• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
Ludvo máš pravdu, už jsem hodně četla, že dokroři váhu miminka moc dobře neodhadnou a mě tu dělohu taky právě měří krejčovským metrem, no uvidíme jak ty naši prckové budou nakonec velký, třeba ty budeš mít prcka malýho a já zas velkýho... :grinning:
28. kvě 2009 ve 12:05  • Odpověz
arwi, to je teda sila.....ja pochybuju, ze to posilala ta pani obycejne...a pokud ne, tak by ten balik nemel byt poskozenej :astonished: to je fakt husty...bych jim tam udelala peknej bordel!
28. kvě 2009 ve 12:05  • Odpověz
luci, no ty bys to rodila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ludvi, s tou kapsou....doufam, ze mi taky velka nezustane :grinning: to bych fakt byla krasavice neodolatelna :grinning: :grinning: :grinning: uz takhle jsem burtik....a jeste s kapsou :grinning: :grinning:
28. kvě 2009 ve 12:08  • Odpověz
tak krejcovskej metr na me doktorka jeste nevytahla :grinning: :grinning:
28. kvě 2009 ve 12:08  • Odpověz
Leni, ja bych jim ho tam udelala taky - nejvic me sere to, ze ho posta poskodi a jeste mi ho odmitnou dorucit, protoze kdyz je poskozenej, musi si ho adresat vyzvednout osobne. Fuj, to je instituce. Ani ten bordel neudelam bo tam nestihnu jet :frowning2:
28. kvě 2009 ve 12:09  • Odpověz
Len máš pravdu, já bych to rodila.... :grinning: A s tou kapsou uvidíme, zajímalo by mě jak je na tom kvetulda ted s bříškem a kilama, ale to ona nám pak napíše až bude mít chvilku...
28. kvě 2009 ve 12:10  • Odpověz
arwi a to to tam nechas?? :astonished: dyk uz jsi to zaplatila......
luci, nic jinyho by ti nezbylo, i kdyby mel prcek 5 kilo :astonished: ale to snad mit nebude, ne? :confused:
ja jdu zitra na velkej ultrazvuk, tak jsem zvedava, jak jsme na tom s velikosti.... :confused:
28. kvě 2009 ve 12:16  • Odpověz
ahoj holky, všechyn vás zdravím, držím pohromadě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: v noci jsem se i vyspala, byla jsem jen 6x na wc.
ludvi a jak vám tu dělohu měří tím metrem? na délku nebo jak? to jsem ještě neslyšela. mě dr. měřil malého jen ve 30tt podle uz a to prý měl 2 kg, ale moc těm odhadům nevěřím. včera porodila kámoška z kurzu, bříško neměla velké a malý měl 53 cm a 3,80 kg, takže pořádný chlapák a já měla obyvy, že když mám velké břicho, tak malý bude obr, tak kdo ví ?
jo a mě dr. ve 38 tt taky vnitřně nevyšetřoval
28. kvě 2009 ve 12:25  • Odpověz
ahoj denis :slight_smile: tak to je fajn, ze jeste drzis pohromade :wink: hele, uz mate vybrany jmeno? :slight_smile:
28. kvě 2009 ve 12:27  • Odpověz
Len tak to pak zítra dej vědět jak jsi dopadla, a jak je velikej..
Denis no mě doktor vždycky najde konec dělohy pod žebrama a druhý konec v podbříšku a změří to tím krejčovským metrem, ale asi to teda každý dr nedělá...
28. kvě 2009 ve 12:28  • Odpověz
Lenicko, ale neeeeeee, samo ho tam nechci nechat, ale co mam delat, kdyz jsem do 16.30 v praci a pak supajdim do druhy? On na me na ty poste nikdo cekat nebude :frowning2: Zkusim to v sobotu :slight_smile:
28. kvě 2009 ve 12:29  • Odpověz
luca: jj, dam hned vedet :slight_smile: doufam, ze ten deficit, co mel malej na zacatku dorostl :slight_smile:
arwi a to nemuze vyzvednout nekdo jinej?
28. kvě 2009 ve 12:47  • Odpověz
len je to Vašek
luci, aha, tak to měření fakt slyším prvně
28. kvě 2009 ve 12:53  • Odpověz
tak s takovým měřením já jsem na 42 cm :sweat_smile:
28. kvě 2009 ve 12:54  • Odpověz
Leni, led mamka, ale ta tam nepujde, bo je to 2 kilometry a ji se blbe chodi od doby, co si zlamala koleno :angry:
28. kvě 2009 ve 12:56  • Odpověz
arwen, nějak to budeš muset s tím balíčkem vykoumat :wink: však ty jsi šikula, nějak to vymyslíš
28. kvě 2009 ve 12:57  • Odpověz
Tyyyyyyyvole, holky, ja uz tedka mam 38. Brrrrrrr
28. kvě 2009 ve 13:05  • Odpověz
holky, prectete si......http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=358435&vReferer=%2Fphotos%2Fhanybany :confused:
28. kvě 2009 ve 13:06  • Odpověz
hmm, tak ja nemam krejcovskej metr, takze se nezmerim..... :unamused:
28. kvě 2009 ve 13:07  • Odpověz
Len krásný odkaz, ta holčina to krásně popsala.....
28. kvě 2009 ve 13:20  • Odpověz
Leninko, to je normalni. Uplne. Jako bych cetla svuj prubeh porodu, vcetne toho, ze me nutili chodit, kdyz to neslo, ze mi skakali po brise a stourali se ve mne.....necham toho, holky, kazdej porod je jinej!!!!
28. kvě 2009 ve 13:21  • Odpověz
No uvidíme jaký budou ty naše porody. Arwen ty asi budeš mít císaře nebo může být u dvojčátek přirozenej porod?
28. kvě 2009 ve 13:24  • Odpověz
jj, sice ji to nezavidim, ale popsala to fajne :wink: pockej, za chvili tu budem popisovat i my :slight_smile:
28. kvě 2009 ve 13:25  • Odpověz
arwi,a tys mela u porodu chlapa nebo jsi tam byla sama?
28. kvě 2009 ve 13:26  • Odpověz
Luci, kdyz budou obe dve hlavickou dolu, mohu mit prirozenej porod. Jenze ja bez epiduralni analgezie ANI OMYLEM nejdu. Vim, co rikam.... chtela bych kvuli te nehezke jizve rodit prirozene, ale musim poslouchat prirodu, co si umane :frowning2:

Lenicko, mela jsem tam chlapa a byl to jedinej den v mym zivote, kdy mi byl obrovskou oporou. Verim tomu, ze Jarda bude jeste vetsi
28. kvě 2009 ve 13:29  • Odpověz
mě se dneska ráno zdál sen, ale byl úplně jako skutečnost, že mi odešla hlenová zátka a já věděla, že už to brzy příjde, probudila jsem se a vůbec jsem nevěděla, jestli to byla pravda nebo jen sen. taky jsem zvědavá na ten porod, pak budem všechny porovnávat :grinning:
28. kvě 2009 ve 13:33  • Odpověz
denis, radsi bych porovnavala neco prijemnejsiho nez porod :grinning: :grinning:
arwi, budem drzet palecky, aby to slo..... :wink:
28. kvě 2009 ve 13:41  • Odpověz
Arwen tak to určitě budem držet palečky aby jsi rodila přirozeně. a říkáš jen se epiduralem? Když já se ho nevím proč hrozně bojím, tak pořád nevím..... :frowning2:
Denis tak to věřím že to byl živý sen taky takové mívám, že pak ráno přemýšlím jestli se to opravdu stalo. :grinning:
28. kvě 2009 ve 13:51  • Odpověz
len, neboj, za chvíli se tomu budeme jen smát a vzpomínát těžko na to, jaká to bolest a utrpení bylo
musím říct, že jsem už s tím tak nějak srovnaná, hozená do klidu, jak jsem včera byla v té porodce a byla možnost, že si mě tam nechají, tak jsem vůbec neměla strach, tak jsem zvědavá, jestli v takové "pohodě" budu, ikdyž už to fakt přijde
28. kvě 2009 ve 13:58  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Jak se mate. Denis koukam ze jsi jeste cela :slight_smile:

Arwi ta posta je desna. Ja pokud to jde tak vyuzivam PPL. Snad to s nema nejak vyresis. Ty jsi koumak :wink:

Andulko neprehanej to s tim uklidem at neodjedes do porodnice driv.

My dneska konecne malujem. Ale asi budem muse prikoupit barvu, manzel prvni varku naredil moc hustou tak aby nam to vubec vyslo. Napred mu to moc neslo oni doma nikdy primalexem nemalovali, vzdycky akorat licili vapnem. Ale on se ten valecek nauci pouzivat :slight_smile:
28. kvě 2009 ve 13:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.