• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
auuuu :astonished:
27. kvě 2009 v 10:34  • Odpověz
Ahoj Sis! Takať se Ti to povede! :slight_smile:

Kvetul,to je napínavý, jak detektivka. :slight_smile: Na tom monitoru jsi ležela nebo seděla? Neumím si představit, že bych měla hodinu s kontrakcema ležet na zádech. :confused:
27. kvě 2009 v 10:35  • Odpověz
JA vim, Kvetulko. Boli to jak cert.....jenze my to proste vydrzime. Jsi statecna
pak doktor zase odešel a když se vrátil, tak řekl, že se už začínám pěkně otevírat, už jsem tam křičela bolestí... neměla jsem už žádnou sílu a porod ještě nebyl u konce, takže mi píchnul nějakou injekci a dal prášek, kterým mě trochu oblbnuli a já jsem byla trochu mimo. Po další době doktor zjistil, že mi ustávají kontrakce, a tak mi museli dát kapačku na podporu stahů dělohy, pak jsem hodně spala a když jsem se probrala, tak už tam byl doktor a říkal, že za chvíli to bude... pokračování...
Jéééé
27. kvě 2009 v 10:36  • Odpověz
juuu, tak to zas taková procházka růžovým sadem nebyla.
27. kvě 2009 v 10:37  • Odpověz
Tak aspoň že sis odpočla - malounko - při tom spánku.
... doktor furt odbíhal do jiných boxů, bylo tam moc porodů a on odbíhal od jednoho k druhýmu, byl na to všechno sám... bylo tam asi 12 porodů za tu noc :sweat_smile: Bolesti začali být tak hrozný, že jsem tam začala křičet, že to dítě nechci, asi jsem si naivně myslela, že mi tím ustanou bolesti :sweat_smile: Tak to doktor říkal na jiném porodním boxu a prý se tam hrozně smáli :sweat_smile: .. pokračování...
andulko, už si na ty košíky začni dělat pořadníček :grinning:
27. kvě 2009 v 10:38  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .....ze to dite nechci :grinning: :grinning: :grinning: teeeda, ja si fakt neumim predstavit, jak to musi bolet :astonished:
27. kvě 2009 v 10:39  • Odpověz
Tak to je ten doktor fakt kádr, že to všechno zvládl sám. Dvanáct porodů za jednu noc, to je docela síla!
POZOR:

Holky moje, není to procházka sadem. Kdo vám říká, že porod nebolí, kecá. Jsem proto říct Vám to všem na rovinu. Pokud nejste proti, nechte si píchnout epidurál, byla jsem strašná hrdinka a nechtěla nic, nakonec jsem rodila 18 hodin a bez analgezie bych podruhé nešla....
... manžel byl skvělej, hrozně moc mě podporoval, dýchal a uklidňoval, ale já jsem nesnesla, když mě držel za ruku, takže jsem na něj moc milá nebyla :frowning2: ... měla jsem hrozný křížový bolesti a hrozný tlak na konečník... pak už jsem mohla začít tlačit a to byla trochu jako vysvobození, i když to byla taky bolest. .. pokračování
27. kvě 2009 v 10:40  • Odpověz
Iluš, ještě že není zájem o ty boxíky, páč u něj jsem se i rozčilovala - při natírání. :grinning:

Uff - už aby byl Radimek na světě, co? Nějak mi z toho brní nohy. :sweat_smile:
27. kvě 2009 v 10:40  • Odpověz
no to ja si asi urcite pichnout necham...jeste ze v motole to delaj zadaco....v krci bych na to asi 5000 nemela :confused:
27. kvě 2009 v 10:41  • Odpověz
andul pockej, za ctrnact dni ti bude brnet neco uuuplne jinyho :grinning:
27. kvě 2009 v 10:43  • Odpověz
Držela jsem si nohy, manža mi tlačil hlavu na prsa a sestra mi skákala na břiše... tlačení už mě hrozně vyčerpalo a myslela jsem si, že už nemůžu porodit... pak už doktor říkal, že je vidět hlavička a že musím hrozně moc zatlačit... jenže já jsem už neměla sílu, takže jsem v polovině vždycky přestala a miminko se vrátilo zpátky. Musel mě nastříhnout, což taky docela bolelo... npak jsem ještě asi 3x zatlačila a pocítila jsem hroznou úlevu, všechna bolest byla pryč a já jsem se rozbrečela, když jsem zahlídla Radimka a i z úlevy, že je to zdárně za námi. Manžel z toho byl hrozně dojatý a nedokázal ani sestře odpovědět jak se malej bude jmenovat :slight_smile: .. pokračování
27. kvě 2009 v 10:43  • Odpověz
pak manža odběhl koukat na ošetření malýho a já porodila placentu... ta šla pomalu sama a nebolelo to, doktor zkontroloval, jestli je celá a zjistil, že jsem snad ani neměla hematom, ale byla to zdvojená placenta. Pak mě zašil, což po těch porodních bolestech vůbec žádná bolest nebyla :slight_smile: akorát to trošku tahalo. Nakonec nemohl najít jehlu :grinning: Tak jsem mu říkala ať ji kouká rychle najít :grinning: Za chvíli ji naštěstí našel :grinning: .. pokračování
27. kvě 2009 v 10:46  • Odpověz
manžel mi donesl Radimka a bylo na něm vidět obrovský dojetí :slight_smile: sestra mi přiložila Radimka k prsu a pak ho zase odnesli... po porodu jsem byla v boxu jen hodinku, protože potřebovali místo pro další rodičku, takže mě převezli na pokoj, kde byly další maminky, který porodily pár hodinek přede mnou.. pokračování
27. kvě 2009 v 10:47  • Odpověz
Holky,připomeňte mi, že simámzapasat dodiáře vPo v11 Páju- nějak nestíhám skrz telefon dočítat a tak musím honem rchle ted,ale aťnatopak nezapomenu.
27. kvě 2009 v 10:48  • Odpověz
já si ho taky nechám píchnout, sice bolest většinou snáším statečně, ale proč zbytečně trpět. A hlavně chci mít sílu na mímo a ne se zbytečně vyčerpávat bolestí.

oni si za to v krči účtujou 5000? týýýjo tak to je docela pálka, když si vezmu, že to skoro všude dávaj zadara.
27. kvě 2009 v 10:49  • Odpověz
2 hodiny jsem musela na pokoji ležet a nedávat ruce za hlavu. Asi v 8 ráno nám přivezli miminka na pokoj... Radimek byl kouzelnej... zase jsem brečela :slight_smile: Pak je odvezli, pomohli mi z postele a asi v 11 hodin nám dětičky přivezli natrvalo... pokračování..
27. kvě 2009 v 10:49  • Odpověz
jinak jsem zaregistrovala, že se bavíte o epiduralu, ale já jsem rodila bez něho, ta injekce byl jen nějaký oblbovák do zadku :slight_smile:
27. kvě 2009 v 10:50  • Odpověz
kvet: teda já to tady čtu a skoro u toho nedýchám!
27. kvě 2009 v 10:51  • Odpověz
Bulím jak želva... Kvetul, jsi fakt statečná! Ale co jinýho Ti zbývalo, viď?

Ty bláho, taky nás to čeká...
27. kvě 2009 v 10:52  • Odpověz
První noc spal nádherně, vzbudil se jen jednou, pak to bylo trošičku horší, ale furt se to dalo, poslední noc jsem ho dostávala jen na kojení, protože měl slabší žloutenku, tak byl asi od devíti večer do osmi ráno pod sluníčkem... ráno mu udělali kontrolní odběry a šli jsme domu :slight_smile: Cítila jsem se hned po porodu výborně, až teda na to šití, to mě přestalo bolet teprve až dneska... asi mi konečně začaly vypadávat stehy... dřív to hrozně "tahalo"
27. kvě 2009 v 10:53  • Odpověz
no když je porod rozjetý, tak už prý epi nedávaj.
tak to jsi byla fakt statečná, jak jsi to takhle zvládla!!! :wink:
Jinak jsem ještě ke konci porodu křičela na doktora ať už mě nechá na pokoji! :grinning:
teda kvetul, to jsi statecna :confused: ty oblbovaky v podobe cipku a injekce do zadku asi moc nepomohly, co? a manza byl celou dobu s tebou nebo jenom primo u porodu? tyyy jo, ja jsem na to zvedava, vypada to jak scena z nejakyho hororu....a 12 porodu, to muselo byt kriku, co? :confused:
27. kvě 2009 v 10:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.