• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
ahojky :slight_smile:

len: no jo, je to mámin známej za mlada :grinning:
2. dub 2009 v 09:53  • Odpověz
ahoj iluss :slight_smile: jeee, tak to mas dneska super den.....venku nadherne sviti slunicko a jsi naposledy v praci :wink:
kvet: obcas mam pocit kouleni se uz ted :grinning: :grinning:
2. dub 2009 v 09:54  • Odpověz
len: nedávno mě vyšetřoval a při tom vyšetřování povídal, že to mám stejný jako mamka, tak jsem se zarazila a on si to uvědomil a pak dodal, že vlasy :grinning:
2. dub 2009 v 09:54  • Odpověz
koukám, že se mi ten odkaz moc nepovedl :unamused:
2. dub 2009 v 09:55  • Odpověz
a mám na mysli tu holčičku v tom šátku :wink:
kvet: vlasy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ze by pan doktor delal ido kaderniciny? :grinning: :grinning:
to oblecenicko je uuuzasny :sweat_smile: prave proto jsem chtela holcicku.... :sweat_smile: :sweat_smile:
2. dub 2009 v 09:58  • Odpověz
mne se to predtim otevrelo :wink:
2. dub 2009 v 09:59  • Odpověz
no já jsem na to klikla a otevřelo se mi nějaký divný okno, tak jsem to pro jistotu hodila znovu :grinning:

len: no jo, při nejhorším si uděláme na chvíli holčičky z kloučků :grinning:
2. dub 2009 v 10:01  • Odpověz
jako jaru cimrmana? :confused: :confused: :grinning:
2. dub 2009 v 10:03  • Odpověz
2. dub 2009 v 10:11  • Odpověz
tyyy jo, kde jsou dneska vsechny? :confused: :confused:
2. dub 2009 v 10:16  • Odpověz
v poslední době se mi zdá, že to tady je dopoledne vždycky vybílený ... snad holky dorazej :slight_smile:
2. dub 2009 v 10:17  • Odpověz
to je jak o vikendu :grinning: :grinning:
kvetul, uz mas vybavicku pro mimi? mne vcera dorazilo povleceni, tak uz jenom tu p[ostylku :grinning: :grinning: andul mi vcera posilala supr odkaz na postylky, tak uvidime....a taky potrebuju rychlozavinovacku..libila se mi ta zirafkova, co ma klarka....
2. dub 2009 v 10:20  • Odpověz
tohle krásný počasí tady tu absenci jen zhorší :slight_smile:

Povlečení už mám, mám ho v albíčku :slight_smile: a postýlku s matrací máme už od Vánoc, dostali jsme ji k Ježíšku od našich :slight_smile: jen ještě dotáhneme kolíbku od švagrový a je to :slight_smile: Ze začátku totiž bude spinkat Radimek v kolíbce, protože se nám postýlka do ložnice nevejde. Sice pak bude malej hned vedle v pokoji, ale ze začátku ho chci mít u sebe :slight_smile: Kolik budeš pořizovat rychlozavinovaček? Mně jednu koupí tchýňka a přemýšlím, jestli nekoupit ještě jednu
2. dub 2009 v 10:25  • Odpověz
asi jednu, jeste nevim...spis premyslim o nejakym dalsim povleceni :wink: ale vubec nevim.....kolik jsi davala za povleceni? A s postylkou zatim moc nespecham...jeste je cas a myslim, ze ze zacatku budu mit asi mimo u sebe....nevim.....
2. dub 2009 v 10:31  • Odpověz
kvet: to oblečeníčko pro holčičku je fakt nááádherný!!! jestli mi ta holčička fakt vyjde, tak jí něco podobného pořídím :wink:

třeba holky pilně vaří čtyřchodový oběd :grinning:

kvet: já mám doma asi 3 rychlozavinovačky a 3 normální zavinovačky. Nějak jsem toho dostala víc, než jsem chtěla. Ale to neva, kdyžtak to budu pouřívat jako deku nebo podložku pod mímo na gauč :wink:
2. dub 2009 v 10:32  • Odpověz
kvet:ty fotky co mas albicku jsou z nejakyho serveru? jak tam ty fotky dostanes?
iluss: a neni to ani drahy...hlavne je to roztomily :sweat_smile: .
2. dub 2009 v 10:34  • Odpověz
povlečení mám 4x. musím totiž všechno kupovat víckrát - 2x k sobě domů a 2x k rodičům (tam budem o víkendech a celé léto, tak tam máme taky postýlku). musíme mít právě ještě rezervu, až se jedno ušpiní, tak aby bylo na výměnu, než se to vypere a usuší.
2. dub 2009 v 10:35  • Odpověz
len: téda holka, tak to jsi mě úplně zaskočila :sweat_smile: nevím, za jedno asi něco mezi 350 a 400,- Kč

iluss: ještě pořád nevěříš tomu, že by se ti holčička poštěstila? :slight_smile: uvidíš, že ti ji na ultrazvuku kolem 30. týdne zase potvrdí :slight_smile:
2. dub 2009 v 10:35  • Odpověz
len: jj, jsou z internetu... nejdřív jsem si je zkopírovala do PC a odtamtud pak sem na koníka :slight_smile:
2. dub 2009 v 10:36  • Odpověz
Zdravím všechny těhulky,
teda holky, vy pořád nakupujete a já pořád nemám skoro nic.
2. dub 2009 v 10:37  • Odpověz
no já si myslím, že to bude holčička, nějak se na ní cítím, ale nechci si na tu představu moooc zvyknout, kdyby to náhodou byl kluk. Tu holčičku mám potvrzenou tak na 80%. A jak se říká náhoda je blbec, tak abych pak nebyla překvapená :wink:
Ahoj Květuldo,
to grilování ti teda fakt závidím. Jak se daří?
Iluss, jestli ti ta holčička vyjde, tak si s hadříkama užiješ.
2/3 dětského oblečení je růžová s kytičkama.

Na kluky mají hnědou a tmavě modrou s lepkama

:stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. dub 2009 v 10:40  • Odpověz
iluss: je fakt, že většinou, když se spletou, tak že z holčičky je nakonec kluk, ale většinou se trefí dobře :slight_smile:

ludva: Ahojky, díky za optání, perfektně :grinning: A tobě s mrňouskem? To grilování závidím sama sobě :grinning: Bude to po dlouhý době, kdy budu venku :grinning:
2. dub 2009 v 10:40  • Odpověz
kvet: aspoň že žádná třetí možnost není, vi´d, buď to prostě bude holčička a nebo kluk! :grinning:

na to grilování máte dneska fakt nááádherný počásko.
2. dub 2009 v 10:43  • Odpověz
iluss: dneska si dám venku tak maximálně meltu :grinning: ale o víkendu bude grilovačka :slight_smile: Holčičku ti přeju :wink:
2. dub 2009 v 10:45  • Odpověz
ahoj ludvi :slight_smile:
iluss: i o treti moznosti jsem slysela :grinning: :grinning:
2. dub 2009 v 10:46  • Odpověz
jé, samořejmě s lebkama
2. dub 2009 v 10:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.