• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
Když ono to teď užtak nevyzní. :sweat_smile:

Ale když tak moc chcete. :grinning:
Jak Bledul říkala, že by se večer Honzovi nelíbila mokrá postel, tak mě napadlo, že Bledul určitě mívá mokrou svoji půlku po večerech taky a to že Honzíkovi určitě nevadí. :grinning:
1. čer 2009 ve 22:09  • Odpověz
v rozkroku určo křečáky jsou.
Sis a co zkusit místo magnezia ten Detralex, co doporučovala Bledulka?
Já ho nakonec od gyndaře vymámila.
claudi, neboj, vyraz bude......a fotecky budou hezky, neboj :wink: uz se tesime
autor
claudi- no jo,dyt s tím břichem se nemlůžeš plazit jako had :grinning: :grinning: :grinning: to mi ani nedošlo :slight_smile: :grinning:
1. čer 2009 ve 22:10  • Odpověz
Obávám se, že po tom melounu, se mi to klidně může stát. I z jiných důvodů :grinning: , než myslí Andulka.
1. čer 2009 ve 22:11  • Odpověz
Ludvi to snad ani nema uz cenu. Ja to nejak ten mesic preziju :wink:
1. čer 2009 ve 22:11  • Odpověz
andul :grinning: :grinning: :grinning: jeste aby mu to vadilo :grinning:
hehe, had s brichem...to by jsi se daleko nedoplazila...jen by jsi se tocila na miste a kopala nozickama :grinning: :grinning: :grinning:
1. čer 2009 ve 22:12  • Odpověz
napadlo mě, že se před focením stavím v papírnictví a koupím si tam na hlavu třeba masku Mickey mouse :grinning:

sis - nohy mi také otékají, někdy víc někdy míň, někdy taky vůbec,ale punčochy nenosím... a minule jsem si nechala přes noc prstýnek na ruce a ráno jsem měla co dělat abych ho sundala, musela jsem mydlit a mydlit ...
1. čer 2009 ve 22:12  • Odpověz
autor
andulko :sweat_smile: :grinning: jenže my si "mokříme lože " jinde -ve vedlejším pokoji -jinak bysme budili Tomíka :grinning: :grinning: takže spinkám v suchu-teda pokud prudce nezakašlu-to pak hrozí mokrá postel z podobného důvodu jako to hrozilo dopoledne u Toma :grinning: :grinning: :grinning:
1. čer 2009 ve 22:13  • Odpověz
claudi, tak to bys mela prinejmensim nejoriginalnejsi fotky :grinning: ale kdyztak si radsi kup Minnie nebo jak se ta mysacice jmenuje :wink:
1. čer 2009 ve 22:14  • Odpověz
Jsem se ani nepochlubila byla jsem dneska konecne u kadernice :grinning: Vlasy zkraceny co to slo a sestrihany. Mela jsem starch co rekne manza ze to mam moc kratky, ale nic nenamital. vsak ony zase dorostou, kdovi kdy se zase ke kadernici dostanu :unamused:
1. čer 2009 ve 22:14  • Odpověz
autor
andulko a navíc-i kdybych ji měla mokrou (tu půlku postele myslím :grinning: ) tak honzovi by to určitě nevadilo,nebot on by si usínal v suchu :grinning: :grinning: :grinning:
1. čer 2009 ve 22:15  • Odpověz
andul - ty jedna ďáblice, co tě hned nenapadne :grinning: :grinning: tak u nás je poslední dobou docela sucho... :grinning: :grinning:

bledul - no jo, tak já bych se plazila jako had, ale na zádech - břichem nahoru, takže trochu jako velbloud... no a je z toho hadovelbloud :grinning:
Bledul, jenom aby z těch mých rozměrů neměl Jendula nějaký psychický následky :grinning:. Tomík z toho ještě vyroste, je maličký.
bledul, ono je to pak ve finale asi stejne jedno...mokra jako mokra :grinning: :grinning:
Jee Claudi to by byly original fotky :grinning:
Jinak ja prstynek uz nenosim asi mesic, doufam ze ho po porod navlecu...
1. čer 2009 ve 22:16  • Odpověz
velbloud :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. čer 2009 ve 22:17  • Odpověz
autor
claudi- hadovelbloud :grinning: :grinning: :grinning: docela si neumím představit hada zkříženého s velbloudem :grinning: :grinning: :grinning:
1. čer 2009 ve 22:18  • Odpověz
Leni,Minnie! :grinning:
Claudi, kupsi Minnie! :dizzy_face:

Bledul, máte to vymyšlený. :wink:

Já bych si taky dala meloun!
bledul, takze ji muzes mit mokrou kazdej vecer a Honza by si toho ani nevsimnul :grinning: :grinning: :grinning:
Claudi a manželín půjde s tebou?
sis - takže krásná, upravená, ostříhanaá? óóóó závidím.... jdu ke kadeřnici až příští týden a nejraději bych aby mě vzala dohola, aby mi to chvíli vydrželo krátké.....
1. čer 2009 ve 22:19  • Odpověz
had s velbloudem :grinning: :grinning: to by me zajimalo jak by to zvladli :grinning: :grinning: :grinning:
1. čer 2009 ve 22:19  • Odpověz
ludvi - nejde...jdu sama opuštěná...
1. čer 2009 ve 22:21  • Odpověz
autor
leni,jenže pokud by byla mokrá kvůli manželovi,tak bych to měla na koho svést a necítila bych se jak inkontinentní stará ženská :wink: :sweat_smile: ba navíc důvod mokra ,který by způsobil manžílek je přjemnější než mokro kvůli tomu,že jsem schopná večer vypít litr čaje :grinning: :grinning:

ludvo- jeník bude mít za měsíc maminku bez břicha-neboj,psychická újma nebude :wink: tomíka bych taky nepodcenovala,dodnes si pamatuje že byl kojený a s mýma prsama se hcodí mazlit jakmile vidí,že se svlékám... :wink: :sweat_smile: :grinning: to pak přijde,položí na ně tvářičku a rukama hladí to druhé :grinning: :grinning: naštěstí se nemá tendence přisávat :grinning: :grinning:
1. čer 2009 ve 22:22  • Odpověz
sis, no samice by urcite byla velbloud..... :grinning: :grinning: :grinning: obracene by to neslo ani zleva ani z prava :grinning: :grinning:
claudi, takže překvápko?
Asi vas opustim zacinaji se mi klizit ocka
BLedul to je pravda - že to mokrý většinou "odneseme" myodzačátku až dokonce. :grinning:

A už jsem zaseu hadů... :grinning:
Já bych chtělavidět hada, jakseplazí po zádech. :grinning: :grinning:

Sis, ukaž se nám- nech se vyfotit! :slight_smile: :wink:
1. čer 2009 ve 22:23  • Odpověz
bledul...jj, Tomik bude na prsatice, jak uz tu nekdo podotknul :grinning: :grinning:
claudi a manzelin o nich vi? :wink:
1. čer 2009 ve 22:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.