• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
Claudi, vezmeš mě do klubu Čáryfuků?
Tu véči ti závidím. Šla bych do "picošky".
29. kvě 2009 v 15:39  • Odpověz
Vzdávám to, asi někde zmokly dráty.
Jdu si hodit nohy na stůl a přečtu si noviny. Zatím čauky.
29. kvě 2009 v 15:41  • Odpověz
ludvo - beru tě do klubu, alespoň nás bude víc.... :wink: Noviny nečti, stejně lžou... :grinning:
29. kvě 2009 v 15:42  • Odpověz
Holky, omluva, ze jsem cele odpo nebyla!!! Naval prace :frowning2:
Co to tady ctu, Ilusku mame v porodnici? Moc drzim palecky!!!!!!
29. kvě 2009 v 15:52  • Odpověz
no jo Arwi, to jsou věci co? chvíli se tu člověk neobjeví a tady jsou změny.... jsme holt akční diskuze :grinning: :grinning: :grinning:
29. kvě 2009 v 16:22  • Odpověz
Tak jsem právě dala došité povlečení do pračky. Babiččin stroj je obložený kopicí věcí, takže jsem nakonec čekala na manželínka, který mi vyndal náš stroj a tak jsem šila až teď. :slight_smile:
Jinak pořád myslím na Ilušku - kdo ví, jak na tom holky jsou. :confused: Snad jsou v pořádku!
29. kvě 2009 v 17:58  • Odpověz
MMCh - dneska tu vůůbec nebyla Denča. :confused:

A o Bledulce už taky dlouho nic nevíme. :frowning2:
29. kvě 2009 v 18:04  • Odpověz
jj andul, taky na ilussku myslim....jak na tom asi holky jsou....teeeda, bych nerekla, ze ilca bude dalsi...to uz bych snad tipla tebe driv :grinning: hmm a denis dneska taky nic....ze by dve miminka? :wink: a blebulka by asi dala vedet, kdyby neco......
a copak jsi usila?
29. kvě 2009 v 18:07  • Odpověz
jooo, povleceni.....ja si fakt sedim na vedeni :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. kvě 2009 v 18:08  • Odpověz
to bude asi tim, ze uz jsem tak tezka a kdyz si na nej sednu, tak neprojde nic :grinning: zase jsem sezrala dva rohliky bse syrem, salamem a rajcetem....uf...nechapu, ze se malymu nechce rust, kdyz mamina tolik basti :grinning:
29. kvě 2009 v 18:10  • Odpověz
Leni, já jsme tipovala Denis a pak sebe - max. Ludvu. :grinning: Uvidíme, jak to půjde dál. Bříško mám téměř v kuse tvrdé, ale nebolí to. :wink: Docela by se mi líbilo rodit zítra, to bych si porodila k narozeninám. :grinning:
JJ, šila jsem povlečení do postýlky do obýváku. Larisa už schne, takže už jen to povlečení. :slight_smile:
Jéé, rohlík si asi půjdu namazat taky a dám si k němu hermelínek. :grinning: :grinning: :grinning:
29. kvě 2009 v 18:20  • Odpověz
ty brdo, kdyz pises o ty larise...musim si koupit nejakou deku do kocarku a do vajicka na leto...mam tu spanelku, ale na vajicko je moc velka a silna :unamused: do kocarku pujde....
tyyy jo, ted uz se tady muse rodit kazdej den a kdokoliv :confused: :sweat_smile:
29. kvě 2009 v 18:24  • Odpověz
a kdovi, treba uz je denis taky v porodnici :confused:
29. kvě 2009 v 18:25  • Odpověz
Leniku, já mám tři deky z Tesca - ty slabý do kočárku a na lehký přikrytí i na doma. :slight_smile: Nejsou moc drahý 180 - 200,- a jsou prima. :slight_smile: :wink:
29. kvě 2009 v 18:28  • Odpověz
hmmm, budu muset neco pokouknout, aby se mi prcek neuvaril :grinning:
29. kvě 2009 v 18:46  • Odpověz
A já už taky papám - chlebík se šunkou a hermoušem. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
29. kvě 2009 v 18:53  • Odpověz
tak dobrou chut :slight_smile: hele andul, kdyby ti ilca psala a uz jsme nebyly na konikovi, tak mi pisni :wink: fakt jsem na to zvedava.....ani ti nevim, jestli uz ma ilca vsechno pokoupeny :grinning:
29. kvě 2009 v 19:02  • Odpověz
Snědýno. :sweat_smile:

Leni, to víš, že Ti písnu. Zatím se ale neozvala, beruška naše.
Ale musím říct, že jsem dost nervozní a teď už upřímně řečeno i ze sebe. :confused:
29. kvě 2009 v 19:25  • Odpověz
hele a nevis, jestli se ji mala stihla otocit? :confused: no andul, ty muzes rodit klidne zitra :grinning:
29. kvě 2009 v 19:43  • Odpověz
a zajimalo by me, jetli bude jeji manzelin u porodu :sweat_smile:
29. kvě 2009 v 19:52  • Odpověz
ahoj holky, v prodnici ještě nejsem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:, jen jsem dneska neměla chuť nějak na net, tak jsem vás zanedbávala, kdyby se cosik dělo, tak vám každopádně dám vědět :wink:

teda iluška mě pěkně překvapila :confused: , doufám, že to holky v pohodě zvládnou a brzy se ti andul ozvou, že to všechno zvládly a jsou v pořádku, moc jim držím palce. ty bláho, je to mazec, furt se někdo předbíhá a mě to už neba :unamused:
andul, taky mi tvrdne břicho, skoro celý den ho mám jak kámen a mě to tvrdnutí teda bolí, ale to už vydržím. dneska jsem objevila na toaleťáku nějaký kousek hlenu, myslela jsem, že už to asi bude hlenová zátka, ale měla jsem to takové gelovité průsvitné s bílým, takže asi to nebylo ono, když většinou píšou že je to s příměsí krve, takže asi nic z toho :grinning: . no hold si musíme počat. možná andul budeš fakt ty ještě dříve na řadě než my s Vašíkem :wink: .

jj, bledulka se tu taky dlouho neukázala, snad je všechno v pořádku a má toho jen hodně a o klárce taky pořád nic nového nevíme :unamused: , pořád na ní myslím, jak ona s Ondráškem na tom jsou.
29. kvě 2009 ve 20:28  • Odpověz
ahoj denis :slight_smile: to se to tu zacina pekne rozjizdet, co? :grinning: koukej si pospisit, aby te zase nekdo nepredbehl :wink:
29. kvě 2009 ve 20:31  • Odpověz
Pekny vecer preju :slight_smile:

Tak Ilusska uz nam rodi, tak snad jsou holky v poradku a nebude jim to trvat moc dlouho. Porad na ni myslim, kdyz si uvedomim ze ma termin jen chvili predemnou. Ja nemam do porodnice jeste nic koupenyho natoz sbalenou tasku, ale chystam se pristi tyden.

Denis neboj tobe uz se to krati :wink:

My jsme dneska uklizely s mamcou po malovani, asi sem to trochu prehnala, su docela utahana a bolelo me i brisko, ale uz je to lepsi, dam si jeste magnezko a pujdu do hajan. Za chvili mi dorazi manzel a zitra se bude stehovat nabytek.

Dobrou noc vsem a tesim se na zitrejsi zpravy :slight_smile: :slight_smile:
29. kvě 2009 ve 20:40  • Odpověz
ahoj len a sis, já bych si klidně pospíšila, ale Vaškovi se asi k nám ještě nechce :grinning:

holky, raději si ty tašky fakt sbalte, ať pak nezmatkujete, kdyb něco, je fakt, že já mám taky zbaleno teprve asi 2 týdny, ale aspoň jsem už klidnější

sis, každopádně odpočívej, já už jsem teď tak unavená, že mám problém umýt pár hrnců, natož uklízet po malování, opatruj se a dobrou
29. kvě 2009 ve 20:44  • Odpověz
ahoj sis :slight_smile: no ja byt tebou, tak si zabalim :slight_smile:
ja budu muset zjistit, co do ty porodky budu vazne potrebovat, na strankach pisou, ze skoro nic.... :confused: ale kosili budu potrebovat urcite a jelikoz spim naha, tak zadnou nemam :grinning: kdyztak spim v takovejch velikejch trickqach a v tech bych v porodce asi neoslnila :grinning: :grinning: :grinning:
29. kvě 2009 ve 20:54  • Odpověz
denis, tak musite hodne sexikovat, to prej pomaha :grinning:
29. kvě 2009 ve 20:55  • Odpověz
Holky, sedněte si - MÁME DRUHÝ MIMINKO!!!! :dizzy_face: :astonished: :grinning: :dizzy_face: :grinning:

Cituji zprávičku od Ilušky:
"Tak se nám dnes v 18,15h narodila Lucinka. 2680kg a 48cm. :slight_smile: "

Takže Iluš ještě jednou mooooooooooooc štěstí, zdraví, pohody a radosti pro Tebe, muže a hlavně Lucinku!!! :slight_smile: :wink:
29. kvě 2009 ve 21:00  • Odpověz
ilusce moc moc mocinky gratuluju ať Lucinka dělá mamince a tatínkovi jen samou radost a halvně jim všem přeju hodně zdravíčka

andul, díky za informace, k sakru, já už to chci mít taky za sebou
29. kvě 2009 ve 21:04  • Odpověz
len, sexíkovat??????????????? to neznám vesměs po celou dobu těhu, nejprve jsem měla obavy na začátku, pak se mi nějak nechtělo, pak se chtělo, ale bolelo mě to a teď mám nějak obavy, že to bude zase bolet, no asi jsem nějaká zabržděná :frowning2:
29. kvě 2009 ve 21:05  • Odpověz
jeeeeee :grinning: :sweat_smile: :slight_smile: :grinning: :zipper_mouth: to je uuuzasny :grinning: tak to kocky maji za sebou.....supeeer :sweat_smile: vitame Lucinku :dizzy_face:
ilussko, moc moc moc gratulaci, jste holky sikovny..... :sweat_smile:
andul, kdyz ji budes psat, tak od nas pozdravuj a gratulace :slight_smile:
29. kvě 2009 ve 21:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.