• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
tak koukám, žes tam na porodním sále všechny pobavila :grinning:
27. kvě 2009 v 10:54  • Odpověz
Po porodu se se mnou bavil úplně v pohodě jako nějakej kámoš :slight_smile: Manžel doktorovi děkoval a říkal, jakej to byl hrozně pohodovej doktor :slight_smile:
27. kvě 2009 v 10:54  • Odpověz
Holky, manžel u porodu je hrozně krásná věc... jsem hrozně ráda, že byl zrovna doma, když se to rozjelo... cítím, že si mě teď mnohem víc váží a hrozně to náš vztah ještě utužilo
27. kvě 2009 v 10:55  • Odpověz
teda ty doktori si asi taky uzijou, kdyz na ne maminky takhle kricej, co? :grinning: :grinning:
iluss, jj, v krci se to plati, protoze ty epiduraly tam prej pro ne zajistuje nejaka jina firma.... :confounded:
27. kvě 2009 v 10:56  • Odpověz
Jinak jsem o tom nevěděla, ale v propouštěcí zprávě jsem měla uvedeno, že byly použity i kleště :unamused: Ale na Radimkovi není nic vidět, tak jsem ráda :slight_smile:
27. kvě 2009 v 10:56  • Odpověz
Holky věřte, že ikdyž budete na pokraji sil, takže pořád ve vás ta síla je a zvládnete to, ikdyž to tak v tu chvíli nevypadá :wink:
27. kvě 2009 v 10:58  • Odpověz
len: to asi jo :grinning:
27. kvě 2009 v 10:58  • Odpověz
hmm, koukam, ze i chlapi si u porodu uzijou...nekde jsem cetla, ze se maj tatinkove pripravit na to, ze maminky bejvat i dost neprijemny.....ale je sikulka ten tvuj, ze to zvladl.....ja jsem zvedava, jestli Petr bude u porodu a jestli to takhle hezky zvladne....moje kamaradka mela opacnou zkusenost, chlap s ni po porodu nechtel vubec nic mit, ze se mu prej po porodu hnusila....ale byl to fakt kokot, uz spolu nejsou, dokonce ji zbil, kdyz byla tehotna.... :confounded:
27. kvě 2009 v 10:59  • Odpověz
Jinak mě ještě taky při porodu cévkovali, protože malej se nemohl dostat ven přes plnej močovej měchýř, takže měl potom takový ten "nádor" jak popisovala už jednou Bledulka
27. kvě 2009 v 10:59  • Odpověz
len: tak to byl pořádnej magor !
27. kvě 2009 v 11:00  • Odpověz
kleste???? :astonished: :astonished: tak se narodil i muj bracha....brrrrrr.....
27. kvě 2009 v 11:01  • Odpověz
hmm, to byl.....a to predtim mela takovyho suprovyho chlapa, a kvuli tomuhle debilovi ho nechala....jj, tak to je, kdyz koukas po svalech a ne po tom, jakej ten clovek vazne je......
27. kvě 2009 v 11:02  • Odpověz
A co se týká šestinedělí... jsem teprve na začátku, vlastně mám za sebou už skoro týden... nejdřív jsem si první a druhý den říkala, že se mnou vůbec hormony nešijou, ale opak se stal pravdou 3. den, kdy mi vzali Radimka pod sluníčko, to odloučení od něj bylo příšerný, jsem k němu hrozně vázaná.... Když jsme jeli z porodnice domu, tak jsem byla na manžu hrozně protivná a on se jen začal smát, že to šestinedělí bude PEKLO.. je to poklad :grinning: :grinning: Chvílema jsem úplně v pohodě a chvílema brečím jak želva a všechno mě dojme.. uvidíme jak to bude pokračovat dál :grinning:
27. kvě 2009 v 11:02  • Odpověz
ale ja jsem cetla, ze se to vazne muze stat....na jednu stranu pritomnost u porodu ten vztah posili a na druhou stranu to ten chlap nemusi rozdychat a ta zenska ho proste prestane pritahovat....
27. kvě 2009 v 11:04  • Odpověz
kvet, to vypada, ze manza je pohodar, takze to urcite zvladnete....moje sestinedeli bude muset zvladat mamka s tatkou :grinning: :grinning: :grinning:
27. kvě 2009 v 11:06  • Odpověz
já uvidím, jestli se mnou manža u porodu bude. Původně byl proti tomu, nechal si od každýho navykládat, že je to pouze ženská věc, že tam chlapi nemaj co dělat, že by to neměli vidět a podobně. Pak jsme se o tom bavili a já mu říkala, že bych ho tam chtěla mít, tak pak obrátil, že tam teda půjde.
No a teď to asi nechám náhodě. Chtěla bych ho tam mít, ale nutit ho nechci. Tak asi uvidím, jak rychle budu rodit, jestli to stihne, jestli bude v práci nebo bude mít volno a tak podobně. Tak to asi nechám náhodě.

jeee,tak to jsem zvědavá, jak budu vyvádět já :grinning:
27. kvě 2009 v 11:07  • Odpověz
len: tak ti přeju, aby aspoň Petr byl u porodu :wink:
kvet, ty jsi vlastne nechodila na zadnej predporodni kurz, vid? ja se na to asi taky vyprdnu....zvladne se to asi i bez toho, co?
len: máš pravdu, nechodila a myslím si, že je to úplně jedno jestli chodíš nebo ne... sice se tam dozvíš spoustu věcí, ale ty si můžeš stejně tak dohledat na netu :slight_smile:
27. kvě 2009 v 11:08  • Odpověz
Len: já taky na žádný kurz nechodila a chodit nebudu. Vždyť nejudůležitější rady se člověk dozví tady :grinning: tak proč za to platit cizím!
27. kvě 2009 v 11:09  • Odpověz
Jinak holky, chlap u porodu je fakt super.. navíc má pak i lepší vztah k dítěti... vy toho prcka sice nosíte 9 měsíců pod srdcem, ale první, kdo ho vidí a má v náručí je právě partner!
27. kvě 2009 v 11:09  • Odpověz
iluss, jeste si tu par porodu precteme :grinning: :grinning:
kvet, taky bych to chtela, snad nebude muset odletet driv... :unamused: a jak dlouho jsi vlastne rodila?
27. kvě 2009 v 11:10  • Odpověz
Holky musím jít, malej se začal probouzet, tak ať ještě něco sním, než bude úplně vzbuzenej a bude mít hlad...
27. kvě 2009 v 11:11  • Odpověz
Leni,to s tím řvaním na tatínky a na doktory, jsem tu psala asi před měsícem, když jsem se to dočetla v odborné literatuře. :slight_smile: :wink: Ale že to vezme Kvetul takle doslova, mě nenapadlo. :grinning:

Kvet, kamarádka taky říkala, že je porod s manželem hrozně moooc sblížil.
A druhá zas říkala, že její muž nechtěl být u porodu jako takového, ale že tam nakonec zůstal a byli oba moc rádi.

Kvetul, kleště už dneska nejsou,co bývaly - naštěstí. :wink: A hlavně že je Radimek v pořádku!!! Holkanaše zlatá, myslím, že Tvůj program do a po nejbližším kojení je jasný - stahování fotek a ukládání na Koníka! :grinning: :wink:
27. kvě 2009 v 11:12  • Odpověz
len: nevím od kdy se to počítá, ale bolesti mi začali vlastně až tak nějak po rupnutí vody, takže od prasknutí plodovky jsem porodila za 10 hodin, což je docela pěkný :slight_smile:
27. kvě 2009 v 11:12  • Odpověz
jooo, jinak jsem se včera ani nepochlubila, že už mám doma třetí knížku "Mých prvních pět let". Dala mi ji včera ta kamarádka, jak jsem se s ní sešla. To je ta knížka, kam dáváš fotečky od narození, první vlásky, otisk ručičky a nožičky, zapisuješ tam důležité události a tak podobně. Dvě jsou stejné od Anny Geddes (s tím rozdílem, že jedna má bílý obal a druhá růžový) a ta třetí je od někoho jiného - je kreslená.

Tak to abych měla trojčata! :grinning: a samozřejmě každý chce, abych vyplňovala tu jeho knížku. Tak asi budu vyplňovat dvě knížky (jednu si nechám a tu druhou potom dám Lucince, až bude velká, aby měla památku) a tu třetí knížku nechám na druhý mímo :wink:

nějak se všichni shodli a dávaj mi stejné dárky. A to co potřebuju, samozřejmě nedostanu :grinning:
27. kvě 2009 v 11:13  • Odpověz
andul: na fotky vlítnu až budu moct líp sedět, ještě to není úplně dobrý a kruh jsem si nepořizovala.. v porodnici mi kruh půjčili :slight_smile:
27. kvě 2009 v 11:14  • Odpověz
tak kvet papa a pohlaď za nás radimka :wink:
27. kvě 2009 v 11:15  • Odpověz
andul: no já ani nevím jak ty kleště vypadaj, ale ptala jsem se manži a on říkal, že si vůbec nevšimnul, že by nějaký kleště měl, tak nevím :unamused: ale v propouštěcí zprávě to mám uvedený :unamused: Jinak už u nás byl i doktor a příští čtvrtek jdu do první poradny s Radimkem :slight_smile: No a do 14 dnů mi přijde rodný list a budu muset oblítat pojišťovnu a socku
27. kvě 2009 v 11:15  • Odpověz
kvet, tak utikej papat a Radimka za nas pohlad po hlavicce :slight_smile: jste sikulky oba dva :slight_smile:
iluss, tak to ja nemam jeste ani jednu, musim si ji taky koupit.....
27. kvě 2009 v 11:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.