• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
autor
jo a taky si musím postěžovat že mě berou křeče do rozkroku -stehen...to je pěkný au au au :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to pak vypadám jak postřelená,protože stojím na jedný noze a nemůžu nic dělat a lidi na mě pak koukají co se teda jako bude dít...no a já po chvíli se narovnám a jdu jakoby nic... :slight_smile: :wink: taky to některá máte? jo a taky slyšíte někdy prcka,jak se protahuje? cítila jsem to i s tomíkem a nikde jsem o tom předtím neslyšela- normálně se dítě hýbe a najednou zvuk,jako když něco lupne-třeba když si prolupnete prsty na ruce....
1. čer 2009 ve 21:51  • Odpověz
Ludvo tak to jsme na tom stejne taky se vecne s Dadou rvu o kojici polstar, ale on je do nej tak zamotanej ze to obcas prohraju :grinning:
1. čer 2009 ve 21:52  • Odpověz
Myslím, že kdyby byli těhotný chlapci, tak už na to noční čůraní někdo něco vymyslel.
No a na porod a žehlení taky.
Ludvi - copak, Jeník nechce moc papat?

sis - to jsem ráda, že tvoje malá slečna je taky mlsounek a ty se kvůli ní samozřejmě obětuješ i když vím, že na to přece vůbec chuť NEMÁŠ!!! :grinning: :grinning:

Bledul - tak z matrací ze země bych asi nevstala vůbec, to bych se na to WéCéčko musela plazit jako had :grinning:
Bledul to by me nenapadlo ze by to mohlo byt i slyset.
Ty krece musi byt desny. Me to vystreluje do levyho trisla a nekdy az nemuzu chodit, vecer to byva nejhorsi. Nekdy i v noci kdyz vstavam z postele tak se do te leve nohy ani nemuzu oprit.
1. čer 2009 ve 21:54  • Odpověz
rit, ja byla 29....to je deeset dni a to je docela rozdil.... :unamused:
bledul :confused: :confused: :confused: :confused: tak to jsem nikdy neslysela :confused: :confused: a krece do stehen nemam, ja mela obcas v noci do lytek, ale ted je to v pohode....
1. čer 2009 ve 21:54  • Odpověz
autor
sis-však taky než vstanu...to je na dlouho a ty kreace co u toho vytvářím...kam se hrabou medvědi :grinning: :grinning: a nejlepší s tím spaním je ráno,když slyším,jak se tomík žene z postele a hups do naší-to jak ho slyším,tak se obracím na bok a nastavuju kyčel,aby kdyžtak hupsnul na kyčel a bok a ne na břicho...dneska už mi sám tomík říkal,že mám veliký břicho..on teda takhle nemluví,aby řekl "maminko,máš veliké břicho" ale odhrnul ho a řekl " vééiký" :sweat_smile: :grinning:
1. čer 2009 ve 21:55  • Odpověz
Bledul, tak to já taky nic neslyším, to bude asi tou mojí tukovou vrstvou.
1. čer 2009 ve 21:56  • Odpověz
bledul - křeče mám občas taky, ale ve dne ne, jen v noci...posledně mě chytla naráz v jedné noze jak do stehna tak do lýtka, no to byla teda lahůdka, jsem nevěděla, zda mám nohu skrčit nebo natáhnout a ještě jsem u toho hekala jako tydýtko... :grinning:
to myslíš opravdu slyšet prcka jako zvuk? no to se mi ještě nestalo, to musí být hezké....
1. čer 2009 ve 21:56  • Odpověz
autor
sisi- a nemáš náhodou křečovou žílu i "na spodku" ? já totiž jo a ty křeče v těchto místech jsou k tomu prý..a po porodu mi ta žíla zase zmizela a ted ji mám znova a doufám,že zase zmizí :wink: .

a právě že já to občas zaslechnu-to lupnutí... a u tomíka jsem byla z toho děsně nervozní,že nevím proč to je a co se děje...
1. čer 2009 ve 21:58  • Odpověz
autor
ludvo-já mám tukovou vrstu ted dost výraznou,takže tukem to není :wink:

claudi-no právě slyším takové lupnutí,křupnutí či co,prostě jako když loupne v kloubech-a občas to zaslechl i manžílek :slight_smile: a většinou se u toho protahuje,tak je to asi z toho :slight_smile:

křeče do lýtka jsou obvklé hlavně v noci,ale ten rozkrok se nějak vymyká a mám to spíš ve dne :slight_smile:
1. čer 2009 ve 22:01  • Odpověz
kočky, zítra jdu na to focení... Jsem se docela těšila, ale teď z toho mám hrůzu..Neumím se absolutně tvářit na fotkách a už vůbec ne na povel... Takže už vidím výsledný efekt: přiblblý výraz těhotné kuličky na trochu dražších fotkách... :grinning: :grinning: No na to jsem taky zvědavá, co to bude vlastně stát...Když jsem se objednávala, tak jsem se na cenu ani neptala. uvidím co na mě fotografka zítra vybalí za sumu. možná to se mnou zrovna šlehne a bude po focení :grinning: :grinning:
Ségra takhle měla zánět křečáků. Před porodem jí bolela třísla a po porodu se to srovnalo.
Bledul myslim ze tam krecovou zilu nemam, sice si tam nevidim ale manza by me urcite rekl :grinning: a doktorka snad taky. Chvili jsem i premyslela o slepaku, ale ten sem vyloucila. Zvedla jsem pred ctracti dny magnezium a docela to zabralo, ale ted uz je neberu tak se to zase vraci :frowning2:
1. čer 2009 ve 22:02  • Odpověz
autor
andulkoooo,je po 22 hodině,čekám na komentář k mokré posteli a holky určitě taky :sweat_smile: :sweat_smile: (že jo Leni,Rituš :wink: )
bledul :grinning: :grinning: :grinning: no mas s Tomikem veselo :sweat_smile:
Ludvo - to si nesmíš říkat, že je to tukovou vrstvou...musíš říkat, že máš tiché miminko.... :grinning:
Bledul - no v rozkroku je to trochu divné...možná málo nebo moc sexu??? :grinning: :grinning:
1. čer 2009 ve 22:04  • Odpověz
autor
sis-křečáky prý můžou být i skryté a zda by ti to doktorka řekla nevím,ono se to docela vyskytuje v těhotenstvi-stejně jako hemoroidy :slight_smile: já to zjistila minule zrcátkem a pohmatem,ale mě je vyloženě vidět :wink:

ludvi-to měla zánět křečáků v těchto partiích? ty jo,to jsem neslyšela....au au au...
Claudi - plazitse na záchod jako had stím břichem :grinning: :grinning: :grinning:
claudi :grinning: :grinning:
bledul, taky si rikam, kde ta andulka je :grinning:
1. čer 2009 ve 22:05  • Odpověz
Claudi, třeba to nebude tak hrozný (i z cenou), ale tedy já vás všechny obdivuju. Nechávám se vyfotit max. tak na občanku.

Bledul, našeho chlapce moje proporce taky docela děsí.
Ja zanet nastesti nemam to by se projevilo v odberech a navic nosim podpurny puncosky, jinak bych vecer mela nohy jak bane, i tak je mam otekly ale da se to.

Claudi tak at foceni dopadne dobre. :slight_smile:
no andul....sup sem s tim :grinning: :grinning:
1. čer 2009 ve 22:06  • Odpověz
s cenou
1. čer 2009 ve 22:07  • Odpověz
andulí - čekáme tu na nějaký výrok o mokré posteli, tak šup sem s tím :wink:
1. čer 2009 ve 22:07  • Odpověz
claudi, ja myslim, ze sexem to asi spojitost nema :grinning:
1. čer 2009 ve 22:08  • Odpověz
autor
claudi- no nějak bych řekla ani moc ani málo ...tak akorát... :wink: jak že bych to svedla na namožení,jo? :wink:

focení si užij :slight_smile: my byli taky objednaní nakonec k Hozové,co takhle fotí těhulky,ale zrovna ten den musel manža na to vyšetření,tak jsme to zrušili a objednací doba je čtyři měsíce skoro,takže to už bude miminko dávno na světě ... :wink:
a fotky budou pěkné,neboj-ona z tebe ten pěkný výraz určitě vykřeše :slight_smile:
Vidis bledul to je docela mozny ze neni videt pak by to asi odpovidalo. No jeste to musim mesic vydrzet a pak snad zmizi :grinning:

My budem mit ale zivy dite, dneska kope celej den skoro bez prestavky, doufam ze se pri tom aspon toci hlavickou dolu. Su zvedava jestli bude ve ctvrtek otocena.
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.