• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
Ahoj mamino!!! :grinning:
27. kvě 2009 v 10:12  • Odpověz
A dobré ránko ostatním těhulkám :grinning:
27. kvě 2009 v 10:13  • Odpověz
čauky iluss :grinning:

Tak kdopak bude další na řadě?? :slight_smile:
kvet: tak jak se cítíš? co radimek?
Tak jsem koukla jenom co se tu dělo, když jsem odjela do porodnice, ale jinak nejsem vůbec v obraze :sweat_smile:

Děkuju všem za gratulace!! :slight_smile:
27. kvě 2009 v 10:14  • Odpověz
Kvetulko, ahoj mamko :slight_smile: Jeste jednou prijmi velkou gratulaci :slight_smile:
Jak jste na tom?
27. kvě 2009 v 10:17  • Odpověz
iluss: cítím se parádně :slight_smile: Dneska mě konečně přestává bolet ta zašitá hráz a můžu si konečně sednout bez nějakýho velkýho utrpení :slight_smile: Taky dneska poprvý Radimek dobře spinkal, takže jsem se vyspala taky dobře. Kdybych neměla tu šitou hráz, tak ani nevím, že jsem porodila :grinning: Akorát mě trochu zlobí prsa... mám hrozně moc mlíka a začínají mi prsa tvrdnout, tak to opatrně rozháním ledem a jen se modlím, abych nedostala zánět
aaa, tak to vypadá, že další bude asi Deni :wink:

dneska jsem se po dlouhé době zase relativně dobře vyspala. Jak se ochladilo a pršelo, tak se mi krásně spalo a vstávala jsem dokonce až v půl desáté :sweat_smile:
jinak vás holčiny asi zklamu.. ještě nemám přetažený fotky z foťáku do PC :frowning2:
27. kvě 2009 v 10:18  • Odpověz
kvet, tak zkus ostříkávat, aby se jim ulevilo :wink:
27. kvě 2009 v 10:18  • Odpověz
ahoj arwen, děkuju :wink:
27. kvě 2009 v 10:19  • Odpověz
iluss: to jsem zkoušela a nešlo mi to, teče mi to, jen když nechci :sweat_smile: Ale ostříkavat moc ani nechci, protože by se mi pak dělalo zase víc a víc mlíka :unamused:
27. kvě 2009 v 10:20  • Odpověz
kvet: jsem moc ráda, že to po všech těch komplikacích takhle dobře dopadlo :slight_smile:

jeee,tak to je škoda, ale my si počkáme :wink: nás se jen tak nezbavíš, budem opruzovat tak dlouho, až se nějaké ty fotečky dáš :grinning: :grinning: :grinning:
27. kvě 2009 v 10:20  • Odpověz
jeeeeee, ahoj maminko :sweat_smile: to je super, ze uz jste oba doma..... :slight_smile: a hlavne ze jste v poradku....uz se na Radimka tesime :sweat_smile:
27. kvě 2009 v 10:21  • Odpověz
já se zas bojím, že budu mít málo mlíka. No tak to my si k tobě pro mlíčko teda budeme jezdit :grinning: :grinning: :grinning:
27. kvě 2009 v 10:21  • Odpověz
koukám, že tady to je samá podnikatelka :grinning: andulka si zařídí obchod s proutěnýma košíkama a kvetulda s domácím mateřským mlíčkem :grinning:
27. kvě 2009 v 10:22  • Odpověz
jak pise iluss, tak dalsi bude asi deni, dneska v noci uz si uzila poslicky :wink: tak jak to probihalo, povidej.....fakt jsme zvedavy a napnuty jak spagatky :confused:
27. kvě 2009 v 10:23  • Odpověz
Tak to budeme Denisce držet palce :slight_smile:

No jinak abych povyprávěla: Ve středu 20.5. byl den v celku v pohodě... žádný bolesti, nic... jen únava z velkýho pupku :slight_smile: K večeru jsme se šli s manžou a pejskem projít, přišli jsme z procházky a šla jsem se vykoupat, byla jsem hrozně strhaná a začalo mě trošičku bolet v podbřišku, myslela jsem si, že se mi to tam nějak z tý procházky namohlo. Sedla jsem si a dala si k večeři řízek s chlebem. Když jsem dojedla, tak jsem se napila, zvedla jsem se a ucítila jsem lupnutí v podbřišku a v tom mi po nohách začala týct proudem voda. Tak jsem křikla na manžu k televizi, že je to tady a měla jsem radost, pak jsem ale začala mít strach a brečela jsem jak malá holka :sweat_smile: ... pokračování za chviličku...
Kvetulinku, tak je co nejdriv v ramci moznosti stahni, jsem strasne zvedava :slight_smile:
Taky se bojim, ze budu mit pro dve malo mlicka a mam to k Tobe kousek :slight_smile:
A co porod? Byla to velká hrůza?
arwem jim bude dělat stránky a propagaci a já s len budeme věrné zákaznice :grinning: :grinning: :grinning:

docela dobrý podnikatelský záměr, co říkáte :grinning:
Ahoj maminko!!! Jééé - povídej a ukládej fotečky!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Ahojda Il! :slight_smile:
tolik jsi se bala, a uz je to za tebou, vid? :slight_smile: no tak snad to prezijeme i my ostatni.....
27. kvě 2009 v 10:24  • Odpověz
Ustrojila jsem se a vyrazili jsme do porodnice. Vložka mi plodovku brala tak maximálně 5 minut a pak mi to teklo všude kolem, takže jsem dorazila do porodnice promočená skrz na skrz. V autě mi zesilovaly kontrakce... nejdřív jsem měla jednu asi za 10 minut, jednu za 8, další hned za 5 minut a pak už se střídaly v rozmezí 3 až 2 minut, takže to bylo dost šílený :sweat_smile: ... pokračování...
27. kvě 2009 v 10:25  • Odpověz
V porodnici jsme došli na příjem rodiček, kde mě nechali ještě hodinu čekat!!!! :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: Takže jsem jim tam rozmáchala plodovkou celý křeslo :sweat_smile: Pak mě vzali na monitor a asi hodinu mě sledovali. Manža zatím čekal. Pak mě odpojili a zavedli do přípravné místnosti, kde jsem byla asi hodinu... proběhla různá očista... Bolesti byly čím dál horší.... Pak mě zavedli do porodního boxu a za chvíli dorazil manželín v zelených hadrech :slight_smile: ... pokračování...
27. kvě 2009 v 10:28  • Odpověz
Fuj, Kvetulinku, to znam - ja prijela do porodnice, jak kdybych vylezla z rybnika....byl s Tebou manzel?
teda to šlo docela rychle (myslím ty kontrakce)
Byla jsem hrozně ráda, když jsem se dozvěděla, že mě odrodí pan doktor Boudyš, kterýho jsem už nějaký čas znala z rizikový těhu poradny a taky mě přijímal při těch problémech s placentou... hrozně sympatickej doktor :slight_smile: Ležela jsem na posteli, dostala čaj a monitorovali mě... pokračování...
27. kvě 2009 v 10:30  • Odpověz
Ahoj Kvet :slight_smile:
A ostatni taky :slight_smile:

Taky jeste jednou gratulace k Radimkovi. :slight_smile: A tesim se na fotecky :slight_smile: Hlavne ze jste s Radimkem v poradku.

Deniska bude asi dalsi na rade :slight_smile:

Andulko ty jsi ale sikulka, kdyby sis zalozila ten obchudek tak jsem dalsi zakaznice :wink:

Jinak u nas ani moc nenaprselo jenom v noci litaly blesky fucelo. Moc jsem toho nenaspala,, byla jsem snad kazdou hodinu vzhuru.
Musim jit varit. Bracha ma svatak a sprta tak aby mel co jist :grinning:
27. kvě 2009 v 10:30  • Odpověz
Nepamatuju si časy jak co postupovalo, ale vím, že jsem se otevírala hrozně pomalu. Vlastně ještě před příjmem na box mi udělal doktor dalšího hamiltona a na boxu hned dalšího... byla to ukrutná bolest, protože mi to dělal při kontrakcích... ty bolesti byly tak šílený, že jsem je jen těžko rozdýchávala... po nějaký době mi doktor zavedl čípky proti bolesti, ale nevnímala jsem, že by mi pomohly .. pokračování..
27. kvě 2009 v 10:32  • Odpověz
jee, tak to je dobre, ze te aspon odrodil nekdo, kdo znal celej ten problem, kterym jsi si prosla......
ahoj sis :slight_smile: co budes varit?
27. kvě 2009 v 10:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.