• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
bledul: tak se o kladelku nezminuj :wink: a nebo vis co? Zkus to, treba ho to nazhavi a predvede ti hadi tanec :grinning:
andul: a proc te honi do postele? kdyztak mu rekni, ze tam uz jsi :wink:
30. bře 2009 ve 23:36  • Odpověz
autor
leni, tak šupiny naštěstí tedy nemám :slight_smile: teda doufám,protože je fakt,že už si tam přes břicho nevidím :wink: :sweat_smile: :confused:
30. bře 2009 ve 23:37  • Odpověz
bledul: tak se zeptej manzi, at ti to tam zkontroluje :wink:
30. bře 2009 ve 23:39  • Odpověz
Leni, mně začíná bolet břicho, jak se tu furt směju! :sweat_smile:

Když já v tý posteli jsem - mám noťase. :slight_smile: Ale on chce abych ho vypla šla spát. :frowning2:
autor
hele leni,ted mě napadlo,že jsi psala ,že jsi koule....takže bříško už ti vyrostlo? jak jsi pala,že žádný nemáš?
jj, ja se taky chechtam jak potrhla.... :grinning: jeste ze tu nikdo neni :wink: tak mu rekni, ze uz spis......
30. bře 2009 ve 23:40  • Odpověz
Bledul, třeba by to zabralo a hloubková kontrola bude muset být taky - cokybys začínala šupinatět ze vnitř? :confused: :wink: :grinning:
30. bře 2009 ve 23:41  • Odpověz
autor
no holky,já jsme se taky zasmála a ted půjdu zkusit svést toho svého "hada"

tak se zatím loučím a přeji krásnou dobrou noc a ať se vám něco krááásnýho zdá :slight_smile:
bledul: ja nejsem koule tehotenstvi, ale koule tuku :grinning: :grinning: zacinaj se mi delat zimni zasoby...asi.... :wink: ba ne, pupik uz mi pekne narostl :sweat_smile:
Leni,když s ním telefonuju, tak mi to asi nezbaští. :sweat_smile:
30. bře 2009 ve 23:42  • Odpověz
bledul:tak hodne stesti a dobrou zabavu i noc :wink:
30. bře 2009 ve 23:43  • Odpověz
andul: tak mu to neber a pak rekni, ze uz jsi spala :wink:
30. bře 2009 ve 23:44  • Odpověz
autor
andulko,nestraš..zevnitř? :confused: :confused:
30. bře 2009 ve 23:45  • Odpověz
Bledulko, dobrou noc! :wink: :slight_smile:

Leni, tak já asi taky teda zalehnu- už nějak zívám. :sweat_smile: Tak dobrou noc. :slight_smile: A zítra!

BLeduli, ať Ti to zítra v poradně dobře dopadne. :wink:
bledul: nikdy nevis..... :grinning: :grinning: :grinning:
autor
holky já fakt jdu i když jsem se teda s vámi zasmála :slight_smile: díky a dobrou :slight_smile:
30. bře 2009 ve 23:46  • Odpověz
jj kocky, pekne se vyspinkejte, ja si jdu pustit nejakej filmek....tak dobrou vy dve hadice :grinning:
30. bře 2009 ve 23:47  • Odpověz
BLedul,no co kdyby? A to si přece nevezme Honza na svědomí, že Tě pořádně nezkontoloval. :grinning:

Len, my sebavili už asi 45min přes hlasitý odposlech - takžeani Tvá další rada nešla využít. :sweat_smile: Tom ´dělal nějakou administrativu a já si povídala s vámaado toho jsmesi povídali spolu. Ale teď šel pracovat, tak jsem musela slíbit, že budu hodná holka a půjdu spinkat.
30. bře 2009 ve 23:49  • Odpověz
Leni, Padesátkrát a stále poprvé? :grinning: :wink:
30. bře 2009 ve 23:50  • Odpověz
ahaaaa.....tak to jo :wink: tak bud hodna a dobrou noc, tobe i hadatku :pensive:
30. bře 2009 ve 23:51  • Odpověz
andul: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to bych mohla, ze? :grinning: uz jsem to dlouho nevidela.... :wink:
30. bře 2009 ve 23:52  • Odpověz
Leni, tak něco hezkýho vyber a moc neponocuj! :grinning:

Papá a zítra. :wink:
30. bře 2009 ve 23:57  • Odpověz
Paaaani holky to je teda tema do nove diskuze... Jste me fakt pobavili :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

No jinak ja uz taky frcim do hajan, je pozde ale musela jsem vas docist, abych toho nemela na zitra moc :wink: :wink:
Ja teda meho hada necham v poklidu spat :sweat_smile: :sweat_smile:

Jinak karty se vyvedli, jsme je pekne vyklepli. Spise se bojim ze uz je to snami brzy prestane bavit, protoze prevazne vyhravame mi s Dadou. No tak uvidime.

Tak preji krasne sny a dobrou
31. bře 2009 v 01:35  • Odpověz
Dobre ranko tehulinky.

Tak jak jste se vsechny vyhajinkali?
31. bře 2009 v 08:28  • Odpověz
Ahoj maminky, hlasim se zase z prace, vcera jsem nevedela, kde mi stoji hlava, vecer razitkovala letaky pro tu vedlejsku a predtim byla na kontrole. Nemela jsem jist tu koprovku, ja to vedela. Zase mam o 2 kg vic, tak to tady upravuju tak, ze se cpu hermelinovym salatem :grinning:
Donutila jsem pana doktora pod pohruzkou nasili, aby se snazil a rekl mi, jestli vidi pohlavi. Jedno z dvojcatek na nej vystrkovalo zadecek, druhe spolupracovalo trosku vic, takze si chudak malem vykoukal oci, ale pindika nevidel :dizzy_face: :dizzy_face: Ze by opravdu aspon jedna? :slight_smile:
31. bře 2009 v 08:35  • Odpověz
Ahojky Arwenko. Tak moc drzim palecky, aby jsi tam teda tu jednu hplcicku nasla :wink: . Preji dobrou chut. :wink:
31. bře 2009 v 08:44  • Odpověz
Ahoj Ritu, Tebe uz jsem nevidela, jak je? Pojedes na srazik?
31. bře 2009 v 08:48  • Odpověz
Holky tak jsem chtela do albicka vlozit ten sportak, jak jsem vam o nem psala a me ta fotka nejde zmensit, takze to nejde. Nemam v pocitaci program na zmensovani fotek. Podle fotky vypada ze je vazna uuuuuuuplne novej :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: . Jinak v cene mam este nanoznik, plastenku, pumpicku a podlozku pod zada. Jen ta podlozka na netu stoji okolo 1100,- . Takze jsem usetrila este vic. Ja mam z toho takovou radost :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
31. bře 2009 v 08:54  • Odpověz
Arwen srazik mam v planu, tak snad to dopadne. No a dokonce to vypada, ze nam bude prat i pocasko. Coz je uplne super!!!
No mam se super, nevim jestli jsi docitala nejak tu vcerejsi diskuzi, ale uz jsem sehnala konecne kocarek!!! A uplne za super penize!! Takze z toho mam strasnou radost.
31. bře 2009 v 08:56  • Odpověz
Ritu, a kde se shaneji kocarky za super penizky? Mas novy nebo starsi? Ja jsem se divala na Cernaku do toho Baby worldu ci co to je a malem me odvezli - kocarek na dvojcata, nic moc a 24 000. Fuj. Jasny, na netu sezenu levnejsi, ale i tak je to sila :slight_smile:

Pokud je z netu, vloz sem odkazek :slight_smile:
31. bře 2009 v 09:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.