• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
andul, pohyby cítím, ale jsou jemné, kolikrát si myslím, že se nehýbe a jak kouknu na bříško, vidím, že pohybuje, takže asi už má fakt málo místa a jen se tak protahuje.

tak dobrou kočky
29. kvě 2009 ve 21:57  • Odpověz
denis dobrou a drzte se, kdyby neco :wink: :slight_smile:
29. kvě 2009 ve 22:06  • Odpověz
Deny, taky se melem. :slight_smile: :wink:

Leni, mně to bylo divný - nějakmi to nesedělo do kontekstu. :grinning:

Taška dobalena - teda téměř, už jen bačkůrky, který budem kupovat zítra a věci jak ksartáč na vlasy a pod. :slight_smile:
29. kvě 2009 ve 22:13  • Odpověz
29. kvě 2009 ve 22:23  • Odpověz
ten ma vlasu, co? bobik :grinning: :grinning: :grinning:
29. kvě 2009 ve 22:25  • Odpověz
Ahooooj :slight_smile:
Huraaaaa, Ilusko, moc blahopreju, pevne zdravicko Tobe i Lucince :slight_smile: Super, mam velkou radost!!!!
29. kvě 2009 ve 22:29  • Odpověz
Leniku, to teda má! :slight_smile:

Přemýšlela jsem,že bych napsala Bledulce smsku - o všechny se o nás tady stará a teď o Iluščině Lucince nejspíš ani neví a kdo ví, kdy se tu objeví.

Ahojky Arwen. :slight_smile:
29. kvě 2009 ve 23:08  • Odpověz
dobré ráno :slight_smile:

vítám u nás další mimi a přeju hodně zdraví, štěstí a lásky do života, Ilušce posílám veeeeeeeeeelikou gratulaci! :dizzy_face:

tak holky, kdo bude další na řadě? koukám, že podle termínů to brát nemůžeme...miminka si určují sami jak kdo chce ven :slight_smile:

andul, psala jsi bledulínkovi?
30. kvě 2009 v 09:16  • Odpověz
Dobré sobotní dopoledne!

Claudi, nestihla jsem to - Arwen mě předběhla. :grinning:

Ale Bledul mi psala a přeposílala zprávu od Klárky. Pořád je v nemocnici, ale cítí se dobře, dostává léky, bříško pořád tvrdne :angry: A čeká na pondělí, co jí řeknou.
Doufám, že ji už pustí domů. :slight_smile: :wink:

Já jsem se moc nevyspala - co hodinu a půl jsem byla vzhůru, bříško je pořád jako kámen, občas to dost zabolí a vystřelí až dopalce na noze, lýtka mi fakt asi prasknou! :confounded: Bolí mě hlava, jsem unavená a pořád bych brečela. :cry:
Jedem do města, zkusit sehnat botky do porodky.

Jo a Bledulínek vás všechny zdraví!
30. kvě 2009 v 11:07  • Odpověz
tak to je fajn, že se Klarka cítí dobře, oni si ji tam už ohlídají...

takže Andul noc nebyla z nejlepších? :frowning2: tak až seženeš botky, tak pěkně doma odpočívat a nic moc nedělat, jasné? A nebreč brouku pytlíku :slight_smile:
30. kvě 2009 v 11:17  • Odpověz
Claudi, jakou adresu má ta poradna s Dr.Kouckým?

Ještě piju čajík a pak vyrazíme.
30. kvě 2009 v 11:26  • Odpověz
Tak nic - Kouckýho jsme sice našla, ale, co jsem potřebovala jsem se nedočetla. :frowning2:
30. kvě 2009 v 11:43  • Odpověz
Ahojka,

Andulko, přeju ti všechno nej nej k narozeninám.
A co Skřítě, nechystá se?
30. kvě 2009 ve 12:34  • Odpověz
Koukám, že máte všechny sbaleno.... hm tak to abych se do toho taky dala.

A my nemáme ještě ani postýlku... Jak jsem stará tak nestíhám.
30. kvě 2009 ve 12:38  • Odpověz
ahoj holky, dneska vás jen pozdravím, a nakouknu až zítra.

mám tu vzkaz od Klarky prostřednictvím její kamarádky, který nechala na snažilkách :

pajula • snž • Včera ve 22:03

Ahojky holky,vím,že sem nepatřím,ale píši ohledně Klárky(jsem její kamarádka),dneska jsem s ní mluvila ,leží v Benešově a bude tam ještě nějakou dobu ležet ,bere prášky,které se musí brát pod dozorem, je maličko otevřená,ale nechtějí jí zašívat,protože jí tvrdne bříško, má jakoby vibrační dělohu,nebo něco takového ,doktoři jí říkali,že by bylo dobré.aby Ondráška udržela jěště 5 týdnu,tak je možné,že bude 5 týdnu v nemocnici,ohledně tvrdnutí bříška a že by mohla předčasně porodit,musí mít klid na lůžku. Pozdravuje Vás.Jinak Klárka s Ondráškem jsou v naprostém pořádku,cítí se dobře. .

Andulko, všechno nejlepší k narozeninám, hodně štěstíčka, zdravíčka, lásky, pohody, úspěchů v osobním životě a hlavně Skřítě ať vám dělá jen samou radost :slight_smile:
30. kvě 2009 ve 12:41  • Odpověz
Klárce držím palečky, určitě všechno dobře dopadne. V nemocnici si jí ohlídají a třebas tam nebude muset být ani tak dlouho.
30. kvě 2009 ve 12:45  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Ilussko posilam gratulace k Lucince, at vam dela jen samou radost :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Andulko vsechno nej k narozeninam.

Klarce taky drzim pesticky at jim to dobre dopadne, hlavne ze jsou v poradku.

Tak holky ktera bude dalsi? Ludva nebo Andulka :wink: Ja si asi zajedu po nedeli do Brna a zacnu pomalu balit tasku do porodnice, pro jistotu. Nemam jeste vubec nic, nocni kosili taky nemam. Vcera sem to asi prehnala s uklidem a moc sem se nevyspala jak me celou noc bolelo brisko. Dneska uz je to lepsi.
Mala kope osto sest tak snad se pri tom otoci :slight_smile:

Pekny vikend vsem :slight_smile:
30. kvě 2009 ve 13:07  • Odpověz
Andul - koukám, že Kouckého jsi si našla... já už tu pak nebyla. jo a všechno nejlepší k narozkám...

Ludvo - tak už balíš? :slight_smile:

Sis - neuklízej, kašli na to....a nebo jen tak zlehka...

My montujeme nábytek prckovi do pokojíčku, Pepino ho dnes přivezl...takže já jsem taková "podej, přines, přidrž" Už se těším až bude pokojík nastěhovaný a načinčaný... pak udělám foto a podělím se s vámi... :wink:
30. kvě 2009 ve 13:16  • Odpověz
Ahoj kočky, týý jo, co to tady čtu? Už je další mimiko? Lucinka si na svět pospíšila :slight_smile: Hurááá!! A já mám zase slzičky. Ilussko – moc gratuluju, jste holky šikovný. Přeji vám moc, aby jste byli všuchnio zdraví a šťastný!!!

Tak teď už to půjde jako po másle - ludva, denis, andulinka (moc díyk za zprávičky!!!)...

Leni - k velikosti mimča - moje kamarádce taky řekli, že její holčička je menší než má být, termín jí neposunuli, akorát prý bude mít nižší porodní váhu a poslali ji na vyšetření placenty - jestli funguje tak, jak má (možná se na to zeptej na další kontrole)

Andulinko – VŠECHNO NEJLEPŠÍ K NAROZENINÁM!!!! HLAVNĚ HODNĚ ZDRAVÍ!!! a ABYSTE BYLI UŽ BRZY ŠŤASTNÁ TŘÍČLENNÁ RODINKA :slight_smile:
30. kvě 2009 v 15:17  • Odpověz
Jinak jsem mov ráda, že klarka s bledulkou jsou v pohodě.

Když jsem byla včera na záchodě, tak jsem měla pocit, že na papíře mi zůstal takový bílý čirý hlen. Nevím, jestli je to ta zátl anebo nebo ne - bylo to úplně bez krve. Pro jistotu už jsme ale zabalený do porodnice se vším všudy :slight_smile:
30. kvě 2009 v 15:22  • Odpověz
Ahojda,

všem moc děkuji za přáníčko k narozeninám. :dizzy_face:

Holky, já si jdu uvařit ten čajík od Bledulky. Kéž by se to Skřítě chtělo už vykulit nebo mi aspoň břicho povolilo. Jsem z toho uondaná jak štěně. Nejradši bych pokaračovala ve spánku,ale bojím se, že nebudu spát v noci. :frowning2: :frowning2:

Jani, to je dobře, že jsi sbalená. Helnová zádka může ale taky být nemusí s krví a taky třeba nemusí být vůbec. A taky všude píší, rozdílnou dobu k porodu, kdy se objeví. :frowning2:
Proč to nemůže být nějak líp a jednoznačně poznatelný - ten porod?? Myslím před tím, než odteče voda.
30. kvě 2009 v 17:34  • Odpověz
Ludvi, vzhledem k tomu, že "zasloužilé" maminy rodívají dřív, tak by sis už asi sbalit měla. :wink: A nemyslím, že by souviselo s věkem. :grinning: Spíšstěma dvěma dětma,co už máš doma. :wink:

Sis, odpočívej - však se ještě nauklízíme než budeme starý. :slight_smile: :wink:

Claudi,co pokojíček- už seto rýsuje? Těším se na fotky. :slight_smile:

Deni, jak se cítíš?
30. kvě 2009 v 17:43  • Odpověz
ahoj andul :slight_smile: neboj, skrite se za chvili vykuli a bude dobre :wink: ja byt tebou, tak si jdu jeste schrupnout, taky jsem se oddavala risi snu :wink: a co backurky do porodky, uz mas?
30. kvě 2009 v 17:51  • Odpověz
ja tady ted procitam o tom kybliku na koupani a docela o nem uvazuju....jak budes koupat ty?
30. kvě 2009 v 17:52  • Odpověz
jsem si na sebe upletla peknej bic...ke snidani jsem delala ty palacinky a meli jsme je spis k obedu :grinning: :grinning: delala jsem je na jedny panvicce a trvalo to skoro dve hodiny, nez se vsechny usmazily :angry: :angry: :angry:
30. kvě 2009 v 17:53  • Odpověz
Leniku, ahojky!
My máme koupenou vaničku a pokud to půjde, budem koupat v ní. Ale od kamarádky máme slíbený i kyblík, takže v případě potřeby bude i kyblík. A kdybych ho neměla slíbený, tak než ho za 6OO,- koupím, zkusila bych mimčo nejdřív koupat v klasickým kýblu - jestli se mu to bude líbit víc než vanička nebo ne. :wink:
30. kvě 2009 v 18:26  • Odpověz
Teda - to musela být hora palačinek! :grinning:
Botky nemám - žádné se nám nelíbili. :frowning2: Ale koupila jsem si aspoň v DMku čaj na kojení a naušničky a čelenku do vlasů a žínku :slight_smile:
30. kvě 2009 v 18:33  • Odpověz
hm, prave ze to hora palacinek nebyla :stuck_out_tongue_closed_eyes: bylo jich asi 10 :grinning: :grinning:
hele, jukni na tohle....skoukni to cely :sweat_smile: http://www.youtube.com/watch?v=caYo1mPRjzw&feature=related
30. kvě 2009 v 18:41  • Odpověz
Dobrý způsob uspávání. :grinning: Říkaj, že kyblíky jsou superpro neklidný děti - že jim to připomíná dělohu.
30. kvě 2009 v 18:50  • Odpověz
bobik, vid? :sweat_smile: no ja cetla, ze ten kyblik pomaha i pri kolikach...jak je to mimi schouleny.....
30. kvě 2009 v 18:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.