• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
autor
ludvi,tak jo :slight_smile: jo jo,to znám-každý den telefon,který začínal slovy"tak co? Už? a to jsem rodila v termínu přesně a ted mi ho špatně spočítali,takže budu jakoby přenášet :slight_smile:
1. čer 2009 ve 22:57  • Odpověz
autor
arwi,tak super,tabulka bude fajn :slight_smile: a dej ji pak do albíčka letních maminek :slight_smile: tam bude asi patřit nejvíc :slight_smile:
1. čer 2009 ve 22:58  • Odpověz
no jo, ale jak tového výkonu dosáhnout :grinning:
jeee, budeme mit tabulku :slight_smile:
bledul, treba nebudes :wink:
Andulko, Jenny tady neni, pujde ke kocourovi, zacina se mrouskat :slight_smile: Andulinku, Ty budes dalsiiiiii, to je krasny, holky, vy me dojimate....
Lenicko, kocicky, dobrou noc
andul, tak si je strc do kybliku s teplou vodou :wink:
ludvi, to aby zenska mela harem... :astonished:
1. čer 2009 ve 22:59  • Odpověz
autor
andulko-právě že se říká,že ženy rodí většinou podobně jako u prvního.... :wink: no uvidíme :slight_smile: druhorodičky rodí rychleji co do délky porodu,ale prý to po druhé více bolí včetně zavinování dělohy (je to pravda Ludvi? co na to řekneš jako třetirodička? )
Andulko, vyjímky potvrzují pravidla.

My se sestrou přenášely dyciky.
Ludvi, tak já na Tebe budu myslet, až se budu taky trefovat. :grinning: :wink: Jsem zvědavá, s čím se vrátíme. :slight_smile:

Bledul,kéž by. :slight_smile:
Ty bláho, 5x těsně za sebou jsme nezvládali ani v době největší zamilovanosti a vzájemný posedlosti. :sweat_smile: A to jsme oba blíženci. :confused:
1. čer 2009 ve 23:00  • Odpověz
Teď nějak nechápu, co si má Andulka strčit do kyblíku..

Bledul, je to tak. Nevím jak s porodem, doufám, že napotřetí to bude zase rychlé (ale nemusím rodit doma, ne?).
Ale zavinování dělohy opravdu bolí s každý porodem víc a víc. Nevím jak to dělají naše tmavší spoluobčanky...
1. čer 2009 ve 23:03  • Odpověz
andul, to snad nezvladne nikdo :confused: :confused:
ja bych si to mohla dat vzdycky kdyz se Petr vrati z mise.....to je fajna zasoba :grinning: :grinning: mozna na dva porody :grinning: :grinning: ale petkrat za sebou?? :confused:
autor
andulko,hele,ty jsi v psychické pohodě,věříš v přirozený porod i v to,že bylinky zaberou a já zase věřím,že psychika udělá hodně,takže prostě určitě to bude nějak brzy a v pohodě...a jak to tedy máš s termínem-posunuli ti ho v porodnici jinak? jaký je oficiální termín?

jo jo,5x za sebou aby tam byl dostatek prostaglandinů,který může porod vyvolat .-)
ludvi: nohy :grinning: :grinning:
1. čer 2009 ve 23:04  • Odpověz
autor
ludvi a bolely kontrakce u druhého porodu víc než u prvního?
1. čer 2009 ve 23:04  • Odpověz
Hele ale ten harém, by nám mohli povolit, ne? Ze zdravotních důvoů a na pojišťovnu.
1. čer 2009 ve 23:05  • Odpověz
Fůůj - teď tu prošel manželínek s Pupíkovým hovňajzem a tak tu v rámci sebezáchovy sedím se spací ponožkou před nosem. :grinning: Nechápu, jak něco tak malýho, krásnýho a něžnýho jako je PUpí dokáže vyrobit něco tááák smradlavýho! :frowning2: A nechci to vidět (teda spíš cítit), až sedají se Skřítětem dohormady. :grinning:
1. čer 2009 ve 23:05  • Odpověz
autor
ludvi,jako že bychom měli k dispozici tolik chlapů,kolik by bylo třeba k vyvolání porodu? myslím,že když by na některou sperma nezabíralo,tak by počítala pak andělíčky :grinning: :grinning: :grinning:
1. čer 2009 ve 23:08  • Odpověz
Bledul, oficíálně neposunuli, aĺe padlo vyjádření, že to klidně do konce týdne může vypuknout. JInak ho mám pořád 13.6. Nic méně, vše nasvědčuje tomu, že to bude tento týden - pokud se to nezastavilo. :sweat_smile:
1. čer 2009 ve 23:08  • Odpověz
Bledul, nebo alimenty... Neumím si představit manžela, kterej by to zkousnul. :confused:
1. čer 2009 ve 23:09  • Odpověz
U prvního jsem se strašně bála, protože mi všichni říkali, že porod KP je strašně bolestivej a dlouhej. Pořád jsem čelala na nejhorší. A tak strašný to nebylo.
U druhýho mě nějak zaskočilo jak to šlo rychle a jak to bolí. Ale dr. říkal, že jak to jde rychle, tak se totam dole moc trhá... Těžko říct, taky to nebyla taková hrůza. Je to opravdu hodně o psychice. Ale po porodu mi pořád bolelo břicho jako při kontrakcích, právě jak se zavinovala děloha. Sestra říkala, že čím více porodů, tím více to bolí.
1. čer 2009 ve 23:10  • Odpověz
Tím myslím, sestřičku na šestinedělí na né mojí rodnou krev. :grinning:
1. čer 2009 ve 23:12  • Odpověz
autor
andulko..no a pak nezbývá,než se spolehnout,že miminko si řekne samo,že chce ven a kašlat na sex za účelem vyvolání porodu :slight_smile: spíš si zasexovat proto,že pak dalších 6 týdnů nebude nic :slight_smile:
1. čer 2009 ve 23:12  • Odpověz
ludvi, to je dobrej napad...predporodni harem na pojistovnu :grinning:
andul a to kdybys citila, co dokaze vytvorit muj pes.... :astonished:
1. čer 2009 ve 23:13  • Odpověz
Hoky, ničeho se nebojte, zvládneme to všechny, stejně nemáme na výběr.
1. čer 2009 ve 23:13  • Odpověz
ludvi, jj, ted uz je pozde..... :wink:
1. čer 2009 ve 23:14  • Odpověz
Počkejte co dokáže vytvořit miminko..
1. čer 2009 ve 23:14  • Odpověz
Bledul, moje řeč, tohle neovlivníme... Musí chtít mimísek.
1. čer 2009 ve 23:15  • Odpověz
autor
ludvi-aha..no já už právě na více místech četla a z více zdrojů slyšela,že u druhorodičky je to sice obvykle kratší,ale taky bolestivější...a to zavinování-úplně vidím tu maminku v porodnici co se mnou ležela na pokoji a měla překotný porod...a zavinování ji bolelo tak,že u kojení ji tekly slzy a kouslaa se do rtu....a pak říkala,že by radši šla ještě rodit (jak to měla rychlé atd) ale to zavinování,že je hrůza...a jí se asi i zavonovala docela rychle co jsem zaslechla při vizitě....takže jsem právě zvědavá,jak to bude ted podruhé :slight_smile: a taky by mě zajímalo,zda ten porod začne stejně jako u Toma...tobě začal každý porod jinak a nebo podobně? mě prdla voda a pak začaly bolestivější kontrakce...
1. čer 2009 ve 23:16  • Odpověz
kocky, nejak se mi zaviraj kukadla :confused: asi to dneska zabalim...teda musim rict, ze si ani nepamatuju, kdy se tady takhle v noci kecalo.... :sweat_smile: dneska jsme se pekne rozjely....tak kocky, mejte se fajn. Zitra se sem asi nedostanu, tak to neprehanejte, at se pak da docist :grinning: dobrou noooooc :pensive:
Právě mi tu začal brblat manžílek, že je v posteli sám, tak si k němu půjdu lehnout. Ale vyvolání porodu nechám radši na té rozmarýně. :slight_smile: Dneska se mi nějak tulinkat nechce a na víc mě to dole brní a táhne. :sweat_smile: :confused:

Berušky, dobrou noc a krásné sny!

Ludvi,ať námzítradobře dopadne poradna! :slight_smile: :wink:

MMCh- Arwen, jak jsi dopadla u doktora dneska Ty?
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.