• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
pa pa
2. dub 2009 v 11:30  • Odpověz
kvet: jeee, tak na žloutkách vyšlehaných s cukrem jsem jako malá byla taky ulítlá :slight_smile: vždycky když mamka něco pekla, tak jsem pak vylizovala všechny mističky. A taky jsem strašně milovala to syrové tekuté těsto na koláč nebo bábovku, pak v upečeném stavu už to nebylo ono :wink:
2. dub 2009 v 11:31  • Odpověz
ahoj ludvi :slight_smile: jooo, a jak dopadly prijimacky???
2. dub 2009 v 11:31  • Odpověz
iluss: tak testo jsem nikdy nemusela :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale mam kamaradku a ta dodnes miluje uuplne vsechny testa....dokonce si posmakne i na teste knedlikovym :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. dub 2009 v 11:33  • Odpověz
no jo holky, ale teď už bych se to taky teda bála baštit :grinning:

len: těsta jsou dobrý, ale že by mezi ně zrovna patřilo i to knedlíkový :sweat_smile:
2. dub 2009 v 11:34  • Odpověz
Navíc teď v těhu se bojím jíst i lahůdkový saláty... těším se, že si hned po porodu nějakej dobroučkej dám :grinning:
2. dub 2009 v 11:35  • Odpověz
kvet: hmmm, knedlikovy....divny, co? :confused:
2. dub 2009 v 11:35  • Odpověz
len: jak se říká, proti gustu ... :grinning:
2. dub 2009 v 11:36  • Odpověz
Ahojte, děkuji Bleduli za odpovědi, no snad to pak všechno zvládneme......jinak k tomu těstu, musím napsat, že mi taky bábovkové těsto chutná více neupečené :slight_smile:)
2. dub 2009 v 11:37  • Odpověz
kvet: no tak to ja si salatek cas od casu dam :confused: zatim je mi fajn.....ja se zase tesim, az si budu moct dat tatarak...toho se teda bojim :confounded: i kdyz moje mamka, kdyz byla tehotna se mnou, tak jedla tatarak prej skoro kazdej den... :grinning:
2. dub 2009 v 11:37  • Odpověz
no teďka už nejím nic, v čem jsou syrová vajíčka a ty lahůdkové saláty s majonézou jsem teď v těhu taky už hooodně omezila. Skoro je teď nejív vůbec, taky se toho teď bojím, že bych třeba chytla lysteriozu nebo něco podobného zákeřného.
2. dub 2009 v 11:38  • Odpověz
ahoj joplin :slight_smile: jee, ty mas uplne stejny termin porodu, jako ja :grinning: :grinning: :grinning:
2. dub 2009 v 11:38  • Odpověz
iluss: no právě.. lysterioza je postrach

len: tatarák jsem nikdy ani neochutnala... nějak mi stačí ho vidět a dělá se mi nevolno :grinning:

joplin: vítám tě tu u nás :slight_smile:
2. dub 2009 v 11:40  • Odpověz
iluss: koukat an tyhle zakernosti, tak dneska nemuzes jist snad uz nic... :stuck_out_tongue_closed_eyes: leda by sis to sama vychovala ci vypestovala.....na to se nejvic tesim, az budeme mit baracek..... :sweat_smile: planuju si kraliky, slepice, husy,prasata a kravy budou u tchana... :slight_smile: a na zahradce vsechno, co pujde :grinning:
2. dub 2009 v 11:41  • Odpověz
len: téééda.. ty máš ale PLÁNY :grinning: to já plánuju maximálně slepice v nějakým roužku, ale i to zvažuju moc a moc a zahrádku taky nechci, je to hrozný plahočení se na ní... jen nějakej řádek rajčat a paprik
2. dub 2009 v 11:44  • Odpověz
kvet: tak to o hodne prichazis :grinning: kdyz jsem zacala chodit s Petrem, tak by syrovy maso nevzal do huby, jak rikal :grinning: a kdyz jsme u nas tenkrat byli na vanoce, tak tata udelal vybornej tataracek a od ty doby se po nem muze Petr utlouct...cas od casu si ho dame i v restauraci.....samozrejme v provereny :grinning: je to taaakovaaaa mnamka, mnam mnam
2. dub 2009 v 11:44  • Odpověz
len: brrr :confounded: :grinning:
2. dub 2009 v 11:45  • Odpověz
já vůbec nemusím takový "laskominky" jako je tatarák, olomoucký, romadur apod :grinning:
2. dub 2009 v 11:45  • Odpověz
kvet: ja to beru jako relax....a hlavne to "plahoceni" potom stoji za to, kdyz si das tu nechemickou zeleninku a ovoce..hmmmm :grinning: :grinning: :grinning: a zviratka me bavily vzdycky...akorat si myslim, ze mi bude delat problem, neudelat si k nim vztah a pak to zabijet :cry: :cry: ale na to to je a bude to muset obstarat Petr....chudak :grinning: :grinning: :grinning:
2. dub 2009 v 11:46  • Odpověz
a olomoucky jsou taky mnam mnam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: he he....ale uz nejsou tak dobry, jako byvaly.....chutnaj tak nejak umele....ale i tak :grinning:
2. dub 2009 v 11:48  • Odpověz
len: to máš pravdu, že nemechanická zeleninka a ovoce je mňamka :slight_smile: ale radši si zajdu někam do skleníků než se s tím dělat... pak to chytne nakonec plíseň nebo nějaká havěť a je to akorát k vzteku :unamused:
2. dub 2009 v 11:49  • Odpověz
len: v létě manža jí olomoucký a romadur na dvorku, akorát v zimě to nějak přetrpím doma :grinning:
2. dub 2009 v 11:50  • Odpověz
jednou jsem jedla nechemickej citron z Afriky, normálně vám holky řeknu.. to byla taková lahoda, pomalu lepší než pomeranč :slight_smile:
2. dub 2009 v 11:53  • Odpověz
kvet: hehe, tak nemechanickou zeleninku jsem jeste nejedla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. dub 2009 v 11:58  • Odpověz
kvet: to ja mam vzdycky silenou radost, kdyz to pozoruju, jak to roste, zraje...hmmmm :slight_smile:
2. dub 2009 v 11:59  • Odpověz
len: há ha :grinning: :grinning:
2. dub 2009 ve 12:02  • Odpověz
len: jak budete mít velkej pozemek, že tam toho plánuješ tolik? To budete mít nějaký celý pole, ne? :grinning:
2. dub 2009 ve 12:03  • Odpověz
asi 2000m2 :slight_smile:
2. dub 2009 ve 12:03  • Odpověz
a zadarmo :grinning: :grinning: :sunglasses:
2. dub 2009 ve 12:04  • Odpověz
a jak se k takový ploše přijde zadarmo :grinning: My jsme chtěli 1000m2, ale nakonec máme koupeno jen 824 s tím, že si budeme moci ještě kousek dokoupit jako zahradu :slight_smile: Před týdnem nám přišla výzva, že jsme nepodali dańový přiznání z pozemku, úplně jsme zapomněli, že máme něco platit :grinning:
2. dub 2009 ve 12:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.