• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
Bledul po pravdě mám pocit, že to chápe napůl, každé ráno se chodí koukat do postýlky, jestli už je tam miminko, když zjistí, že ne, tak mi odkryje bříško, dá pusinku a hladí ho a říká mu, že to je náš kluk. Včera si taky hrála, že má miminko u sebe v bříšku a začla se hezky starat o panenky a já se jí vždycyky snažím ukázat, jak se budeme spolu starat o miminko, víc proto udělat nemohu, tak snad to vezme dobře, Vanesska je typickej jedináček, všude je první vnouče.

Jééééééééééééééééééé děkuji, že jsi mi to napsala, já jak Vás někdy nedočítám, tak bych to prošvihla :sweat_smile:
Pro Janču:

Gratuluji maminko, že máš zdravé miminko. Ať v něm zdraví stále plane, nemoci se nedostane. Celý život kvete jen a splní se mu každý sen.
2. čer 2009 v 08:58  • Odpověz
unko - to je hezká gratulace :slight_smile:
2. čer 2009 v 09:02  • Odpověz
Claudie koukám taky trpíš, no už aby to bylo za náma, děkuji
2. čer 2009 v 09:06  • Odpověz
Každá mamina mi říkala, to těhotenství je krásné, ale poslední měsíc už budeš chtít ať skončí... a něco na tom bude, už to bříško je tak velké, že se nikam nevejdeme a spí se hůř a hůř...ještě že si občas klimbnu přes den, to bych asi byla jak mátoha....Ale jsme bojovnice a vydržíme to, že jo? :grinning:
2. čer 2009 v 09:09  • Odpověz
autor
claudi- no nevím,zda to bylo důležité,ale volal ze spaní " nene" tak jsem asi ve snu po něm něco chtěla a jemu se do něčeho nechtělo :sweat_smile:

ted už jinak má být na řadě denča,pak Andulka,pak Ludva,pak Unka asi , pak já,Lucca, claudinka a sis ... a pak se ztrácím :grinning:

unko- no u nás právě tomík mi nosí medvědy na kojení,břicho sám od sebe hladí k prsům se sice sám lísá,ale ví,že to je mlíčko pro miminko...on moc tomík neumí ještě mluvit,takže kdyby mluvil víc,tak bych měla zpětnou vazbu kolik toho chápe...ale stejně nevíím,zda mu to dojde-že to miminko,co bude v postýlce je obsah toho megabřicha :grinning: :grinning: postýlku atd doma ještě nemáme smontovanou,to uděláme až tak za 14 dní,takže nevím,jak by reagoval na další prázdnou postel pro "mimi" :sweat_smile:
2. čer 2009 v 09:14  • Odpověz
Ahoj moje kocicky :slight_smile: Ted jsme mela napsany ukrutne dlouhy vzkaz a seknul se mi kun....

POZOR!!!!! Hlasim se z prace a pujdu na tu nasi tabulku. Prosim Vas proto, piste mi do IP termin porodu, pohlavi miminka, ktere cekate (pokud chcete prozradit) a vybrana jmena pro obe pohlavi (pokud chcete prozradit).
Dale prosim vzdy o nejblizsi terminy poraden a vsech dalsich vysetreni, at vime, kdo kde zrovna je :slight_smile:

Jako posledni vec mam otazku - mam sem kopirovat treba kazde pondeli tabulku nebo ji mam ulozit jako album, aby tam mel kazdy kdykoli pristup?
2. čer 2009 v 09:14  • Odpověz
autor
aahoj arwi-děkujeme za tabulku :slight_smile: já jsem pro dát ji do alba letních maminek- tam k ní pak každá může sama vložit třeba jednu fotku svého miminka -heslo a nick známe zatím asi jen ty,co jsme byly v ZOO,ale není problém to dát vědět všem-k dispozici je to všem z tématu :slight_smile:
2. čer 2009 v 09:16  • Odpověz
arwi - souhlasím s bledulkou.... a už ti jdu psát do IP ty údaje... :slight_smile:
2. čer 2009 v 09:19  • Odpověz
Bledulko, jasna vec :slight_smile: Prosim jen, posli mi odkazek na to albicko a udaje do IP, ja jsem to samo nekde zasantrocila :slight_smile:
2. čer 2009 v 09:21  • Odpověz
Ahojda!

Ježkovi, než člověk dočte včereješek, tak už zase nestíhá dnešek! :grinning:

Než zalezu do sprchy, tak jdu pznámit, že to vypadá, že masáž zabrala. Noc byla děsná - bolavý tvrdnutí, zmatkující Skřítě,který kopalo o život a manžel spící jak miminko. Po 7h se to zklidnilo,ale teď už to začíná znova- ty bolavý kontrakce (?) v podbříšku. Jsem zvědavá na ten monitor.

Všem vám přeju krásný a pohodový den!

Deni, už Vašíkojvysvětli,ať jde ven! :wink:

Ludvi, dobře dopadni v poradně. :wink:
2. čer 2009 v 09:22  • Odpověz
andul - ááá, další kdo se moc nevyspal...vítej do klubu :wink:
2. čer 2009 v 09:26  • Odpověz
autor
arwi-máš to v IP

veřejně klidně můžu napsat,že nick je letni.maminky.2009 tak se tam může kdokoliv podívat :slight_smile:

pak nějak to ještě rozešlu všem holkám ostatním včetně hesla,aby to měla každá z nás....:slight_smile:

akorát se holky opovažte smazat arwence tabulku :grinning: :grinning: :grinning:

andulko ahojky :slight_smile:
kdy dnes máš kontrolu? koukám,že bys potřebovala další masáž,aby se to ještě urychllilo...
2. čer 2009 v 09:31  • Odpověz
Bledul 10:30h.

Musím jí t naty vlasy, jsem jak Racochejl :grinning:
2. čer 2009 v 09:33  • Odpověz
nelekejte se, to není fantomas , to jsem já Claudie :grinning: ....jen zkouším zda nám ty letní maminky fungujou...nejdřív mi to nešlo, ale psala jsem letní s slouhým í a má tam být krátké, tak proto.... :wink:
2. čer 2009 v 09:37  • Odpověz
autor
ahoj fantomásku-claudinko :slight_smile: jo jo,nick by měl být bez háčků a čárek :slight_smile:
a napadlo mě,až se zase prokecáme k 10000 příspěvků a budeme zakládat další diskuzi,tak do úvodního příspěvku dáme i odkaz na toto album,aby bylo hned dohledatelné :wink:
2. čer 2009 v 09:44  • Odpověz
Ahojka, koukám, že jste se moc nevyspaly :cry: .

Tak to já se vyspala do růžova, ikdyž s přestávkama na vyprazdňovaní melouna :grinning: .

Tak co ta Denča, neozvala se?
Myslím na ní, jestli už má miminečko u sebe :grinning: . Ty poslední dny jsou opravdu dlouhé.
Já jdu do poradny až odpolka, spíš se jdu rozloučit s doktůrkem a na monitor.
A zítra poprvé poradna na Bulovce. Jsem fakt zvědavá, na jak dlouho tam zkejsnu.
2. čer 2009 v 09:48  • Odpověz
Andulko, držím palce na monitoru. A třeba už..... :grinning:

Jdu vydrbat toho melouna z koberce :stuck_out_tongue_closed_eyes: a trošku to tady debordelizovat.
2. čer 2009 v 09:51  • Odpověz
autor
ludvi,Denča se zatím neozvala,ale třeba jen honem dospává aby měla dost sil....poslíčci musí být unavující....

číslo na mě má,tak až bude chtít,má možnost se ozvat :slight_smile:

spánek rušený vyprazdnováním melouna a nutnost drbat melouna z koberce ? kam jsi ho v noci odkládala? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. čer 2009 v 09:56  • Odpověz
autor
holky,docela by mě zajímalo,zda se některým z nás podaří ,aby se narodila dvě mrnata v jeden den (a nemyslím ted arwenčina dvojčátka :sweat_smile: )
to by šlo uzavírat i sázky :slight_smile: docela nahuštěný je přelom června a července,tam by se to podařit mohlo :wink: :grinning:
2. čer 2009 v 10:01  • Odpověz
Bledulko - já jsem jí dala do ložnice schválně dřív, aby si malá zvykla a včera jsme jí spolu nazdobily.

Andulko - teda ty nasi cvrčci se asi domluvili nebo co
2. čer 2009 v 10:14  • Odpověz
Holky,letím, tak pa
2. čer 2009 v 10:15  • Odpověz
autor
andulko-dobře pořiď a hodně štěstí :slight_smile:
2. čer 2009 v 10:21  • Odpověz
Kočičky, hotovo, mezi prací jsem to zplodila :slight_smile:

Klidně ji dám i k sobě, abyste mohly kliknout na můj pas a hned na tabulce byly....jinak je tedy v albíčku Letních maminek a budu ji pravidelně aktualizovat. Poprosím jen - veškeré údaje o poradnách a vyšetřeních do IP, víte, jak chodím nepravidelně a mohlo by mi něco utéct.....děkuji :slight_smile: :slight_smile:
2. čer 2009 v 10:23  • Odpověz
autor
unko-no my máme tak malý byt,že právě konečnou přestavbu oddalujeme na co nejdál,protože pak mi zmizí z obýváku místo k natáhnutí zad a ted si tam s tomíkem ráda ještě lehnu a čteme si atd...tak ještě chceme chvíli vydržet.... :wink: :sweat_smile:
2. čer 2009 v 10:24  • Odpověz
autor
arwi,super, děkujeme :slight_smile:

krásný :slight_smile:
2. čer 2009 v 10:26  • Odpověz
Ahoj devcatka, zdravim zdravim

Mohla bych pooprosit taky o nejake to heslo abych se dostala do alba letnich.maminek.

Jinak si predstavte holky, vcera muj byvali pritel nasel na Facebooku zname z USA co teda pribuzne tech co jsme pro ne pracovali.. Tak mi udelal radost. Konec¨ne snima muzu byt malinko vice v kontaktu..

Nemuzu si pomoct, ale prijde mi ze uz druhy den, mam nejake tvrdsi bricho.. A do toho jsem zas asi dostala nejaky zanet. Uz se z toho meho rozkroku zblaznim :frowning2: :frowning2: protoze to snad neni pul rok abych nejaky ten zanet nemela..
2. čer 2009 v 10:29  • Odpověz
autor
ritu,do alba na čumendu se dostaneš i bez hesla- nick je letni.maminky.2009 -když dáš hledat fotoalba....

ale jinak heslo ti pošlu v IP,až bys tam chtěla sama vložit fotečku narozeného miminka :slight_smile: ale to si ještě počkej měsíc a půl :slight_smile:
2. čer 2009 v 10:32  • Odpověz
autor
jinak odkaz na album je zde :slight_smile: abyste to nemusely hledat :slight_smile:

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2840875&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D0%26vOrderBy%3D1

arwi,je to super :slight_smile: máš pochvalu před nastoupenou jednotkou :slight_smile:
2. čer 2009 v 10:42  • Odpověz
Tak dobre bledu, jaaa teda este chvilku pockam :slight_smile: :slight_smile: i kdyz za posledni dva dny, uz si rikam uz aby to bylo.. Bricho mam k prasknuti a a malde me nabyra snad ze vsech stran jak to jde a kdyz uz me nenabira, tak me tak strasne rejpne do mocaku ze se div nepocuram.. Rekla bych ze az se malej narodi, tak bude asi mit deseti centimetrove nehty :sweat_smile: :sweat_smile:
2. čer 2009 v 10:45  • Odpověz
autor
jo a psala jsem si s Iluškou dneska (mimo jiné jsem jí i řekla o Janče a třetím miminku :slight_smile: )

a teda k Ilušce: mají se dobře,Iluška je v pořádku,malá Lucinka je pořád v inkubátoru na fototerapii kvůli vysoké hladině bilirubinu v krvi (novor.žloutence).Ilušce ji nosí jen na kojení,tak je to prý bez ní dlouhý a vůbec Iluška neví,kdy půjdou domů...a všechny nás zdraví a máme se držet :slight_smile:
2. čer 2009 v 10:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.