• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
Ahoj holky, jsem tu jen na skok jedu do plavani a zacvicit si na balone :slight_smile:

Jsem vas docetla jenom kousek.

JANI gratulace velikaaaaaaaaaaaa :slight_smile: :slight_smile: Tak at jste zdravi a pekne rostete :slight_smile: :slight_smile:

Papa
2. čer 2009 ve 14:03  • Odpověz
autor
ahoj holky,jsem zase vzhůru,ale ještě k prckovi zalezu :slight_smile:

sis- no jestli jsi dočetla jen kousek,tak janči porod ti neunikl,ale Denči ano :sweat_smile: protože od včerejška přibyla dvě miminka :slight_smile:
2. čer 2009 ve 14:40  • Odpověz
POřád bych spala, ale nemůžu usnout. :sweat_smile: NA rozdíl od Pupí. :grinning:

Takže kdo nám chybí v tabulce? Sis, Léňa,Ludva a z našich stálic pak budem asi už kompletní,ne? Nebo jsem na někoho zapomněla?
2. čer 2009 v 15:00  • Odpověz
Sister - ahoj :slight_smile: Prosim, koukni do meho albicka - Arwen - potrebovala bych taky Tve udaje :slight_smile:
2. čer 2009 v 15:11  • Odpověz
Teď jsem koukala do tabulky - jak to že Bledul neuvedla Gunárka? Když ho Tomík tak hezky vybral? :grinning:
A my budeme mít jen dvě holčičky???

Ještě tam není Luca!
2. čer 2009 v 15:31  • Odpověz
A Arwi, u Unky není uvedená Vanesska (2 roky a 5 měsíců). :wink:
2. čer 2009 v 15:32  • Odpověz
Unko,jak se u vásříká klukům, když jsou holky "křivochcalky"? :grinning: A postýlku máte krááásnou! A kočárek se mi taky moooc líbí! Co je to za značku?
2. čer 2009 v 15:51  • Odpověz
Tak jsem prave dozapasila s Meggi.. Nevim co to ma ale zespoda na tlame se ji udelali nejake boule a mato plne hnisu a obcas ji to praskne a tece ji z toho krev.. Na veterine nam rekli ze ji to musim vymackavat a vydrhnout houbicku a vydesinfikovat. Ale copak to jde kdyz ta nase prisera ma 25 kg.. Kdo se sni ma pretahovat. Chudera ji to asi boli, me je ji tak lito
2. čer 2009 v 15:51  • Odpověz
Jej, Rit, tak to si Meggi taky užívá "puberty", že? Chuderka.TAk to snad brzo zmizí. :wink:
2. čer 2009 v 16:03  • Odpověz
To tvrdnutí úplně přešlo...
2. čer 2009 v 16:12  • Odpověz
Mám doma muže, tak se půjdem projít do města.Zatím pa.
2. čer 2009 v 16:13  • Odpověz
Holky tak jsem byla s Meggi venku a neverili by jste co jsme potkali, zeleninu s melounama a kdyz uz jste mi vcera delali takove chute, tak jsem si hned ctvrku koupila jdu senafutrovat :grinning: :grinning:
2. čer 2009 v 17:42  • Odpověz
Holky ten meloun je skyslej.. Jaaa mam vazne smulu, to uz neni normalni :angry: :angry: :angry:
2. čer 2009 v 18:18  • Odpověz
Ahoj holky,
tak velká gratulace k dalším mimískům, teda to je supr jak se tady rozrůstáme.... :grinning:
Jen tak dál a další bude asi Andulinka, odhaduju, držím palce aby to tak bylo.
Arwen krásná tabulka, poslala jsem ti do IP svoje údaje... :wink:
2. čer 2009 v 19:02  • Odpověz
Rituš, to ho jdi ale vrátit! Fakt!

My se teď vrátili z procházky a hlásím,že kontrakce jsou zpátky a nabyly nové síly. :grinning: A takyjsmesehnali botky doporodky - takový ty "moderní" pěnový obrovský nazouváky (co v originále stojí ve zdravotnických potřebách přes 1000,- a "ťongové" je pordávaj po 250,-) - v obuvy za 100,- Mám bílý a protože se mi nelíbí, jdu si na ně namalovat berušky nebo tak něco. :grinning:
2. čer 2009 v 19:02  • Odpověz
Luci,díky, taky bych byla ráda. :slight_smile:
2. čer 2009 v 19:03  • Odpověz
Tak jestli kontrakce zesílili tak třeba se už porod rozjede, ted si dej ještě teplou koupel a bude to... :grinning:
2. čer 2009 v 19:05  • Odpověz
Tak holky krásný večer, snad zítra budu mít víc štěstí a potkám vás tu. :wink:
2. čer 2009 v 19:39  • Odpověz
se na to vybodnu, jen se člověk na jedno odpoledne vzdálí, tak tady se hned rodí .... !!!!!

DENI - ooobbbbrrr gratulace k Venouškovi, jsi statečná letní maminka!!!! :dizzy_face: :dizzy_face:

andul - prcek nechtěl spolupracovat na monitoru? nesmutni, příště bude určitě hodnější... :wink: Ale pan doktor tě pochválil jak jsi k porodu připravená, tak vidíš.... :slight_smile:

rit - chudinka Meggi :frowning2: no a ten meloun bych jim šla taky vrátit...My dnes taky čtvrtku koupili, ale nebudu ho na noc riskovat, ať zas nelítám celou noc na záchod...
2. čer 2009 ve 20:11  • Odpověz
to už všichni rodíte nebo co??? kde jste kdo ???? jsem tu sám a bojim, bojim.... :grinning:
2. čer 2009 ve 20:25  • Odpověz
Claudi, já jsem tady! :slight_smile: :wink:
2. čer 2009 ve 20:27  • Odpověz
ahoj andulínku :slight_smile: tak co, už je lépe?
2. čer 2009 ve 20:32  • Odpověz
Jaa jsem tady taky, ale koukam na ruzovku, tak jsem nakoukla o rekla me :slight_smile:

No a stim melounem, to bych tam musela zitra a to nevim jestli mi vetnamci ty prachy vratej
2. čer 2009 ve 20:36  • Odpověz
aha, ona je Růžovka... já už na ní moc nekoukám...
no uvidíš jak se ti bude zítra chtít, je fakt, že ti taky třeba řeknou, že jsi ho měla přinést hned a peníze ti nedají a ani ti ho nevymění...
2. čer 2009 ve 20:39  • Odpověz
Holky, já se vám musím pochlubit, jak mám šikovnýho manžela! :dizzy_face: Přidělal nám do sprchovýho koutu držák na stěnu! :dizzy_face: Konečně se budeme moct sprchovat pod padající vodou a nebudeme u toho muset držet sprchu nad hlavou! :grinning: Dřív tam ten držák nebyl, protože by se dle domácí babičky poškodily kachličky ( :angry: ), ale díky mému porodu to najednou nevadí a tak Tom navrtal držák do spárymezi kachlíky a je to! :slight_smile:

Ale teď jsme si napustila teplou vanu. :grinning:
2. čer 2009 ve 20:43  • Odpověz
autor
kuk kočky,dneska tu asi nebudu moci nijak vysedávat,čeká mě žehleníčko :stuck_out_tongue_closed_eyes:

claudi,tak pokud to funfuje tak,že když se vzdálíš,že se rodí,tak prosímtě zítra se taky vzdal a mohla by začít rodit andulka :sweat_smile: ta by ti určitě byla vděčná,pokud ji to takto zařídíš,viď andulko :wink:

rituš-zkyslý meloun fakt naštve,my ho vraceli takhle někdy v lednu-ale do Billy,takže v pohodě...u tongů nevím jak uspěješ...to nebylo vidět,když byl řízlý? on je většinou měkčí a hnědší u peciček...a já k němu i čuchám když je řízlý a to se mi všichni smějou :wink: :slight_smile:
2. čer 2009 ve 21:03  • Odpověz
bledul - pošlu ti taky něco na žehlení, ju? když už budeš v tom zápalu boje, tak ta homádka navíc nebude ani znát... :grinning:

no, pokud by to mělo andulínovi pomoci k porodu, tak já se tu neukážu třeba celý den :wink: ... ale mám obavy, že na mě to nezáleží... To se musí prcek rozhodnout kdy bude chtít jít ven :wink:

dostala jsem minulý týden na gyndě takový kufřík pro nastávající maminy, jsou v něm všelijaké vzorky krémů, mastí, nějaké plínky, vlhčené ubrousky atd... a časopisy, tak asi zalezu do pelechu a něco si půjdu z toho přečíst...

dobrou noc :slight_smile:
2. čer 2009 ve 21:14  • Odpověz
autor
claudi-opovaž se mi sem na žehlení poslat byt jen jeden kousek :wink: to nééé,to bych už nedala -mám tu svých kupiček k žehlení dost :wink: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak si hezky počti a zítra ahojky ...dobrou noc :slight_smile:
2. čer 2009 ve 21:25  • Odpověz
Claudi,Bledul, jste hodné kočky, ale přesně jak říká Claudulí - to sibude muset Skřítě rozhodnout samo. Teď jsem vylezla z vany a namazala si břicho rozmarýnou, tak uvidíme.

Claudi, dobrou!

Bledul, ať Ti to jde od ruky! :slight_smile: :wink:
2. čer 2009 ve 21:33  • Odpověz
Dobré ránko Těhulíny,

Deny posílám taky přáníčko k miminku:

Milá maminko,
narodilo se vám překrásné miminko!
Já mu přeju:
stálý úsměv na líčku,
k tomu klidnou dušičku,
v očích jenom třpyt a jas,
v puse extra silný hlas :slight_smile:
ať se rychle rozkoukává,
radosti vám přidělává,
zdravíčka mu přeju moc
a vám klidnou každou noc ...
přeje Verča s Vanesskou

Andul dík za pochvalu, kočárek je Jané z kolekce 2009, mám ho objednanej, tak doufám, že dorazí dřív, než porodím, mají strašně dlouhou dodací lhůtu
3. čer 2009 v 08:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.