• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
Ahoj holky,
teda gratuluju Ilušce a držím palce Klárce aby ještě chvíli prcka v bříšku donosila. A ještě jdu dočítat at vím co Janča, jestli už taky porodila....
1. čer 2009 v 19:27  • Odpověz
Ahojda!

Jsem zpět namásážovaná a namazaná rozmárýnou. :slight_smile: Lenka povídala, že se to teď buď zastaví nebo rozjede na plno. Ale že si myslí, že nejdýl do víkendu porodíme. Doufám, že se to rozjede a budeme na světě do čtvrtka. :grinning: Už i záda bolí "porodníma bolestma" (křížová oblast). Asi mě trefí, jestli to takle bude vypadat až do neděle nebo do toho 13.6.! :astonished:

Rit a nemohla by Ti bafínku vyvenčit sousedka? Nebo nějaké starší dítě? Za pár korun, by to vyjít mohlo, ne? :wink:

Luci, jak se máš?
1. čer 2009 v 19:41  • Odpověz
Tak o Janče jsem se nic nedočetla, tak doufám, že se brzy ozve, taky držím palečky. Jinak asi si všechny užíváte krásný večer, nikdo tu není, tak jdu do vany....
Jinak jsem vás holky chtěla taky některou poprosit o tel.číslo abych mohla poslat sms, až to na mě přijde.... :grinning: moc díky.
A Len četla jsem jak jsi dopadla na UTZ, nic si z toho nedělej, já měla v 32.týdnu váhu prcka 1600g, takže si myslím že váhu máte v pohodě a na ten termín, bych teda vůbec nekoukala...
Tak pěkný večer.
1. čer 2009 v 19:45  • Odpověz
Ahoj Andulko, tak než jsem to napsala, tak koukám, že jsi tu... tak držím palečky at brzy porodíte... :wink:
1. čer 2009 v 19:47  • Odpověz
Anduli, to by neslo... Meggi cizi neposloucha a v baraku to mame same duchodce a dementy.Ale pokusim se este neco vymyslet.. Musim se spojit s Dadou. Mam tu jednu znamou od vedle z baraku, a oni maj stejneho psa.. Tak ji zkusim zavolat.ale koukala jsem ze este neni doma, nema auto pred barakem. Tak nevim nevim

Me uz zase druhy den boli zebra, asi se zas roztahuji do sirky, ale to je teda neco :frowning2: :frowning2:
1. čer 2009 v 19:51  • Odpověz
Luci, jdu Ti písnout do IPéčka telefon,ať o Tobě a mimískovi víme. :wink: A do vany se taky těším, ale až tak za hoďku -ať se mi ta rozmarýna hezky vsákne. :grinning:
1. čer 2009 v 19:51  • Odpověz
Anduli moc moc díky, hned si ho uložím do mobilu...
1. čer 2009 v 19:53  • Odpověz
Holky tak jsem si dala krabici do dveri a letela jsem s Meggi alespon udelat louzicku, a uz jsem zpet. Udejchana jako blb
1. čer 2009 ve 20:02  • Odpověz
Rit,ale Meggi TI je určitě neskutečně vděčná. :slight_smile: :wink: Jsi hrdinka. :wink:

My už instalovali monitor dechu,já jsme doprala úplně poslední ruční mimipraní a už mám i v křesle danou protivodovou podložku. :grinning: Teď ji už jen dát do postele a bude. :grinning:
1. čer 2009 ve 20:29  • Odpověz
holky, tak jsem musela pofackovat kuchyn a pritom jsem si uvarila....zadelavanou zeleninku s novejma bramburkama, mnam :slight_smile:
ritus,zkusila jsem si vyfotit pupik, ale dosla baterka, tak nevim, jak foto bude vypadat :grinning: :grinning: za chvili to vlozim....
jeeeje, tak to musela byt prca, vencit psa a mit krabici mezi dverma....aspon ze udelala louzicku, i kdyz bobek ji asi vyleze usima :grinning: :grinning: :grinning:
1. čer 2009 ve 20:38  • Odpověz
ahoj luci :slight_smile: no asi budeme mit prcky....aspon se budou lip rodit :grinning: doufejme...
1. čer 2009 ve 20:39  • Odpověz
to asi jo, tak jsem ji po prichodu hned nasipala granulky a ted si spokojene kouse kosticku..
:wink: :wink:

Pani anduli ty uz to mas taky za par, zavidim.. Me dneska prijde ze se mi to bricho snad praskne.. A bolej me ty zebra.. Asi se mi zvetsuje pupik, ale teda je to strasne neprijemne.. Tak snad zitra uz to zase bude ok
Leniku,mňaminky!!! ¨

Jdu si ohřát tu pipku. :grinning:
ritus, ja mam taky 75, ale zacinala jsem na 68 :astonished: :astonished: jsem takovej malej tlustokozec :grinning: :grinning: :grinning:
1. čer 2009 ve 20:40  • Odpověz
andul, pipku bych si taky dala....jedno z mych oblibenych jidel :slight_smile:
1. čer 2009 ve 20:41  • Odpověz
No ja zacinala na 59 kg, takze mam uz hodne nahore... Ale kazdy mi rika ze to mam pry vsechno v brise... No nevim.. abych rekla pravdu , na tehotnou se citim celkem ok.. Cekala jsem ze budu vetsi. Ale samozrejme este nejsem u konce :grinning: :grinning: Ale jsou zensky ktery jsou stejne jako ja a jsou silnejsi.. Takze to nejak neresim, jim to na co mam chut a urcite se neomezuji
1. čer 2009 ve 20:47  • Odpověz
autor
kuk :slight_smile: hezký večer :slight_smile:

ahoj luci,tebe jsem moc dlouho neviděla :slight_smile: já tu tedy hcvíli nebyla,ale ráda tě vidím,doufám,že je u tebe vše Ok :slight_smile:

holky,janča se zatím neozvala,až by něco,tak vám to sem napíšu,nebojte... :wink:

andulko,jaký máš nakonec ofic. termín-přepočítával ti to někdo v porodnici? holky,vy řešíte váhu,ale kdybyste viděly ak vypadám já,tak vám to bude jedno :sweat_smile: jsem jak hroch a navíc taková docela v nekondici...u tomíka jsem do poslední chvíle lítala a byla schopná dělat desetikilometrové procházky a ted jsem jak lemra líná :sweat_smile: :wink:

leni,těším se na fotečku :slight_smile:
1. čer 2009 ve 21:08  • Odpověz
Pekny vecer :slight_smile:

Vy jse toho ale popsaly :slight_smile: Vzala jsem tom jen tak letem, nemam silu to cist vsechno :frowning2:

Vsem detickam narozenym i nenarozenym preji vsechno nej ke dni deti :slight_smile:

Bledulko to je dobre ze histolka vysla dobre. Vy to s manzelem urcite zvladnete. Musi to byt hrozny napor na psychiku, ale vy to urcite zvladnete.

Arwi fotecky jsou uzasnyyyyyyyyyyyy :grinning: :astonished:

Claudi krasny pokojicek mate pro prcka. :slight_smile:

Koukam ze Janca nam odjela tak snad jsou v poradku. Treba uz tu je dalsi miminko :slight_smile:

Deni ty uz to mas taky za par :slight_smile:

Ja sem dneska szehovala obleceni do vymalovaneho pokoje a zitra me ceka zbytek. Pak jeste kuchyn. Musim se priznat ze tasku do porodnice jeste nemam tak snad neodjedu driv :grinning: to by pak musel zarizovat vsechno manzel.
To me tak napada ze bych vam taky nekomu mohla napsat telefon abych se mohla ozvat.
1. čer 2009 ve 21:12  • Odpověz
holky, tak mi uuuplne kleknul pocitac...normalne se vypnul, hajzlik :angry: tak fotecka pupiku je tam :wink:
1. čer 2009 ve 21:13  • Odpověz
ahoj sis :slight_smile: jakpak se mas, holka? :slight_smile:
1. čer 2009 ve 21:16  • Odpověz
Ty brďo Len!!! Ty mě chceš naštvat? Takovejhle grepíček!!
1. čer 2009 ve 21:17  • Odpověz
holky, fotecka je ale siiilena :grinning: :grinning: :grinning: dosla baterka, tak je to bez blesku....rozmazany :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: se stydim, co jsem to vytvorila :grinning: :grinning:
1. čer 2009 ve 21:18  • Odpověz
Koukej dlabat. Chtěla jsem dojíst zbytek melounu, ale nějak mě přešla chuť :grinning: :grinning: :grinning:
1. čer 2009 ve 21:18  • Odpověz
Zapla jsem si primu, Tam jsou prima postavičky. Jdu na toho melouna, přece ho nenechám oschnout, ne?
1. čer 2009 ve 21:19  • Odpověz
autor
ahoj sis :slight_smile: číslo ti do Ip napíšu :slight_smile: a asi i ludvě i když ta nám dá asi vědět přes sestru,že? jdu vám to poslat :slight_smile:
1. čer 2009 ve 21:20  • Odpověz
ludvi, jakej grepicek??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ono to tak nevypada, ale je to poradnej pupik :grinning: :grinning: jeeje, na primu jsem taky koukala :grinning:
1. čer 2009 ve 21:22  • Odpověz
Teda Len ty vypadas jak kdyz jsi se jen prepapala.. Kde tam toho prdolku skovavas :grinning: :grinning: Ja mam bricho minimalne tak dvakrat takove... Zavidim. To se musi stim vsechno lepe delat :slight_smile:
1. čer 2009 ve 21:22  • Odpověz
no vzdyt rikam, ze je prcek malej :frowning2: snad bude v pohode :unamused: holky a kdybyste vedely, kolik toho sezeru....to neni normalni :astonished:
1. čer 2009 ve 21:24  • Odpověz
autor
leni,ty jsi těhotná??? :confused: :confused: :wink: :wink: :wink: :grinning: :grinning: :grinning: nemáš jen nadýmání? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. čer 2009 ve 21:26  • Odpověz
vy jste prasteny :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. čer 2009 ve 21:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.