• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
autor
ludvi,taky jsem před chvílí spořádala kousek melouna.mnam mnam mnam-ale břicho vypadá,jako bych ho snědla celý a to vcelku :grinning: :grinning: :grinning:
1. čer 2009 ve 21:27  • Odpověz
autor
sis-jak jste vymalovali pokojíček? barevně?
1. čer 2009 ve 21:29  • Odpověz
Tak tlusťošky už nedávají :frowning2: .
Tak dámy, kdo mi toho melouna nepřál? Pokecala jsem si nohy i koberec. Jsem fakt pra.e.
A to se vyplatí!!

Len, takovejhle grapíček jsem měla tak ve třetím měsíci.
1. čer 2009 ve 21:33  • Odpověz
Bledul, taky když jsme ho včera kupovali, tak manželín vtipkoval s pokladní, že dalšího melouna máme pod trikem :grinning: .
1. čer 2009 ve 21:34  • Odpověz
Len kde sze mas to brisko? Ja je mam asi tak trikrat takovy :grinning: :grinning:

Bledul pokojicek je nakonec do merunkova a podarilo se nam sladit vsechny barvy, tak u moc rada, mela sem z toho strach jak to dopadne ale moc se me to ted libi :slight_smile:
1. čer 2009 ve 21:34  • Odpověz
Bledu tak jestli vypadas tak jako ze jsi spapala cely meloun tak to je este dobry.. Ja vypadam jak kdyz jse snedla globus, vite jak je ta reklama na Tuc, tak tak nejak vypadam :grinning: :grinning:
1. čer 2009 ve 21:35  • Odpověz
Leni - máš krásné malé bříško :wink:

Ludvi . s melounem bacha, ať neběháš celou noc na WC jako dneska já... :grinning:

Sis -tak už je vymalováno? tak jen poklidit, doladit a hotovo, že? :wink:

Rit - tvé venčení muselo být docela akční...ve dveřích krabice a ty honem ven a honem domů :grinning:
1. čer 2009 ve 21:35  • Odpověz
Ludvi nedelej mi chute s melounem :astonished: Ja mam na nej chut :grinning:
1. čer 2009 ve 21:36  • Odpověz
jeee sis, ja mam pokoj taky merunkovej :slight_smile: mam tu barvu na zdi hodne rada...je to takovy teply :sweat_smile:
ludvi, ja ti ho rozhodne prala a dala bych si klidne taky :slight_smile: no, ve tretim jsem nemela vubec zadny :grinning:
rit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: poradne se natucni :grinning:
1. čer 2009 ve 21:37  • Odpověz
Claudi a to jsem musela este sebehnou a vybehnout dve patra :grinning:
1. čer 2009 ve 21:38  • Odpověz
holky teda dejte pokoj stim melounem, honi me z toho mlsna
1. čer 2009 ve 21:39  • Odpověz
Len mas pravdu poradne to prokouklo atepleji tam je :slight_smile: Hlavne taky ze se vymenily okna to udelalo svoje :grinning: :grinning:
1. čer 2009 ve 21:39  • Odpověz
autor
ritu- no ale ten můj meloun není nijak malý,když jím melouna,tak vééélikýho :grinning: :grinning: :grinning:

ludvo- no ještě že tě nešacovali :grinning: :grinning: já ti meloun přála,dnes jsem záviděla jen claudince jahůdky :grinning: :grinning: :grinning: :wink:

sis-merunková je pěkná barva :slight_smile: dáš fotečku do alba? tak ale ted už to rychle dozařídíte a pak už se můžete těšit na holčičku :slight_smile:
1. čer 2009 ve 21:40  • Odpověz
sis: hlavne kdyz venku sviti slunicko, tak ta barva zari :slight_smile:
1. čer 2009 ve 21:41  • Odpověz
Len a kolik ze jsi rikala ze ma mimisek, nejak jsem to nevicetla.. Tomjen ze jsi rikala ze je malej
1. čer 2009 ve 21:41  • Odpověz
Claudi, nojo budu mít noc plnou vášní :grinning: :grinning:
1. čer 2009 ve 21:42  • Odpověz
holky, kdyz se bavime o tech melounech....minulej vikend jsme jeli do Rychnova a pred Pardubicema u silnice stal stanek a prodavali melouny...tak jsme neodolali a jednoho koupili....mel 12 kilo !!!!! nejvetsi meloun, jakej jsem kdy videla :grinning: :grinning: :grinning: a byl luxusni, krupavej, stavnatej, sladouckej :grinning:
1. čer 2009 ve 21:43  • Odpověz
Nejhorší je, zvednout se z postele, srovnat kyčle, pak nenabourat v předsíni a cesta zpátky už je pohádka ...
1. čer 2009 ve 21:44  • Odpověz
rit...kilo a pul :unamused:
Bledulko jen co tam nebude takovej neporadek , mam ted vsude rozkazeny veci, tak to vyfotim, mam uz nachystanych par fotek ze pridam do albicka tak doufam ze se k tomu brzo dostanu. :grinning:
autor
leni-jo,my takhle kupovali u silnice melouna před 3 týdny a spíš než z váhy se mi oči protočili z ceny :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže jsem pak nesměle pípla,že si toho melouna vezmu jen čtvrtku :sweat_smile:
1. čer 2009 ve 21:45  • Odpověz
že tu slyším o meruňkové barvě, tak to se mi to v hlavě hned předělalo na meruňky, no mňam, ty bych si taky klidně dala.... :wink: a místo toho jsem si rozdělala balíček polomáčených sušenek, kam mizí?? už jsou tam jen tři.. No já nevím holky, máte taky tak mlsný mimísky v bříšku????? :grinning: :grinning:
1. čer 2009 ve 21:45  • Odpověz
Ludvi taky mam ten problem kdyz beham v noci na zachod, hlavne se zvednout z postele :grinning: :grinning:

Len vzdyt ta vaha je dobra, akorat mas mensi brisko :wink:
1. čer 2009 ve 21:47  • Odpověz
autor
ludvi- my spíme na matracích na zemi (jinak totiž máme patrovou postel) a tak já než se vyhrabu a vůbec se postavím-to je zážitek-to se mi nikdy nechce na záchod už kvůli tomu,ale pak nestíhám a málem učůrávám :slight_smile:
1. čer 2009 ve 21:47  • Odpověz
Claudi, tak to čekám 100% všežravce. Hlavně aby mu to vydrželo i po porodu. Jenda se po narození změnil v nežravce :cry:
1. čer 2009 ve 21:48  • Odpověz
Claudi to vis ze nase prdolka je taky mlsna :wink: Ted do sebe laduju pernik :grinning:
1. čer 2009 ve 21:48  • Odpověz
dámy, souhlas naprostý s vámi s tím vstáváním z postele...jsem vždycky celá dřevěná a první kroky jsou děs, než se mé ztuhlé tělo rozhýbe....asi si dám k posteli kbelík a budu čůrat do něj :grinning: :grinning: :grinning:
1. čer 2009 ve 21:49  • Odpověz
Len ja byla na ultrazvuku 19.5. a malej mel 1633g. To neni zas az takovej rozdil
1. čer 2009 ve 21:49  • Odpověz
Pak mám další problém vyrvat manželínovi z podhlavy tu kojící žítalu.
Teď jsem podědila ještě jednu, ale to bychom už se do postele asi nevešli.
1. čer 2009 ve 21:50  • Odpověz
Bledulko to te obdivuju ze zeme bych se nezvedla vubec. Ja to taky drzim dokud to jde, kdyz uz me pak boli bricho tak vyrazim pomalu poklusem :grinning:
1. čer 2009 ve 21:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.