• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
Zní to logicky. :wink:
30. kvě 2009 v 19:03  • Odpověz
Normálně zvažuju, že pokud mi bude i zítra odpolenedne takle blbě, že si zajdu do špitálu na monitor.
30. kvě 2009 v 19:53  • Odpověz
andul, pokud muzes, tak si tam urcite zajdi, vzdyt za to nic nedas a budes mit klid :wink:
30. kvě 2009 ve 20:37  • Odpověz
Ahoj kocicky..... Andulko, copak se deje, co Ti je? Ted jsem teprve dorazila a docetla - jeeee, ja jsem Te predbehla, to nebyl umysl, prosial jsem az ted :slight_smile:

Claudisku, diky moc za kosilku, jdu ji vyzkouset, holcicko, snad mi nebude mala....je moc krasna....

Jinak se hlasim opet po narocnem dni- prijde mi, ze je to jeste horsi, nez v tydnu v praci :angry: :angry:
Byli jsme se s Jardou fotit u fotografa, mela jsem s sebou i Danecka, ktereho to nebavilo a desne tam zlobil, do foceni delal ksichty a malem jse to nedofotili :slight_smile:
Nakonec Vam ale muzu rict, ze jsem se divala tomu fotografovi na displej a mam pocit, ze ty fotky budou pekne, tesim se, az je dan do albicka. Ale holky, teda - mam uctyhodny pandero, fakt strasny, ted jsem se teprve videla v realu a brrrrr....fakt brrrr - nemate takove bricho a- ani jedna, to mi verte
30. kvě 2009 ve 22:07  • Odpověz
Ahojka,
poslušně hlásím, že mám jakžtakž sbaleno do porodnice (nebo taky do sanitky :grinning: :grinning: ).
Dokonce jsme zajeli k mamině pro postýlku, košík a zavinovačky, ale vaničku jsme samozřejmě zapomněli :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Tu už manželín přiveze sám.

Postavili jsme postýlku a Terka jí načančala, ale mimivěcičky jsme ještě nechaly v igelitech, aby se nám to nezaprášilo.

Andulko, copak, copak, snad mě nechceš taky předběhnout!!!!! Starší mají přednost :grinning: .
To bychom ti s Denisou daly!

Arwen, už se těším na fotečky.
30. kvě 2009 ve 22:28  • Odpověz
Ve středu jsem byla v metru kupovat jízdenky a seděl tam bezdomovec. Když mě uviděl s houfem dětiček a obrovským pupkem, vyvalil oči a na celý podchod pravil : NO PÁN BŮH POŽEHNEJ! :grinning: :grinning: Nevěřila bych, jak rychle ještě můžu chodit. Valila jsem se z metra jako kolový blesk. :grinning:
30. kvě 2009 ve 22:32  • Odpověz
Claudi, máte smontováno? Nám docela stačila jedna postýlka.....

Holky jdu do vláken, nějak nemůžu udržet víčka.
Dobrou....
30. kvě 2009 ve 22:33  • Odpověz
Ludvi, ale taky se říká: "Mládí vpřed!" :grinning: :wink: A upřímně řečeno - zdvojnásobila jsem dneska dávku maliníkovo-jahodového odvaru. :sweat_smile: Břicho mám stále jak kámen a bolesti v podbříšku a užse těším, až bude Skřítě na světě. :dizzy_face:
Jéé,tak to už taky můžete rodit, když máte postýlku a tašku do porodky. :wink: Ještě mě napadlo, že místo v sanitce by Tě mohli záchranáři odrodit doma. :grinning: :wink:

Arwen, taky se už moc těším na fotky! A co Jarda- fotil se s váma?Nebo to jako Claudinčin Pepča zazdil? Zítra zkus odpočívat, broučku!

Leniku, když já mám strach, abych pak v porodce třeba dva dny neležela a nečekala, až se to rozběhne naplno. :sweat_smile: :frowning2:

Jdu taky do hajan. Dobrou noc!
30. kvě 2009 ve 23:32  • Odpověz
Dobre ranko. Andulko, jak je? Je tady nekdo? Venku je pekne hnusne a me ceka ukid, je to tady jako u cunatek. Vcera jsem sehnala tresne, mam pul kila, tak uz vidim, jak se jich precpu :slight_smile:
31. kvě 2009 v 09:09  • Odpověz
Ludvi, haha, to muselo byt krasny s tim bezdomacem, normalne zavidel....my potkali v metru taky jednoho, ale primo ve vagone. Hele, mel na sobe v tom vedru vysoky boty, ktery si vevnitr zul a zacal se drbat pod ponozkama. Sedeli jsme fakt asi 5 metru od nej a stejne jsme umirali smrady. A v ten den vecer jsem objevila Daneckovi ty vsi :slight_smile:
31. kvě 2009 v 09:19  • Odpověz
čauky těhulínky :slight_smile:

Arwi - tak jak košilka, jde ti? já myslím, že ti bude moooc slušet a malá ti rozhodně být nemůže, neboj :wink: To, že máš asi větší bříško, tak to je jasné, vždyť tam ty koblížkové máš přece dva :slight_smile: Jsem zvědavá jaké budou fotky až je budeš mít...

Ludvi - smontováno ještě není, teď se pracuje ještě na šatní skříni a pak nás čeká truhla a už to bude finále, pak mě čeká úklid, neboť je tu bordel jako v tanku :grinning: Tak vy jste dovezli vše kromě vaničky? No to by bylo aby se něco nezapomnělo, že? To taky znám... Jo a bezdomovec byl nějakej nachytro, ne? :grinning:

Andulínku - jak je dneska, je vše v pořádku?
31. kvě 2009 v 09:53  • Odpověz
Claudisku, ahojky. Odskakuju sem od prace, musim tady uklidit a vuuuuuuuuuubec se mi nechce. Kosilka mi je, je elasticka, rozhodne neni volna, ale je na brisko. Priznam se, ze jsem v ni spinkala :slight_smile:
Je ale kojici, takze ji vyperu a necham si ji do porodnice. Luce dam dneska penizky, ja blbec jsem si vcera nerozmenila a nemela jsem to akorat...
Ja jsem na ty fotky taky taaaaaakhle zvedava, snad uz bude zitra CD, sice nebudou barevne upravene, ale aspon neco :slight_smile: Jak je, kocicko?
31. kvě 2009 v 09:58  • Odpověz
Ahojda.

Hlásím, že dneska mi je o něco líp.Ale bříško mě bolí pořád - asi homámnamožený od těch dvoudenních poslíků. :frowning2:

Psala jsem dneska Ilušce a vyřizovala jí pozdravy a grastulace od vás. :slight_smile: :wink:

Holky,moc to s tím úklidem nepřehánějte! :wink:
Já si jdu hajnout.
31. kvě 2009 v 11:47  • Odpověz
Andulko, jen odpocivej. Ja vytrela a vyluxovala a uz vubec nemuzu.
Ja tem holkam dvema na jednu stranu zavidim a na druhou zase ne - kdyz je mimi v brisku, je relativni klid, ale kdyz ma zanska za sebou porod, uz je to vazne vsecko OK....
31. kvě 2009 v 11:54  • Odpověz
Arwen, Ty chceš být mermomocí další v porodnici, že vytíráš?? Holka naše neposedná!

Psala Iluška, že je Lucinka andílek, krásně spinká - hlavně přes den, ale mají žloutenku - snad to bude brzo v pohodě. Mám vás pozdravovat a prý se na nás už těší. :slight_smile:
31. kvě 2009 ve 12:03  • Odpověz
Jé, Andulko, to jsou hodny,zloutenka brzy zmizi :slight_smile:
Jak ja jim zavidim.....ne, nechci byt dalsi v porodce, snazila jsem se delat pomalu, nechtela jsem byt v humusu....
31. kvě 2009 ve 12:28  • Odpověz
Arwenoušku,to chápu - ale opravdu pomalu a opatrně. Aspoň ty víkendy zkus odpočívat co to půjde! :wink:

TAky bych to tu měla trochu pofackovat, ale vůbec se mi nechce a to břicho pořád bolí. :frowning2: Nesnáším tyhle nic neříkající stavy - proč to nemůže být konkrétní???
31. kvě 2009 ve 14:04  • Odpověz
Ahojky, všechny vás moc zdravím, super, že je Lucinka takový andílek, a žloutenka brzy zmizí, bude se teď pěkně slunit a bude to brzy zase v pořádku.
Andul, mě to bříško taky dává zabrat, včera se k tomu ještě malý mlel celý den jak o život, bylo to strašné, ale dneska je to klidnější, raději klepu na dřevo :wink: ať to nezakřiknu. Musíme už to nějak vydržet, poradnu mám ve středu, takže to uteče a jsem zvědavá co mi dr. poví.

Holky, s tím úklidem to fakt nepřehánějte, nestojí to za to, opravdu, to raději pěkně odpočívejte každou možnou minutku, a to platí hlavně pro Arwenku, ikdyž vím, co zase odepíše :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , že prostě musí, jinak se to nedá :wink:
31. kvě 2009 ve 14:26  • Odpověz
Deni, a taky Tě bříško teď tak bolí,když se malý mele? Já kdbych se nebála, že si měnechajv porodce, tak si tam zajdu. Jsem z toho už opravdu urvaná a bolavá. A je mi chvílemai na zvracení. :frowning2: A pořád semi motá hlava - ikdyž pořád piju. :frowning2:
31. kvě 2009 ve 14:31  • Odpověz
nám právě odjela návštěva, tak se jdu mrknout zda jste tu někdo vůbec byl a ono jo :slight_smile:

Arwoušku - jen ji pěkně otestuj, já v ní taky pár nocí chrupkala a pak už vyprala a nachystala do porodnice... Lucka mi dnes psala, že pro mě má od tebe korunky, tak až budu mít příští týden poradnu, tak se s ní nějak sejdu. A pocity mám podobné jako ty, jak říkáš, na jednu stranu závidím holkám co to mají už za sebou , ale na druhou stranu ten relativní klid s mimísem v bříšku taky není k zahození...takže co my vlastně chceme, že jo? :grinning: :grinning:

Andul, Deni - holčiny, pěkně odpočívejte a šetřete se, ať už nabíráte sílu k blížícímu se výkonu...a nebojte vše zmáknete levou zadní.. :wink: No, přece jsme tu všechno probrali po té teoretické stránce, tak ta praktická nás nemůže vůůůbec překvapit, co!! :grinning: :grinning:
31. kvě 2009 v 17:27  • Odpověz
Ahoj holky,

arwen - tak ty jsi se byla fotit?? už se těším na fotečky!!!

Ludvi - asi si toho bezdomovce pořádně vyděsila :slight_smile: a jinak vše sbaleno a připraveno - to je dobře (a vaničku s lehátkem jsme taky minule zapomněli u švagřice)

andul - snad už je líp - já jsem skoro celý dnešek prospala, jsem nějaká bez nálady a taky už bych si docela přála, aby se už prcek vykulil, sice mě bříško nebolí, ae cítím se jako zmlácená...

andul - díky za vzkazy od iluss - snad už holky budou brzy doma

claudi - tak šup šup s tím pokojíčkem, jsem zvědavá na fotky :slight_smile:
31. kvě 2009 v 19:04  • Odpověz
Taky zdravím,

holky, já myslím, že za všechno může počasí. Den se strašně vleče, nic mě nabaví. Terka se očividně bez bratra nudí a pořád mluví a mluví :grinning: . Mám hlavu jako pátrací balón.

Nevím, jak to máte vy, ale mě je mnohem hůře když polehávám. Připadám si jako praštěná palicí. A to nejsem žádná hyperaktíva :grinning: .

Jenom Matějíčkovi je jedno jak je, vrtí se a protahuje a je mu úplně jedno, že je ospalé počasí.
Má už jen pár hodin na to, aby se rozmyslel, jestli se narodí. Od zítřka je Bulovka zavřená :cry: :cry: . Tak musíme vydržet. V sobotu máme sraz ze základky, tak uvidíme jestli vyrazíme 2v1. :grinning:
31. kvě 2009 v 19:17  • Odpověz
Andul, jestli je ti blbě raději si do porodky dojdi.
Stejně si myslím, že když by to nebylo k porodu a Skřítě bylo v pořádku, už by si tě tam nenechali.
31. kvě 2009 v 19:19  • Odpověz
Claudi, co bordýlek - ulizený. U nás je to jako v tanku nepřetržitě.
31. kvě 2009 v 19:20  • Odpověz
holky, bordýlek uklizen, pak dorazila návštěva a pak jsme stihli ještě malou prochaázku.... pak byla "romantika" ve vaně /voda samozřejmě přetekla a já se tam s tím pupkem nemohla skoro hnout, Pepan mě pak vyhnal ven, aby se vůbec mohl umýt - takže asi tak ta romantika vypadala :grinning: :grinning: /

pokojík už mám nafocený, jen fotky zmenšit a dát do alba, ale to asi zítra, neboť začali dávat můj oblíbený film Román pro ženy - ať žije Pažout!!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
31. kvě 2009 ve 20:16  • Odpověz
Claudi, já se na Pažouta taky hrozně těšila, ale nemám na to vůůůbec náladu. :frowning2: Ani jsem to nepustila...

Taky jsem byli na hodinové procházce. A byď to bylo trochu náročnější, šla bych zas. Pak jsem to tu trochu pofackovalal a teď půjdu dodělávat ještě nějaký pracovní resty. Vanu si napustím, než půjdu spát a hezky teplou. :grinning:

Už jsem měla skoro radost, že je zátka pryč, ale byl to nejspíš jen pozůstatek manželínka z rána (Arwen, taky jsem se kněmu otočila jen v noční košili zády :sweat_smile: Já nevím, že to ty chlapy tak rajcuje).

Ludvi, když ono to asi na porodku není - prostě namožený břicho od poslíků a poslíci... Kdyby to byly aspoň pořádný kontrakce, abych tam nevypadala jak histerka.
31. kvě 2009 ve 20:39  • Odpověz
Arwen, já už koukám! ZAtím tam jsou jen dvě, ale jsou krááásný!!! A doufám, že tam bude taky úsměv. :slight_smile: :wink:
31. kvě 2009 ve 22:58  • Odpověz
Ta první je nááádherná! :dizzy_face: A máš pravdu, bříško máš velký, ale jinak nikde žádnej zadek nebo tak. :slight_smile: :wink: HOnem, honem, dávej další! :grinning: :wink:
31. kvě 2009 ve 23:00  • Odpověz
Arwi, ty jsou fakt krááásný! A že se Danulka nechal vyfotit hambatej. Ale to je moooc dobře a ta fotka je moc krásná !
31. kvě 2009 ve 23:06  • Odpověz
Andulíčkůůůůůůůůůůůůů :slight_smile: :wink: :slight_smile: :slight_smile: Díky :slight_smile: Jsem fakt za ně ráda, jenže ony budou ještě upravený barevně :slight_smile:
31. kvě 2009 ve 23:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.