• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
Ono ale lepsi, kdyz vypada jako Franta nez jako Honza :slight_smile:
To tamten - tenkrat mu bylo 29, vysokej, jemnej, ale tlapy jak medved....a teda vam povim, ze rozumel dokonale sve praci :grinning: :grinning:
3. čer 2009 v 11:27  • Odpověz
autor
ježiš-no jo,spletlla jsem se-on je to Honza-mě se pletou...no prrostě ten s těma brýlema silnejma jak je švihlej a má tu "pavlínku"

já vám ho snad vyfotím mobilem a ukážu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. čer 2009 v 11:33  • Odpověz
Bledulko, pro Boha prosim, jen to neeeeeeee - my delali Honzovi s nasi kapelou predkapelu a ja se ho nemohla zbavit, brrrrrrrrrrr :angry: :angry: Mohla jsem mit Pavlincino misto, beeeeeeee :cry: :cry: :grinning: :grinning:
3. čer 2009 v 11:36  • Odpověz
autor
arwi-no můj gyndař je aspon na rozdíl od nedvěda vcelku normální-svým způsobem švihlej,ale v pohodě ...kdyby byl jak nedvěd i mentálně,tak je bez pacientek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. čer 2009 v 11:44  • Odpověz
autor
arwi-koukám,že jsi prošvihla životní šanci žít po boku "slavné hvězdy " :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. čer 2009 v 11:45  • Odpověz
Holky, vy mě dneska fakt rozesmíváte. :slight_smile:

Jéé, teď mi volal taťka, aby se zeptal, jak mi je. :slight_smile: To tak potěší. :dizzy_face:

A už jsem konečně dopřipravila a manželínkoj popsala i zbytek věcí pro mimi na cestu z porodky (měla jsem jen oblečení), tak už mám všechno - a už nám nic nebrání, jet rodit. :grinning:
3. čer 2009 v 11:48  • Odpověz
Ale zpívá hezky- to se mu musí nechat, klukovi.
3. čer 2009 v 11:49  • Odpověz
autor
andul- no a je jasný,proč jsi zatím neporodila-miminko čekalo na to,až to bude vše kompletní :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. čer 2009 v 11:49  • Odpověz
No ano. Nevazila jsem si sve jedinecne zivotni sance vyuzit navalu pozornosti bohateho a slavneho cloveka - zavahala jsem a nejsem dalsi z tech, ktere do medii vykladaji, jak ty sve o 40 let starsi partnery SKUTECNE miluji a nechala se tenkrat unest lacinou telesnou krasou nezkuseneho mladeho gynekologa s velkymi prednostmi :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. čer 2009 v 11:50  • Odpověz
Bledul, třeba jo. :slight_smile: Jen doufám, že jsem na nic nezapomněla, aby nečekalo ještě v červenci. :grinning:
3. čer 2009 v 11:51  • Odpověz
Arwen, Tysto prostě měla užtehdá srovnaná - zdraví je přednější než peníze. :wink: :grinning:
3. čer 2009 v 11:52  • Odpověz
Mám chuť na brambory a zadělávanou zeleninu, ale když stojím, je mi na zvracení... :frowning2:
3. čer 2009 v 11:53  • Odpověz
Andulko, ted jsi mi pripomnela, ze mi tenkrat dokonce slozil pisnicku :slight_smile: Byla hezka....
Ja jsme tady zblajzla pytel tresni - jen doufam, ze to nebude mit na nic vliv, kdyz jsem totiz cekala Danulicka, tak jsme se jich prezrala a rano jela rodit :grinning:
3. čer 2009 ve 12:00  • Odpověz
autor
andulko na zvracení ? :confused: :wink: já zvracela při porodu :slight_smile: že by? :wink: a lehce třeba průjem či prostě měkkčí konzistenci stolice nemáš? :wink:
3. čer 2009 ve 12:00  • Odpověz
Arwen,chraň Tě ruka páně!!! Ale třešinky - mňaminky!!!

Jé, hele, že vím, co se uvás teď děje! :slight_smile: HOukaj vám sirény za okny! :grinning: Nám taky a našim bafanůmse to moc nelíbí, se jim nedivím.
3. čer 2009 ve 12:02  • Odpověz
autor
arwi- pytel třešní...mnam já chci taky,my právě s tomíkem pojedli kompotované třešně :slight_smile: tomík způsobně vyplivoval pecky :slight_smile:

jé,já před porodem taky nakoupila tenkrát třešně a jahody a nesnědla jsem z nich nic,protože pak jsem po procházce tenkrát jela do porodnice a půlka jahod shnila,protože na ně Honza úplně zapomněl :grinning: :grinning: :grinning:
3. čer 2009 ve 12:03  • Odpověz
autor
andulko,koukám,že si hraješ na prorokyni Libuši :grinning: :grinning: :grinning: ano,i nám tady právě dohoukala siréna :grinning: :grinning: :grinning:
3. čer 2009 ve 12:03  • Odpověz
Bledul, tvrďáci to nejsou. :grinning: A od rána jsme byla už asi 3x. :sweat_smile: Snědla jsem jogurt a banán, vaření teď fakt nedám. :sweat_smile:

A už tu nehouká siréna ale záchranka - my se prostě nenudíme. :grinning:
3. čer 2009 ve 12:04  • Odpověz
autor
tak ted si andulko zkusím na Libuši zahrát já,jo?

říká se,že některým maminkám porod začíná zvracením a hodně maminek se před porodem přirozeně čistí a stolice jim jde lépe než dříve...že by známka,že se to blíží i u tebe ? :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :wink: :slight_smile: :grinning:
3. čer 2009 ve 12:07  • Odpověz
Bledul, ale tytřešně se mohly hodit s mlíkem do porodky na odstranění zácpy, ne? :slight_smile: :wink:
Nám Lenka radila hodně hroznovýho vínaahodně ho zapít vodou. :wink:
3. čer 2009 ve 12:07  • Odpověz
autor
no já bych měla z třešní strach kvůli nadýmání a prdíkům kvůli kojení
3. čer 2009 ve 12:09  • Odpověz
autor
zácpu jsem po porodu holt řešila čípkem glycerinovým.... :wink:
3. čer 2009 ve 12:09  • Odpověz
Tak: nam tady ti pitomci ani ty sireny nezkousej :frowning2: Nehoukalo tady nic. Kdyby tady byl Jarda, tak by leda neco hucelo :slight_smile:
Tak Andulko, jak rikala Bledulka, to vypada na zdarne blizeni porodu - Ty se snad tesis, vid? To je vazne dobre !!!!
3. čer 2009 ve 12:13  • Odpověz
Přiznám se, že vůůůbec netuším, co budu jíst, až se z té porodky vrátím. Jako,co bude a nebude dělat Skřítěti problémy. :confused:
3. čer 2009 ve 12:14  • Odpověz
Arwen, ne snad - já se fakt těším!
Jsem magooorek. :grinning: :grinning: :grinning:
3. čer 2009 ve 12:15  • Odpověz
Andulko, ne, nejsi, to je super pristup, tohle. Jen se tes. Cim klidnejsi a vyrovnanejsi maminka, tim stastnejsi miminko :slight_smile:
3. čer 2009 ve 12:25  • Odpověz
3. čer 2009 ve 12:29  • Odpověz
Jsem si vyhlídla povlečení - hele: http://www.modrastrecha.cz/bazar/show_entry.php?vEntryID=299540
Už jsem paní i psala. :slight_smile:
3. čer 2009 ve 12:32  • Odpověz
Půjdu si na chvilku lehnout.
3. čer 2009 ve 12:35  • Odpověz
Andulko, rozumim, tohle je presne Tvuj styl :slight_smile: Viz decka pro Skritka.....sikulka :slight_smile:
3. čer 2009 ve 12:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.