• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
autor
leni dobrou noc :slight_smile:
1. čer 2009 ve 23:18  • Odpověz
Len, dobrou.
1. čer 2009 ve 23:19  • Odpověz
Andul, dobrou a ráno hodně štěstí se skleničkou :grinning:
1. čer 2009 ve 23:20  • Odpověz
autor
aničko papá a krásné sny a snad bych ti i mohla popřát,když už tedy máš v posteli ty podložky-aby ti praskla voda :sweat_smile:
1. čer 2009 ve 23:22  • Odpověz
První porod jsem měla vyvolávaný. Dostala jsem tabletku a oxitocin. Skákala jsem na míči a tak a stejně jsem se neotvírala. Nakonec se dr. rozhodl, že mi ráno udělá CS. Volala jsem manžílkovi a bulela jako želva. Dostala jsem oběd a najednou mi prdla voda. A během chvilky jsem se otevřela a Terka byla asi za 2 hoďky na světě.

U druhého porodu jsem šla po termínu do porodnice a dr. říkal, že jen tak neporodím ( a to mi doktorka tvrdila, že budu mít předčasný porod už od 6. měsíce) a že se mnou nemůže nic dělat. Vyvolat porod prý můžou až 10 dnů po termínu. Tak mě hospitalizovali a najednou mi bylo večer nějak divně (asi jako když máš dostat menstruaci), tak jsem se šla zeptat, co a jak. Šlo to rychle, pak mi prdli plodovku a teprve pak to začalo pořádně bolet. Za hoďku a půl bylo po všem. Ta děloha fakt dost bolela. Z toho mám docela hrůzku. Kamarádka co má taky třetí, říkala, že si po posledním termínu nechávala píchat injekce proti bolesti. Tak uvidíme, co nás čeká.
1. čer 2009 ve 23:30  • Odpověz
Proto vlastně nevím, kdy jet do porodnice. Protože jsem ještě nikdy nejela v akci.
1. čer 2009 ve 23:31  • Odpověz
Téda takový přání na dobrou noc....
1. čer 2009 ve 23:32  • Odpověz
Bledul, přijede ti někdo na výpomoc po porodu? Nebo bude doma taťulda? Přece jen je Tomík maličký. Budeš mít co dělat.
1. čer 2009 ve 23:34  • Odpověz
autor
ludvi,po porodu možná přijede tchýnka na dva tři dny,manžel si možná vezme týden dovolené,ale jinak musím sama :slight_smile:
1. čer 2009 ve 23:40  • Odpověz
Třeba se rychle zajedete. Ideální by bylo, kdyby ti někdo uvařil a tak.
1. čer 2009 ve 23:42  • Odpověz
autor
ludvi,takže těžko říct,zda by u tebe první porod byl stejný-myslím nástup-kdyby ti ho nevyvolali,že?

já bych docela brala opět prasknutí vody a pak aby se to hned rozjelo...

já se právě nebudu epidurálu bránit,protože pokud to bude bolet víc,tak nevím...čověk bohužel dopředu nemůže říct jak dlouho to bude trvat (abych nebyla v bolestech x desítek hodin) a zda se to nezkomplikuje a nebude ppotřeba císař-což se pak epid. dá využít..
1. čer 2009 ve 23:43  • Odpověz
Bledul, Vrťapíru už to sezení moc nebaví a zvedá mi žebra. Jdu naplnit myčku a jdu do hajan.
Dobrou.
1. čer 2009 ve 23:44  • Odpověz
Tak jsem se vyspala na gaučíku, chci jít vypnout PC a koukám, moje sestra rodná krev se tady vykecává jako kdyby bylo poledne :grinning: :wink:
1. čer 2009 ve 23:44  • Odpověz
autor
no pokud přijede tchýnka,tak ta se toho určitě ujme...když tu byla hlídat po amniocentéze,tak během půl dne navařila na tři dny dopředu,abych nemusela vůbec vstávat.... uvidíme no...

ale on se toho asi ujme i manžílek -ted jak musí držet tu dietu,tak bude jíst podobně,co budu jíst já po pordodu-nenadýmavé-vývary,vařené hovězí atd... takže si myslím,že v pohodě to zvládne...ale to je tím,že mám chlapa,který fakt nemá ženskou za služku a naopak hodně pomáhá-hlavně ted v těhotenství :slight_smile:
1. čer 2009 ve 23:46  • Odpověz
Prasknutí vody bych taky brala. Alespoň nějaké znamení, že už.
Taky nechápu proč se trápit v bolestech, když existuje pomoc. U zubaře si taky nechávám píchnou injekci, když mi trhají zub.
1. čer 2009 ve 23:47  • Odpověz
autor
ludvi dobrou noc :slight_smile:

a dobrou noc i rodné krvi :wink: :slight_smile:
1. čer 2009 ve 23:47  • Odpověz
Hele naše dvojnásobná dvacítka se probrala. :grinning: :grinning:
To víš, dneska jsem nejela ráno do školy a ještě si vlezla do pelechu.
Ségra, jak jsi to měla se zavinováním dělohy, bylo to po Adamírovi horší?
1. čer 2009 ve 23:49  • Odpověz
:grinning: dobrou, spěte dokud to trochu jde, za pár dní může být všechno jinak :grinning: :dizzy_face: .
1. čer 2009 ve 23:49  • Odpověz
Tak si ségra představ, že už i Janča porodila. Já nevím, kam se ty prvorodičky ženou.. Všechny předbíhají.
1. čer 2009 ve 23:50  • Odpověz
Horší ségra, horší..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale na to teď holky nemyslete. Ono nevím no, břicho bolelo, kozy nalité bolely, třísla bolely šíleně, ale Adam to všechno vyvážil :dizzy_face: .
1. čer 2009 ve 23:51  • Odpověz
Tak dobrou.
1. čer 2009 ve 23:51  • Odpověz
Ségra, tak ho nauč chodit nejdív na tu krabici a pak teprve vyrukuj s tím nočníkem.
1. čer 2009 ve 23:53  • Odpověz
Jé tak to gratuluju moc :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .
Ony ty prvorodičky neví kam se ženou, porodem všechno začíná :grinning: . Ale ne, je to hezký, hlavně že jsou zdraví :slight_smile: .
1. čer 2009 ve 23:53  • Odpověz
Jdi spát, za chvilku bude Adam v plné síle a bude chtít flanděru.
1. čer 2009 ve 23:54  • Odpověz
:sweat_smile: , močník se nějakou dobu ještě konat nebude.....
1. čer 2009 ve 23:54  • Odpověz
Jo jo, vždyť já šla jen vypnout stroj, brouuuuuuu :slight_smile:
1. čer 2009 ve 23:55  • Odpověz
Tý brďo půlnoc. Jdu zlikvidovat tu melounovou spoušť.
1. čer 2009 ve 23:55  • Odpověz
Dobré ránko těhulíny,

tak jakou jste měly noc???Koukám, že kecací,tak to já bych nevydržela. Já jsem zase prožila noc plnou tvrdnutí bříška, poslíčků a bolavejch zad a už jsem si říkala, že se to nějak rozjíždí a pak to ustalo. Teda u Vanessky nic nic a pak porod, teď si připadám jak nezkušená prvorodička. Máte to taky???
2. čer 2009 v 07:45  • Odpověz
autor
dobré ráno těhulky :slight_smile:

ahoj Unko :slight_smile:
no u mě noc jen tradičně s návštevami WC a tvrdnutím,ale nic mimořádného...a Tomík měl nějaké divoké sny,take každou chvíli něco povídal :confused: :wink:

neboj,určitě ten porod unko poznáš-já v to taky doufám,že až to přijde,tak si řekneme "to je ono " :slight_smile:jak se vaneska teší na sourozence? myslíš,že to chápe ? já mám pocit,že u nás Tomík asi neví o co jde-sice mu říkáme,že máme miminko v bříšku atd,on mu mává do břicha,břicho pusinkuje,ale nevím a pochybuju,že mu dojdou souvislosti,až bude mimčo na světě :sweat_smile:

noc byla hodně povídací,proto odkazuji na stránku 209, kde je krásná zprávička od JANČI :slight_smile: aby to někomu neuniklo,že máme další miminko :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink: :wink:
2. čer 2009 v 08:36  • Odpověz
krásné ráno :slight_smile:

Arwi - to budeš zlatá, když vyrobíš nějakou tabulku těch přehledů....Já vždycky marně tápu kdo jak má být na řadě a tak a jsem líná to hledat v pasech... Takže díky kočičko...asi bych jí taky zvládla vyrobit, ale trvalo by mi to tak asi 15x déle než tobě :grinning: :grinning:

Unko - noc nic moc? u mě taky žádná sláva... od čtyř jsem se převalovala s tvrdým břichem a nevěděla jak si správně lehnout, pak jsem kolem sedmé na chvíli zabrala a od půl osmé zase straším...

bledul - Tomík ti ze spaní něco vyprávěl? určitě to bylo něco důležitého :wink:
2. čer 2009 v 08:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.