• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
Tak se tu mějte krásně a kdyby začala některá z vás rodit, tak přeju hodně sil a ať všechno dobře dopadne.

Jinak porod je fakt nejkrásnější i když nejbolestivější zážitek v celým životě!
27. kvě 2009 v 11:17  • Odpověz
Ještě jsem si vzpomněla, že jsem ještě nestála na váze, tak vůbec nevím jak je to s váhou :grinning: Ale do kalhot co jsem měla dřív se nevejdu, takže nemám vůbec co na sebe a musím zatím nosit ty těhu džíny, než se někam dostanu :grinning: pa pa
27. kvě 2009 v 11:19  • Odpověz
Kvetuli, dobrou chuť a užívej každou vteřinu - ono to fakt hrozně rychle utíká! :sweat_smile:

Iluš, musíš si říct, co chceš. :wink: Nám pořád chodily zprávy, jakýkrásný oblečení kde mají a jak hoSkřítěti pořídí a tak jsme prostě poděkovala a řekla, že výbavičku už máme a pokud na oblečeníčku vyloženě netrvají, uvítáme spíš hračky. :slight_smile: :wink:

Holky, naše bytná babi před chvílí odjela do zítra do Prahy. :grinning: Takže jsme s manželínkem a s Pupíčkem úúplněěě samíííí!!! :grinning: Hurá - uvařím bramborový plněný knedlíky, umyju si lednici, obarvím vlasy a nikdo mi nebude nic podsouvat ani se na mě škaredě dívat, že bych neměla to a tohle! :grinning: :grinning:
27. kvě 2009 v 11:21  • Odpověz
andul: no já si o žádné dárečky neříkala, nikdo se mě ani neptal, prostě mi to kamarádky daly nezávisle na sobě :wink:
27. kvě 2009 v 11:27  • Odpověz
Il, tak to jo. :slight_smile: To jeod nich hezký! :slight_smile: Já to takle udělala doma. :slight_smile:

Už míchám barvu a peru první várku prádla. :grinning:
27. kvě 2009 v 11:29  • Odpověz
jee andul, tak si to poradne uzijte :grinning: ted mi volalPetr, ze prijede uz zitra, tak chci delat rozstrelenyho ptacka s ryzy nebo bramborovej salatek a rizek...uvidime. Dneska mi kolem sesty prijde kamoska, tak neco malo ugrilujem :slight_smile:
hele holky, jak se chodi po porodu na kontrolu na gyndu?
27. kvě 2009 v 11:30  • Odpověz
ha ha, s ryzy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: samozrejme ze s ryzi :grinning: :grinning:
27. kvě 2009 v 11:31  • Odpověz
Leni, já myslím, že až po šestinedělí.Když nemáš potíže.
Ajá hlasuju pro řízek se salátem. :slight_smile: :wink:

Barva připravena, jdu na to. :slight_smile:
27. kvě 2009 v 11:33  • Odpověz
tak at se zadari :slight_smile:
27. kvě 2009 v 11:41  • Odpověz
Tak jsem teď nafotila ty věcičky a dala do albíčka :wink:

Len: rozstřelený ptáčky??? :grinning: my tomu říkáme vylítaný ptáčky!

Na kontrolu se chodí po šestinedělí.
27. kvě 2009 v 11:45  • Odpověz
andul: nezapomeň si zapsat do kalendáře to pondělí :wink:
27. kvě 2009 v 11:45  • Odpověz
vylitany?? :confused: :grinning: :grinning: iluss, ten kosik je suprovej :sweat_smile: taky jsem si ho chtela poridit, ale neme :confused: la bych ho u nasich kam dat :angry:
he he, ja no pondeli uuplne zapomnela......asi nejsem ta nejlepsi pripominacka :grinning: :grinning:
27. kvě 2009 ve 12:04  • Odpověz
já ho mám půjčený od manžovy sestřenice

sama bych si ho asi nepořizovala, protože co potom s ním. Ale takhle je to praktický, v noci bude mímo s námi v ložnici v postýlce a přes den ho budu mít v tom koši, je na kolečkách, tak s tím můžu jezdit po bytě (v obýváku, do kuchyně..), hezky se s tím manipuluje, je strašně lehký, tak to hezky jezdí
27. kvě 2009 ve 12:11  • Odpověz
Fůůůj - pročta barva musí tak smrdět?? :rolling_eyes: :frowning2: :confounded: A byla tady dvakrát pošťačka a já jí dvakrát šla otevřít s napůl nabarvenýma vlasama a rukavicema na rukou. :grinning:

Il,díky, už to mám zapsaný. :wink: Já jsem prostě musela dočítat Kvetulínka místo zápisů do diáře. :sweat_smile:
27. kvě 2009 ve 12:16  • Odpověz
hmm, no prave.....ja nebudu mit kolecka ani na postylce..... :unamused: asi si koupim na MMB ten prenosnej kos....uvidime....i kdyz jak je ten byt malej, tak mozna muze byt mimco cely den v pokoji, protoze ho uslysim, i kdyz budu na druhym konci bytu :grinning: :grinning:
27. kvě 2009 ve 12:17  • Odpověz
jeeee, ja jsem fakt rada, ze si hlavu nebarvim :slight_smile: kde jsou ty casy......taky jsem ten smrad nesnasela :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. kvě 2009 ve 12:18  • Odpověz
Iluš, jéé - te koš je fakt krásnej! Amá nádherný povlečení - takový něžný :slight_smile:

My máme od kamarádky půjčenou proutěnou malou postýlku, kterou jsem dala do obýváku, abych si tam mohla Skřítě položit,když bude nějaká větší návštěva nebo budu u nás v pokoji uklízet či tak. :slight_smile: Je trošku vidět na té fotce s vykoupanou Pupí.
27. kvě 2009 ve 12:20  • Odpověz
Len, Ty sis barvila vlasy? Na jak?
27. kvě 2009 ve 12:21  • Odpověz
hehe, jednou na hnedo :grinning: :grinning: to mi bylo asi 18.... jinak na blond a ruzny meliry a tak....nic radikalniho :wink:
27. kvě 2009 ve 12:26  • Odpověz
andul: taky mi ten smrad z barvení vadí. Já si teď barvím vlasy henou, z normálních barev jsem je měla totiž strašně vysušený. A hena je zdravá a spíš to těm vlasům prospívá. Jenže to taky smrdí (ne chemicky, protože to je čistě přírodní, ale přírodně) a hlavně to musí být na vlasech 1-3 hodiny (podle toho, jak to chcete mít barevný), tak to vždycky nechávám na vlasech ty tři hodiny a to je fakt vopruz chodit tři hodiny po bytě s pytlem a kulichem na hlavě :grinning:
27. kvě 2009 ve 12:28  • Odpověz
Ahojky tehulinky...

Tak jsem dneska rano byla v poradne, doktorka kdyz me videla mezi dverma, tak s usmevem mi rekla teda pani vy jste narostla... No me to teda neprijde ze bych se nejak posledni dobou zvatsovala, ale asi jo :grinning: :grinning:
Jinak vsechno je v poradku, mame za sebou snad pry posledni odbery krve... No a ted tam jdeme za ctrnact dni a to mi uz pry vypise nejaky papir na materskou.. Tak jsem ji rekla ze jsem ale na pracaku ze na to nemam blastne narok.. A bylo mi receno ze mi ho napsat musi a oni uz snim nalozi, tak nevim.. Budu muset nekde neco vyzjistit...

Paani Kvetu to jsi statecna!!! Strasne ti zavidim ze uz to mas za sebou.. Jinak prijmi este jednou velkou gratulaci a hezky si ten cas s malym uzivej.. Strasne rychle ten cas utika :wink:

Ted jsem se stavila za Dadou jen na skok v praci, pani ma tam provozaka, ale to je teda s prominutim peknej debil... Hned jak jsem vlezla za dvere tak na me vyhrk co jako chci.. No normalne me uplne hnul zluci.. Blb... Byl neprijemnej jak trn v zadku..
27. kvě 2009 ve 12:29  • Odpověz
iluss, tak s kulichem a pupikem musis byt fakt k sezrani :grinning: :grinning: :grinning:
ahoj ritus :slight_smile: to je dobre, ze je vsechno v poradku...tyy jo, to jsem nevedela, ze kdyz jsi na pracaku, tak nemas narok na materskou....a kdo ti jako bude davat penize? porad pracak?
27. kvě 2009 ve 12:32  • Odpověz
Len ja jsem na nemocenske a beru mesicne necelych 900,- Takze uz jsem uplne zoufala... Ted snad pristi tyden mam jit este zarizovat nejake papiry na socialku a oni mi daji neco, tajne doufam.. No prave ze materskou ti vyplaci zamestnavatel a ja mam narok po porodu na rodicovsky prizpevek.. No hele nevim, musim si este sednout k netu a poradne o tom neco zjistit.. Jsou to strasni zmetci!!! Jsme uplne vytocena kdyz vidim u nasich ty cikany co vubec nemakaj a stat jim da vsechno a pak kdyz prijde normalni clovek tak mu naserou :angry: :angry:
27. kvě 2009 ve 12:36  • Odpověz
ale snad je nejakej zakn, ze musis dostat aspon zivotni minimum a hadam, ze 900 to urcite nejni, ne? :confused: to by ti socialka mela snad nejak dorovnat, ne?
27. kvě 2009 ve 12:42  • Odpověz
No tam jsem sla a ta pani mi rekla ze pokud bydlim u rodicu, tak ze me musi uzivit rodice a pokud mam pritele a ziju snim, tak me musi uzivit on... Takze ma jedina moznost je ta ze proste nahlasim ze jsem sama a oni mi musi dorovnat alespon nejake prispevky na bydleni... Ale kdyz jsem tam sla poprve tak mi proste rekla ze mi nic nedaj... Uplne je mi z toho smutno.. Njehorsi je ze ja se neumim takhle s lidma kvuli necemu hadat a nebo byt proste neprijemna, tak si to neumim ani treba vykricet.. Ale asi se to budu muset naucit..
27. kvě 2009 ve 12:47  • Odpověz
to jo, jak myslis, ze to delaj cikani.....ale jak te muzou zivit rodice, kdyz jsi dospela? hele, tak se prestehuj pod most, treba ti pak neco daj.....
27. kvě 2009 ve 12:50  • Odpověz
ahoj holky, díky za podporu, teď už se cítím lépe, ikdyž mi stále tvrdne bříško naštěstí nahoře, mám ho jak kámen, ale je to nic podle noci a už jsem se i trochu prospala.

Kvetuldo, jsi moc šikovná, četlo se to krásně, jsi moc statečná, doufám, že to všechny tak krásně zvládneme, když jsem to četla, taky jsem u toho brečela. moc se těším na fotečky Radimka, je to zlatíčko, jak tak čtu a manželín je šikula. Opatrujte se všichni tři a zase se ukaž a napiš co je nového.
27. kvě 2009 ve 12:57  • Odpověz
Ahoj Rit! Ano,máš pravdu, náš stát je fakt suprovej! :angry: Já jsemmyslela, že jsi před nástupemnaPN dělala v mateřince. :confused:
27. kvě 2009 ve 12:58  • Odpověz
Deni, to je fajn, že užTI je lípa že jsi se zvládla trochu vyspat. :slight_smile:
27. kvě 2009 ve 12:59  • Odpověz
ahoj deni, teeeda, jak jsem to zacala cist, tak jsem myslela, ze uz jedes rodit :slight_smile: hlavne ze to preslo....ale mimisek uz asi tuka na dvere :wink:
kocky, ja mazu s pesanem....a pak musim jeste jet nakoupit neco na to grilovani :slight_smile: tak zatim....
27. kvě 2009 ve 13:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.