• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
ludvi, taky si myslim, ze na holcicky, se nakupuje o neco lip..... :sweat_smile:
2. dub 2009 v 10:48  • Odpověz
holky, my co čekáme kluky hold nebudeme mít žádný panenky, ale drsný raubíře :grinning: :wink:
2. dub 2009 v 10:49  • Odpověz
kvet....hm, prave :wink: ale do lebek bych ho opravdu neoblikla....to je siiileny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. dub 2009 v 10:51  • Odpověz
no my z něj asi budeme mít chvílema hošíka s medvídkama a chvílema rockera :grinning:
2. dub 2009 v 10:52  • Odpověz
tak to my asi rockera neeee :grinning:

musim si jit koupit mliko....hned jsem zpatky :wink:
2. dub 2009 v 10:57  • Odpověz
len: copak budeš dělat s mlíčkem? Jednou tady Bledulka varovala před nadměrnou konzumací mlíka, že pak nemohla nějakou dobu kojit, že to Tomíkovi nedělalo dobře. V poslední době na mlíku taky hodně ujíždím, není pro mě problém si dát každej večer půl litru :grinning: Tak to budu muset začít asi nějak omezovat
2. dub 2009 v 11:00  • Odpověz
čauky
dneska je nádherně, možná po obědě zkusím jít na chvíli na zahrádku :wink:
posílám inspiraci pro pindíky, jestli mi potvrdí kluka, jdu do nich :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
http://www.veseledite.cz/laclacky-maskac-zelene-p-1252.html
2. dub 2009 v 11:05  • Odpověz
Já teda piju mlíko ve velkým, přece jen nechci přijít o zuby a tak.
2. dub 2009 v 11:07  • Odpověz
Do porodky se zabalím kojící čaj, odsávačku a Bepanthen.
Tedy děvčata, nějak se nám to kvapem blíží :grinning:
2. dub 2009 v 11:08  • Odpověz
Ahojky kláry :slight_smile: Půjdeš opečovávat zahrádku po zimě? To jsi mi připomněla, že musím zaúkolovat manžu, aby mi vohodil ven květináč s azalkou :slight_smile:
2. dub 2009 v 11:09  • Odpověz
ludva: no ani nemluv... jsem se lekla, když jsem si všimla, že mám v pase už 33 tt :grinning:
2. dub 2009 v 11:10  • Odpověz
Už mám takovej pupek, že se včera soudružka učitelka bála abych neporodila na třídní schůzce :grinning:

Jo a jinak jsem si musela dokoupit velikannánský kalkoty, abych měla v čem chodit.
2. dub 2009 v 11:12  • Odpověz
ludva: ty si budeš odsávačku brát i do porodky? nad tím jsem vůbec neuvažovala, ale myslím si, že v případě potřeby určitě na oddělení mají
2. dub 2009 v 11:13  • Odpověz
no tak, rodila jsem sice pradávno, ale v Motole mi odstříkavaly mlíko sestřičky ručně (spíše nehty), takže podruhé jsem vyrazila s odsávačkou. Nakonec jsem byla ráda, protože na oddělení měli jen 2ks. Takže si jí zabalím opět s sebou, spolus s tampony do podprdy a tak.
2. dub 2009 v 11:22  • Odpověz
kvet: jj, odsávačku v poroce mají. Já jí tam taky brát nebudu. vezmu tam jen to nejzákladnější. Přemýšlím o zavinovačce, jestli ji tam vzít a nebo ne, protože ji tam určitě taky budou mít.
2. dub 2009 v 11:22  • Odpověz
Už z hygienických důvodů. Ale já měla vždycky zánět hned v porodnici.
Měla jsem tu obyč pístovou z lékárny, tenkrát jiná nebyla.
2. dub 2009 v 11:24  • Odpověz
tak uz jsem zpatky :slight_smile:
kvet: dostala jsem chut na kukuricny lupinky s mlikem, ale nemela jsem mliko :slight_smile: no, ja ho vzdycky hodne pila a nejradsi ho mam kdyz jedeme k Petrovi domu a oni maj kravy, tak hlavne v lete, kdyz je to mliko vychlazeny na 4 stupne....to je mnaminaaaa :grinning: :grinning: ja mam spis problem s vajickama.... :unamused: uz jako dite jsem byla schopna je jist i syrovy :confused: a ted jsem schopna je jist kazdej den, na jakykoliv zpusob...hmm, to by se asi nemelo :confused:
ahoj klari: takze taky budes mit drsnaka, jo? :grinning:
2. dub 2009 v 11:24  • Odpověz
Len bála bych se Salmonely
2. dub 2009 v 11:25  • Odpověz
Iluss, zavinovačky v porodce mají, neboj
2. dub 2009 v 11:26  • Odpověz
ludva: sestřičky ručně? :confounded:

No já si ji brát nebudu a kdyby bylo nejhůř, tak ji vždycky může někdo z rodiny dovést :slight_smile:

iluss: nějak mi vypadlo, kde budeš rodit, ale jak jsem ležela v tom Hradci, tak tam žádná mamina neměla na miminka svoje věci, měly všechno nemocniční
2. dub 2009 v 11:26  • Odpověz
len: jako malý mně vajíčka chutnaly syrový s cukrem :grinning:
2. dub 2009 v 11:27  • Odpověz
květoldo, čteš správně, ručně.
Spíš abys jí měla doma, aby ti jí taťka kdyžtak dodal.
2. dub 2009 v 11:27  • Odpověz
já budu rodit v brandýse nad labem. jj, většinou si tam taky maminky nic neberou, jen věcičky na převoz domů, jinak tam všechno dostaneme :wink:
2. dub 2009 v 11:28  • Odpověz
Loučím se, jedu pro kluka do školy, mějte se tu pěkně
2. dub 2009 v 11:29  • Odpověz
ludva: copak o to, že ručně, některým maminám to tak prý i vyhovuje, ale že zrovna sestřičky :slight_smile: V areálu porodnice je lékárna, tak by to byla taky jedna z možností :slight_smile:
Hopsa hejsa do Brandejsa, taky jsem o něm uvažovala
iluss: aspoň si pak maminky nepřivezou domů kupu prádla :slight_smile: Oblečení si pak nechám na Radimka donýst až v den odchodu z porodnice
2. dub 2009 v 11:30  • Odpověz
ludva: to bylo tenkrat, kdyz jsem byla mala.....to snad ani salmonela nebyla a vajicka byly domaci :grinning: :grinning:
kvet: jj, s cukrem taky :grinning:

:confused: :confused: :confused: co to ctu? sestricky odstrikavaj nehtama...no toto... :confused: :confused:
ludva: pa pa :slight_smile:
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.