• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
anduliii, diky za zpravicku :zipper_mouth:
29. kvě 2009 ve 21:07  • Odpověz
Téééddddááááá.
Ilussko, taky moc blahopřeju a přeju všech hodně zdravíčka. :grinning: :grinning: :grinning:

Docela jim to netrvalo dlouho, co?
To je fajn. A Lucinka vypadá, že je taky v pořádku. To je moc dobře.
29. kvě 2009 ve 21:10  • Odpověz
denis, to znam...taky to mam nahoru dolu, i kdyz musim rict, ze toslednich par tydnu spis nahoru :grinning: urcite byste nejakou polohu vymysleli...zkuste to na boku, to by bolet nemelo, ani ublizit....a pomoct vasikovi na svet :grinning: :grinning:
29. kvě 2009 ve 21:10  • Odpověz
Den, sexík prý pomáhá jako masáž hráze.
Ale každá to má jinak. Některá v těhu sexíkuje a některá vůbec.
29. kvě 2009 ve 21:11  • Odpověz
taaaakovej cvrcek malej :sweat_smile: jj, mela to celkem rychle....po jedenacty jeli do porodky.....
29. kvě 2009 ve 21:11  • Odpověz
ja cetla, ze tomu pomahaj spermie...ze zmekcujou hrdlo ci co..... :confused:
29. kvě 2009 ve 21:13  • Odpověz
Den, a ta hlenová zátka, to klidně mohla být.
U druhého dítka jsem jí taky měla bez příměse krve a u prvního porodu vůbec.
Nadruhou stranu to stejně nic neznamená. Někomu odejde měsíc před porodem, někumu vůbec.
29. kvě 2009 ve 21:14  • Odpověz
Dr. Koucký tvrdí, že by toho spermatu muselo být hodně najednou a to asi jeden taťka nezvládne ....
Těžko říct. Rozhodně tím nic nezkazíš.
29. kvě 2009 ve 21:16  • Odpověz
Deni, mně už taky není moc dobře. Z toho tvrdnutí jsem už unavená a už to i bolí. Motá se mi hlava,trochu se klepu, brní mi nohy. Nejspíš je to jen nervozita a změna tlaku a počasí - dopo tady svítilo sluníčko a bylo sice zima, ale hezky a když se Tom vrátil domů, byl promočený na kost a ve skleničce přinesl kopici krup, co napadly místo vody. :frowning2: Malý se pořád hýbe a zádka taky nic - ale jak je vidět u Ilušky, tak to nemusí být nutnost. Každopádně jsme dneska večer vyplnili papíry do porodky a jdu dobalit tašku a batůžek manželínkoj na sál, ať máme klid. Zítra začínáme 39tt.

SNaduž to budeme mít brzo za sebou - i když nevím, zda se na to víc těším nebo jsem z toho víc nervozní. :sweat_smile:
29. kvě 2009 ve 21:16  • Odpověz
už jsem zvědavá na informace od ilušky jak to probíhalo

jj taky jsem slyšela že to pomáhá změkčovat. no my ani másaž hráze neprováděli, to nechávám na náhodě, jen si pomáhám tím maliníkem a lněným semínkem, to by mělo pomoct. uvidím asi počkám do středy, co mi dr. řekne v poradně a kdybych ještě nebyla otevřená, tak to asi s tím sexíkem skusíme :grinning:
29. kvě 2009 ve 21:17  • Odpověz
Tak dobrá zprávička na večer, tak jdu vyndat koláč z trouby a do hajan.
Zatím...
29. kvě 2009 ve 21:17  • Odpověz
dobrou noc ludvi
29. kvě 2009 ve 21:19  • Odpověz
andul, tak to máme stejné pocity, aspoň v tom nejsem sama, dneska mě i pobolíval podbříšek a jinak než u těch poslíčků, dokonce mi to i párkrát šlo do nohy, tak jsem fakt zvědavá. teď už ty tt nejsou tak podstatné.

je fakt, že ani ta hlenová zátka ještě nic neznamená, nic to neuspíší, kdyby prdla plodovka, je to jasné jak facka :wink: , no pokud by člověk zas nepochyboval nad tím, jestli to plodovka byla nebo nebyla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. kvě 2009 ve 21:23  • Odpověz
ludvi dobrou :slight_smile:
hele denis, jestli jste moc nesexikovali, tak by manza mohl dodat docela slusny mnozstvi, ne? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
andulko, treba je to jenom nervozita a nebo uz se to blizi :sweat_smile: urcite uz to nebude dlouho trvat.....
29. kvě 2009 ve 21:26  • Odpověz
Leniku, to už jsem bez dovolení ( :grinning: ) udělala a Ilče za nás všechny pogratulovala. :slight_smile: :wink:

Ludvi, dobrou!

Deni, já si asi napustím horkou vanu. :grinning: :wink:

Přestala se mnou mluvit naše číča - tulí se jen k manželínkoj a kolem mě jen obchází a kouká na mě. :confused:
29. kvě 2009 ve 21:27  • Odpověz
denis, plodovku bys asi poznala :slight_smile:
29. kvě 2009 ve 21:27  • Odpověz
andul: ze tys ji vyhnala z postylky? :grinning: :grinning:
29. kvě 2009 ve 21:28  • Odpověz
len, no on rozhodně nestrádá, snažím se mu ulevit jinak :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a jinak já nejsem vdaná, nestihli jsme to.
andul, užij si vanu, snad to pomůže aspoň trošku uklidnit a trošku zrelaxuješ
29. kvě 2009 ve 21:31  • Odpověz
andul, nebo možná číča cítí, že se něco děje :wink: , holka, jestli i ty mě předběhneš, tak mě fakt trefí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. kvě 2009 ve 21:32  • Odpověz
denis: aha, takze jako my, na psi knizku :wink: no jo, ona ta svatba nejni tak dulezita a casem se to treba zvladne :wink:
29. kvě 2009 ve 21:35  • Odpověz
akorát mi teď tvrdne břicho
29. kvě 2009 ve 21:37  • Odpověz
Leni, nevyhnala. :confused:

Deni, schválně - do jaké nohy? Já před chvílí smrkala a jak jsem smrkla, projela mi bolest přes břicho a kyčel až dopravýho nártu. :sweat_smile:
29. kvě 2009 ve 21:37  • Odpověz
jj my svatbu měli naplánovanou, doma máme prstýnky s datem 9.8.2008, takže už bych byla vdaná, zálohu na šaty jsem přesunula na rok 2010. svatbu jsme rušili měsíc a pár dnů před datem, umřela mi nečekaně mamča, takže se to nehodilo :pensive: a ani bych si to neuměla představit. chtěli jsme letos, ale s malým prckem by to bylo náročnější, tak snad to v tom roce 2010 zvládnem :wink:
29. kvě 2009 ve 21:40  • Odpověz
jj andul, mě to chytlo taky do pravé nohy, ale do kyčle a ke kolenu
29. kvě 2009 ve 21:41  • Odpověz
holky pockejte......abyste zitra nerodily obe dve :grinning: :grinning:
denis, hmm, to by bylo blby se srat....my asi taky pockame, az bude prtcek trochu vetsi....jestli mezitim neprijde dalsi :grinning:
29. kvě 2009 ve 21:43  • Odpověz
:grinning: len, všechno je možné :wink: , ale i tak bych byla raději provdaná, než svobodná matka, ikdyž ani ten papír člověku nezaručí štěstí

tak holky, já se loučím pro dnešek, zítra dám aspoň vědět, jak jsem na tom, ať se nestrachujete :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
andul, držím palce ať prcek ještě vydrží, však ty naše zlatíčka mají ještě čas :wink:
29. kvě 2009 ve 21:47  • Odpověz
Leni, mně by to asi ani nevadilo - rodit zítra. :sweat_smile:

Deni, a cítíš pohyby?
29. kvě 2009 ve 21:48  • Odpověz
andul, no aspon bys to mela za sebou :wink:
29. kvě 2009 ve 21:49  • Odpověz
jeeeezis, ted koukam, co jsem to tam napsala :astonished: :astonished: :astonished: ne SRAT ale BRAT :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. kvě 2009 ve 21:51  • Odpověz
ja bych si dala palacinky s marmeladou.....kruci, kdyby nebylo tak pozde :confounded: budou zitra ke snidani....
29. kvě 2009 ve 21:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.