :grinning:

Koukala jsem z okna a asi to tu vnoci fakt lítalo - chudinky pivoňky jsou zmlácený, až mi je jich líto. :frowning2:
27. kvě 2009 v 09:46  • Odpověz
ahojte kocky :slight_smile: deni, ze by dalsi miminko bylo na ceste? :sweat_smile: jeeee :sweat_smile: no tak se hlavne vyspinkej...a hlavne nem nezapomen dat vedet, kdyby neco....
arwi, tak to jsem zvedava, jaky ty hadricky budou :wink:
27. kvě 2009 v 09:51  • Odpověz
ahoj andulko, jakpak se spalo? no u vas to musela byt mela, psali, ze to vcera odnesl hlavne jih a zapad....tady sice byla bourka a lilo, ale strechy ai stromy nepadaly :wink:
27. kvě 2009 v 09:56  • Odpověz
Leniku, ahoj! :slight_smile: Víš, že Ti ani nevím? V těch půl dvanácté jsme zalezli a to už byla bouřka docela daleko. PAk jsem se sice budila co hodinu na záchod a kolem 1h jsem zapínala větrák, protože tam ještě fičelo a nechtěla jsem riskovat otevřený okno, ale od půl 3h jsem větrák vypla a ventilačku už otevřela. Na zprávy jsem zatím nekoukala, tak ani nevím, v jakým stavu je okolí. :sweat_smile:
27. kvě 2009 v 10:01  • Odpověz
Leni, ja mam dojem, ze z tech, co jsem si nechala naposilat, budou nejhezci :slight_smile:

Andulko, mozna by se Ti ten e shop vyplatil, je to moje prace, udelam Ti nejaky na miru :slight_smile:
27. kvě 2009 v 10:01  • Odpověz
arwi, ty umis delat stranky? :confused:
27. kvě 2009 v 10:03  • Odpověz
Len, no jasne.....dyk je to nase prace :slight_smile:
27. kvě 2009 v 10:07  • Odpověz
tyyy jo, to jsi sikulka :slight_smile: to bych se asi nikdy nenaucila :frowning2: na pocitace jsem absolutni strevo.... :frowning2: :frowning2: no, jestli jednou budu prodavat fotky nebo delat na zakazku, tak vim, na koho se obratit :grinning:
27. kvě 2009 v 10:08  • Odpověz
Ahoj děvčata :grinning:
27. kvě 2009 v 10:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.