• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
autor
rituš-no to se opovaž rodit už ted...tak vydrž aspon měsíc ještě :wink: :slight_smile: miminku je u tebe ted ještě líp než venku :wink: :slight_smile:

ono to uteče,neboj:slight_smile: spíš se pak vlečou ty poslední dva tři týdny :wink:
2. čer 2009 v 10:48  • Odpověz
Bledu neboj, opravdu nehodla este rodit..Hlavne z toho duvodu, ze este nemam pro mrnouska vse otove, zarizene a nakoupene.. To verim ze posledni ty dva tri tydny musi byt dlouhe..
No mi jdeme este 5.7. juchat na svadbu, tak mi drzte palecky at me nevezou rovnou ze svadby :grinning: :grinning: .
2. čer 2009 v 10:54  • Odpověz
Upraveno, kočičky, abyste nemusely do alba Letních maminek, mám tabulku i ve svém albu Arwenka
2. čer 2009 v 10:59  • Odpověz
ahoj Arwenko : na prehledu diskuzi jsem zahledla povedome jmeno z nasi diskuze o dvojcatkach. Doufam ze je s Tebou vse v pohode a miminka krasne rostou v brisku a zes vyresila nejake ty problemy ktere byly na zacatku. Mej se fajn a nekdy ahoj
2. čer 2009 v 11:03  • Odpověz
Veruleg - Ty jsi mila, ze sis vzpomnela :slight_smile: Kouknu se k Vam :slight_smile:
2. čer 2009 v 11:06  • Odpověz
u nas uz par odrodilo :slight_smile: Jinak mas super ty tehu fotky od fotografa. Ahoj a opatruj se
2. čer 2009 v 11:20  • Odpověz
arwi - jsi mistr tabulek!!! pěkné, díky.... :slight_smile: To se mi líbí, jak jsi u svého termínu porodu prostě musela dodat, že to bude stejně dřív... :grinning: :grinning:
2. čer 2009 v 11:21  • Odpověz
Claudisku, Ty jsi videla donoseny dvojcata do terminu? Ja Ti nevim :slight_smile: By se mi to pandero muselo vyvalit bokem, aby tam vydrzely :angry: :angry: :grinning:
2. čer 2009 v 11:34  • Odpověz
Tak jsem doma. Cestou jsem to obrečela a teď do sebe láduju obrovský kus dortu, snad to pomůže...
Holky, ten podělanej monitor se ani nehnul!!! jedna pidikontrakce na začátku a jinak skoro úplně rovnej... Dokonce jsem přemýšlela, zda tu sondu nemohla dát sestřička-studentka špatně. A jen co jsem vylezla z ordinace, tak zas bolesti jak bejk. Jinak doktor říkal, že takle krásně připravená prvorodička v 39tt se jen tak nevidí - CS 6 (z 10ti bodů) a otevřená na 2 prsty - tak by ta 1.DP prý nemusela být tak dlouhá. Teď ještě,kdy přijde... A příště už jdu na kontrolu do porodky.
2. čer 2009 v 11:36  • Odpověz
autor
andulísku,nesmutni ..

hele,já u Tomíka chodila obden na monitor,( měla jsem tu cukrovku a monitor se jim nezdál) a tak mi v pátek na monitoru děloha nekontrahovala ani jednou a na prohldce jsem byla na jeden prst...já měla druhý den termín a už jsem se viděla,jak přenáším..v sobotu ráno jsem se cítila skvěle,porod vypadal vzdáleně a v poledne šla zátka a večer voda a v noci se Tomík narodil... ono to totiž nejde vypočítat kdy to přijde a i u tebe to může přijít kdykoliv :slight_smile: tak hlavu vzhůru :wink: miminko určitě ví co dělá :slight_smile:
2. čer 2009 v 11:41  • Odpověz
Bledul, já vím,ale stejně tu bulím jak želva... nějak to jinak nejde...
2. čer 2009 v 11:49  • Odpověz
Andulinko, nezoufej, neprenasis jeste. Mas poslicky, obcas i kontrakce, jsi pripravena. Skritek vi dobre, co dela. Ja vim, ze se uz nemuzes dockat, ale neboj se, brzy to bude. Ja jsem u Danecka naprosto nic necitila, porad me bricho nebolelo a najednou rupla voda bez jakychkoli predzvesti predtim....hnala jsem se do porodky jak prdla a pak si Danecek daval jeste tech 18 hodin na cas :slight_smile:
2. čer 2009 v 11:50  • Odpověz
už jsem z toho fakt unavená a bolavá. A představa, že to takle půjde třeba ještě 14 dní je strašná.
2. čer 2009 v 11:50  • Odpověz
autor
anduliinko,termín máš za 12 dní....miminko je spouštěčem porodu...ono samo ví,kdy je připraveno na život venku :wink:
vím,že je to únavné a moc dobře to chápu,ale vydrž....ted už je k cíli fakt jen kousek :slight_smile: a přenášet tě určitě nenechají kvůli tvým problémům,takže za pár dní budeš mít miminko venku :slight_smile:

hlavně se nestresuj,at pak rodiš v psychické pohodě :slight_smile:
2. čer 2009 v 11:55  • Odpověz
Anduliku neboj, ono se to treba do konce tydne povede :slight_smile: Moc moc ti drzim palecky!! :wink: Nemuzu ti nic radit, protoze taky nevim.. Ale ver ze i zkusen rodicky nekdy nevedi.. Moje mamca kdyz rodila po ctvrte, tak ani ona nevedela jestli teda jako uz jo a nebo ne :slight_smile:
2. čer 2009 v 11:57  • Odpověz
Co ta Denča- pořád o ní nic nevíme?

Půjdu si na chvilku lehnout a zkusím dospat tu noc. ZAtím pa a dobrou chuť k obědu!
2. čer 2009 ve 12:08  • Odpověz
autor
HOLKYÝÝÝÝ, MÁME DALŠÍ MIMINKO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sms od Denči :

Dobrý den,tak to prasklo a jsem venku :slight_smile: 3,6 kg a 50 cm. S pozdravem Václav.
2. čer 2009 ve 12:33  • Odpověz
autor
ani Denča nenapsala kdy se Vašíček narodil,tak počítám,že asi nějak teď čerstvě :slight_smile:

tak moc a moc gratulujeme rodince a přejem hlavně hodně zdravíčka,lásky,prostě všeho nej nej nej a nej :slight_smile:

Teda kočky,nějak se nám to tu začíná rozrůstat ... :slight_smile:
2. čer 2009 ve 12:36  • Odpověz
autor
tak holky,mám ještě další info od Denči :

"narodil se v 10.50, málem byl císař-nechtěl dolů,ale zvládli jsme to.Jen já to odnesla pop.očima a fleky. ...pak se ozvu.."

takže chudák Denča to asi neměla jednoduchý a má můj obdiv jak to pěkně zvládla a ustála...Deni,jsi šikovná a statečná :slight_smile:
2. čer 2009 ve 12:48  • Odpověz
Jenom jsem si odskočila do Billy a co to, co to? Další chlapeček a přímo ukázkovej.

Denis, moc ti přeju, že už to máš konečně za sebou a přeju tobě, Vašíkovi i taťuldovi hodně zdravíčka, štěstíčka a celkové pohody.
2. čer 2009 ve 12:57  • Odpověz
No super :slight_smile: Hurá :slight_smile: Denisko, blahopřeju mocmocmoc :slight_smile:
2. čer 2009 ve 13:00  • Odpověz
Už aby holky zařadily nějaké fotečky, abychom se mohly kochat, co?
2. čer 2009 ve 13:02  • Odpověz
Ty Letní maminky - to jsem byla já :slight_smile:
2. čer 2009 ve 13:09  • Odpověz
autor
hele,holky,pokud náhodou píšete přes nick letních maminek,tak se podepište (jako ráno cludinka) at víme,s kým mluvíme :sweat_smile: :wink: :slight_smile:

jo jo,už bych taky ráda viděla nějaké "naše" miminko,ale krom květulky jsou všechny v porodnici ....musíme počkat :slight_smile: iluška psala,že ani neví,kdy je pustí (jak jsem už psala výše :slight_smile: )
2. čer 2009 ve 13:10  • Odpověz
autor
jé,arwi,než jsem to nadatlovala,tak se fantomas přihlásil k identitě :grinning: :grinning: :grinning:
2. čer 2009 ve 13:11  • Odpověz
autor
holky,jdu s tomíkem do pelíšku,zatím papá :slight_smile:
2. čer 2009 ve 13:11  • Odpověz
Bledulí, jak pořád upravuju údaje do tabulky, zůstala jsem přihlášená pod maminkami a ani jsem si nevšimla :slight_smile:
2. čer 2009 ve 13:16  • Odpověz
Teda paaani tady se nam to pekne rozjelo :slight_smile: :slight_smile: Koukam ze nam to Kvetulda odstartovala a ted to jde jak pomasle :grinning: :grinning:

Tak Denco moc moc gratuluji k narozeni miminka, hlavne ze jste oba v poradku a preji ti at ti dela malej jen a jen samou radost!! :wink:
2. čer 2009 ve 13:27  • Odpověz
DENIKU, Taky mooooooooooooc a mooooooooooooooc gratuluju k narození Vašíka. A malému z celého srdcepřeju jena jen štěstí, zdraví, pohodu a radost ze života! VAšíku,vítej! :slight_smile:
2. čer 2009 ve 13:52  • Odpověz
Arwi, Ty jsi rychlík. :grinning: :wink:

Chtěla jsem se původně podívat na Čarodějky,ale jdu zas do postýlky.
2. čer 2009 ve 13:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.