• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
To by člověk nevěřil, jak se dokáže minuta táhnout...
1. čer 2009 ve 22:39  • Odpověz
autor
SMS OD JANČI :

tak milé koníkovky :slight_smile: Ondrášek si pospíšil a už je tu s námi.Narodil se v 18.10., 2780 g a 48 cm. Dostala jsem tabletku na vyvolání a šlo to jedna radost. Podrobnosti později.Moc vás všechny zdravíme! Janča a Ondra
1. čer 2009 ve 22:39  • Odpověz
autor
jani moc a moc gratuluji k Ondráškovi a přeji mu hlavně zdravíčko ahodně lásky,štestíčka a všeho nej do života :slight_smile:

jsi šikulka :slight_smile:
1. čer 2009 ve 22:40  • Odpověz
JÉééééééééééééééééééééé!!!
JANI, VELIKÁ GRATULACE!!! BUĎTE HLAVNĚ ZDRAVÍ A ŠŤASTNÍ A AŤ SE ONDRÁŠKOVI NA SVĚTĚ DAŘÍ A LÍBÍ!!! :slight_smile: :wink:
1. čer 2009 ve 22:41  • Odpověz
jůůůůů, krása :dizzy_face: :dizzy_face: Máme dalšího prcka, no tady je to snad každý týden o jednoho víc. Moc novopečeným rodičům přeju,aby jim Ondrášek dělal jen a jen radost a všichni byli zdraví a šťastní :dizzy_face: :dizzy_face:
1. čer 2009 ve 22:41  • Odpověz
Jéééé, to je krásný a takový optimistický, že?
Jančo, všechno nej nej a nej.
A rozměry pěkný, co?
1. čer 2009 ve 22:42  • Odpověz
jeeeee :sweat_smile: a dalsi miminko je tady....to je kraaasnyyy :sweat_smile: tak hodne stesticka, zlaticka, at jste zdravi :sweat_smile:
1. čer 2009 ve 22:42  • Odpověz
autor
andulko,vydržela jsi? :wink:
1. čer 2009 ve 22:43  • Odpověz
jeee, holky, uz mame tri miminka...ja uz se tesim na fotecky :sweat_smile:
tak denis, zase te predbehli :grinning:
1. čer 2009 ve 22:44  • Odpověz
autor
ludvi jen se vrátím k adámkovi-tak to jo,to má nárok...to je podobný věk jako Tomík-asi je to zajímá prostě :slight_smile:
1. čer 2009 ve 22:46  • Odpověz
autor
a ted ještě janička odepsala,že děkuje za gratulaci a že bez nás by to nezvládla...ale to si nemyslím-určitě by to zvládla,nebot je šikovná a my ostatní to taky zvládneme :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. čer 2009 ve 22:47  • Odpověz
A do vůbec Denisa, ozvala se odpolka?
1. čer 2009 ve 22:47  • Odpověz
se to pekne rozrodilo, co? :sweat_smile: mely bysme si udelat nejakou tabulku....
1. čer 2009 ve 22:48  • Odpověz
autor
denča se pak už neozvala,tak třeba zase tak ve skluzu není :wink:
1. čer 2009 ve 22:49  • Odpověz
neozvala :confused:
1. čer 2009 ve 22:49  • Odpověz
Lenicko, diky za sms :slight_smile: Musela jsem se jit podivat i pres to, ze jsme polomrtva :slight_smile:

Janicko, Ondrasku, VELIKA GRATULACE :slight_smile: To je super, uplne z vas mam slzy v ocich, holcicky moje :slight_smile:
1. čer 2009 ve 22:50  • Odpověz
autor
no,koukám,že se zatím spíš rodí dřív než později :slight_smile: to až já pak budu rodit asi spíš po termínu-mám li usuzovat podle prvního porodu :wink:
1. čer 2009 ve 22:50  • Odpověz
arwi, dobra zprava na dobrou noc :sweat_smile:
1. čer 2009 ve 22:51  • Odpověz
Bledul, a některým to vydrží do dospělosti.

Janča napsala docela pohodovou SMS, co?

Tabulka by byla zajímavá i s předpokládaným termínem porodu.
Bledul, vydržela. :grinning:

Talk já vám teda nevím,na co se tu dělalten "pořadník", když si každý rodí jak chce! Klidně dřív - proti tomu nic nemám, když už je mimísek dost velký, ale pořadí by se zachovat mělo! že jo, Deni! :slight_smile: :wink:
to jo, zatim nikdo nepockal na ten 40 tyden.... :slight_smile: denca bude asi vyjimka :slight_smile:
1. čer 2009 ve 22:52  • Odpověz
autor
arwi,ahojky,koukám,že jsi ještě v tuto hodinu přišla sem :slight_smile: už jsem janče psala že jí všechny gratulujete :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. čer 2009 ve 22:52  • Odpověz
Ano, bude se mi lip usinat, Lenicko, diky :slight_smile:

Kocicky moje, dobrou noc - Danulicek mi spi na sedacce vedle mne, nechtel byt sam a ja se tady bojim :slight_smile:
1. čer 2009 ve 22:53  • Odpověz
Bledulko, tak to budeme přenášet spolu.
Už s tím jsem smířená. Jen si nedovedu představit ještě několik týdnů odpovídat na otázky typu : kdy, co a jak se bude jmenovat.
1. čer 2009 ve 22:53  • Odpověz
ludvi, ja prave v nejaky diskusi videla tabulku...mely tam jmeno mamci, jmeno mimiska, termin porodu, porod, vahu a delku miminka....docela hezky :sweat_smile: ale ja tabulky delat neumim, takze se dobrovolne vzdavam.... :confused:
1. čer 2009 ve 22:54  • Odpověz
Jo - tabulku udelam zitra v praci, kocicky. Od toho s tim pracuju, ne? :slight_smile:
Papa :slight_smile:
1. čer 2009 ve 22:55  • Odpověz
autor
andulko,klid :slight_smile: třeba po té masáži budeš psát zítra sms ty :slight_smile:ale jo,chápu,předbíhat se nemá :slight_smile: :slight_smile: hele,prý pomáhá sperma,ale musí ho být hodně,dr. koucký psal cosi o tom,že by bylo pořeba mít 5 styků po sobě...tak prostě kdo chce rodit,necht znásilní manžílka,ale bacha-po takovýchto výkonech,aby vůbec zvládli asistenci u porodu :wink: :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
1. čer 2009 ve 22:55  • Odpověz
Asi půjdu taky do hajan. Ráno mě čeká má oblíbená disciplíla - strefování do skleničky :grinning: .
1. čer 2009 ve 22:56  • Odpověz
arwi, tak hezky sny a neboj se :wink:
Ludvi, to víš, že ne! Druhorodičky přeci rodívají dřív! :slight_smile: :wink:

Arwen, hezky se vyspěte a ničeho se nebojte! Vždyď jste tam čtyři a číča! :slight_smile:

Holky, já mám poslední dobou úúúplněledový nohy- brrr. :frowning2:
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.