• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
mnaaaaam, jahuuuudky......taky bych si dala :slight_smile: claudi, ja bych si taky rada zabalila, ale nemam nakoupeno :confused: a nejak zase dochazej penize, tak nemam ani za co nakupovat, musim pockat az pobere Petr a to je az pristi tyden....tak snad se nic nestane...tuk tuk tuk....a zvladneme to :wink:
1. čer 2009 ve 13:08  • Odpověz
bledul :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: slibuju co jsem slibil a odvolavam co jsem odvolal :grinning: :grinning: :grinning:
1. čer 2009 ve 13:09  • Odpověz
jj, ilca to tady pekne popohnala k baleni :grinning: :grinning:

jsem zvedava, kdy prijde zpravicka od janci :sweat_smile:
1. čer 2009 ve 13:10  • Odpověz
autor
claudi-jahůdky závidím lehce :slight_smile: já už se raduju,že začíná sezona melounů,ale ještě víc se těším an třešně....ty miluju moc moc moc..takový ty červený až skoro černý ..mnam mnam mnam :slight_smile:

holky,tomíno se s mlíkem odebral do postele (na manželovu půlku) tak jdu za ním ho "hlídat se zavřenýma očima" :grinning: :grinning: :wink:
1. čer 2009 ve 13:10  • Odpověz
autor
leni,tak nějak......a slibuji co jsem slíbil :grinning: :grinning: :grinning:
1. čer 2009 ve 13:11  • Odpověz
bledul - tak pozor, abychom to nepřijeli zkontrolovat, zda jsi všechno splnila co jsi tu teď slíbila :grinning: :grinning: Já si taky vždycky říkám, musím tohle a ještě tamto...a pořád je dost času na všechno, ale pak když jsem pod tlakem, tak to všechno jde jako po másle... To je jako s učením, mám to tady vytahané na stole a myslíte, že se tomu věnuji? No opravdu minimálně... A až se bude blížit příští pátek a sobota, tak to budu sypat do hlavy jako blázen...no hlavně, aby v ní pak něco zůstalo, že... :grinning:

Leni - neboj, všechno stihneš dokoupit a pokoupit....prcek prý počká, až budeš mít všechno po kupě... :wink:
1. čer 2009 ve 13:13  • Odpověz
claudi, to doufam :wink: a bledulku bysme zkontrolovat mohly :grinning: :grinning:
1. čer 2009 ve 13:17  • Odpověz
bledul - hezké "hlídání"... :wink: já jdu provozovat to samé, takže vlastně dobrou....
1. čer 2009 ve 13:18  • Odpověz
holky, hezky si odpocinte :slight_smile: ja se taky na pul hodinky natahnu a pak zajdu s pesanem.....

hele, vite z ceho mam strach?? ze by mi prdla voda nekde ve meste :astonished: to vazne nevim, co bych delala..... :confused:
1. čer 2009 ve 13:21  • Odpověz
autor
a sakra,jestli bude kontrola,tak to teda musím nejen opravdu opravdu,ale vyloženě doopravdy :grinning: :grinning: :grinning:
1. čer 2009 ve 14:38  • Odpověz
autor
a přišla mi před chvílí zpráva od Klárky :

sms: tak mám za sebou Uz v 30 tt,dnes jsem ve 30+4.Prcek je zdráv a má kilo a půl :slight_smile: Mě je dobře :wink: primář na vizitě nařídil postupné snížení léků,tak snad je to známka případné cesty k domovu,ale nechci se na to nijak zvlášt upínat,ale i tak mi to udělalo velkou radost.Zdraví Klára a Ondrášek :sunglasses:
1. čer 2009 ve 14:41  • Odpověz
Ahojky tehulinky..

Hlasim se po prodlouzenem vikendu. Uz ve ctvrtek jsme odjeli z Prahy.. Mam za sebou sportovni bikend :grinning: :grinning: Vpatek jsme byli hrat Bowling a v sobotu jsem si i parkrat pinkla na tenise..

A co jinak noveho, vy jste toho tolik za tech par dni napsali, ze se mi to ani nechce docitat :confused: :confused:

Jiank vsechny moc zdraviiiim a prcek z pupiku taky.. A vypada to ze uz se teda rozhodlo a malej se bude jmenovat Matyáš..
1. čer 2009 ve 14:54  • Odpověz
Jeee tak dalsi mimisek na svete.. Strasne moc moc gratuluji a at se vam s Lucinkou dari a dela vam jen a jen samou radost :slight_smile:

Jance drzim palecky!!!

tak jsem to tak trosku procetla.. Koukam ze nikdo nikde..

Arwen musim rict ze mas ty fotecky uzasne!!! Ja se tech nasich taky snad brzy dockam, a pak je sem hned hodim :slight_smile:
1. čer 2009 v 15:26  • Odpověz
Bledul - dobré ráno :grinning: ... hlídala jsi Tomulku? :wink: Já jsem teda pěkně vytuhla a před chvílí mě vzbudil až telefon, Pepino se tázal, zda nemá něco nakoupit... :slight_smile:

díky za info od Klárky, tak snad je to opravdu ukazatel k cestě domů, ale raději pssst, abychom to nezakřikli... Hlavně, že se cítí dobře a oba jsou v pořádku :wink:

Rit - ahoj, tak ty jsi měla megasportovní víkend? docela bych si už taky dala nějaký ten sport, ale to teď nehrozí.... Buď opatrná :wink:
1. čer 2009 v 15:36  • Odpověz
autor
claudi- jo jo,tomulku jsem hlídala,on ještě spinká,ale mě klasicky vzbudil plný močový měchýř až mi z toho tvrdlo břicho.. :sweat_smile:

takže tak nějak poklízím byteček potichu a čekám na manžílka a půjdeme pak na společnou prochajdu :slight_smile:

ale už asi tomíka půjdu vzbudit,aby spal pak v noci a taky abych ho při vzbuzení odchytla na noční-spí totiž jen v tričku bez plíny v tátově posteli a to by mi manžílek neodpustil,kdyby měl večer mokrou postel :grinning: :grinning: :grinning: to bych pak měla asi drahý :wink: :grinning: :grinning:

rituš ahoj :slight_smile: teda docela koukám,že s bříškem takhle sportuješ :slight_smile: já bych snad kouli ani neuzvedla (ono vlastně uzvedla,když uzvedni 15 kilového Toma) ale už bych ji asi nepustila a koulela se za ní :grinning: :grinning: :grinning:

takže prcek bude matýsek? ani jsem nevěděla,že další chlapeček do našeho fotbalového týmu :wink: :slight_smile:
1. čer 2009 v 15:49  • Odpověz
Kuk - teď jsem vás asi hodinu dočítala - ještěk tomu icq a měla jsem co dělat. :grinning:

Bleduli, budeme TI muset namalovatnějaký zpravodajský certifikát a pochvalu za předávání zpráv! :slight_smile: :wink:

KLári, držím pěsti, abys byla brzo a hlavně v pořádku doma! :wink:

Ludvi, my to s tím jménem máme veeelmi podobně - Kuba je nádherný jméno a mělibychom i svátek spolu, ale je jich teď tooolik! :frowning2:

Deni, bylajsi u toho doktora nebo ne?

Já mám poradnu zítra, tak jsem zvědavá, co mi řeknou.
Od půl šestý jdu na masáž a slíbila jsme Lence kus dortu, když mi připraví bylinky na rození. :grinning:
Dneska mi je trochu líp, ale poslíky mám pořád, až už to chvílema ani nevnímám. :grinning: Spíš si všimnu, že mám břicho měkký. :grinning: A "táhne" a brní mi spodek. :confounded: Zátka nevím, zda už odešla nebo ne - ale mám hustý, gelovitý výtok, tak nevím...

Arwen, držím pěsti do poradny! :wink:

Já už se těším na zprávu od Janči! :dizzy_face:
1. čer 2009 v 15:49  • Odpověz
autor
andulko,ahoj :slight_smile:

jé,jaké bylinky na rození? jako na čajíky? podělíš se kdyžtak o receptík potom? :wink: :slight_smile:

jakub je krásné méno-souhlasím :slight_smile: to že jich je moc neřeš-ono i z jiných jmen může za rok dva být super moderní a neovlivníš to :wink: hlavně aby se líbilo vám a ostatní bych neřešila :slight_smile:

třeba už ti taky zátka odchází (gelovitá)

a certifikát za předávání zpráv není potřeba-stačí,když už budou chodit jen samé krásné a příjemné zprávy k předávání :wink: :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

taky jsem na Janču zvědavá... :slight_smile: snad už kočka naše rodí ...psát ji radši nechci abych nerušila,věřím,že se ozve sama,až nám něco bude chtít sdělit :slight_smile:
1. čer 2009 v 15:55  • Odpověz
Bledul, teď mě na tu mokrou postel napadl jeden komentář, ale na to je moc brzo- to až 22h. :grinning:
MMCh - teta, díky Tvému "plínkovému" slibu jsem volala manželínkoj, aby přinesl domů 2-3 "protipočurávací" podložky (ty zeleno-bílý), že si je dám do postele a jednu i Skřítěti do postýlky (v jedné ji už máme a dodruhé nám došly). Tak se už nebudu muset bát, že si promáchám postel. :slight_smile:

A dneska jsem se o tom bavila s kamarádkou, co rodila loni, a ta měl azajímavý postřeh - plodovku poznáme protože je to krom jinýho hodně teplý! Je to úúúplně logický, ael mě by to vůůůbec nenapadlo. :sweat_smile:

Jo a do vany samanechodím, nebojte! :wink: Dokonce si beru manželínka do koupelny - já se ráchám a Tom sedí u mě v koupelně a povídáme si nebo nám čte pohádky. :slight_smile: :slight_smile:

Rit, nebolelo Tě z těch kuželek břicho? A Matyáše jsme chtěli taky, ale Matyáš S. by bylo k ušišlání. :frowning2:
1. čer 2009 v 15:57  • Odpověz
Bledulko, bylinky do oleje na masáž - myslím, že se dává rozmarýna nebo kmín, či tak. :wink:
A v sobotu jsem zkoušela ten čajík od Tebe a krom toho že je to po té smetaně studený ( :cry:), je mooooc dobrý! :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
1. čer 2009 v 15:59  • Odpověz
tak jsme z vychazky doma :slight_smile: skoda, ze se mi nechtelo tahat fotak...vsude plno maku :sweat_smile:
tak janci drzim palecky, at ji brzo pusti domu :slight_smile: tyyy jo,malej vazi jako muj a to jsme o dva tydny pred Klarkou :frowning2:
ritus, jeee, ja myslela, ze si pohlavi rict nenechate...takze Matyas, to je hezky...ja ho taky chtela, ale kamaradka me predbehla :wink:
andul, ja chci taky kus dorta :grinning: :grinning: mnaaam, honi me mlsna, asi si skocim do cukrarny :sweat_smile:
1. čer 2009 v 16:29  • Odpověz
Leniku, mně zas chytla chuť na pipku na paprice a protože mi odvčera od oběda zbyl tááákový kus pečené krůty, už se to na plotně dusí. :slight_smile:

Musím se vám pochlubit, jaká jsem šikovná: dávala jsem prát povlečení na velkou postel, aby měli návštěvy čisté povlečení a místo aviváže jsem do toho nalila ocet jako pro miminko! :grinning: Už mi hrabe - to brzo!!! :grinning: :grinning: :grinning:
1. čer 2009 v 16:34  • Odpověz
Leni, stav se. :wink: Uvařím Ti k němu i kafčo. :slight_smile:
1. čer 2009 v 16:35  • Odpověz
andul :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: treba to navsteva oceni :grinning: :grinning:
mnam mnam, kdybys bydlela v Praze, tak me tam mas jak na koni :slight_smile: a jakej mas dortik?
1. čer 2009 v 16:41  • Odpověz
autor
andulko, aha,já mylsela receptík na čajíček :slight_smile:
to by mě teda zajímal ten komentář k té posteli-to si asi ráda počkám na 22 hodinu co z tebe vyleze :wink: :grinning: :grinning:
ale hlásím,že postel je suchá,manžílek se zlobit nemusí :sweat_smile:
no přesně ty pdložky co si tam dáš ty si tam dám i já a na to ručník -aby to moc nešustilo :slight_smile:

s tou plodovkou-ani jsem si nevšimla,že je to moc teplý-asi jo,ale když si někdo není jistý,zda se nejedná o moč,tak má smůlu ta je taky dost teplá :wink:

čajíček se smetanou je mnamka ,že? taky mi chutná :slight_smile:

holky,já bych si dala vanu :slight_smile:m ale my máme jen sprcháč,takže smolík :wink:

leni,máky jsou krásný,tak tam naběhni zítra s fotákem :slight_smile:

holky,jdeme na prochajdu,zatím ahoj :slight_smile:
1. čer 2009 v 16:43  • Odpověz
bledul uzij si vychazku, je tam hezky :slight_smile:
andul, taky jsem zvedava na komentar po 22 hod :grinning:
1. čer 2009 v 17:00  • Odpověz
Holky tak jsem prave zprominutim sezrala, trictvrte nanukace na posezeni.. Fuuuj jsem to ale cune..

A to neuverite co se mi dneska stalo.. Dada odjel do prace, ale i smima klicema od bytu.. Tak jsem cely den zavrena doma, ale spise me trapi Meggi. Nemuzu sni jit ven, protoze bych se nedostala uz domu.. Tak se modlim ze to chudera vydrzi nez dada prijde. :confused: :confused:
1. čer 2009 v 18:42  • Odpověz
Jinak co se tyka sportu, abych rekla pravdu tak kuzelky mi sli lepe, nez driv kdyz jsem buben nemela :grinning: :grinning: .. No a samozrejme co se tyka tenisu, tak to celkem slo, ale preci jen clovek nemuze moc behat.. Takze jen tak zlehka.. Ale bylo to fajn, uz jsem byla z toho vetsneho sezeni doma unavena.. A abych rekla pravdu ten tenis mi udelal lepe, nez nejaka hodinova prochazka. Hrala jsem asi jne pul hodky, ale z prochajdy mam vice bolave bricho nez z kurtu.. Je to divny a nebo mi to proste ten den hezky sedlo :grinning:

Andul taky jsem moc zvedava na ten komenta :grinning: :grinning:
1. čer 2009 v 18:49  • Odpověz
rit, z toho si nic nedelej, ja taky zeru jak protrzena :grinning: :grinning: na kilech to zatim moc videt neni, tak doufam, ze to nezacne :slight_smile:
hmmm, s tim pejskem je to horsi :frowning2: a kdy se ti ma Dada vratit? nejhorsi je na toho pesana koukat a ani mu nemuzes vysvetlit, proc nejdete ven....chjo....snad to vydrzi
1. čer 2009 v 18:49  • Odpověz
Len ani mi nemluv, porad tady okolo me poskakuje.. A kdyz z balkonu videla sousedky psa, tak se mohla zblaznit.. No prave ze dada prijde az vecer po desate.. No snad neco vymyslim..

No a co se tyka me vahy, tak ja mam 75 kg coz je hodne, ale kazdy rika ze to na me neni videt.. Porad dokonce obleknu jedny kalhoty co jsem mela este pred tehu..
1. čer 2009 v 18:58  • Odpověz
Len mas nejake nove fotky pupiku? Ja ze tam mas este kdyz jsi zadne nemela a od te doby nic.. Tak me zajima jak ti povyrostlo :slight_smile:
1. čer 2009 v 19:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.