• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
hihi a manža trpí nejvíc - nemůžeme se milovat :grinning:
27. kvě 2009 ve 20:59  • Odpověz
jooo, zítra tady nebudu. Jedu ráno do prahy a vrátím se kolem osmé, tak se sem mrknu asi až zítra večer.
27. kvě 2009 ve 21:02  • Odpověz
il - no tak to chudák manželín bude trpět, co? :grinning: A výsledky za týden, no to jsem zvědavá jak dopadnu...četla jsem že je na toho streptokoka pozitivních 60% těhulí....

arwi - košilka stála 358,-Kč
a zloděje nechytej :grinning:
27. kvě 2009 ve 21:03  • Odpověz
tak kočky, dobrou noc a hezké sny :slight_smile:
27. kvě 2009 ve 21:06  • Odpověz
claudi: já ho mám taky pozitivního, prý mi ho budou léčit za porodu.
tak dobrou :wink: a hezky se vyspi!
27. kvě 2009 ve 21:08  • Odpověz
já asi skočím do vany :wink:
27. kvě 2009 ve 21:10  • Odpověz
Ahoj mamci - nikde nikdo? Vstavame :slight_smile:
28. kvě 2009 v 08:40  • Odpověz
28. kvě 2009 v 09:15  • Odpověz
:confused: nikdo?
28. kvě 2009 v 10:11  • Odpověz
Ahoj holky, tak v poradně jsme dopadli dobře a už budu taky chodit po týdnu.
Ted jsem četla příspevky od Kvetulky a ani jsem při tom skoro nedýchala, je strašně statečná a moc Tě Kvet ještě jednou zdravím a gratuluju.
Ale teda dost se toho porodu bojím a to taky nechci epidurál, tak to bude asi šílený...
28. kvě 2009 v 10:37  • Odpověz
Ahoj holčinky!

Tak jsem se v 10h přinutila vylést z postele, ale jsem pořád jak praštěná palicí. :frowning2: Břicho stále tvrdne, nateklá jsem jak balon a lýtka mám našponovaný jak struny na kytaře. :confounded:

Jdu vás dočíst.
28. kvě 2009 v 10:45  • Odpověz
Ahoj Andulinko, mě se taky nikdy nechce z postele, taky mám pocit že jsem pořád jak praštěná palici. Popsala ses teda pěkně, ale už to máš za pár... :wink:
28. kvě 2009 v 10:50  • Odpověz
Jéé-to bylo hooodně rychlý! :grinning:

Luci, gratuluju k úspěšné poradně! :wink: Jen tak dál!

Arwen, ještě jsme vymylseli jednu VŠ, která nejde dálkově - veterina. Tak to jen aby Ti nebylo až tak moc líto, že je medina jediná.

Leniku, tak jakdopadlo dilema mezi rozstřelenými ptáčky a řízkem se salátem?

Já jsme včera nakrájela uzený a nastrouhala asi tunu brambor (kterou dával vařit manželínek, takže knedle budeme mít ještě asi o Vánocích) a odpoledne budu hňácat bramborový plněný knedlíky. :slight_smile: Už se na těším! :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: Včera už jsem nějak neměla sílu je dodělávat a taky málo mouky. :sweat_smile: :grinning:
A v poledne jdu do porodky na monitor, Uz a k primáři, tak mi prosím držte pěsti.
28. kvě 2009 v 10:53  • Odpověz
ahojte kocky :slight_smile:
luci, to je fajn, ze bylo vse ok...taky uz to mas za par :wink:
andul: tak nakonec budou ptacky, je to levnejsi :grinning: :grinning: hmmm a plneny bramborovy knedliky bych si taky dala, uz jsem je nemela leta :astonished: a do porodky drzim palecky :wink: a s tema skolama, ja myslim, ze by se jich urcite naslo vic, ktery nejdou dalkove....na veterinu jsem hroooozne moc chtela....ale nejak to nevyslo :frowning2:
28. kvě 2009 v 11:31  • Odpověz
jo a dneska dorazila postylka :slight_smile: typek ji zabalil do krabice od plazmy a mamka rikala, ze soused malem vypadl z okna :grinning: :grinning: :grinning: nechapu.... :grinning: :grinning:
28. kvě 2009 v 11:32  • Odpověz
andul, dneska je tu superprazdno, co? :confused:
28. kvě 2009 v 11:32  • Odpověz
Andulicku, dyk veterina je taky doktorina.....stejne nad tim nema cenu premyslet, ted uz to nedozenu :frowning2:

Vcera jsem mela k veceri cocku z konzervy. Neumite si predstavit ty nasledky. Vzbudilo me to v 6 rano. Dokonale mi do toho tvrdlo bricho a malem jsem nedobehla na zachod. Doted jsem mela jednani a krucelo mi v brisku - napravila jsem to cesnekovou pomazankou a ted ke mne do kancelare nikdo nemuze :grinning: :grinning:
28. kvě 2009 v 11:34  • Odpověz
Ahoj holky,
pročetla jsem si Květuldin porod - až mě z toho rozbolelo břicho :grinning: :cry: .
To je moc fajn, že jsou oba doma a v pořádku.

Při té příležitosti jsem se rozhodla objednat na Bulovku do poradny a hádejte co mi řekli????
Celý příští týden malují!!!!!!!

Kdyby něco, mám volat 155. Ale kam mě povezou, když jsem registrovaná na Bulovce?
To je fakt jak v Kocourkově.

A nám by se to příští týden tak hodilo. :grinning: :grinning:
28. kvě 2009 v 11:37  • Odpověz
Včera jsem byla v poradně, snad všechno OK. Vrťapíra dr. odhadl na 4 kilíčka - jen podle oka a mého superbřicha.
Arwenko - máš velikkannnánnnskou konkurenci.
28. kvě 2009 v 11:40  • Odpověz
ahojda arwi: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: asi bych tvoji kancelar taky neriskovala :grinning: :grinning: cesnek a cocka, ha ha, ty jsi umelec...
ludvi: byt tebou, tak jsem jenom rada...o Bulovce jsem moc dobrych veci necetla a tady v praze jsou vsechny porodky lepsi nez B. no, snad jen do Vinohrad bych jeste nechtela....takze kdyby neco, tak te s nejvetsi pravdepodobnosti odvezou do nejaky lepsi :wink: teeeda, Matejicek uz je peknej kus :grinning:
28. kvě 2009 v 11:43  • Odpověz
jo arwi, co ty hadriky?
28. kvě 2009 v 11:43  • Odpověz
Hele, Ludvínku, tak to teda ne. Tady s břichem vedu já a pokud budeme soutěžit, šup s fotečkou do albíčka :slight_smile: Já ho mám ještě k tomu po té včerejší čočce nafouklý :slight_smile: 4 klia - no, to je kusanec !!!!

Leníku, ani se neptej, mám akorát vztek, hodili nám do schránky pouze papír, že je balík na poště a když jsem tam volala, tak mi řekli, že je poškozenej a musím si ho vyzvednout osobně, na což nemám kdy neboť je v Pace a já v práci. Kriplové to jsou

:angry:
28. kvě 2009 v 11:50  • Odpověz
Len, problém je ten, že pražské porodnice přijímají jen své registrované pacientky :frowning2: :frowning2: :frowning2: .
U nás to vypadá na porod doma nebo v sanitce :unamused: .
28. kvě 2009 v 11:51  • Odpověz
Tsk už jsem zase tu, nějak jsem se zakecala s tchynkou...
Andul držím palečky do poradny a jsem zvědavá jak dopadneš, jestli už prcek sestupuje dolů...

Holky chtěla jsem se zeptat, měří vám doktor v poradně dělohu? Já jen že mě ted naměřil jen 31cm a při tom by už měla být velká tak 35cm, tak mi přijde že mám malé bříško???
28. kvě 2009 v 11:52  • Odpověz
Ludvo s tím malováním v porodnici to je tada síla, ale přece někam tě odvést musejí, tak neboj. A 4kila, to je teda kus chlapa a měří ti doktor tu dělohu,
28. kvě 2009 v 11:56  • Odpověz
Luci, proti mymu je kazdy brisko maly. Kdyz se podivam na Tvou fotku z 22. tydne, skoro zadny nemas....
A co Ti doktor rekl na tech 31 cm? Pokud je maly/mala OK, asi by to vadit nemelo, ne?
Vcera jsem mluvila s jednou pani, ktera nemela absolutne zadne brisko, pritom se ji narodil ctyrkilovy kluk a nikdo nechapal, kam se ji vesel....
28. kvě 2009 v 11:59  • Odpověz
Lucco, jo odhadl to právě jen podle dělohy. Měří mi pupek krejčovským metrem - mám 36 cm - v 37+1tt.
Ale dávno už se takhle děloha neměří. Neboj, moc toho nepoznají.
U holky se sekli o půl kila podle utz. Takže Bůhví jak to je.
Včera už mě dr. ani vnitřně neprohlížel - že prý už je to stejně zbytečný a moc toho nepozná.
28. kvě 2009 ve 12:00  • Odpověz
Aha tak to je teda síla, doufám že náš prcek mít 4kila nebude :wink: , nevím kdo by to rodil,mám malou pánev, takže bych musela na císaře. Ale doktor na ten rozměr dělohy nic neříkal, jen že je vše v pořádku a až pak doma jsem si přečetla, že by už měla být větší, no v pondělí se ho na to zeptám a uvidím.
28. kvě 2009 ve 12:01  • Odpověz
Lucco - velký břicho nerovná se velký dítko.
Alespoň ti nezbyde tak velká klokaní kapsa jako mě.
28. kvě 2009 ve 12:01  • Odpověz
ludvi: pokud jsi nekde registrovana a maji treba stop stav, tak te musi vzit jina porodnice....to nejde, aby te nechali rodit doma nebo v sanite :grinning: :grinning: vis kolik zenskych by za ten tyden rodilo doma????? :astonished: to mas to samy, jako kdyz jsi nekde registrovana a maj stop stav, tak te nevezmou, i kdybys byla registrovana 10x....
28. kvě 2009 ve 12:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.