• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
A denis ty si dáš epidurál? Taky si myslím že na tu bolest už pak vzpomínat nebudem. Pro dnešek se holky loučím, mějte se a krásné odpoledne
28. kvě 2009 ve 14:00  • Odpověz
Arwi drzim palecky abys rodila pirozene.
Ja v taky doufam, mala se nejak zatim nechce otocit :unamused: Ale jeste ji davam sanci. Ale zacinam se porodu bat, ale cisarem zase taky rodit nechci.
28. kvě 2009 ve 14:02  • Odpověz
Lucco ahoj a uzij si odpoledne :slight_smile:

Holky epidural neni nikdy k zahozeni :wink:
28. kvě 2009 ve 14:03  • Odpověz
holky, já se pro dnešek loučím, jdu na vaječinu z práce, tak se mějte krásně po zbytek dne
28. kvě 2009 ve 14:09  • Odpověz
Luci, ja se taky bojim, naprosto desne, nechci anestezii, ale analgezii, nedovedu si predstavit, ze bych necitila pulku tela. Brrrrrrrrrrrr

Sister, ahojky, jak je?
28. kvě 2009 ve 14:17  • Odpověz
Ahojda, tak jsem zpátky a začínám to nějak zpracovávat.

Byla jsem na monitoru, na UZ a u primáře. Krom monitoru se mnou byl všude manžel a jsem za to ráda! Závěr je pozitivní - nechávámetonapřirozeným a v případě komplikací půjdemdo císaře! :slight_smile: Ale - mám hraničně málo plodovky, monitor už začíná lítat a porodní cesty jsou na centimetr tedy nepřipravené. Mrňous má něco 3 - 3,40kg a je hodně dole. Měla bych být hrozně šťastná, ale jsem z toho nějak zmatená... Když jsem seděla na monitoru na porodce, tak jsem byla taky úplně v klidu, ale tlak jsem měla 130/80, přičemž mám celé těhu 100-110/60. :confused: Nicméně jsem doma a jsem už docela nervozní.

Deni, ještě Ti zátka neodešla?
A musí odejít? Nebo může jít až s plodovkou? :confused:

Jo a chtěla jsem se zeptat, kolika procentní má být ten líh na pupík?

Ludvi, co Terka? Už je dobrá? A Jenda odolal?
28. kvě 2009 v 15:05  • Odpověz
Ahoj Andulko :slight_smile:
Nic se neboj, ten tlak Ti stoupl prave diky nervozite :slight_smile: Hlavne, ze je Skritek dole a preferuje se prirozeny porod!!!
28. kvě 2009 v 15:07  • Odpověz
Arwi, ahoj!
JJ,to je nejdůležitější. :slight_smile: Snad to půjde a zvládneme to se Skřítětem spodem bez komplikací a velkýho bolení.
S tou poštou je to na pytel! :angry:
28. kvě 2009 v 15:10  • Odpověz
Omlouvám se, ale půjdu si na chvilku lehnout,než semi vrátí manželínek. NA 17h jsme objednaná na kosmetiku - na barvu řas a obočí, ať se v šestinedělí nemusím líčit - a musíme se stavit na nákupu. Po mém včerejším zásahu v lednici nám tam zbylo mlíko, máslo, sádlo a citrony. :grinning:
28. kvě 2009 v 15:12  • Odpověz
Andulko gratuluju k poradne :slight_smile: Porod urcite zvladnete, jeste mas 14 dni, hlavne ze muzete rodit normalne :slight_smile:
Pekne si odpocin a uzij si kosmetiku :slight_smile:

Arwi co ty tvoje zada je to lepsi? Ja si musim zatukat na celicko ale zada me boli v mezich normy. Jeste porad neru magnezium, ale uz ho moc nemam a jak dojde tak uz je prestanu brat a jestli se mi vrati ty bolesti v pravym trisle tak pekne dekuju. Ted uz to tolik neboli akorat vecer je to znat.
Na zadech uz moc lezet nemuzu boli me v podbrisku kdyz si lehnu na zada :frowning2:

Mejte se tu hezky, pojedu do sboru. Vecer jsem slibila manzelovi lasagne, tak budu jeste vecer kuchtit. Chtel je uz k obedu ale ja jsem mela chut na francouzsky brambory tak mel smulu :grinning: Ale zato ze od rana maluje tak mu je vecer udelam.

Papa :slight_smile:
28. kvě 2009 v 15:26  • Odpověz
Ändulko, hezky odpocivej.

Sister - jdu na tu prvni a posledni masaz za 260 Kc, ktery do sebe vrazim. Je to za 30 minut. Nevim, bojim, ze budu jeste rozlamanejsi, nez jsem. Ta stydka kost je o neco lepsi, ale zada a zebra, to je teda sila :frowning2:

Mejte se hezky, holcinky moje, ozvu se z domu :slight_smile:
28. kvě 2009 v 16:00  • Odpověz
Sis, ono toprávě podlevšeho vypadá, že to budeasi opravdu dřív než toho 13.6. - tak uvidíme.
Užij si sbor a lasaně!

Arwen,doufám, že se vrátíš domů, dřív než před 20h. :wink:
28. kvě 2009 v 16:08  • Odpověz
Ahojky, hlasim se teda z domu, bylo to prijemne, nevim, co to se mnou udela, spis asi nic, ale byla to mila pulhodinka, pani maserka rikala, ze si toho na sebe nakladam nejak moc a mam tu levou lopatku jaksi uplne prilepenou k zadum, nejakymi hmaty se ji snazila vratit zpatky, az se mi z toho mota palice jeste ted....
28. kvě 2009 v 17:50  • Odpověz
ahoj arwi, no to musis asi pockat, az to zabere....i kdyz ja kdyz jdu jednou za rok, tak je to jenom horsi :frowning2: asi se musi chodit pravidelne .....
28. kvě 2009 v 18:16  • Odpověz
Asi jo, Leni, uvidime, kdyz se zitra nehnu, aspon nedolezu do prace :angry:
28. kvě 2009 v 18:34  • Odpověz
a aspon si odpocines :grinning: :grinning: :grinning:
ja si ted dala varit ty rozstreleny ptacky, tak uz se na to moooooc tesim :sweat_smile: mnam mnam mnam....mam hlad jak vlk a uz to vidim, ze se zase prezeru a pak budu nadavat, ze jsem uplne blba :grinning: :grinning: ale jinak to nejde
28. kvě 2009 v 18:37  • Odpověz
No, abys v tom nebyla sama, tak jsem tedka prave sezrala celou konzervu madarskeho gulase s testovinama, hromadou syra a cibule. Jako by mi nestacilo to rano po cocce :slight_smile:
Co je to rozstrelenej ptacek?

Jeeeee, mam pustene radio Impuls online a hrajou Angels od Robbieho.....mnam :slight_smile: Mam to na plny peckyyyyy
28. kvě 2009 v 18:56  • Odpověz
he he, tak Robbieho fakt nemusim......ze zacatku jsme meli v baru tri majitele a ten jeden byl fakt psychopat...kdyz byl mladej, tak patril k huligans a byl to strasne agresivni clovek, kterej kdyz se ozral, coz bylo skoro kazdej den, tak mel potrebu nekoho zmlatit. obcas i barmani od nej dostali ranu :astonished: no a on miloval Robbieho, takze se stavalo dost casto, ze jsme celou sichtu poslouchali dokolecka jedno dvd s Robbiem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: vzdycky zavolal, ze je na ceste a ze az dorazi, tak musi hrat Robbie :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: fakt to byl idiot, to bys neverila, kdybys ho znala....horsiho cloveka jsem nepoznala....

rozstrelenej ptacek je jako ptacek, ale nezabalenej...takze maso, slanina, okurky a vajicka v omacce :slight_smile:
28. kvě 2009 v 19:09  • Odpověz
Nojo, ja vim, tohle samy mam se jmenama pro miminka, desny, vzdycky si vzpomenu na nekoho, kdo se tak jmenuje a to jmeno prestane prichazet v uvahu....jmeno Sandra ma kliku, ze je vazne pekny a vede svou krasnou nad tou priserou z Vyvolenejch :grinning: :grinning:
Ja znam taky kretena, co me vlastne Robbieho poprve pustil, je to debil, ale ta hudba se mi libi.....
Dala bych si ptacky!!! Rozdelany i slepeny, je to jedno :slight_smile:
28. kvě 2009 v 19:16  • Odpověz
tak ja ti porcicku poslu az budou hotovy :slight_smile:
hele, a kdyz se mala bude jmenovat Sandra, jak ji budete rikat? prijde mi takovy tvrdy....
28. kvě 2009 v 19:18  • Odpověz
Ahoj těhulinky a maminky :slight_smile:,

andulí - košíčky jsou fakt super - a jestli nabídka pro léňu platí, tak bych si od tebe určitě nějaká ráda koupila!!! já mám po bytě košíčků a rozných krabiček spoustu a ještě se na spoustu míst vejdou :wink:

s tím Myšákem jste mě docela navnadily - asi se tam taky někdy vydám - ceny jsou sice fakt vysoký, ale určitě to stojí za to
28. kvě 2009 v 19:21  • Odpověz
Leni - Sandulko, Sandy, ja nevim, ja bych mozna radsi Miu, ale kdyz Jarda ZAPLATBUH ustoupil z Jarouska, mela bych taky....
28. kvě 2009 v 19:25  • Odpověz
ahoj kočky :slight_smile:

jak se daří ?

já dnes měla poradnu, tlak nižší, váha zase o něco větší, ale jinak dobrý... Vzali mi asi tři ampule krve, stěry na streptokoka a máme sepsaný porodopis... Příští čtvrtek jdu poprvé na monitor a budou výsledky, tak jsem zvědavá. Říkala jsem. že mi otékají občas kotníky, tak mám minimálně pít a udělají mi i jaterní testy, prý kvůli nějaké preeklampsii /teď jsem o tom četla a je to dost závažná komplikace, tak doufám, že se mi vyhne... :frowning2: /

jéé, u nás teď začaly padat kroupy :confused:
28. kvě 2009 v 19:26  • Odpověz
ahoj jani :slight_smile: jj, mysaka zkus, fakt to stoji za to. a jestli mas rada sladky, tak si tam prijdes na svoje :grinning: maj luxuxsni dortiky :slight_smile:
arwi, takze jak to nakonec bude? nicolas a sandra?
28. kvě 2009 v 19:28  • Odpověz
a k tomu měření dělohy metrem: tak já jsem dneska 35+0 a délku mi naměřila 35cm...tak nevím jestli je to málo, moc a nebo akorát...
28. kvě 2009 v 19:29  • Odpověz
já se na to vykašlu - vložila se mi sem sotva desetina mého vzkazu - jsem naštvaná...
Ahoj Jani a Claudiskůůůůůůůůůůůůů :slight_smile:
ahoj claudi :slight_smile: preeklampsii mela moje kamaradka a nic moc.... :frowning2: a co je to porodopis? :confused: a jinak gratulace, ze je vsechno jinak ok :wink:
jani, ber to s klidem, obcas se nevlozi vubec nic :grinning: :grinning: :grinning: bezim skontrolovat ptacky, aby mi neuletely :grinning:
28. kvě 2009 v 19:30  • Odpověz
radsi zkontrolovat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. kvě 2009 v 19:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.