• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
bledul, to musel mit taxikar radost :grinning: :grinning: mela jsi aspon plinku? :grinning:
1. čer 2009 ve 12:00  • Odpověz
autor
leni,jo,plínu jsem měla a pod sebe ještě jednu a k tomu ručník :grinning: :grinning: :grinning: taxikář byl v pohodě...on na něj u domu čekal manžel a řekl mu kam se pojede a pak jsem přišla já a on se jen zeptal "jako až takhle jo? jako rodíte? " a my že jo,že rodím :grinning: no a po příchodu do porodnice jsem nahlásila,že mi odtekla voda a sestřička nedůvěřivě,at jí dám vložku,že mi udělá ten test,zda je to plodovka.... no a já vytáhla tiu velikou jednorázovou srolovanou podložku,která byla úúúplně nacucaná a kapalo to z ní..a setřička jen "aha,tak to je asi jasný " :grinning: :grinning: :grinning:
1. čer 2009 ve 12:03  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak to musela byt docela sranda :grinning:
1. čer 2009 ve 12:08  • Odpověz
bledul, já myslím, že zátku ještě mám, sice jsem před pár dny cosik našla na toaleťáku, ale bylo to průsvitné s bílým, tak nevím, ale myslím, že to zátka nebyla.
bledul, ty bláho, to ti to tak taklo? tak to je teda mazec, tak to byl měl člověk poznat, že mu odtekla plodová voda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. čer 2009 ve 12:10  • Odpověz
a copak andulka? nemá teď poradnu, nebo jela do porodnice? nějak jsem nepostřehla, kde se vytratila.
1. čer 2009 ve 12:13  • Odpověz
autor
leni-jo docela to sranda byla-aspon jsme byli s manželem pěkně a pozitivně naladěni :slight_smile:

deni- teklo mi to hodně-prostě jsem ucítila lupnutí a na židli vyteklo naráz asi dvě deci plodovky..a pak to stále teklo docela dost a já mohla po bytě chodit jen s ručníkem mezi nohama :slight_smile: ale někomu může odtékat po troškách-to nevím jak se poznává,ale každopádně plodovka jak jednou začnbe,tak pak užteče stále až do porodu :slight_smile:
jo a zátka může být průhledná...může být narůžovělá,ale já ji měla jakoby bílý poloprůsvitný gel -nebo spíš sliz-nebo ještě přesněji-konzistence jako "sopl"

andulka šla něco zařizovat a pak šla pro monitor do postýlky :slight_smile:
1. čer 2009 ve 12:18  • Odpověz
autor
a ted chce něco napsat Tomášek-vrhnul se sem ke mě a sápe se po kávesnici,tak mu dám prostor :slight_smile:

xc-c-----.-.-..---,-. x fcvnnů,,m
1. čer 2009 ve 12:20  • Odpověz
no Bledul, Tomík je moooc šikovnej kluk, ale prosím tě řekni mu, že japonsky neumím, tudíž té větě nerozumím :grinning: :grinning:
1. čer 2009 ve 12:25  • Odpověz
bledul - "sopl" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. čer 2009 ve 12:29  • Odpověz
bledul, já to na tom toaleťáku měla taky tak, ale našla jsem to jen jednou, a do teď už ne, sice jsem četla, že to nemusí odcházet každý den, ale i nárazově, tak možná jo.

tomík je šikula, za chvíli se naučí ten správný prstoklad :grinning:
1. čer 2009 ve 12:32  • Odpověz
autor
claudi "soplu" se moc nesměj :sweat_smile: :wink: ,táhlo se to na toal. papíře asi 30 cm....a popis je teda trochu moc naturalistický,snad mě omluvíte...ale jinak to popsat nejde :grinning:
1. čer 2009 ve 12:33  • Odpověz
autor
deni,tak to zátka být mohla :wink: fakt,není nutné,aby to bylo růžové,já měla vše jen bílé-jak zátku,tak plodovku :slight_smile:
1. čer 2009 ve 12:36  • Odpověz
autor
a zátka je určité množství čehosi,co když odejde,tak už odešlo a nové se netvoří-narozdíl od plodovky ,která se tvoří neustále až do porodu...
1. čer 2009 ve 12:37  • Odpověz
tak to budu chodit na WC s metrem, abych toho soplouše přeměřila... :grinning: :grinning: Jo, ale máš pravdu, už jsem o tom slyšela, že takhle může klidně zátka vypadat... No zatím se směju, tak je to dobrý. Horší bude, až to nastane a já propadnu zmatkům a panice :grinning:
ségře odešla až těsně před porodem, kamarádce prý asi týden před porodem, takže to je také hodně individuální....
1. čer 2009 ve 12:40  • Odpověz
holky, copak asi Janča, jak pak jí je kočce naší???
1. čer 2009 ve 12:42  • Odpověz
jj ono je to různé, bohužel to není úplně podle knížek, každá to popisuje jinak
já jdu holky vařit ať tu něco mám
tak jsem si dala sprsku, uvarila kaficko a jdu docist :wink:
1. čer 2009 ve 12:44  • Odpověz
ha ha SOPL :grinning: :grinning: a triceticentimetrovej :grinning: :grinning: claudi, to aby sis metr na zachode nechala, pro kazdej pripad, abys pak nebehala se soplem po byte :grinning:
bledul a to kdyz ti ta voda odteka, tak se porad dela nova?? :confused:
1. čer 2009 ve 12:46  • Odpověz
jsem se divila, jak jsi psala, ze jance odtekla voda, ale na porod to nevypada :confused: ja myslela, ze kdyz odtece voda, tak uz je porod rozbehnutej....
1. čer 2009 ve 12:47  • Odpověz
autor
claudi-mě odešla v poledne a večer v sedm po porcházce mi praskla ta voda a mezitím jsem měla kontrakce o kterých jsem si myslela,že jsou to poslíčci :slight_smile: byli nepravidelné,ale nepravidelné byli i při porodu takže ještě že mi voda odtekla-pak teprve byly kontrakce víc cítit a bylo mi jasné,že "tohle" už může vést k porodu :slight_smile:

claudi-janča zatím nepsala,zatím jí psát nebudu,počkám až napíše ...po odtoku plodovky by se mělo do dvou dnů porodit-i kdyby se porod měl vyvolat ...a ještě se občas dostáaí antibiotika,aby mimčo nebylo ohrožené infekcí...tak uvidíme,třeba se to janičce rozjede samo a spontánně :slight_smile:
1. čer 2009 ve 12:48  • Odpověz
dva dny???? :confused: :confused: a v cem tam to miminko je???
1. čer 2009 ve 12:50  • Odpověz
autor
leni-no ,může odtéci voda,ale nemusí se otevírat a mít kontrakce,takže se to kdyžtak musí vyvolat....ted už by janča prostě během dneška či zítřka měla porodit-i když by ho měli vyvolat...voda se tvoří stále až do porodu...
1. čer 2009 ve 12:50  • Odpověz
autor
ona se ta voda stále tvoří.... myslím,že ty dva dny jsou maximum a asi i záleží jak hodně ta voda odchází-někomu po troškách někomu najednou velké množství jako mně třeba...

navíc ráno se třeba neotvírala ještě,ale ted už třeba může rodit :slight_smile:
1. čer 2009 ve 12:53  • Odpověz
nám to taky tak říkala PA na kurzu, že po odtoku plodovky musí mimčo ven do 48h....
1. čer 2009 ve 12:56  • Odpověz
to jsou mi veci :confused: holky, ja jsem normalne v panice....kdyz se kouknu, ze ilusska rodila ve 36 tydnu, tak to vlastne muze prijit kdykoliv....a ja jeste nemam vsechnpo pripraveny a nakoupeny :astonished:
1. čer 2009 ve 12:59  • Odpověz
jůůů, mě teď přinesla tchýňka vaničku ajhod, no ty jsou jako malovaný a voňavoučký...už je běžím umýt a hned je ztrestám :grinning:
1. čer 2009 ve 13:01  • Odpověz
Leni - já jsem taky až když Iluš porodila, uvědomila, že teď už to může nastat kdykoliv a hned bylo zbaleno a všechno připraveno, raději....
1. čer 2009 ve 13:04  • Odpověz
autor
koukám,že nás všechny iluška trochu popohnala k akci,že? :slight_smile: :grinning: já slibuju ,že už opravdu,ale opravdu zabalím tomíkovi tašku a taky slibuju,že už opravdu ,ale doopravdy dám pod prostěradlo podložku,kdyby mi rupla voda v posteli ...a tentokrát opravdu doopravdy :slight_smile: protože pořád to doma jen slibuju a jen o tom mluvím :sweat_smile: :wink:
1. čer 2009 ve 13:08  • Odpověz
jsem nenasytná a snad k tomu ještě bezedná, mám v sobě talíř polévky, 5knedlíků s omáčkou a navrch jsem do bříška prckovi poslala tu vaničku jahod.... no teď budu čekat co to se mnou udělá...
budu muset chvíli jít provozovat ležing k televizi, ať se tam ta potrava pěkně urovná... :grinning: :grinning:
1. čer 2009 ve 13:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.