• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
Bledulínku - to je fajn nápad, vždyť ty nemusíš nikam na focení, máš přece profíka doma :sunglasses:

andulínku - jsem taky jako ty, nemám ráda stavy neurčita... ale neboj, určitě poznáš až se začne něco dít... Jůůů, že by třeba už dneska bylo Skřítě/Skříťátková na světě??? Kolikáteho vlastně je? 3.6. - no to vypadá hezky to datum :wink:
3. čer 2009 v 10:50  • Odpověz
autor
Andulko,mě odešla zátka v poledne (v den termínu) den předtím to na porod nevypadalo...od té doby jsem měla pořád trochu pocit vlhkosti a jinak mi jen nebolestivě tvrdlo břicho (bylo to nepříjemný,ale tak jako i předtím) a tohle bylo nepravidelné...byli jsme s Honzou na procházce a tak jsem to tam počítala a myslela si,že mám konečně poslíčky...no a vlhkost jsem měla čím dál větší a já přišla domů s mokrýma kalhotama a tak jsem se po příchodu doma svlíkla,že půjdu do sprchy a v tu chvíli mi praskla voda....kontrakce,která byla oprasvdu už jakoby bolestivá přišla až po odtoku vody v taxiku- teprve pak jsem si řekla,že tohle je asi stah,který už by k porodu mohl vést...takže první kontrakce tak cca hodinu až hodinu a půl po odtoku,do té doby to nebolelo moc....ale i ty pravé konrakce jsem neměla pravidelné a přesto už byly účinné a vedly k otevírání porodních cest...toliko k porodu u mě :slight_smile:
3. čer 2009 v 10:53  • Odpověz
Bledul, do těhu ne, ale za to že budu nevyspalá tak trochu bude moct. :grinning:

Claudi,to jo - dneska je hezký datum. :slight_smile: A navíc by to byla sloučeninamého a manželínkova data narození. :slight_smile: Já jsem 30. - takže z toho by byla 3. a Tom je červnový - takže s nímby mělo Skřítě to 6. :grinning:
3. čer 2009 v 10:55  • Odpověz
andul - zakažte koníka :grinning: :grinning: :grinning: By asi nemocniční personál nechápal, co? :grinning: :grinning:
3. čer 2009 v 10:55  • Odpověz
autor
andulko,ale dnes bys to dát mohla- mělo by pokud to fakt bude klučík rodné číslo O9O6O3 :grinning: docela hezký,že? :slight_smile:
3. čer 2009 v 10:56  • Odpověz
Bledul,kuju - trochu jsi mi zvedla náladu a dodala naději. :slight_smile: :wink:
3. čer 2009 v 10:57  • Odpověz
autor
claudi-třeba by si personál myslel,že andulka s manželem vytvořili miminko v poloze na koníka :grinning: omlouvám se,vím že ještě není 22 hodina :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. čer 2009 v 10:57  • Odpověz
Andulko, mne zatka neodesla vubec, rovnou mi rupla voda a bylo to jak vodopady....

Bledulko, tak me napadlo - asi pred tremi mesici jsem nasla hlen, docela hodne a nekolik dni za sebou po kouskach....to mohl byt asi dobry prusvih, co? Vubec me nenapadla souvislost, ja nevedela, ze nejaka zatka existuje, kdyz mi nikdy neodesla u Danulicka....
3. čer 2009 v 10:58  • Odpověz
jé, no to je jak telefonní číslo na erotickou linku :grinning: :grinning: :grinning:

bledul - poloha na koníka, no jo, to mě nenapadlo :grinning: :grinning:
3. čer 2009 v 10:58  • Odpověz
Bledul, :grinning:

Arwen, tak uvidíme, jak Ti to tentokrát dvojčátka "zařídí". :slight_smile:
3. čer 2009 v 11:00  • Odpověz
autor
arwi-zátku má každá žena....akorát jsi nemusela postřehnout že ti odešla a nebo odšla zároveň s plodovkou... zátka chrání průniku infekce z pochy k miminku :slight_smile: a většinou se uvolní jak se postupně ty cesty otevírají-jenže některá se otevře rychle najednou a někdo se otevírá postupně a proto může zátka odejít těsně před porodem ale taky třeba týden před....
3. čer 2009 v 11:00  • Odpověz
autor
tak bůhví jak to andulka vlastně bude myslet až bude volat "zakažte koníka" :grinning: :grinning: :grinning: kdby volala "zakažte misionáře" bylo by to jasnější :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

hele,musíme andulku nějak hooodně rozesmát,aby z toho porodila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. čer 2009 v 11:01  • Odpověz
Claudi, nebylo to nějakopačně O6O9... ne že bych s tím měla praxi, ale už to u toho RČ šváru napadlo taky (jéé a mě teprv teď došlo : jak se k tomu ten kluk dostal? :confused: :grinning: ), tak jsme to doma diskutovali. :grinning:
3. čer 2009 v 11:02  • Odpověz
autor
no,u mě by se zase líbilo porodit 5 července-to by bylo 090705 -taky docela pěkný,ne? :wink:
3. čer 2009 v 11:03  • Odpověz
Bledul, to by pak mohlo ale vypadat, že jsem svedla kněze na misii. :grinning:
3. čer 2009 v 11:03  • Odpověz
Bledul, nestraš - týden před porodem! :frowning2: :confused:
3. čer 2009 v 11:05  • Odpověz
andul - tak asi to číslo je jak říkáš...já tam nikdy nevolala :grinning: , ale nějak se mi ty erotické linky zrovna vybavily...

mě je to fuk co to bude za datum, hlavně aby to bylo ještě letos, páč tahat se stím břichem ještě příští rok by se mi teda nechtělo :grinning: :grinning:
3. čer 2009 v 11:05  • Odpověz
Bledul diky za heslo na album :slight_smile:

Tak jsem prave zjistila ze sem prisla o prispevek pojistovyn na autosedacku :frowning2: Zmenili podminky a taky nektere castky. To nastve :angry:

Andulko ti by z toho byli na porodnim sale paf co to ta maminka vykrikuje jestli uz se nahodou nepomatla :grinning:

Jdu neco uvarit, asi to dneska vidim na sekanou, jeste mame nejakou v mrazaku od zabijacky. Za hodku prijde mamka a budeme pokracovat ve stehovani veci zpatky do pokoje. Chtela bych to dneska dodelat.
Bracha navic dneska maturuje tak na neho od rana myslim. Od pondeli uz to par lidi neudelalo tak snad to zvladne.

Obcas sem nakouknu abych nepropasla dalsi miminko :wink:
3. čer 2009 v 11:06  • Odpověz
autor
a nebo,že jste si s manžílkem zpestřili před 9 měsíci své hrátky nějakým kostýmem a tys byla švarné děvče svádějící Toma-kněze :grinning: :grinning: :grinning:

jsem si vzpomněla na bridget jonesovou,jak si tam hráli na "děvky a faráře" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. čer 2009 v 11:07  • Odpověz
svést velebného pána, no Andul, co by si o tobě pomysleli, že? :grinning: :grinning: Taky mě napadá poloha "mrtvý brouk", ta se ujala poslední měsíce u nás... Samozřejmě ten mrtvý brouk jsem já... :grinning: :grinning:
3. čer 2009 v 11:08  • Odpověz
Bridget :grinning: :grinning: , krásný film.... :grinning: :grinning: :grinning:
3. čer 2009 v 11:09  • Odpověz
autor
sis- a nemáš ještě v mrazáku jitrničku? tu bych si i dala..kdyžtak mi ji kurýrem pošli :slight_smile: děkujuuu :grinning: :grinning: :grinning:

andul- ty už jsi skoro v termínu,určitě porodíš brzo a ne až za týden :slight_smile: to bylo jen obecné vysvětlení :wink: ne,zcela vážně...fakt se nedá nikdy nic říct,ale na druhou stranu je super i ta zátka-protstě to je známka,že se "něco" začíná dít :wink: :wink:
3. čer 2009 v 11:10  • Odpověz
Hele, holky, ja teda nesvedla velebnyho pana, ale svyho gynekologa :slight_smile:
Ne ted :slight_smile:
sis - tak bráchovi držíme palce :wink: a sekaná ať se vyvede :wink:
arwi - já jsem svou gynekoložku nikdy nesvedla :grinning: :grinning:
3. čer 2009 v 11:12  • Odpověz
autor
arwi- to bys mohla poslat pak všechny gyndaře někam :grinning: :grinning: :grinning:
3. čer 2009 v 11:12  • Odpověz
autor
claudi-já mám gyndaře,který je sice úúúžasný,ale vypadá jak franta nedvěd..takže toho svést ani omylem..to radši svést gyndařku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. čer 2009 v 11:13  • Odpověz
holky, zatím se loučím, jdu s hafíkem na prochajdu, než tam začne pršet...

pa pa
3. čer 2009 v 11:13  • Odpověz
franta nedvěd :grinning: :grinning: :grinning: , bledul ty dnes zase perlíš :grinning: :grinning:
3. čer 2009 v 11:14  • Odpověz
autor
no néé,on fakt tak vypadá ...a to si teda neumím představt nic.... :grinning: :grinning: :grinning:
3. čer 2009 v 11:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.